دستگیری خانم بازیگر به اتهام پخش مواد مخدر +عکس

ریا چاکرابورتی یکی از جنجالی‌ترین و خبرسازترین چهره‌های این روزهای سینمای هند است. رفت و آمدهای مکرر او به اداره پلیس به عکس و خبر اول بسیاری از رسانه‌های هند تبدیل شده است.

دستگیری خانم بازیگر به اتهام پخش مواد مخدر +عکس

این چهره شناخته شده سینمای هند که معشوقه سوشانت سینگ راجپوت بود بعد از مرگ راجپوت به شدت دچار دردسر شده است. به نظر می‌آید مرگ سوشات ابعاد و زوایای پنهان بسیاری داشته است که شاید این پرونده با سازمان مواد مخدر هند بتواند خیلی از معماها را حل کند و عدالت را اجرا کند. بعد از رفت و آمدها و بازجویی‌های فراوان و سه روز بازجویی فشرده (روز شنبه 6 ساعت تمام  و روز یکشنبه 8 ساعت تحت بازجویی بود)،  بالاخره روز گذشته سازمان مبارزه با مواد مخدر این سلبریتی مطرح را به خاطر پخش مواد مخدر دستگیر کرد. کی پی اس مالهوترا، معاون دفتر کنترل مواد مخدر، دستگیری او را تأیید کرد. درواقع پروسه کتبی و  نهایی دستگیری ریا چاکرابورتی انجام شد و اتهامات دیگری علیه این بازیگر شناخته در هاله‌ای از ابهام وجود دارد.

کولاک نوشت با استناد به منابع، در بازجویی‌های مشخص شد که ریا به مصرف مواد مخدر و همچنین تهیه آنها برای سوشانت سینگ راجپوت بازیگری که حدود 3 ماه قبل بر اثر خودکشی فوت کرد، اعتراف کرده است. او امروز سه شنبه هنگام خروج از اداره پلیس برای انجام تست‌های پزشکی (اعتیاد به مواد مخدر) دیده شد. از طریق چت‌های واتس آپ ریا معلوم شد که او درمورد ماریجوانا، یکی از مواد مخدرهای سنگین دیگر صحبت کرده است و سازمان مواد مخذر براساس همین چت‌ها، تحقیقات خود را شروع کرد. با این همه این بازیگر جوان در بازجویی‌های قبلی گفته بود که او خودش مواد مصرف نمی‌کرده و فقط برای سوشانت که به ماریجوانا اعتیاد داشته تهیه می‌کرده است. هفته گذشته سازمان مبارزه با مواد مخدر هند، برادر ریا، شوویک چاکرابورتی، مدیر خانه سوشانت سینگ و یکی از کارمندان این بازیگر مرحوم شده را بازداشت کرد. گفته میشد شوویک مواد مخدر را بدون اطلاع سوشانت در خانه او جاسازی می‌کرده است. بعد از دستگیری ریا، خواهر سوشانت پریانکا سینگ راجپوت گفت: «خدا با ماست»

ریا چاکرابورتی طی این بازجویی‌ها نام تعدادی از چهره‌های شناخته شده صنعت سینما اعم از بازیگر، تهیه کننده و کارگردان و… که با کارتل مواد مخدر ارتباط داشته و دارند را فاش کرده است و اعتراف کرده است که در مهمانی‌های  شبانه سلبریتی‌ها مواد مخدر به وفور استفاده می‌شود.

 

مواد مخدر عکس بازداشت   اخبار برگزیده
  

اگر روحانی و احمدی ‌نژاد با هم رقابت کنند، احمدی نژاد پیروز می شوددولت آقای روحانی، دولت یکدست و وزرا هم از یک جناح نبوده و بعضا حتی همفکر شخص حسن روحانی هم نبوده‌اند. او موجب شده نوعی نارضایتی و ناخشنودی از جانب مردم و رای‌دهندگان به او ایجاد شود. دولت روحانی در سطح ملی موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین حسن روحانی روزنامه وام 

  

سخنرانی روحانی ساعت 9 امشب در مجمع عمومی سازمان مللتمام وجوه جهان امروز متأثر از کرونا است آنچنانکه هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل نیز با سخنرانی‌های ضبط شده‌ی سران برگزار خواهد شد
۵۵ آنلاین سازمان ملل نیویورک توئیتر 

  

برای انتخابات 1400 با شخصیت‌ها و احزاب تاثیرگذار اصلاح‌طلب رایزنی می‌کنیمدر جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران، موضوع انتخابات1400 مورد بررسی قرار گرفت. همچنین غلامحسین کرباسچی گزارشی از دیدار با مهدی کروبی ارائه داد.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری اصلاح طلبان غلامحسین کرباسچی 

  

دارویی برای تعدیل پاسخ التهابی در کووید-19 شدیدمحققان "دانشگاه مالاگا"(University of Malaga) و "مرکز نانوپزشکی و زیست فناوری اندلس"(BIONAND) اسپانیا در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند از یک دارو می‌توان برای تعدیل پاسخ التهابی در موارد شدید کووید-19 استفاده کرد.
مملکت‌آنلاین درمان فناوری دارو 

  

تصمیم جامعه روحانیت برای انتخابات 1400عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که این تشکل برنامه ای برای معرفی کاندیدا در انتخابات 1400 ندارد.
مثلث جامعه روحانیت مبارز خودرو پدر 

  

جزئیات تحریم های جدید آمریکا پس از مکانیسم ماشه + فیلمرئیس‌جمهور آمریکا بیانیه‌ای درباره تحریم‌های جدید اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرد.
گسترش رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

افرادی که نباید ماسک بزنندافرادی که بدون کمک قادر به برداشتن ماسک از صورت‌شان نیستند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.
مستقل‌آنلاین ماسک ورزش کودکان 

  

دونالد ترامپ، سال‌ها پیش از ریاست جمهوری خود معتقد بوده که اوباما قصد یک حمله نظامی به ایران را دارد چرا که این حمله بر موقعیت او در افکار عمومی و نظرسنجی‌ها موثر است. حال برخی گزارش‌ها و اقدامات آمریکا حاکی از فعال شدن این تئوری ترامپ در شش هفته باقیمانده به انتخابات آمریکاست.
رویداد۲۴ واشنگتن دونالد ترامپ خاورمیانه 

  

سخنگوی دولت نشست خبری این هفته خود را در سیستان بلوچستان برگزار کرد و با مقایسه دولت صدام و ترامپ به تشریح شباهت‌های آن‌ها در صدمه به ایران پرداخت.
رویداد۲۴ صادرات غیرنفتی سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور 

  

محصول جدید ایران خودرو در راه است | تصاویر و مشخصاتمدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

ممنوعیت تردد خودرو در برخی خیابان‌های تهران امروز اول مهرمدیریت‌های شهری در بسیاری کشورها در روز جهانی بدون خودرو، شهروندان را به پرهیز از استفاده از خودروهای شخصی ترغیب می‌کنند. این روز مقارن با اول مهر ماه، با پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو که در دوران شهرداری پیروز حناچی از سوی مدیران شهری پیگیری می‌شود، همزمان شده است.
خودروتک خودرو شهرداری تهران تهران 

  

اقدام ادعایی آمریکا در بازگشت تحریم‌ها علیه ایران با واکنش رسانه‌ها و تحلیلگران مختلفی روبرو بوده و همگی حاکی از یک واقعیت انکار نشدنی است: انزوای بی قید و شرط ایالات متحده!
رویداد۲۴ رسانه ایالات متحده آمریکا ایران 

  

متهم اصلی بحران در بازار خودرواختلاف قیمتی که علتی جز تعلل شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو و غیرواقعی بودن قیمت‌های اعلام شده توسط این شورا ندارد.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

ترامپ قبل از انتخابات ناچار به لفاظی است/ ادعای فعال‌سازی اسنپ بک کلاهبرداری ترامپ است/ آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد/ جهان مخالف احیای تحریم‌هاستاستاد دانشگاه شیکاگو تاکید کرد: جهان مخالف احیای تحریم‌های سازمان ملل است و آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد.
ایلنا دونالد ترامپ ترامپ سازمان ملل 

  

تحریم‌های آمریکا علیه ایران در راستای معامله قرن انجام می‌شودیکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا علیه ایران در چارچوب عملی کردن نقشه معامله قرن صورت می گیرد.
۵۵ آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  اخبار داغ
  

وقتی از سرفه‌های مداوم در بیماران کرونایی صحبت می‌کنیم منظورمان این است که بیمار بیش از یک ساعت در طول شبانه روز در حال سرفه کردن است. همچنین تعداد دفعات و طول زمانی که فرد مبتلا به کرونا سرفه می‌کند بسیار بیشتر از آنفلوانزا و سرماخوردگی است.
رویداد۲۴ آنتی بیوتیک کودکان دارو 

  

ویروس کرونا| «آی وی‌وی» اولین فیلم مربوط به ویروس کرونا را می‌سازد«آی وی‌وی» هنرمند چینی فعال در حوزه مسائل اجتماعی اعلام کرد در صدد ساخت فیلمی راجع به فاجعه انسانی شیوع ویروس کرونا در چین است تا نحوه تعامل این کشور برای مقابله با این ویروس را به تصویر بکشد.
اعتماد ویروس هنرمندان حوزه 

  

وظیفه فوری سازمان برنامه و بودجه تامین نیازهای کادر درمان و وظیفه مردم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی است/ در صورت عدم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و بروز موج های جدید کرونا در جامعه، ناچار به اعمال برخی محدودیت ها خواهیم بودرئیس جمهور تاکید کرد که دولت از ابتدای شیوع بیماری کرونا، فارغ از همه تنگناها و محدودیت‌های اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه، تامین نیازهای بخش سلامت و کادر درمان را به عنوان رزمندگان خط مقدم مقابله با بیماری کرونا، در اولویت قرار داده است و این سیاست همچنان تداوم خواهد یافت.
برنا سازمان برنامه و بودجه رئیس جمهور بودجه 

  

آزمایش خون ساده می تواند مرگ بیماران کرونایی را پیش بینی کند.تحقیقات جدید نشان داده است که یک نشانگر زیستی که معمولاً در آزمایش خون معمولی اندازه گیری می شود، می تواند خطر مرگ و میر ناشی از ابتلا به کووید-19 را پیش بینی کند.
۵۵ آنلاین مرگ استاندارد درمان 

  

یک ادعای عجیب درباره کرونا/ عینک بزنیم مبتلا نمی‌شویم؟یک مطالعه که در چین انجام شده است، ادعا می کند که زدن عینک در برابر انتقال بیماری کووید-19 از افراد محافظت می کند.
اقتصادنیوز عینک چین ویروس 

  

آخرین اخبار از عرضه سهام پرسپولیس و استقلال در فرابورسمعاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: در بخش واگذاری دو باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی تاکنون اقدامات بسیار خوبی انجام و برای فراهم سازی شرایط واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی از طریق فرابورس اقداماتی صورت گرفته تا در پاییز در اختیار مردم قرار گیرد.
اعتماد خصوصی سازی سهام باشگاه پرسپولیس 

  

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: با دستور سعید نمکی وزیر بهداشت و در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خرید واکسن کووید 19 از ساز و کار کواکس، با هماهنگی های انجام شده از سوی اداره کل همکاری‌های بین المللی وزارت بهداشت، توافقنامه‌ای از سوی محمدرضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن، ارسال شده است.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران وزارت بهداشت 

  

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: با دستور سعید نمکی وزیر بهداشت و در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خرید واکسن کووید 19 از ساز و کار کواکس، با هماهنگی های انجام شده از سوی اداره کل همکاری‌های بین المللی وزارت بهداشت، توافقنامه‌ای از سوی محمدرضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن، ارسال شده است.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران وزارت بهداشت 

  

میلیون‌ها آمریکایی با شروع سرماخوردگی مکمل‌های زینک (روی) مصرف می‌کنند. اکنون، نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد که این ماده مغذی ممکن است در پیامد‌های کووید-19نیز نقش داشته باشد.
رویداد۲۴ درمان سرماخوردگی بارسلونا 

  

واکنش ظریف به اقدامات قهرآمیز یک‌جانبه در مبارزه با کرونامحمدجواد ظریف گفت: اقدامات قهرآمیز یک‌جانبه در مبارزه با کرونا، تروریسم اقتصادی و پزشکی است.
اقتصادنیوز محمدجواد ظریف تروریسم 

  

مصرف این مکمل در جلوگیری از کرونا نقش دارد؟میلیون‌ها آمریکایی با شروع سرماخوردگی مکمل‌های زینک (روی) مصرف می‌کنند. اکنون، نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد که این ماده مغذی ممکن است در پیامدهای کووید-19نیز نقش داشته باشد.
اقتصادنیوز درمان بارسلونا بارداری