کفپوش اپوکسی و تاثیر آن بر زیبایی محیط

رپورتاژ آگهی سطوح کف تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی محیط دارد به همین دلیل باید از یکسری پوشش های رنگی بادوام و در عین حال زیبا استفاده کنیم. کفپوش اپوکسی به واسطه ی فرمولاسیون کاملاً خاص خود کلیه ی معیارهای مرتبط با حفظ ساختار کف و ارتقاء جلوه های بصری را در پی دارد. امروزه با توجه … نوشته کفپوش اپوکسی و تاثیر آن بر زیبایی محیط اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

رپورتاژ آگهی

سطوح کف تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی محیط دارد به همین دلیل باید از یکسری پوشش های رنگی بادوام و در عین حال زیبا استفاده کنیم. کفپوش اپوکسی به واسطه ی فرمولاسیون کاملاً خاص خود کلیه ی معیارهای مرتبط با حفظ ساختار کف و ارتقاء جلوه های بصری را در پی دارد. امروزه با توجه به آنکه این لایه های رنگی ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند در بسیاری از سازه ها در بخش کف مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه ی این مقاله با مشخصات فنی و سایر ویژگی های کفپوش اپوکسی به همراه کاربردها و همچنین انواع آن آشنا می شویم. با توجه به نمونه های مختلف این نوع از رنگ، یک مورد را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

انواع کفپوش اپوکسی رنگ رویه اپوکسی کف آنتی استاتیک

این نوع از کفپوش بر پایه ی رزین های ضد الکتریسیته ساکن فرموله شده اند. جریانات الکتریکی هر چند اندک که ممکن است منجر به تخلیه کوتاه مانند جرقه شوند با استفاده از کفپوش های آنتی استاتیک کاملاً برطرف خواهند شد. این ترکیبات رنگی ویژه کاربردهای فراوانی در محیط های صنعتی جهت محافظت از تجهیزات، بیمارستان ها در اتاق های عمل دارند.

رنگ رویه اپوکسی کف

رنگ رویه کفپوش اپوکسی غالباً آخرین لایه ای است که روی سطح بستر کار قرار می گیرد و سبب افزایش مقاومت لایه های زیرین می شود. از آنجایی که این فیلم رنگ در تماس مستقیم با نیروهای فزاینده ی محیط دارند در نتیجه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

رنگ میانی کفپوش اپوکسی

رنگ میانی اپوکسی کف به عنوان یک زیرساخت اساسی می تواند به بهترین شکل از بروز ترک های سطحی جلوگیری کند. این لایه از رنگ شرایط را برای پذیرش لایه های بالاتر مهیا می کند. لایه ی میانی می تواند کلیه ی نقایص سطحی اعم از منافذ ریز را به تمامی پوشش دهد.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد؟ مقاومت مکانیکی بسیار بالایی دارند و می توانند وزن بالای تجهیزات را بدون تغییر ساختار خود تحمل کنند.در برابر عوامل ساینده، دچار خراشیدگی نمی شوند. به همین دلیل همواره دارای سطح صاف و صیقلی هستند.ترکیبات اسیدی و قلیایی محیط تاثیری بر لایه های کفپوش اپوکسی ندارند.مواد روغنی، شیمیایی ، و سیالات آبی منجر به تخریب ساختاری آن ها نمی شود.برخلاف عایق رطوبتی که رنگ های تک جزئی می باشند اینها ترکیباتی دو جزئی هستند که هر یک جزء با یک نسبت معین با جزء دوم مخلوط می شوند.رنگ ظاهری کفپوش اپوکسی به سفارش مشتری قابل درخواست است.ضخامت قابل اعمال آن ها در محدوده ی 500 تا 1500 میکرون است.وزن مخصوص آن ها در حالت میکس شده برابر 1.55 گرم به ازای 1 سانتی متر مکعب است.نرخ پوشش دهی کفپوش اپوکسی در ضخامت 500 میکرون برابر 1.92 متر مربع به ازای 1 لیتر می باشد.در دمای 25 درجه سانتیگراد 7 روز زمان نیاز است تا فیلم رنگ به مرحله ی full cure برسد.خشکی اولیه و سطحی کفپوش تنها 18 ساعت زمان می برد.زمان pot life کوتاهی دارند بطوریکه تنها در مدت 25 تا 35 دقیقه قابل استفاده هستند.جهت اعمال لایه های بعدی تنها کافی است حداقل 10 ساعت و تا 24 ساعت صبر کنید تا شرایط لازم برای قرار دادن لایه ی بعدی فراهم شود. کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک چه کاربردهایی دارد؟

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک کاربردهای بسیار فراوانی در محیط های مختلف دارند. بخصوص در مراکز صنعتی و حساس تولیدی که دارای آلاینده های و گازهای اشتعال زا هستند. اصولاً تخلیه الکتریسیته ساکن به صورت ناگهانی ممکن است سبب بروز جرقه های خفیف شود. اما همین حالت ممکن است منجر به آتش سوزی در صنایع تولیدی شوند. در ذیل مجموعه ای از مراکز مطرح که از کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک استفاده می کنند آورده شده اند که عبارتند از :

صنایع نظامیهوافضاخودروسازیتولید کنندگان مواد منفجرهتجهیزات الکترونیکی و مخابراتیاتاق سرور کامپیوترهاداروسازیپتروشیمیبیمارستان ها و اتاق عمل قیمت انواع پوشش های کف

یکی از موضوعات مهمی که بسیاری از خریداران کفپوش اپوکسی مد نظر قرار می دهند قیمت این محصول رنگی است. در این مورد دو موضوع وجود دارد که عبارتند از قیمت کفپوش و هزینه های رنگ آمیزی سطح می باشد. خوشبختانه قیمت کفپوش های اپوکسی متناسب با شرایط بازار و همچنین ویژگی ها و حجم رنگ تعیین می شود. هزینه های مرتبط با اعمال رنگ نیز با توجه به مساحت سطح مشخص می شود.

خرید کفپوش اپوکسی از شرکت رانا کیمیا فام

شرکت رانا کیمیا فام با یک برنامه ریزی دقیق توانسته است در زمینه ی تولید و توزیع محصولات رنگی خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان گرامی عرضه کند. تنوع محصولات بالاخص برای کفپوش اپوکسی یکی از مزیت های فوق‌العاده عالی این مجموعه می باشد. شما می توانید متناسب با نیاز خود و اینکه در چه موقعیتی قصد استفاده از این کفپوش ها را دارید به انتخاب آن ها بپردازید. برای خرید کفپوش اپوکسی به سایت www.ranachem.com سر بزنید.

آتش سوزی تولید وزن   اخبار برگزیده
  

انتظارات افزایشی در بازار ارز بالا رفت/ تکرار یک سناریوی قدیمی در بازار دلار!به گفته فعالان، با پایان مذاکرات هسته ای، برخی خریداران جدید وارد بازار شده اند ولی احتمال می رود که با کاهش هیجان، سطح تقاضای احتیاطی افت کند. ممکن است برخی از معامله گران نیز از خریدهای قبلی خود در روز جاری بخواهند کسب سود کنند در این حالت قیمت دلار رو به نزول می رود.
اقتصادنیوز ارز دلار هسته ای 

  

انتشار اطلاعیه شماره یک کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا​کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر اساس بند یک مصوبات نود و پنجمین جلسه ستاد مبنی بر اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری بر بستر سامانه امید اطلاعیه شماره یک خود را صادر کرد.
ایلنا وزارت کشور دارو موفقیت 

  

گزارش 100روزگی دولت‌ سیزدهم /عضویت دائم در شانگهای100 روز از آغاز دولت سیزدهم گذشته و چندین موفقیت بزرگ در کارنامه دیپلماسی قوه مجریه قرار گرفته است؛ از جمله عضویت دائم کشورمان در سازمان همکاری شانگهای و حضور مهم در اجلاس سران اکو. در این گزارش با برخی اقدامات دولت در این مدت آشنا می‌شوید.
فردا دولت درآمد شانگهای 

  

هیچ حوضه‌ آبخیزی، آب مازاد ندارد/ "وعده انتقال آب" خطای استراتژیک استرئیس دانشکده علوم آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران اهواز "وعده انتقال آب" را خطای استراتژیک دانست و گفت: این که وعده داده شود ممکن است از حوضه‌ای به حوضه‌های دیگر آب وارد شود، اولین خطای استراتژیک است و اشتباهات همین طور ادامه پیدا خواهد کرد.
ایلنا انتقال آب استان خوزستان اهواز 

  

قالیباف: بالا و پایین ندارد، سهامداران در بورس فقط ضرر می‌کنندقالیباف: چه بورس بالا برود چه پایین بیاید، به خاطر عملکرد حرفه‌ایِ حقوقی‌ها و شرکت‌ها، سهامداران جزء ضرر می‌کنند. دولت باید زمینه ریسک سهامداران خرد را پوشش دهد و به تعبیری اینها را بیمه کند..
مستقل‌آنلاین دولت پوشش مورچه 

  

شکایت استقلال از داور دربیاستقلال از داور دربی شکایت کرد
خانه فوتبال باشگاه استقلال استقلال بازی 

  

برسد به دست هیئت چهل نفره مذاکراتصحبت های قدیمی از ظریف خطاب به کسانی که جز غر زدن و خنجر زدن به تیم مذاکرات دولت قبلی کاری نکردند: آقایون اگر دو صفحه جایی توافق نوشتند بنده در مقابل آنها تعظیم می کنم و دستشان را می بوسم.
مستقل‌آنلاین دولت 

  

مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را به مذاکرات گره نمی زنیم!سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را به مذاکرات گره نمی زنیم.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور ازدواج عکس 

  

پشت پرده حضور مشاور امنیت ملی امارات در ایرانایسنا/ به دعوت رسمی دریابان علی شمخانی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان، شیخ طحنون بن زاید مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی فردا به تهران می‌آید.
نامه نیوز مشاور مشاور امنیت ملی شورای عالی امنیت ملی 

  

پرداخت وام 50 میلیونی به زوج های نابارورمدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برای تشویق زوجین نابارور یک وام به مبلغ 50 میلیون تومان برای 3 دوره درمان آنها در نظر گرفته شده است.
۵۵ آنلاین وام وزارت بهداشت بیمه 

  

وضع اضطراری برجام از زبان نماینده سابق مجلستابناک | حشمت الله فلاحت‌پیشه، کارشناس مسایل بین‌الملل با بیان این که در عمل برجام در آی سی یو است و در اضطرار به سر می برد، گفت: این که شرایطی ایجاد شود که تنفس اولیه شکل بگیرد این وظیفه دیپلمات های هر دو طرف است که تنفس مصنوعی به برجام را شکل دهند .
مثلث دیپلماسی سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

امام جمعه قم: ما آمریکا را بی آبرو کردیمهشیاری مردم در این سال‌ها و جدا کردن صف خودشان از فتنه و آشوب‌ها عامل اصلی شکست فتنه گران و دولت‌های مستکبر بوده است و در حوادث اخیر نیز هشیاری و بصیرت مردم برای چندمین بار باعث بی آبرویی آمریکا، هم‌پیمانش و فریب‌خوردگان داخلی خواهد شد.
مستقل‌آنلاین امام حسین نماز جمعه قم 

  

علم الهدی: نظام و انقلاب برای مردم مهم‌تر از نان و آب است43 سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد و مردم ثابت کرده‌اند که اصول انقلاب، رهنمودهای امام(ره) و مدیریت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب بر همه چیز زندگی‌شان مقدم است.
مستقل‌آنلاین سید احمد علم الهدی رئیس جمهور جوانان 

  

سامانه‌ها در برابر حملات سایبری بیمه می‌شوندرییس بیمه مرکزی مطرح کرد: جدیدترین محصول صنعت بیمه، بیمه سامانه‌ها در برابر حملات سایبری است.
ایلنا بیمه بیمه مرکزی صنعت 

  

سیاست‌گذاری ما باز کردن دامنه نوسان استرئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: موضوع دامنه نوسان، ابعاد مختلفی دارد. اگر بخواهیم دامنه نوسان را حذف کرده و یا آن را افزایش دهیم، نوسانات بازار بیشتر خواهد شد. از آنجایی که تصمیمات با ثبات نیستند تلاطمات حاصل از آنها در بازار بورس قابل پذیرش نخواهد بود اما سیاست‌گذاری کلی ما باز کردن دامنه نوسان خواهد بود.
ایلنا بیمه تامین اجتماعی تامین اجتماعی ماه 

  اخبار داغ
  

قیمت دلار در بازار متشکل امروز یکشنبه 1400/09/14قیمت دلار در بازار متشکل امروز کاهش یافت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه 1400/09/14قیمت سکه امامی در بازار امروز گران شد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

قیمت سکه در تعقیب دلار/ ریسک بزرگ در بازار سکه!نوسان های بالا در بازار ریسک را تا حدودی بالا برده است. قیمت سکه گرچه در معاملات پشت خطی رو به بالا نوسان داشت اما معامله گران اعتقاد دارد بازار حرکت قیمت دلار را تعقیب می کند.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

واکنش نماینده مجلس به قیمت دلار و سکهنماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت دلار و سکه روی محصولات خوراکی و معیشت مردم تأثیر گذاشته و مجلس باید راهکاری برای مقابله با گرانی‌ها بیندیشد.
فردا مجلس شورای اسلامی قیمت دلار 

  

دو سناریو از آینده قیمت دلار /نگاه معامله گران به قیمت درهماقتصادنیوز: از نگاه تحلیلگران فنی درصورتی که دلار بالای خط 30 هزارتومانی باقی بماند، احتمال افزایش قیمت بیشتر نیز در بازار ارز وجود دارد.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت دلار 

  

انتشار اطلاعیه شماره یک کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا​کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر اساس بند یک مصوبات نود و پنجمین جلسه ستاد مبنی بر اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری بر بستر سامانه امید اطلاعیه شماره یک خود را صادر کرد.
ایلنا وزارت کشور دارو موفقیت 

  

اطلاعیه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در مورد طرح «مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه امید»کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر اساس بند یک مصوبات نود و پنجمین جلسه ستاد مبنی بر اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری بر بستر سامانه امید اطلاعیه شماره یک خود را صادر کرد.
ایلنا دارو موفقیت درمان 

  

قالیباف: بالا و پایین ندارد، سهامداران در بورس فقط ضرر می‌کنندقالیباف: چه بورس بالا برود چه پایین بیاید، به خاطر عملکرد حرفه‌ایِ حقوقی‌ها و شرکت‌ها، سهامداران جزء ضرر می‌کنند. دولت باید زمینه ریسک سهامداران خرد را پوشش دهد و به تعبیری اینها را بیمه کند..
مستقل‌آنلاین دولت پوشش مورچه 

  

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی یکشنبه 1400/09/14اقتصادنیوز: صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 27,882 (بیست و هفت و هزار و هشتصد و هشتاد و دو تومان) اعلام کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار دلار آمریکا 

  

نقشه بورس در 90 دقیقه ابتدایی / صعود سهم‌های پالایشیاکوایران: شاخص کل بورس در 90 دقیقه ابتدایی معاملات امروز، چهاردهم آذر، افزایش 7 هزار واحدی داشته است. همچنین در معاملات امروز قیمت سهام اغلب نمادهای پالایشی بازار رشد کرده و این گروه بزرگ سبزترین گروه‌ بازار سهام است.
اقتصادنیوز شاخص قیمت سهام 

  

رشد 6800 واحدی بورس تهران/ شاخص ها سبزپوش شدندشاخص کل بورس تهران با رشد 6800 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 341 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران شاخص 

  

نقش فولاد مبارکه در کاهش مرگ و میر کرونامدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: با موافقت مدیرعامل فولاد مبارکه و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، این شرکت با کمک‌های خود، علاوه بر تأمین بیش از 23 هزار تن اکسیژن رایگان موردنیاز مراکز درمانی کشور، تجهیزات بیش از 40 مرکز درمانی شهرستان مبارکه را تأمین کرد.
گسترش فولاد فولاد مبارکه شرکت فولاد 

  

دو سیگنالی که بورس آن را رد کردمسعود میرزاباقری- کارشناس بازار سرمایه
گسترش دولت بورس تهران تهران 

  

واکنش بازار به انفجار نطنز /مقاومت قیمت سکه در کانال 13 میلیوناقتصادنیوز : قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته با مقاومت توانست کانال 13 میلیون تومانی را حفظ کند.
اقتصادنیوز انفجار قیمت 

  

احتمال ابتلای مجدد به کرونا با سویه اُمیکرون چقدر است؟نتایج تحقیقی در آفریقای جنوبی نشان می‌دهد خطر عفونت مجدد با سویه اُمیکرون سه برابر بیشتر از سویه‌های پیشین ویروس کروناست.
اقتصادنیوز آفریقای جنوبی ویروس