ایرنا   |  سیاسی  |  

هیچ زمانی دست از مبارزه با طاغوت برنمی داریم

زنجان - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان زنجان گفت: ایستادگی ملت ادامه حرکت امام حسین (ع) است و مستکبران و دشمنان داخلی و خارجی بدانند که هیچ زمانی دست از مبارزه با طاغوت بر نخواهیم داشت.

هیچ زمانی دست از مبارزه با طاغوت برنمی داریم

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام حسن بیگدلی به عنوان سخنران راهپیمایی 22 بهمن ابهر در جمع مردم این شهر افزود: اگر خداوند در قرآن دستور داد که در مقابل طاغوت ایستادگی کنید و ما را یاری خواهد کرد امروز شاهد تحقق این وعده الهی هستیم.وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب می خواستند ما 40 سالگی انقلاب را نبینیم اما امروز جشن با شکوه انقلاب اسلامی را در راهپیمایی 22 را نظاره گر باشند.بیگدلی با اشاره به وجود مبارزه با طاغوت در ذات ملت ما، بیان کرد: امروز ، روز عبادت و بندگی خداست و کسانی که به امر خداوند لبیک گفته اند در مقابل طاغوت ایستادگی کردند و پیروزند. وی با اشاره به توانمندی های ایران در حوزه های مختلف علمی، نظامی، صنعتی تصریح کرد: در شاخص‌های که مبنای تعیین قدرت و پیشرفت در دنیا است ایران اسلامی در تراز بالایی قرار دارد.بیگدلی ادامه داد: غافل از این نیستیم که در برخی از زمینه ها مانند خودرو دارای ضعف هستیم و این باید حل شود.نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان زنجان تاکید کرد: امروز ذخیره ارزی کشور به اندازه ای است که بتوانیم سالیان طولانی کشور را مدیریت و اداره کنیم و دنیا نمی تواند از خرید نفت و گاز صرف نظر کند.وی با اشاره به اینکه دشمن بهتر از همه به جایگاه و قدرت جمهوری اسلامی واقف است، گفت: وحدت، اتحاد، همدلی، هم افزایی ملت موجب اقتدار و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است و این وعده خداوند است.حجت الاسلام بیگدلی اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی لشگر اسلام در منطقه تشکیل شده است زینبیون، فاطمیون، حزب‌الله، حیدریون و انصارالله نمونه ای از لشگر امام مهدی (عج) هستند.نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان زنجان افزود: امروز انقلاب اسلامی به جایی رسیده است که در همه نقاط دنیا اگر بخواهند تصمیم بگیرند می گویند باید نظر ایران باشد و تصمیمات خود را با نظر ایران مطابقت می دهند که نشان از اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی است.9556/8068

گاز استان زنجان زنجان   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

مرغ ارزان شد + جزئیاتمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
خودروتک تنظیم بازار واردات بخش خصوصی 

  

هدیه با ارزش سردار «قاسم سلیمانی» به «آرین غلامی»«آرین غلامی»، قهرمان شطرنج ایران، از دیدارش با سردار قاسم سلیمانی، خبر داد.
برنا قاسم سلیمانی شطرنج ایران 

  

مشاور بشار اسد: اتحادیه عرب بدون سوریه بی ارزش استمشاور بشار اسد درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب گفت: هیچ مسئله جدیدی در این باره وجود ندارد. اتحادیه عرب بدون سوریه هیچ ارزشی ندارد. از رئیس پارلمان سوریه برای حضور در نشست‌های پارلمان عربی دعوت شده و این مسئله خوبی است...
انصاف‌نیوز مشاور بشار اسد اتحادیه عرب 

  

وزارت امور اقتصادی و دارایی در گزارشی پیش بینی کرد، حداکثر تورم در سال 97 بالغ بر 27.8 درصد و رشد اقتصادی در بدبینانه ترین حالت منفی 2.5 درصد است.
نامه نیوز وزارت امور اقتصادی و دارایی اقتصاد اقتصاد ایران 

  

دولت مقصر تورم افسار گسیخته امروز در کشور استعضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ضعف تیم مدیریتی و اقتصادی دولت گفت و اظهار داشت: در تورم افسارگسیخته ای که در کشور ایجاد شده ، دولت مقصر است زیرا قطعا توان مهار آن را داشت اما موفق نبود.
تسنیم دولت تورم کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در خراسان رضویمدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در این استان با طرح شکایت 5 ب
خبرفوری تعزیرات بانک یورو 

  

مرغ 2 هزار تومان ارزان شدمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
تسنیم تنظیم بازار واردات بخش خصوصی