سودآورترین ارزهای دیجیتال را بشناسید

سودآورترین ارزهای دیجیتال را بشناسید  اخبار برگزیده
  

هدف طرح سوال از رییس‌جمهور هتاکی و توهین به اوست/ رفتاری که با ظریف شد در شأن یک مجلس «اسلامی» نبود/ نمایندگان بدانند رفتارهای شعاری هیچ دستاوری نداردسیاستمدار و مدیر ارشد دولت‌های پس از انقلاب، گفت: نوع طرح سوال از رئیس‌جمهور و رفتارها نشان‌دهنده این است که می‌خواهند رئیس جمهور به مجلس بیاید و به او بی‌احترامی، هتاکی و توهین کنند.
ایلنا سازمان تربیت بدنی رئیس جمهور دولت 

  

به زودی یک بورس جدید متولد می‌ شودبعد از افزایش رشد شاخص های بورس در ایران علی صحرایی، مدیر عامل بورس تهران گفت: به زودی یک بورس جدید متولد می‌شود که در آن املاک و زمین معامله می‌شود
مستقل‌آنلاین بورس تهران زمین بازار خودرو 

  

جزئیات جدید از حادثه نطنزاین تنها گزارش نورنیوز در مورد این حادثه نیست...
رویداد۲۴ سازمان انرژی اتمی غنی سازی سایت فردو 

  

اعلام قیمت برخی خودروهای پرتیراژ از سوی اتحادیه فروشندگان خودروقیمت برخی خودروهای پرتیراژ در 17 تیر 99 بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان خودرو مشخص شد.
خودروتک قیمت خودرو پژو 

  

معاون روابط کار وزارت تعاون گفت: کارفرمای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه متعهد شد حقوق و مزایای اردیبهشت و خرداد 1399 را بلافاصله پس از رفع مسدودی حساب شرکت و حداکثر تا دهم مرداد پرداخت کند.
نامه نیوز کار وام خودرو 

  

سخنگوی وزارت امورخارجه: نه از واگذاری جزایر ایرانی خبری است و نه حضور نیروی نظامیاقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جوسازی ها علیه سند جامع همکاری ایران و چین گفت:نه از واگذاری جزایر ایرانی خبری است و نه حضور نیروی نظامی و نه سایر موهومات.
اقتصادنیوز سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

سازمان جهانی بهداشت: مسئله انتقال کرونا از طریق هوا هنوز قطعی نیستسازمان جهانی بهداشت می‌گوید شواهد فزاینده‌ای درباره انتقال ویروس کرونا از طریق هوا وجود دارد اما این مسئله هنوز قطعی نیست.
مملکت‌آنلاین زمین ویروس تنفس 

  

پوشیدن ماسک می‌تواند مانع ایجاد موج دوم پاندمی شود.از ابتدای هفته استفاده از ماسک در محیط‌های عمومی شلوغ اجباری شده است و چنانچه کسی بدون ماسک به دستگاه، نهاد و یا ارگانی برای دریافت خدمت مراجعه کرد، باید از او درخواست شود تا ماسک بپوشد. همچنین گفته شده که باید از حضور کارمندان و کارکنان در ادارات و دستگاه‌ها در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده نکردن از ماسک، جلوگیری شود.
۵۵ آنلاین ماسک نیویورک وزارت بهداشت 

  

نتایج قابل توجهی درباره علت حادثه نطنز حاصل شده استابوالفضل عمویی در توضیح جلسه امروز (سه‌شنبه) گفت: کمیسیون امنیت ملی در ادامه جلسات خود برای بررسی حادثه نطنز، عصر امروز جلسه‌ای با حضور آقای علوی وزیر اطلاعات و معاونین، مقامات ارشد فرماندهی پدافند هوایی ارتش و مقامات ارشد نیروی انتظامی برگزار کرد.
اعتماد سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی 

  اخبار داغ
  

آخرین وضعیت کرونایی‌های استقلالکاوه ستوده: در آخرین تست آزمایشگاهی صورت گرفته از بازیکنان استقلال، تعدادی از افرادی که پیشتر تست کرونایشان مثبت اعلام شده بود، تستشان منفی اعلام شد
برنا استقلال 

  

با بانیان برگزاری 7 عروسی در نهاوند که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده بودند بدون توجه به کرونا عروسی گرفته اند و به عنوان مخلان سلامت با آنها برخورد می شود.
صراط زندان موسیقی قانون 

  

10 رازی که بورس را متحول می‌کند + جزئیاتدر روزهای اخیر چند اخبار مهم برای بازار سهام منتشر شده است. در گزارش زیر به 10 خبر مهم اخیر اشاره می‌شود که احتمالا بر روند آینده بازار سهام تاثیراتی بگذارد. به نظر می‌رسد در مجموع این اخبار، سیگنال‌های مثبتی برای سهامداران محسوب شوند.
مثلث بورس تهران تهران فرانسه 

  

پزشک تیم فوتبال استقلال در خصوص مبتلایان این تیم به ویروس کرونا توضیحاتی ارائه داد.
ورزش۳ استقلال پزشک فوتبال 

  

تست کرونای یک بازیکن دیگر استقلال مثبت شدباشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان کرونایی خود اطلاع رسانی کرد.
خبرفوری باشگاه استقلال استقلال فوتبال 

  

آخرین وضعیت کرونایی‌های استقلال: معرفی یک مورد جدیدپزشک تیم استقلال تهران از آخرین وضعیت ابتلای بازیکنان این تیم به ویروس کرونا گزارشی مطرح کرد.
ایلنا باشگاه استقلال استقلال پزشک 

  

اعضای تیم شهر خودرو تست کرونا دادنداعضای تیم فوتبال شهر خودروی خراسان پیش از دیدار مقابل سایپا در هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، تست کرونا دادند.
تسنیم خودرو فوتبال سایپا 

  

منفی شدن تست جدید کرونایی‌ها استقلال؛ یک نفر دیگر کرونایی شدبا اعلام پزشک تیم فوتبال استقلال تست کرونای بازیکنان این تیم که پیش از این مثبت بود، منفی شده است اما تست کرونای یک بازیکن دیگر مثبت شد.
تسنیم باشگاه استقلال استقلال فوتبال 

  

10سیگنال مثبت برای سهامداران بورسیاقتصادنیوز: در روزهای اخیر اخبار مثبتی به گوش رسید که احتمال می رود بر روند آینده بازار سهام تاثیراتی بگذارد.
اقتصادنیوز خودروسازان درآمد 22 بهمن 

  

کرونا | آزمایش کرونای رییس جمهور موقت بولیوی مثبت شدجنینه آنیس رییس جمهوری موقت بولیوی اعلام کرد که نتیجه آزمایش کرونای او مثبت بوده است. سناتور جنینه آنیِس پس از کناره‌گیری مورالس از ریاست جمهوری در 10 نوامبر 2019 (19 آبان 98) و پناهنده شدنش به مکزیک، خود را رییس جمهوری موقت بولیوی اعلام کرد. مورالس چندی بعد از مکزیک به آرژانتین رفت.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری بولیوی