ایلنا   |  سیاسی  |  

برگزاری هشتمین مرحله «طرح ظفر» در تهران

هشتمین مرحله از طرح ظفر با اولویت جمع‌آوری معتادان محله‌های شوش، مولوی و هرندی و شناسایی دیگر مناطق آلوده تهران به زودی اجرا خواهد شد.

برگزاری هشتمین مرحله «طرح ظفر» در تهران

هشتمین مرحله از طرح ظفر با اولویت جمع‌آوری معتادان محله‌های شوش، مولوی و هرندی و شناسایی دیگر مناطق آلوده تهران به زودی اجرا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران به ریاست قائم مقام رییس کل دادگستری تهران برگزار شد. مسعود ستایشی، قائم مقام رییس کل دادگستری تهران به لزوم توجه به موضوع تامین اعتبارات لازم به منظور عملیاتی کردن مراکز نگهداری معتادان از سوی شهرداری در خصوص نظارت بر حسن انجام وظایف، توسط سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 24 تهران تاکید کرد. ستایشی در این جلسه طی تماس تلفنی با اسماعیل توحیدلو، معاون دانشگاه شهید بهشتی تهران در ارتباط با موضوع مواد مخدر و سم زدایی نوجوانان 15 تا 18 سال و نگهدرای اختصاصی آنان در مراکز بهاران بحث و گفتگو کرد. در این نشست سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 24 تهران (مبارزه با مواد مخدر) از اجرای هشتمین مرحله طرح ظفر خبر داد.

مهدی مهرانگیز گفت: پس از اخذ دستورات قضایی، هشتمین مرحله از طرح ظفر با اولویت جمع آوری معتادان محله‌های شوش، مولوی و هرندی و شناسایی دیگر مناطق آلوده تهران به زودی اجرا خواهد شد. در ادامه این جلسه سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در خصوص مشکلات پیش رو در اجرای مصوبات جلسه گذشته توضیحاتی ارائه کرد. سیدمالک حسینی در خصوص اقدامات انجام شده نسبت به چگونگی اعمال ماده 80 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و نیز شرایط نگهداری معتادان متجاهر در مراکز بهاران و مشکلات اجرایی آن توضیحاتی ارائه کرد. ستایشی در خاتمه این جلسه با توجه به ممنوعیت‌های در نظر گرفته شده به دلیل کرونا و ضرورت تشکیل جلسات در حوزه مواد مخدر بر برگزاری جلسات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حتی المقدور به صورت ویدئوکنفرانس تاکید کرد.

 

مواد مخدر شهرداری تهران تهران   اخبار برگزیده
  

رایزنی وزاری خارجه ایران و آذربایجان مسائل دوجانبه و شرایط پسا جنگ قره‌باغ محوروزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بصورت ویدئو کنفرانس آخرین تحولات روابط دو جانبه و شرایط پسا جنگ در منطقه را بررسی کردند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

گزارش قالیباف از راهکارهای چهارگانه نجات اقتصادی + فیلمقالیباف از اقدامات مجلس در خصوص راهکارهای چهارگانۀ اقتصادی گزارشی ارائه کرد.
گسترش رهبر انقلاب کسری بودجه بودجه 

  

درخواست بی‌شرمانه آل سعود از آژانس بین المللی انرژی اتمیایسنا/ عربستان سعودی از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کرد که بازرسی های خود برای کشف ''فعالیت‌های غیرصلح آمیز هسته‌ای'' ایران را افزایش دهد.
مثلث دبی آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  

گفت‌وگوی سخنگوی وزارت خارجه با حامد کرزایسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با «حامد کرزای»، رئیس جمهور سابق افغانستان دیدار و رایزنی کرد .
ایلنا سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت خارجه کرزای 

  

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان، سند راهبردی بین ایران و افغانستان را یکی از اسناد خیلی مهم در روابط دو کشور عنوان و تاکید کرد: گفت‌وگوها میان تهران و کابل درباره سند راهبردی در ابعاد مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته است.
نامه نیوز وزارت خارجه واشنگتن جمهوری اسلامی ایران 

  

«طرح شفافیت آرا» در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس به تصویب رسیدطرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بررسی و تصویب و گزارش آن برای رسیدگی به صحن علنی پارلمان ارسال شده تا در دستورکار پارلمان قرار گیرد.
۵۵ آنلاین رایانه 

  

پایانِ سبز هفته پرنوسان بورسشاخص کل بورس در روز چهارشنبه 10 هزار واحد رشد کرد تا هفته پرنوسان را صعودی به پایان ببرد.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص ایران خودرو 

  

این افراد وام یک میلیونی و بسته معیشتی 100 تومانی دریافت می کنندحامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره جزئیات مشمولان بسته معیشتی 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی، اظهار کرد: مشمولان بسته معیشتی دولت که شغل و درآمد ثابت ندارند مشمول این طرح هستند.
مستقل‌آنلاین وام بودجه دولت 

  

خبر خوب معاون وزیر بهداشت برای بیماران کرونایی + جزئیاتقاسم جان‌بابایی صبح امروز در بازدید از بیمارستان بهشتی کاشان از بستری بیماران به صورت خانوادگی در این بیمارستان ابراز تاسف کرد و اظهار داشت:
مستقل‌آنلاین بیمارستان کاشان وام 

  

امروز مرز مقاومت قیمت پراید سرانجام شکستقیمت پراید پس نزدیک به دو ماه و نیم بار دیگر به زیر 100 میلیون تومان بازگشت.
خودروتک قیمت ماه خودرو 

  

خدا را شکر عادل رفت!«خدا را شکر عادل رفت و فوتبال ایران عمق پیدا کرد. خدا را شکر دیگر کسی به کسی بدوبیراه نمی‌گوید. خدا را شکر همه دارند حرمت هم را نگه می‌دارند!»
مملکت‌آنلاین ایران شکر روزنامه 

  

ریزش عجیب و غریب قیمت خودرو / روند کاهشی ادامه داردروند کاهش قیمت خودرو در چند هفته اخیر به گونه ای شده است که اکنون می توان با قاطعیت گفت در یک موج ریزش قیمت خودرو قرار گرفته ایم. موج ریزشی که به نظر می رسد فعلا قصد فروکش کردن ندارد.
خودروتک خودرو بازار خودرو تولید 

  

برخی آمریکایی‌ها نگران احتمال کمک سیاسی پوتین به ترامپ جهت بقا در قدرت هستند. به هر حال نباید فراموش کرد که هنگام ایجاد یک بحران داخلی، این مقامات خارجی هستند که نقش تعیین‌کننده پیدا می‌کنند.
نامه نیوز دموکرات فضای مجازی ولادیمیر پوتین 

  

اتخاذ رویکرد درست آمریکا در قبال برجام برای بهبود شرایط پرتنش فعلیوزیر امور خارجه فرانسه اتخاذ رویکرد درست از سوی آمریکا در قبال برجام را در بهبود شرایط پرتنش فعلی مناسب دانست.
ایلنا فرانسه 

  

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور/ بررسی طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص مهار کووید 19 در کمیسیون بهداشتسخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت .
ایلنا تولید درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  اخبار داغ
  

«هیچ داروی شیمیایی، گیاهی و سنتی برای کرونا وجود ندارد»ایرج حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر ما هیچ دارویی اعم از داروهای شیمیایی، سنتی و گیاهی نداریم که درمان قطعی کرونا باشد و کلیه داروها سیکل کمکی دارند. ایرج حریرچی پنجشنبه 6 آذر در حاشیه ستاد مقابله با کرونای استان قزوین، در جمع خبرنگاران تصریح کرد: تست سریع در استان‌ها و … نوشته «هیچ داروی شیمیایی، گیاهی و سنتی برای کرونا وجود ندارد» اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز آموزش دارو قزوین 

  

اکثریت مخاطبان خبرفوری اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی را ضروری می‌دانند / بیش از یک‌سوم مخاطبان دچار مشکل شدندکانال خبرفوری در یک نظرسنجی، از مخاطبان خود خواسته درباره اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در کشور نظر
خبرفوری تعطیلات سلامت 

  

هزینه درمان کرونا چقدر است؟ +جدولهزینه درمان ویروس کرونا را در جدول زیر مشاهده می کنید
گسترش هزینه درمان جدول 

  

ریزش قیمت خودرو امروز نیز ادامه یافت / سمند LX پنج میلیون دیگر ارزان شدروند کاهشی قیمت خودرو با شیبی تند امروز نیز ادامه یافت و قیمت سمند LX به عنوان یکی از خودروهای پرتقاضا نسبت به دیروز با کاهش 5 میلیون تومانی به 165 میلیون تومان رسید.
خودروتک قیمت ارز قیمت خودرو 

  

آخرین آمار کرونا در ایران ؛شناسایی 13961 بیمار جدید کووید19 در کشور/ 482 تن دیگر جان باختنداقتصادنیوز :سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد شناسایی و فوتی ناشی از کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد.
اقتصادنیوز ایران زنجان وزارت بهداشت 

  

بایدن: با کرونا در جنگ هستیم نه با یکدیگرجو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: ما با ویروس درگیر جنگ هستیم نه با یکدیگر، ما باید تلاش خود را دو برابر کنیم و مجدداً برای جنگ آماده شویم. به گزارش ایسنا به نقل از هیل، بایدن در گفتگو با شبکه ان‌بی‌سی گفت: رئیس دفتر ترامپ و رئیس دفتر من صحبت کرده‌اند. اما نه، من … نوشته بایدن: با کرونا در جنگ هستیم نه با یکدیگر اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز جنگ رئیس جمهور ویروس 

  

دستور وزیر ورزش برای استفاده از ظرفیتهای ورزشی درطرح مدیریت کرونا به گزارش خبرگزاری مهر، پیرحسین کولیوند رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به جهت استفاده از ظرفیت و امکانات مجموعه‌های ورزشی و در راستای توسعه اهداف این قرارگاه با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار کولیوند ابتدا از همکاری‌های مستمر این وزارتخانه با سازمان اورژانس کشور در راستای خدمت رسانی به هموطنان تقدیر…
مهر ورزش وزارت ورزش و جوانان آموزش 

  

شناسایی 13961 بیمار جدید کرونا/482 نفر فوت شدند به گزارش خبرنگار مهر، سیما سادات لاری، بعد از ظهر پنج شنبه در ارتباط زنده با شبکه خبر، به ارائه آمار روزانه کرونا در کشور پرداخت. سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: از دیروز تا امروز 6 آذر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 13 هزار و 961 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد که مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 908 هزار و 346 نفر رسید. وی افزود: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته،…
مهر بیمارستان وزارت بهداشت خبرنگار 

  

آمار امروز کرونا، 6 دی1399/ 482دیگر تن جان باختند پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : سقوط شدید قیمت خودرو در بازار / پراید به کانال 90 میلیون برگشت + جدول قیمتها ریحانه پارسا کاملا لخت شد + فیلم18+ استایل منشوری بهنوش بختیاری حاشیه ساز شد + عکس داغ نرخ دلار 99 / پیش بینی جدید برای نرخ دلار 6 آذر 99 رقص سحر قریشی فضای مجازی را تکان داد + فیلم لو رفته ارزش سهام عدالت امروز/ واریزی جدید سهام عدالت چقدر است؟ رابطه پنهانی…
نامه نیوز قیمت خودرو بهنوش بختیاری 

  

امروز چند نفر کرونایی جان باختند؟سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد شناسایی و فوتی ناشی از کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد.
گسترش زنجان وزارت بهداشت قزوین