یارانه معیشتی ماه رمضان تصویب شد / مبلغ پرداختی چقدر است؟

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: در آستانه ماه رمضان هستیم و امیدواریم از این ماه مبارک همه ما بتوانیم استفاده کنیم.

یارانه معیشتی ماه رمضان تصویب شد / مبلغ پرداختی چقدر است؟

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: در آستانه ماه رمضان هستیم و امیدواریم از این ماه مبارک همه ما بتوانیم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در زمینه کرونا متاسفانه سه موج را پشت سر گذاشتیم، افزود: از ماه اسفند تمام تلاش‌های ما بر این بود که وارد موج چهارم نشویم اما امروز متاسفانه وارد موج چهارم شدیم و در این موج چهارم عوامل متعددی دست به دست هم داده است.

 

تصویب بسته حمایتی ماه رمضان

روحانی تاکید کرد: همچنین امروز بسته حمایتی ماه رمضان را تصویب کردیم که ان شاءالله 60 میلیون نفر از آن استفاده خواهند کرد. این بسته معیشتی ماهیانه پرداخت می‌شود و یک نوبت اضافه به خاطر ماه رمضان پرداخت خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه تغییری در سقف بودجه برای موارد ضروری کرونایی لازم بود، گفت: امروز آن را تصویب کردیم که به آن هم عمل می شود. در زمینه افرادی هم که وام گرفتند با مقرراتی که اعلام می شود که قبلا اعلام کردیم و مهلتی داده بودیم برای پرداخت تا پایان سال 99، 6 ماه دیگر هم تمدید کردیم که برای مردم توضیح داده می‌شود.

مهم‌ترین عامل موج چهارم «کرونا» ورود ویروس انگلیسی از عراق بود

رئیس جمهور تاکید کرد: اولین عامل ورود ویروس انگلیسی از عراق بود. این بالاترین و اولین عامل بود، اگر از مرز خوزستان و ایلام، ویروس انگلیسی وارد این استان‌ها و سپس وارد استان های مجاور و بعد وارد بقیه استان‌ها نمی‌شد، حتما ما امروز این موضوع را نداشتیم.

روحانی عامل دوم بروز موج جدید کرونا را ترددها و تجمعات فراوان در شب عید مخصوصا در هفته قبل از عید نوروز، عمدتا خرید و فروش‌ها، بازار و دست‌فروش‌ها و تجمعات مردم در محل کسب و کار عنوان کرد و گفت: عامل سوم خود مراسم عید نوروز است.

وی اضافه کرد: ضمن این که این مراسم از لحاظ ملی و حتی از لحاظ دینی صله رحم و کینه ها را زدودن است، مراسم بسیار خوبی است اما امسال به دلیل کرونا، دید و بازدیدهای فراوان و بدون مراعات انجام گرفت، گزارش ها می گوید اکثر مردم ماسک می‌زدند ولی برای خوردن شیرینی یا میوه ماسک‌ها کنار می رفت و یک فرد مبتلا، بقیه را مبتلا می‌کرد.

رئیس جمهور علت چهارم را برگزاری عروسی های فراوان در ماه رجب و شعبان دانست و اظهار داشت: آنها هم متاسفانه مراعات نکردند. گاهی خود آدم باید مراعات کند و ترددها را در حد ضرورت انجام دهد. وقتی عروسی دعوت می کنند، افراد مجبور هستند شرکت کنند و اصل دعوت اشکال دارد.

روحانی عامل بعدی را سفرها بدون رعایت پروتکلهای بهداشتی عنوان کرد و اظهار داشت: از قبل اعلام کردیم سفر در مناطق قرمز و نارنجی ممنوع است متاسفانه مراعات نشد؛ اما اگر در مناطق زرد و آبی هم سفر انجام می‌شد همه پروتکل‌ها باید مراعات می‌شد.

 مصوبات ستاد کرونا روی کاغذ نماند

وی تاکید کرد: همه آنهایی که مکلف هستند مصوبات ستاد را اجرا کنند اعم از ارگان ها و بخش‌های مختلف از آنها خواهش می‌کنیم، با تمام توان به صحنه بیایند. وقتی برای مناطق قرمز و نارنجی مقررات مشخص کردیم، اگر آن مقررات روی کاغذ بماند و دستورالعمل‌ها اجرا نشود، خاصیتی ندارد.

رئیس جمهور بیان کرد: یکی از مشکلات که ما در همین ایام عید با آن مواجه بودیم، این بود که افراد مبتلا با تست مثبت به دید و بازدید عید و مسافرت رفتند و این یک تخلف خیلی بزرگ است.

روحانی با تاکید بر لزوم برخورد شدید با متخلفانی که پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمی کنند، اظهار داشت: اگر تست یک فرد مثبت است و قرنطینه را مراعات نمی کند و در خانه یا بیمارستان که موظف است بماند، نمی ماند باید برخورد شدیدی صورت گیرد. در این زمینه ها گاهی در برخی جاها خوب مراعات شد اما برخی جاها هم مراعات نشده است.

رعایت پروتکل ها 56 درصد بوده است

وی تصریح کرد: اگر مردم بالای 90 درصد دستورالعمل ها را مراعات کردند، دیگر موج ایجاد نمی‌شود و خطر خیلی کم، ما را تهدید می‌کند اما اگر مراعات پروتکل‌ها به 50 و 60 درصد رسید خطر در کمین است، حتی اگر ویروس انگلیسی نباشد یا عید هم نباشد ما باید پروتکل‌ها را کامل رعایت کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز آمار و ارقام به ما نشان داد که پروتکل‌ها به طور متوسط 56 درصد مراعات می شود، افزود: معلوم است که 56 درصد، ما را مبتلا و گرفتار می‌کند و این گرفتاری و ابتلا برای همه است.

روحانی با بیان اینکه امروز کادر درمان خسته است، گفت: جامعه ما هم خسته است و یک سال و نیم است گفتیم فرزندش مدرسه و جوانش، دانشگاه نرود. بسیاری از کسب و کارها را تعطیل کردیم؛ همه خسته هستند و در خستگی تصمیم گیری کمی سخت است و ناچار به تصمیم گیری محتاطانه هستیم. اما در عین حال چاره ای برای ما وجود ندارد.

وی گفت: اگر می‌گوییم از امروز تا 10 روز همه محدودیت ها با شدت اعمال شود، می فهمیم اعمال کردن در این خستگی جامعه کار سختی است اما چاره دومی وجود ندارد و به عبارتی راه دومی پیش روی ما نیست و باید همه پروتکل ها را مراعات کنیم.

رئیس جمهور افزود: ممکن است کسی بگوید خوب بود شما مرزها، فرودگاه ها یا همه بخش ها را آنچنان محکم می گرفتید که ویروس انگلیسی وارد نشود؛ آیا کسی توانست این کار را بکند؟ همه کشورهای اروپایی که مرزها و پروازهای خود را بستند آیا مصون ماندند؟ اصلا این داستان، داستانی است که می‌توان برای آن تاخیر انداخت. اما اینکه بگوییم 100% مرز را جوری می بندیم که این ویروس وارد نشود امکان پذیر نیست.

روحانی خاطرنشان کرد: علت این که می‌گویم این ماجرا پاندمی است، این است که یعنی تا دنیا نتواند با هم مبارزه کند، موضوع کرونا حل نمی شود. این اشتباه است که برخی کشورها مانند غربی ها همه چیز را برای خودشان می‌خواهند و می گویند بقیه کشورها آلوده باشند و اینکه نمی خواهد به آنها دارو و واکسن بدهند، خطای بزرگی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر 5 کشور هم از ویروس مصون باشند و کشورهای اطراف از این پاندمی نجات نیافته باشند آن ها هم مجدد گرفتار می‌شوند. این مسأله ای است که همه دنیا باید دست به دست هم دهند و با این مسأله مقابله و مبارزه کنند تا به نقطه ای برسیم که اطمینان حاصل شود.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه یکی از راه های رسیدن به این نقطه اطمینان، واکسن است،اظهار داشت: اگر واکسن به اندازه کافی تولید شود و واکسیناسیون انجام گیرد، شاید مقدار زیادی از مشکلات برطرف شود. البته نمی‌توان گفت صد در صد از بین می رود. ممکن است واکسیناسیون انجام گیرد و یک ویروس مُتاسیون یافته در حدی باشد که بعد از چند ماه، واکسن روی آن تاثیر بگذارد.

روحانی با بیان اینکه واکسن بی تردید هم در ابتلا و هم در مرگ و میر ، تاثیر گذار است، گفت: تأثیرگذاری واکسن در مرگ و میر بیشتر است. ممکن است کشوری واکسن بزند و قرمز شود اما مرگ و میرش کاهش یابد. ما باید با تمام توان، واکسن خارجی را وارد کنیم تا واکسن داخلی به بازار بیاید.

وی اضافه کرد: واکسن داخلی هم که به بازار آمد باید با همه توان برای حمایت از آن کمک کنیم. شاید واکسن داخلی ما کافی باشد و نیاز به وارد کردن نداشته باشیم اما امروز باید همه توان خود را برای تهیه واکسن به کار بگیریم تا مردم ما بتوانند از این نعمت استفاده و بهره برداری کنند.

انتخاب سخنگوی ستاد ملی کرونا برای جلوگیری از چند صدایی است

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در موضوع مبارزه با کووید 19 همه باید یک صدا باشیم، بیان کرد: بله- روزها و هفته‌های سختی پیش رو داریم بنابراین نباید چندجور حرف بزنیم. این که ما برای ستاد ملی کرونا یک سخنگو انتخاب کردیم برای همین است که صدا، واحد باشد. اگر بنا باشد هرکسی در تلویزیون مصاحبه ای کند و هر حرف و بیانی به کار بگیرد که نمی‌شود.

روحانی با تاکید براینکه ما یک ستاد و جمع هستیم و وقتی تصمیم می‌گیریم،همه با هم مسئولیم و همه باید از آن تصمیم حمایت کنیم،تصریح کرد: با چند صدایی، جز اینکه به دست ضد انقلاب و ایران بهانه می‌دهیم هیچ کار دیگری نمی کنیم و همچنین باعث خسته شدن کادر درمان می‌شویم.

وی بیان کرد: اگر کسی به ناروا بگوید مصوبه ستاد ملی را فلان نهاد اجرا نکرد، باعث خستگی و ناامیدی کادر درمان می‌شود و خستگی از تنشان بیرون نمی رود و می‌گویند وقتی نهادی با آن عظمت همکاری نمی‌کند ما برای چه کار کنیم؟ اگر هم بر فرض صحت دارد باید آن نهاد وارد عمل شود و مصوبات را اجرا کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه اگر ما در تبلیغات و سخن گفتن، مردم را دچار یاس و مشکل کنیم کار درستی نیست، افزود: فکر می‌کردیم که موج چهارمی قرار است بیاید و همه تلاش ما این بود که وارد مرحله چهارم نشویم و به همین دلیل همه حواسمان بیشتر به فرودگاه ها بود اما ویروس از جای دیگری سر در آورد. مثلا می گفتیم پرواز انگلیس ممنوع و در پروازهای اروپایی هم دقت صورت گرفت، نگو متاسفانه کلا از جایی دیگر بند را آب برده است و همه ویروس‌های انگلیسی از مرز عراق، ایلام و خوزستان وارد کشور شده است.

روحانی اضافه کرد: به هر حال ما وارد این مشکل شده ایم. این مشکل واقعی است که باید هم واقعیت‌ها را بدانیم و هم آنجایی که لازم است بگوییم. اما این که هرکس یک طور حرف بزند به ضرر کشور است و همه باید مراعات کنیم.

وی گفت: امروز مطئن هستم همه دست به دست هم می دهیم؛ یک دوره سخت 15 روزه پیش رو است که همه باید مراعات کنند تا از این مشکل عبور کنیم، به کادر درمان خسته نباشید می گوییم چرا که بر دوش کادر درمان بار سنگینی است.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: در زمینه واکسن، از همه توان دولت استفاده می‌کنیم که واکسن بیشتر وارد کشور شود و تزریق واکسن بیشتر شود و در داخل کشور هم بتوانیم واکسن داخلی را تولید کنیم.

روحانی با اشاره به تصمیمات ستاد ملی کرونا، بیان کرد: تصمیم اول این بود که ما امروز حدود 10، 12 هزار تخت بیمارستانی آماده داریم. این تخت‌های بیمارستانی گاهی 90 درصد گاهی 95 تا 97 درصد کارهایش انجام گرفته است و گاهی تجهیزاتی می‌خواهد که نیاز به ارز دارد که باید از خارج وارد شود.

وی اضافه کرد: برای اینکه این بیمارستان‌ها را آماده و برای کرونا استفاده کنیم این کار با توان داخلی امکان پذیر است. بیمارستانی که تخت و پرستار و پزشک و آنچه برای کرونا لازم است، آماده است، آزمایشگاه، «ونتیلاتور» و «آی سی یو» آماده است، آن را افتتاح می‌کنیم و تجهیزاتی که باقی مانده است را به مرور کامل می‌کنیم. بنابراین همه توان را به کار می‌گیریم که در کوتاه ترین زمان ممکن این 12 هزار تخت جدید وارد مدار شود.

رئیس جمهور تاکید کرد: از نظر استخدام کادر درمان نیز، همه کارهای لازم انجام گرفته است و در بهمن ماه سال گذشته مجوز صادر شده است و بقیه کار با نظر وزارت بهداشت و درمان است که کارهای استخدامی را هرچه سریعتر انجام دهد تا این کار انجام بگیرد و مشکلی نباشد.

رئیس جمهور در پایان تاکید کرد: پروتکل و اجرای دستور العمل های بهداشتی اساس کار ما است و باید با نقض کنندگان پروتکلهای بهداشتی برخورد قاطع کنیم.: مراکز بهداشتی باید آمادگی بیشتر برای پذیرایی داشته باشند و واکسن بیشتر را وارد می‌کنیم و در ساخت واکسن هم حتما حمایت خواهیم کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند : محمدرضا گلزار در آغوش پدرش + عکس دیده نشده عاشقانه های فهیمه پایتخت و همسر خوشتیپ اش / تصاویر

ماه ماه رمضان ماه رجب   اخبار برگزیده
  

ویدئو| مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا به کجا رسید؟مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در وین اکنون به کجا رسیده است؟
مثلث ایران ایران و آمریکا وین 

  

کاندیداهایی که برنامه‌های خود را به جبهه اصلاحات ایران ارائه دادند/ جلسه گفت‌و‌گو و ارائه برنامه کاندیداها ادامه داردسخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: تاکنون آقایان مصطفی تاجزاده، محمود صادقی، مسعود پزشکیان، محمد شریعتمداری، محمد صدر، محسن هاشمی، صادق خرازی، عباس آخوندی و مصطفی کواکبیان و همچنین خانم‌ها شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی برنامه‌های خود را ارائه و به پرسش‌های اعضای مجمع عمومی پاسخ دادند.
ایلنا ایران صادق خرازی عباس آخوندی 

  

مصوبه جدید شورای نگهبان ، نه شرعی است نه حقوقی و سیاسیعباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:متنی که از سوی شورای نگهبان ابلاغ شد، اتفاق نادری در تاریخ 42 سال پس از انقلاب بود. به نظرم خودشان نیز خوب می‌دانند که این متن واجد اعتبار حقوقی نیست و به هیچ‌وجه الزام‌آور برای وزارت کشور و هیچ مرجع دیگری نیست. در نتیجه برای توجیه آن به نکاتی اشاره کردند که چیزی جز ادعای فوق را ثابت نمی‌کند.
۵۵ آنلاین شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

بررسی تاثیر ردصلاحیت‌های گسترده داوطلبان شوراها بر رفتار انتخاباتی شهروندانعضو شورای عالی استان‌ها معتقد است با ردصلاحیت‌های گسترده کاندیداهای شوراها و خالی ماندن برخی صندلی‌ها در برخی از شهرها، متاسفانه بخشی از مردم عملا در انتخابات شرکت نمی‌کنند و انگیزه مشارکت شهروندان به طور حتم کاهش خواهد یافت.
ایلنا شوراهای شهر خبرنگار شورای نگهبان 

  

اصرار خودروسازان به افزایش بیشتر قیمت خودروبا وجود تصویب افزایش 10 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو، ظاهراً خودروسازان به افزایش 9 درصدی قیمت محصولاتشان رضایت نداده و در حال نامه نگاری و رایزنی برای آزادسازی قیمت خودرو هستند.
خودروتک خودروسازان بهره وری افزایش قیمت 

  

احمدی‌نژاد: مسئولین خودشان واکسن زده‌اند خیالشان راحت استمن احتمال می‌دهم مسئولین کشور خودشان واکسن زده‌اند. خیالشان راحت است. خیلی نگران مردم نیستند. سوز و گدازی نمی‌بینیم. آدم بگوید روزی 450 نفر فوت می‌کنند، خیلی راحت. هیچ تغییری در روش‌ها و منش‌ها داده نمی‌شود. این امر فضای ذهنی و روحی مردم را سخت می‌کند.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد دولت دهم مترو 

  

جزئیات جدید از ترور سردار سلیمانی/ چه کسانی تلفن حاج قاسم را ردیابی کردند؟سه تیم تک‌تیرانداز خود را در فاصله 500 تا 800 متر دورتر از "منطقه ترور" مستقر کرده بودند، که همان جاده ورودی به فرودگاه بود، و به نحوی قرار گرفته بودند تا هدف خود را هنگام خروج از فرودگاه در یک مثلث احاطه کنند.
اقتصادنیوز سردار سلیمانی تلفن جاده 

  

افشاگری سنگین پرسپولیسی ها علیه زردها+جزئیات بیشترتیم سپاهان در سال 1350 با هدایت محمود یاوری در برابر پرسپولیس قدرتمند آن زمان با نتیجه تحقیرآمیز 6 بر صفر شکست خورد.
خانه فوتبال بهاره رهنما فوتبال بازی 

  

توئیت جدید ظریف: بایدن باید تصمیم بگیردوزیر خارجه کشورمان تصریح کرد: رئیس جمهور بایدن باید تصمیم بگیرد که آیا ایالات متحده به بی‌قانونی ادامه خواهد داد و یا به قانون پایبند می‌شود.
فردا رئیس جمهور وین قانون 

  

اعلام پیش فروش سایپا با شاهین و 4 خودرو دیگر + مبالغ پیش پرداختسایپا برنامه پیش فروش خود به مناسبت عید سعید فطر را اعلام کرد. در این پیش فروش خودرو شاهین و 4 محصول دیگر سایپا عرضه شده است.
خودروتک سایپا خودرو خودروسازان 

  

ظریف روی مین رفتبه جهت بررسی دو مشکل عمده انتخابات یعنی رد صلاحیت‌ها و میزان مشارکت گفتگو کردیم با منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا و نماینده مجلس نهم که مشروح آن را می‌خوانیم:
مستقل‌آنلاین دولت سردار سلیمانی رئیس جمهور 

  

تذکر رهبری به معنای نادیده گرفتن ظرفیت ظریف نیست/ پشت پرده افشای فایل صوتی باید مشخص شود/ جریان رقیب بدنبال ناامیدی اصلاح‌طلبان استیک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: سخنان رهبری درباره برخی از گفته‌های وزیر امورخارجه به معنای این نیست که آقای ظریف مهره سوخته است.
ایلنا محمدجواد ظریف اصلاح طلبان مجلس شورای اسلامی 

  

ظریف شناخته‌شده ترین رقیب جدی جریان اصولگرا است/ اصولگرایان به اجماع نخواهند رسید/ عملکرد شورای نگهبان مشخص می‌کند مشارکت چگونه باشدیک کنشگر سیاسی اصوگرا فضای انتخاباتی جریان‌‌های سیاسی کشور را مورد بررسی قرار داد و میزان مشارکت را وابسته به عملکر شورای نگهبان دانست.
ایلنا اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

آغاز فروش اقساطی محصولات MVM با پیش پرداخت 30 درصدطرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه ماه اردیبهشت ماه آغاز شد.
خودروتک خودرو ماه ایران 

  

متن عجیب ارسالی به واتس آپ استقلالی‌ها+جزئیات بیشتر را بخوانیداستقلال نماینده پرقدرت کشورمان با اقتدار صدرنشین گروه خود در آسیا شد اما باز هم کادرفنی این تیم، آبی پوشان را ممنوع المصاحبه کرد!
خانه فوتبال مصاحبه کعبه فرهاد مجیدی 

  اخبار داغ
  

رکورد دست نیافتنی برای رضا عطاران/اسدالله یکتا را جدی بگیرید/جشنواره فیلم جهانی در روزگار کرونا/ کیک تولد از فریماه فرجامی تا طناز طباطبایی/پژمان جمشیدی پیشگو شد!تمام اخبار حوزه فرهنگ و هنر پیرامون بیماری اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت سینمای ایران بود که متاسفانه به دلیل کرونا کارش به بیمارستان کشید و البته از دست دادن عبدالوهاب شهیدی ، بیژن افشار و مسعود ولدبیگی خانواده هنر را به سوگ نشاند.
برنا رضا عطاران ایران سینمای ایران 

  

شکست انحصار تامین سرمایه در بورسمدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: گروه پتروشیمی خلیج فارس، اولین گروه صنعتی است که خارج از شبکه ‌بانکی، ‌این مجوز را دریافت کرد و به‌نوعی انحصار تأمین سرمایه شکسته شد.
۵۵ آنلاین انحصار سرمایه پتروشیمی 

  

نصب تور روی رودخانه گنگ درهند برای گرفتن اجساد کرونایی! +عکس به دنبال انتشار خبر و تصاویر وحشتناک از رهاسازی اجساد کرونایی در رودخانه گنگ، مقامات برای گرفتن اجساد عفونی کرونایی تور نصب کردند. اجساد کرونایی در مرز ایالتی اوترپرادش و بیهار پیدا شدند. مقامات بیهار اعلام کردند تاکنون 71 جسد را از آب گرفته‌اند.
فردا عکس 

  

یک دانشجو: تهدید برای حضور در کلاس‌های دانشگاه/ مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی: برگزاری کلاس‌های دانشگاه منوط به تصمیم ستاد مقابله با کرونا است.برخی از دانشجویان یکی از واحدهای دانشگاهی از اجبار به برگزاری کلاس های حضوری از سوی دانشگاه خبر دادند که مسئولان در دانشگاه جامع علمی و کاربردی نسبت به این امر واکنش نشان دادند.
برنا دانشجو حوزه 

  

عبدالرضا داوری:احمدی نژاد قطعا واکسن آمریکایی کرونا را زده استبا وجود اینکه احمدی نژاد تزریق واکسن کرونا را تکذیب کرد اما عبدالرضا داوری می گوید او قطعا واکسن فایزر کرونا زده است.
اقتصادنیوز احمدی نژاد 

  

اشتباه عجیب پرستار در زدن واکسن کرونا +عکس در یک اتفاق نادر یک پرستار ایتالیایی به اشتباه 6 دوز واکسن را در یک بار به یک فرد 23 ساله تزریق کرده است! جالب اینجاست که حال فردی که واکسن ها به او تزریق شده تا کنون مساعد گزارش شده و هنوز تحت مراقبت است
فردا پرستار عکس 

  

جزئیات بسته حمایتی جدید برای رونق بورسبا توجه به شرایط بازار سرمایه، سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت اقتصاد بسته حمایتی تحت عنوان 3+7 تهیه کردند که مورد تصویب سران شورا هم قرار گرفت و اکنون در انتظار تایید نهایی آن هستیم.
گسترش سازمان بورس و اوراق بهادار بانک مرکزی تسهیلات بانکی 

  

در پویش «نذر آب» از انتقال آب با تانکر به لوله کشی رسیدیم/ارائه وام قرض الحسنه به بیماران نیازمند تا پایان خردادماه/ نقاهتگاه‌های بیماران کرونایی خیلی مورد استقبال قرار نگرفتمحمد نصیری گفت: جمعیت هلال احمر و سازمان داوطلبان در حوزه عرصه ارائه خدمات کمک هزینه درمانی و دارویی به بیماران نیازمند ردیف بودجه دارد در کنار آن موضوع تسهیلات برای هزینه‌های درمان به صورت قرض الحسنه را نیز دنبال کردیم به این صورت که اگر کسی توانایی مالی ندارد، کمک بلاعوض ارائه دهیم.
برنا درمان انتقال آب وام 

  

آلومینیوم و 4 کرونایی قبل از جدال با پدیده6 بازیکن مبتلا به کرونای آلومینیوم اراک پس از منفی شدن تست آنها، به تمرینات این تیم بازگشتند.
ورزش۳ ورزش ورزشگاه ویروس 

  

اعلام قیمت دلار در بازار متشکل (22 اردیبهشت) + جدولکاهش قیمت دلار در بازار آزاد و افزایش قیمت آن در سامانه سنا باعث شد، اندازه شکاف بین این دو کوچک شود و زیر یک درصد قرار گیرد.
گسترش قیمت افزایش قیمت دلار 

  

شرکت بیمه دی جهت افزایش سرمایه از سوی سازمان بورس مجوز گرفتتقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سازمان بورس مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردید، طی اطلاعیه ای این سازمان انجام افزایش سرمایه شرکت بیمه دی را بلامانع دانست.
شما‌نیوز بیمه بیمه مرکزی سرمایه 

  

کارگردان سینمای ایران در اثر کرونا در گذشت+ عکسعبدالحسین بلنده، کارگردان سینما، ظهر امروز (21 اردیبهشت‌)، در سن 65 سالگی بر اثر بیماری کرونا درگذشت.
۵۵ آنلاین سینمای ایران ایران عکس 

  

اعلام آخرین وضعیت بیماری کرونا در تهران/احتمال خیزهای جدید با تغییر در رفتارهای ازدحامی​فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران، وضعیت شیوع کووید-19 در تهران را تشریح کرد.
ایلنا درمان تهران علیرضا زالی