ایلنا   |  ورزشی  |  

بهتاج: به جز سه چهار تیم بقیه باشگاه‌ها بیشتر از تراکتور هزینه کرده‌اند/ فصل خوبی پیش روی تیم خواهد بود/ با عزت اللهی به توافقات خوبی رسیده‌ایم

سرپرست مدیرعاملی تراکتور در مورد حضور دوباره در این باشگاه و وضعیت نقل و انتقالات این تیم صحبت کرد.

بهتاج: به جز سه چهار تیم بقیه باشگاه‌ها بیشتر از تراکتور هزینه کرده‌اند/ فصل خوبی پیش روی تیم خواهد بود/ با عزت اللهی به توافقات خوبی رسیده‌ایم

سرپرست مدیرعاملی تراکتور در مورد حضور دوباره در این باشگاه و وضعیت نقل و انتقالات این تیم صحبت کرد.

ایوب بهتاج در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص حضور دوباره بر مسند مدیریت تراکتور اظهار داشت: باشگاه تراکتور نماد ورزش استان آذربایجان است و به دلیل علاقه‌مندان زیادی که دارد از اهمیت بالایی برخوردار است و من به نوبه خودم هرجا احساس کنم کمکی از دستم ساخته است کوتاهی نمی‌کنم. از هیات مدیره و مالک محترم باشگاه بابت اعتمادی که به من داشتند ممنونم و امیدوارم در مدتی که مسئولیت دارم بتوانم به این باشگاه و هوادارانش خدمت کنم. 

وی در مورد اینکه آیا در جریان امور باشگاه تا پیش از حضورش قرار دارد یا نه، گفت: من تا دو ماه قبل در اداره ورزش استان بودم و در این مدت با آقای سهرابی دائم در مکاتبه بودیم و به واسطه مسئولیتی که داشتم طبعاً در جریان امور باشگاه کم و بیش قرار داشتم و الان هم نیاز است جلسات متعددی با اعضای هیات مدیره و مسئولان باشگاه و کادرفنی داشته باشم تا از کار عقب نمانیم و در شرایط و موقعیت زمانی حساس و مهمی هستیم و نیاز به کار شبانه روزی داریم تا تراکتور شرایط خوبی در طول فصل پیش رو داشته باشد. 

سرپرست مدیرعاملی تراکتور در رابطه با وضعیت تیم در نقل و انتقالات و اینکه بعد از چند سال تراکتور دوباره می‌خواهد چهره یک تیم مدعی به خودش بگیرد توضیح داد: بله خدا را شکر چیزی که تا اینجا دیده شده شرایط خیلی خوبی است و سرمربی محترم تیم آقای قربان بردیف کار را زود شروع کردند و اردوی خوبی هم برگزار شده و تغییرات در تیم هم با نظر ایشان تا امروز به خوبی انجام شده و با حمایت‌های مالک محترم باشگاه آقای زنوزی وضعیت خوبی تا اینجای کار حاکم است و امیدوارم از اینجا به بعد هم اوضاع به همین خوبی پیش برود تا تیم خوبی در فصل جدید داشته باشیم و برای افتخار آفرینی برای تراکتور تلاش کنیم چرا که این تیم و هوادارانش لایق بهترین‌ها هستند. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود تراکتور فصل جدید کهکشانی و پرهزینه بسته شده است، گفت: این القاب که مطرح می‌شود را قبول ندارم و اصلاً بحث کهکشانی و موارد این چنینی را نداریم و تا جایی که می‌دانم باشگاه بر اساس اعلام نیاز سرمربی تیم در نقل و انتقالات فعالیت داشته است و با توجه به اینکه فصل گذشته نتایج رضایت بخش نبود طبیعی است تغییراتی در نقل و انتقالات وجود داشته باشد. در مورد هزینه هم مطمین باشید تیم‌های زیادی در همین نقل و انتقالات هستند که بیشتر از ما هزینه کردند و شاید فقط سه چهار تیم کمتر از ما هزینه کرده باشند. تراکتور دنبال جنجال در نقل و انتقالات نبوده و اگر هم هزینه‌ای شده باشد باید توجه کنید که تنها باشگاه صد در صد خصوصی در لیگ برتر ما هستیم و اگر قرار است در مورد هزینه از باشگاهی سوال شود بهتر است دولتی‌هایی که خیلی از ما بیشتر هزینه کردند پاسخگو باشند. 

سرپرست مدیرعاملی تراکتور در مورد وضعیت نقل و انتقالات باشگاه عنوان کرد: در این خصوص لازم است با آقای بردیف نشستی داشته باشم و صحبتی داشته باشیم و به طور دقیق ببینیم تا چه میزان خواسته‌های ایشان در نقل و انتقالات برآورده شده و چقدر دیگر نیاز به فعالیت در نقل و انتقالات داریم ولی همینقدر می‌گویم که کار تراکتور هنوز تمام نشده است و تا جایی که می‌دانم چند بازیکن دیگر قرار است اضافه شوند و به زودی این اتفاق رخ می‌دهد. 

بهتاج در مورد وضعیت تراکتوری شدن سعید عزت اللهی که نامش این روزها زیاد مطرح می‌شود خاطرنشان کرد: بهتر است خیلی وارد اسامی نشویم و هر بازیکنی که قرارداد امضا کرد اعلام می‌کنیم ولی در مورد ایشان بگویم که به توافقات خوبی رسیدیم و انشاءالله به زودی به توافق کامل خواهیم رسید و قراردادش امضا خواهد شد. 

وی در رابطه با وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) توضیح داد: ورزشگاه به طور جدی دارد رویش کار می‌شود و مسائل زیرساختی که در دست بازسازی بود به سرعت انجام می‌شود تا هرچه زودتر بازی‌های تراکتور در آنجا برگزار شود و بتوانیم به بهترین شکل از هواداران خوب تیم در این محل میزبانی کنیم و بازی‌های تیم انجام شود. ابتدای فصل ما در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی بازی خواهیم کرد ولی به زودی این ورزشگاه آماده خواهد شد.  

سرپرست مدیرعاملی تراکتور در پایان گفت: امیدوارم فصل خوبی در کنار هواداران در پیش داشته باشیم و قول می‌دهم در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم تا تراکتور به موفقیت برسد. 

انتهای پیام/

بازی هزینه ورزش   اخبار برگزیده
  

جزئیات جلسه مشترک دولت و مجلس / از گلایه در مورد وضعیت مسکن تا ابراز نگرانی بابت گرانی مواد غذایییک عضو هیأت رئیسه مجلس درباره جلسه شب گذشته رئیس‌جمهور با مجلسی‌ها گفت: جلسه خوبی برگزار شد و بنا شد این جلسات ادامه پیدا کند.
ایلنا دولت مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور 

  

پیشرفت‌های مذاکرات وین به طور کامل تامین‌کننده مطالبات ایران نبود/ زمینه برای امضای توافق در آینده بسیار نزدیک وجود داردسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: می‌توانیم بگوییم برای احیای برجام در مرحله پیشرفت قرار داریم اما اینکه بگوییم به توافق نزدیک هستیم این معطوف به برآورده شدن انتظارات برحق جمهوری اسلامی ایران از طریق آمریکا است.
ایلنا وین ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

منافع ایران؛ از اروپا تا خلیج فارسدر بسته پیش‌رو تحلیل‌های سیاسی را فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی بخوانید.
فردا ایران جمهوری اسلامی ایران ایران و آمریکا 

  

شگرد های تبلیغی اخیر آمریکا در بازی با لغو تحریم‌هااتهام زنی‌ها، لفاظی‌ها و شگردهای تبلیغی اخیر آمریکایی‌ها در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای نشان می‌دهد که آن‌ها در تلاش‌اند تا برای فرار از لغو تحریم‌ها، مقصرنمایی ایران و نهایتاً به زانو درآوردن تیم مذاکره‌کننده کشورمان بازهم به تله‌گذاری‌های جدید و اعمال فشار علیه جمهوری اسلامی روی بیاورند.
مثلث ایران و آمریکا ایران خودرو خودرو 

  

صدرنشینی دقیقه 90 پورتو با طارمیلیگ پرتغال| اتوبوس ویزلا مقابل یاران طارمی پنچر شد /پورتو با گل دقیقه 90 در صدر ماند
خانه فوتبال فوتبال بازی مهدی طارمی 

  

قشم ایر رکورد دار کیفیت و امنیت پروازIATA گواهینامه معتبرIOSA را برای سومین بار تمدید کرد!
اقتصادنیوز 

  

سرلشکر باقری پیام دادسرلشکر باقری با صدور پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار تاکید کرد: دشمن در تهاجم ترکیبی همه‌جانبه علیه ملت ایران، همه توان و امکانات خود را بسیج کرده از این رو در مقابله با ایجاد شبهه توسط دشمن در مسیر جهاد تبیین امری ضروری است.
فردا سربازی خبرنگار ایران 

  

هدفگذاری صنعت بیمه در راستای کاهش دغدغه های دولت و مردم استکاهش دغدغه های دولت در خصوص جبران خسارت های مردم در حوادث گوناگون از اهداف دارای اولویت صنعت بیمه به شمار می رود.
ایلنا صنعت بیمه شرکت های بیمه 

  

درخواست اصلاح قانون تسری مالیات به همه دریافتی حقوق بگیرانجمعی از کارکنان دولتی در کارزاری خواستار اصلاح قانون بودجه 1401 در خصوص تسری مالیات به همه دریافتی حقوق بگیران شدند.
ایلنا قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون مالیات 

  

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیارمحمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه 5G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.
ایلنا همراه اول سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شهر الکترونیک 

  

جاماندگان یارانه بخوانند | یارانه جدید جاماندگان واریز شداعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد.
مثلث یارانه عکس دولت 

  

محرومیت فوتبالی لیدر معروف پرسپولیسبا حکم قطعی؛ لیدر پرسپولیس به استادیوم‌ها ممنوع الورود شد!
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازار خودرو 

  

وزیر ارتباطات: ماهواره‌بر جدید در روزهای آینده پرتاب می‌شودوزیر ارتباطات:خط تولید مشترک ماهواره خیام را با روسیه راه‎اندازی خواهیم کرد.
فردا ماهواره تولید روسیه 

  

بازنشستگان کارگری خوزستان: دولت افزایش مصوب شورایعالی کار را ابلاغ کندبازنشستگان در اهواز و شوش، خواستار اجرای مصوبات مزدی شورایعالی کار شدند.
ایلنا دولت کار اهواز 

  

رئیسی: دولت در امر به معروف و نهی از منکرات اقتصادی مصمم استرئیس‌جمهور در دیدار اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر:همه دولتمردان و دستگاه‌های در این رابطه مسئولیت دارند و باید با دقت و جدیت وظایف خود را انجام دهند.
فردا دولت رئیس جمهور 

  اخبار داغ
  

قیمت دلار توافقی در کانال 28 و یورو در کانال 30 هزار تومان بسته شدبا پایان فعالیت بازار توافقی ارز امروز (دوشنبه 24 مردادماه 1401)، بهای هر اسکناس یورو با کاهش 1.59 درصد نسبت به روز قبل روبرو شد.
برنا دلار یورو ارز 

  

شب تعیین کننده قیمت خودرو + جدول قیمتاقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که محصولات سایپا هم امروز24 تیرماه 1401 همانند پرتیراژهای ایران خودرو با افت قیمت در بازار عرضه شدند.
اقتصادنیوز قیمت ایران خودرو خودرو 

  

رتبه‌های برتر کنکور و المپیادی‌ها، بورسیه هیئت علمی می‌شوندسخنگوی دولت گفت: با تفاهم صورت‌گرفته بین وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، رتبه‌های برتر کنکور و المپیادی‌ها، بورسیه هیات علمی می‌شوند.
ایلنا کنکور وزارت علوم فناوری 

  

بهادری جهرمی: رتبه‌های برتر کنکور و المپیادی‌ها، بورسیه هیئت علمی می‌شوندسخنگوی دولت گفت: با تفاهم صورت‌گرفته بین وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، رتبه‌های برتر کنکور و المپیادی‌ها، بورسیه هیئت علمی می‌شوند.
مملکت‌آنلاین کنکور وزارت علوم فناوری 

  

افت قیمت خودرو تحت تاثیر سیگنال های برجامی + جدولاقتصادنیوز: سیگنال های برجامی بازار خودرو امروز 24 مرداد 1401 را تحت تاثیر قرار داد، بطوریکه پرتیراژهای ایران خودرو امروز با افت یک تا سه میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند.
اقتصادنیوز قیمت ایران خودرو خودرو 

  

سقوط سنگین قیمت سکه در عصر امروز | طلا در کانال یک میلیون و 200 هزار تومانیقیمت‌ طلا و سکه امروز دوشنبه 24 مرداد 1401، همچنان روند نزولی دارد. سکه طرح جدید به گزارش برخی منابع به کانال 13 میلیون تومانی وارد شده و طلا نیز پس از مدت‌ها به کانال یک میلیون و 200 هزار تومانی رفته است. سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.
فردا قیمت جمهوری اسلامی ایران روزنامه 

  

ذهنیت‌ مسئولین اقتصادی نسبت به بورس کالا باید اصلاح شودپیشنهاد مجلس شورای اسلامی و همچنین کمیسیون صنایع از ابتدا این بوده که عرضه کلیه محصولات تولیدی توسط خودروسازها در بورس کالا باشد تا بتواند به تعادل بخشی قیمت، رسیدن خودرو به دست مصرف‌کننده واقعی و حذف بسیاری از واسطه‌ها، کمک کند.
گسترش بورس کالا مجلس شورای اسلامی کمیسیون صنایع و معادن مجلس 

  

سقوط قیمت دلار ادامه دارد؟اقتصادنیوز: کامران سلطانی‌زاده، دبیرکل کانون صرافان درخصوص وضعیت بازار ارز طی روزهای آینده گفت: هم اکنون در معاملات غیررسمی قیمت دلار به کانال 29 هزار تومان بازگشت و با توجه به وضعیت آرام سیاسی و‌ جو روانی مثبت در بازار ارز، این روند ادامه‌دار خواهد بود.
اقتصادنیوز قیمت دلار ارز 

  

آمار کرونا امروز 24 مرداد در ایران | کاهش شهرهای قرمز کروناییبر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته، متاسفانه 71 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 143 هزار و 15 نفر رسید.
نامه نیوز خودرو ایران وزارت بهداشت 

  

آمار امروز کرونا 24 مرداد/شناسایی 7348 بیمار جدید/کاهش تعداد فوتی‌هااقتصادنیوز: وزارت بهداشت اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 7348 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 71 هموطن بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت ویروس 

  

شاخص بورس تکان نخورد /یک نیمه نزول، یک نیمه صعود!اقتصادنیوز: در نیمه اول معاملات امروز شاخص کل بورس تهران نزول کرد اما در نیمه دوم سطوح از دست رفته را باز پس گرفت و تنها 44 واحد نسبت به سطح دیروز بالا آمد. در نیمه دوم معاملات شاخص هم وزن رشد چشمگیری داشت.
اقتصادنیوز شاخص بورس تهران تهران 

  

رشد سهم‌های ریالی‌ بورس تهران / تقاضای حقیقی در نیمه دوم معاملاتاقتصادنیوز: در معاملات امروز 24 مردادماه بازار سهام، شاخص کل بورس رشد کرد و همچنین شاخص هم وزن در نیمه دوم معاملات صعود قابل‌توجهی را تجربه کرد.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران سهام