ایلنا   |  ورزشی  |  

رضایی: نگذارم بگویم با چه رانتی سرمربی شدی

کاپیتان اسبق فجرسپاسی در قامت سرمربی مس شهربابک مانع از تحقق رویای آنها برای لیگ برتری شدن شد ‌و از آن به عنوان شرافت فوتبالی یاد می‌کند.

رضایی: نگذارم بگویم با چه رانتی سرمربی شدی

به گزارش خبرنگار ایلنا، وحید رضایی با عملکردی درخشان طی سالیان حضورش در مس شهربابک اکنون آنها را به تیمی با شخصیت جالب توجه در لیگ آزادگان تبدیل کرده است. نارنجی‌پوشان که دومین فصل حضورشان در لیگ دسته اول را تجربه می‌کنند، با دستیابی به رتبه‌های تک رقمی هفتمی و ششمی طی این دو فصل، نشان داده‌اند از نظر ساختاری به دنبال اتفاق بزرگی هستند.

بازی پایانی هفته اما با حواشی زیادی در لیگ دسته اول همراه بود؛ فجرسپاسی به عنوان یکی از مدعیان صعود در کنار سایپا و استقلال خوزستان، چشم به سه امتیاز دیدار با مس شهربابک دوخته بود و حضور وحید رضایی به عنوان کاپیتان اسبق کاکوها روی نیمکت حریف نیز نگرانی‌هایی برای دیگر رقبا شکل داده بود. با این حال نارنجی‌ها موفق شدند در یک نمایش موفق حریف خود را شکست دهند. در پایان این بازی اما مهدی رجب‌زاده انتقاداتی متوجه حریف خود کرد که با واکنش تندی از سوی وحید رضایی همراه شده است.

سرمربی مس شهربابک در ابتدا درباره شرایط تیمش گفت: یک فصل خوب را با یک برد به پایان رساندیم. با توجه به بودجه نسبت به رقبای صعود و هدف‌گذاری که داشتیم، مسلما باید رضایت داشته باشیم. هرچند جاه‌طلبی بیشتری داریم.

رضایی درباره برتری مقابل فجرسپاسی و حواشی پیش از این بازی گفت: من برای تمامی هواداران فجرسپاسی احترام خاصی قائلم. حق این تیم و هوادارانش بهترین‌هاست و آنها باید در لیگ برتر حاضر باشند. مسلما برای خودم هم سخت بود که برابر تیمی که سالیان طولانی در خدمت آن بودم در این شرایط قرار گیرم. قبل از بازی هواداران عزیز فجر پیغام‌های زیادی به من دادند. مکتب فجر اما همیشه پاکی و سلامت و عشق فوتبالی بوده است. برای این مکتب همیشه ارزش قائلم و شرافت فوتبالی اولویت همگی ماست. دوست نداشتم در چنین شرایطی مقابل این تیم قرار بگیرم ولی خوشحالم که شرافت فوتبالی و مکتب فجر در این بازی برنده شد.

سرمربی مس شهربابک درباره ادعای مهدی رجب زاده که مدعی شده بود تیم برتری بودند و شایسته برد گفت: فوتبال دیگر مثل گذشته نیست. همه چیز آن مشخص است و باید طبق آمار صحبت کرد. دوستان بهتر است فیلم بازی را فرصت داشته باشند و یک بار نگاه کنند. وقتی حتی یک کرنر روی دروازه ما نزدند چه ادعای برتری می‌کنند؟ چه در بازی رفت که با بدشانسی و پنالتی دقیقه 90 تساوی شد و چه در این بازی، مس شهربابک تیم برتر زمین بود و شایسته کسب امتیاز. آقایان بهتر است به جای فرافکنی به اتفاقاتی که منجر به عدم صعود فجر به لیگ برتر شد، فکر کنند و به هواداران این تیم توضیح بدهند.

وحید رضایی در پایان گفت: خیلی حرف‌ها هست و من که همه چیز را می‌دانم. دوستانی که با لابی تیم می‌گیرند و کارشان با رانت راه می‌اندازند بهتر است از نظر فنی هم ارتقا پیدا کنند و ادعای بیهوده نداشته باشند. من که می‌دانم این دوستان با چه رانتی سرمربی شده‌اند و حداقل جلوی من دیگر چنین حرف‌هایی نزنند و بدانند که مکتب فجر همیشه صداقت و سلامت و شرافت بوده است. اگر نیاز باشد و بخواهند حتی می‌گویم با چه رانتی و با چه شخصی موفق به حضور روی نیمکت شده‌اند!

 

انتهای پیام/

فوتبال بازی لیگ برتر   اخبار برگزیده
  

اصل بدهی واردات گاز از ترکمنستان را تسویه کردیموزیر نفت گفت: تمام بخش اصلی بدهی‌مان بابت واردات گاز که در دوره‌ها و دولت‌های قبل اتفاق افتاده بود را این دولت تسویه کرد.
ایلنا واردات واردات گاز گاز 

  

واکنش سازمان ملل به بازگشایی سفارت ایران در عربستانسخنگوی دبیرکل سازمان ملل از بازگشایی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی استقبال کرد و آن را برای منطقه مفید خواند.
فردا سازمان ملل سازمان همکاری اسلامی ایران 

  

حضور آمریکا و انگلیس در عراق اختلالاتی روی روابط ما با عراقی‌ها ایجاد می‌کند‌/ قدرتمندی ایران به غربی‌ها ثابت کرد که نمی‌توانند در منطقه تاثیرگذار باشندیک عضو کمیسیون انرژی گفت: ما باید با دقت بیشتری در عرصه جهانی حرکت کنیم و از این شرایطی که به وجود آمده است، استفاده کنیم. مطمئنا این روی اقتصاد، تولید نفت و بهبود معیشت در جامعه ما تاثیرگذار خواهد بود.
ایلنا مجلس شورای اسلامی اوکراین تایوان 

  

شرط عجیبی که نکونام را دوباره از استقلال دور کردابتدا باید رضایت آقای ایکس را بگیری شرط باورنکردنی برای حضور نکو در استقلال!
خانه فوتبال ایران خودرو ایران روزنامه ایران 

  

ظریف: انتخاب کردیم آنان را که در پی کاستن از خسارات بودند را «سازشکار» و حتی «خائن» بنامیموزیر امور خارجه پیشین کشورمان با انتشار یادداشتی علت و چرایی استفاده خود از عبارت «خودمان انتخاب کردیم» که چندسال قبل از سوی او مطرح شد و مورد انتقادات فراوان قرار گرفت را تشریح کرد.
مثلث محمدجواد ظریف اینستاگرام ایران 

  

محسن رضایی: نیازمند اجرای طرح‌های دراز مدت در زمینه آب هستیممعاون اقتصادی رئیس جمهور تنش آبی را یکی از مشکلات کشور و بالتبع استان سمنان دانست و گفت: نیازمند اجرای طرح‌های دراز مدت در زمینه آب هستیم.
فردا محسن رضایی رئیس جمهور ایران 

  

نقش سازنده ‎ایران در عرصه بین‌المللی به نفع چندجانبه‌گرایی افزایش خواهد یافتسخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد:نقش سازنده ‎ایران در عرصه بین‌المللی به نفع چندجانبه گرائی افزایش خواهد یافت.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران وزارت خارجه 

  

ائتلاف‌های جدید منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در حال شکل‌گیری است/ عربستان، امارات و قطر جزو متقاضیان اقدام اشتراکیفرمانده نیروی دریایی ارتش از شکل‌گیری ائتلاف‌های جدید منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خبر داد و گفت: ائتلاف مشترک نیروی دریایی ایران با کشورهای منطقه از جمله عربستان و امارات به زودی شکل می‌گیرد.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران رزمایش 

  

بمب خبری در فوتبال ایران/ بیرانوند با رونالدو هم‌تیمی می‌شود؟علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی و پرسپولیس مورد توجه دو باشگاه عربستانی قرار گرفته است.
خانه فوتبال تیم ملی فوتبال ایران فوتبال ایران 

  

مکاتبه مالیاتی دولت با شورای نگهبان و مجمع تشخیصوزیر اقتصاد گفت: با شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام برای به ثمر رسیدن لایحه مالیات بر سوداگری مکاتبه کردیم و امیدواریم که هرچه زودتر این قوانین به نتیجه برسد.
ایلنا دولت شورای نگهبان بازار کار 

  

دربی؛آخرین حضور ساپینتو در استقلال|تمدید فقط با قهرمانیبازی آخر ریکاردو روی نیمکت استقلال! شاید ... با قرارداد یا بدون قرارداد، ساپینتو پنج شنبه می رود
خانه فوتبال دربی ایران خودرو خودرو 

  

رئیس قوه قضائیه دستور داد؛ دستگاه‌های اطلاعاتی عناصر ضدانقلاب را شناسایی و معرفی کنندرئیس قوه قضائیه گفت: امروز در برخی از این ناهنجاری‌ها، دست دشمن برای ضربه زدن به نظام آشکار است؛ بر همین اساس دستگاه‌های اطلاعاتی ما باید این جریانات سازمان‌یافته را که با عناصر ضدانقلاب مرتبط هستند، شناسایی و معرفی کنند.
مثلث قوه قضاییه اینستاگرام تورم 

  

خبر خوش به خریداران خودرو | قیمت خودروهای داخلی اعلام شدامروز هشتم خرداد ماه 1402، قیمت خودرو طبق معمول روزهای گذشته به روند نزولی خود ادامه داد. با این حال تعداد محدودی از محصولات اندکی افزایش قیمت را تجربه کردند.
مثلث بهاره رهنما خودرو بازار خودرو 

  اخبار داغ
  

آمار کرونا جمعه 19 خرداد 1402 | تعداد جانباختگان به چند نفر رسید؟برای مشاهده آمار کرونا جمعه 19 خرداد 1402 باما همراه باشید.
۵۵ آنلاین مرگ ایران 

  

فوت یک بیمار کرونا در شبانه روز گذشته در کشورمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از فوت یک بیمار کرونا در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.
ایلنا روابط عمومی وزارت بهداشت 

  

حذف سوداگری و بورس‌بازی از بازار مسکن با ثبت اطلاعات در سامانه املاک و اسکانبه عقیده یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس، در سامانه املاک و اسکان افراد مسکن را خالی نمی‌توانند نگهداری کنند و به آن مالیات تعلق می‌گیرد.
اعتماد کمیسیون عمران مجلس بازی مسکن 

  

شناسایی 17 بیمار جدید کرونایی و یک فوتی در کشور به گزارش خبرنگار مهر، از دیروز تا امروز 19 خرداد 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 17 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 8 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 612 هزار و 130 نفر رسید. در طول 24 ساعت گذشته، 1 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 146 هزار و 281 رسید. تا کنون 7…
مهر خبرنگار 

  

قیمت خودرو پژو 206 تیپ دو به چند میلیون تومان رسید؟برای اطلاع از قیمت خودرو پژو 206 تیپ دو در بازار امروز در ادامه این خبر باما همراه باشید.
۵۵ آنلاین قیمت خودرو پژو 

  

قیمت دلار، طلا و سکه امروز 19 خرداد 1402قیمت دلار، طلا و سکه امروز در بازار 19 خرداد 1402 را در جداول زیر مشاهده می‌کنید.
اعتماد قیمت دلار 

  

قیمت خودرو سکته کرد | قیمت پراید صفر در بازار امروز چند؟قیمت خودرو در آخرین روز هفته به‌دلیل تعطیلی بازار، تغییری را تجربه نکرد. همه محصولات بازار، روند ثابت روز گذشته را طی کردند.
مثلث قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

حضور پررنگ نهادهای مالی بورسی مهمترین اتفاق پانزدهمین نمایشگاه صنعت‌مالی بود، در این میان غرفه خاص و متفاوت گروه ترنج توجه مخاطبان بسیاری جلب کرده است.
اقتصادنیوز بانک بیمه صنعت 

  

شکست شدید قیمت دلار در بازار امروز | قیمت دلار امروز چند؟طی دو هفته اخیر سیگنال‌های سیاسی پیوسته بازارهای مالی را تکان داد و حاصل آن، بازگشت دلار به کریدور 40 هزار تومانی شد. تحلیلگران اقتصادی محدوده فعلی را برای قیمت دلار موقتی می‌دانند.
مثلث قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

وضعیت قیمت خودرو هفته سوم خردادماه |شاهین سایپا ارزان شدنمودار قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا طی سومین هفته خرداد 1402 نزولی شد.
خانه فوتبال قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

نامه ایرانخودرو به بورس: 21 هزار میلیارد تومان زیان کرده‌ایممدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای به سازمان بورس از زیان 21 هزار میلیارد تومانی این گروه خودروسازی خبر داد.
مملکت‌آنلاین ایران خودرو ایران خودرو 

  

گران ترین خودروی وارداتی 500 میلیون ارزان شد | قیمت خودروهای خارجی در بازار ایرانبا مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز خودروهای خارجی در بازار به دست خواهید آورد.​
فردا قیمت خودرو ایران