داروخانه شبانه روزی دکتر نیرومند

سلامت نیوز: داروخانه به مکانی گفته می شود که در آن علاوه بر اینکه داروهای از پیش ساخته شده به فروش می رسد برخی داروهای ترکیبی ، آرایشی و بهداشتی و.. فروخته می شود ...

داروخانه شبانه روزی دکتر نیرومند

سلامت نیوز: داروخانه به مکانی گفته می شود که در آن علاوه بر اینکه داروهای از پیش ساخته شده به فروش می رسد برخی داروهای ترکیبی ، آرایشی و بهداشتی و.. فروخته می شود .

داروخانه دکتر نیرومند ، داروخانه شبانه روزی در سعادت آباد است که زیر نظر پزشکانی مجرب و حاذق اداره می شود و علاوه بر فروش داروهای از پیش ساخته داروهایی را نیز به فروش می ساند که برخی از آن ها توسط داروسازان داروخانه ساخته می شود .

در کشور ما در حدود 12700 داروخانه وجود دارد که در حدود 3000 واحد از این داروخانه ها در پایتخت هستند .

یک داروساز چه وظایفی دارد؟

یک داروساز می تواند بنا به دلخواه در بیمارستان و یا داروخانه های خارج از مراکز درمانی مشغول به کار شود و یا حتی داروخانه خود را راه اندازی نماید ، در هر حالت او به عنوان یک داروساز باید به وظایفی عمل کند که در ذیل توضیح می دهیم:

نسخه های بیماران را دریافت و داروهای بیماران را آماده کند . در خصوص آن دارو توضیحاتی را به بیمار بدهد و در خصوص نحوه مصرف دارو او را رهنمایی کند . در خصوص موجودی های داروخانه آگاه باشد . جهت رفاه حال بیماران با شرکت های بیمه حداکثر همکاری را به عمل آورد . و در پایان چنان چه اگر او رئیس داروخانه می باشد باید کارمندان را مدیریت و بر آن ها نظارت داشته باشد .

برای این که یک شخص بخواهد داروخانه تاسیس کند می تواند حداقل مدرک دیپلم را داشته باشد تا مجوز تاسیس را بگیرد ، اما آن چه که مسلم است این است که شخصی که در رشته داروسازی تحصیل کرده و مدرک مقطع تحصیلی بالاتری را دارد می تواند در رتبه بندی و نمره دهی نمره بالاتری را جهت اخذ مجوز کسب نماید مورد دیگری که در کسب این مجوز دخیل است جمعیت شهر محل احداث داروخانه می باشد ، در این شرط قید شده است که به ازای هر 4500 نفر یک داروخانه می تواند مجوز بگیرد، مورد دیگری که برای سازمان غذا و دارو امتیاز بالایی دارد این مورد است که شخص دارو ساز که قصد راه اندازی داروخانه را دارد الزاما باید سابقه کار داشته باشد .

چنان چه شخص بتواند در شهرهای محروم کار کند به طور مسلم امتیاز بالاتری نسبت به افرادی که مثلا در شهر تهران کار می کنند می گیرد .

تمامی داروخانه های سطح کشور برای اینکه بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و بتوانند فعالیت کنند نیاز به شخصی دارند که به او مسئول فنی داروخانه می گویند.

مسئول فنی چه کسی است و چه وظایفی دارد ؟

مسئول فنی داوخانه شخصی است که در رشته های داروسازی و رشته های مرتبط آن تحصیل کرده است و پس از معرفی شدن به یک دانشگاه علوم پزشکی و بررسی صلاحیتش می تواند به عنوان مسئول فنی داروخانه مد نظر مشغول به کار گیرد مورد دیگر در رابطه با داروخانه ها سهمیه فروش هر داروخانه می باشد . به این حالت که هر داروخانه با توجه جمعیت منطقه و سطحی که دارد از سمت سازمان غذا و دارو می تواند از هر دارو به یک میزان خاص و مشخص دریافت کند و به فروش برساند .

برخی از دارو که قاچاقی می باشند اجازه توزیع و عرضه در داروخانه ها را ندارند اما چنان چه داروخانه ای این داروها را به فروش برساند از سمت سازمان غذا و دارو توبیخ خواهد شد.

داروخانه منتخب چه داروخانه ای است ؟

داروخانه های منتخب توسط سازمان غذا و دارو انتخاب می شوند ، وجه تمایز این داروخانه ها با سایر داروخانه های معمولی در این می باشد که سازمان غذا و دارو برخی از داروها را تنها از طریق این داروخانه ها به فروش می رساند .

داروخانه دکتر نیرومند ، داروخانه منتخب سعادت آباد و شهرک غرب می باشد، شما می توانید داروهای خاص ، کم یاب و سهمیه ای را از طریق این داروخانه خریداری نمایید .

داروخانه دکتر نیرومند یکی از معدود داروخانه هایی است که لوازم آرایشی بهداشتی ، ارتوپدی ، برخی مکمل های تقویتی و … را علاوه بر حضوری به صورت آنلاین از طریق وب سایت و یا اینستاگرام به فروش می رساند .

همچنین این داروخانه با بهره گیری از بهترین مشاوران پوست و مو و بهترین مشاوران فروش ، پکیج هایی را برای گروه های متفاوت سنی فراهم کرده تا علاوه بر آن که شما خریدی بدون دغدغه و بی کم و کاست داشته باشید ، بتوانید بهترین لوازم را خریداری نمایید .

داروخانه منتخب و شبانه روزی دکتر نیرومند یکی از معدود داروخانه هایی می باشد که جهت رفاه حال ورزشکاران عزیز پکیج هایی مناسب و با کیفیت را از بهترین برند ها نظیر : یورو ویتال ، کارن و … فراهم دیده است.

یکی از ویژگی های مثبت داروخانه شبانه روزی و منتخب دکتر نیرومند این است که علاوه بر توزیع انواع دارو و انواع لوازم بهداشتی ، کرم ها ، لوسیون ها ، ضد آفتاب ها و لوازم آرایشی را از بهترین برند های داخلی و خارجی نظیر : هگور ، سین بیونیم ، وچه ، سریتا ، اکسپرت ایج ، اریکه ، ژاک آندرل ، فلورمار ، کامان ، آمالفی ، و … مکمل های غذایی با برندهای معتبر در بازار را برای شما گردآوری کرده است .

ما با داشتن بهترین مشاوران پوست و مو می توانیم شما را در انتخاب محصولی مناسب پوست و موی تان همراهی کنیم تا لذت داشتن پوستی سالم و مویی درخشان و زیبا را تجربه کنید .

داروخانه شبانه روزی و منتخب دکتر نیرومند ، داروخانه ای است که در آن بهترین و متنوع ترین مولتی ویتامین ها ، مکمل ها ، تقویت کننده ها و … از بهترین برند ها و بهترین شرکت های سازنده وجود دارد .

با توجه به همه گیری ویروس کرونا و عنایت به این مسئله که داروخانه دکتر نیرومند یکی از داروخانه های منتخب منطقه می باشد، شما می توانید برای خرید برخی داروهای کرونا که فقط در داروخانه های منتخب عرضه می شوند به داروخانه ما مراجعه نمایید.

داروخانه سلامت یورو   اخبار برگزیده
  

سهم‌ تهرانی ها از طرح نهضت ملی مسکنمدیرکل راه و شهرسازی استان تهران سهمیه این استان را در فاز اول طرح نهضت ملی مسکن 14 هزار و 488 واحد اعلام کرد.
اقتصادنیوز شهرسازی مسکن تهران 

  

سازمان پدافند غیر عامل مشکلات سایبری را به وزارت نفت اعلام کرده بودصدا و سیما/ دبیر شورای عالی فضای مجازی در برنامه دیشب گفتگوی ویژه خبری گفت که سازمان پدافند غیرعامل کشور در حوزه شرکت پخش و پالایش دو مرتبه رزمایش سایبری انجام داده و اشکالات را به وزارت نفت اعلام کرده بود.
مثلث پدافند غیرعامل شورای عالی فضای مجازی وزارت نفت 

  

معمای جلیلیسه ماه از دولت گذشته و سعید جلیلی نه تنها پست نگرفته، بلکه تبدیل به یک معما هم شده است!
فردا سعید جلیلی ماه فضای مجازی 

  

واکنش طالبان به بیانات اخیر رهبری درباره افغانستانتسنیم/ سخنگوی وزارت خارجه طالبان با اشاره به اظهارات روز یکشنبه مقام معظم رهبری درباره وحدت مسلمانان از این سخنان استقبال کرد.
نامه نیوز طالبان افغانستان وزارت خارجه 

  

دولت رئیسی در باره FATF بر سر دوراهی تصمیم و بلاتکلیفی استدولت سیدابراهیم رئیسی باید موضع خود را در قبال موضوع FATF روشن کند؛ اینکه تمایل دارد بررسی مجدد آن را از مجمع درخواست کند یا خیر؟
۵۵ آنلاین دولت سیدابراهیم رئیسی مواد مخدر 

  

دوئل سخت یحیی گل محمدی و الهامی ؛ فرداسرمربیان دو تیم پرسپولیس و نساجی در تقابل این هفته برای چهارمین بار روبروی هم قرار می گیرند.که سهم گل محمدی 2 برد و الهامی 1 برد می باشد.
خانه فوتبال پرسپولیس خودرو فوتبال 

  

پاسخ وزیر اقتصاد به ادعای عبدالناصر همتیوزیر امور اقتصادی و دارایی شائبه فروش گسترده اوراق بدهی دولتی در مهرماه و اعمال فشار به بانک‌ها و صندوق‌های بانکها جهت تامین بودجه را تکذیب کرد.
فردا اقتصاد بودجه دولت 

  

واکنش همتی به طرح مسأله «عدم استقراض از بانک مرکزی» توسط دولترئیس کل پیشین بانک مرکزی به انتشار یک توئیت به مسأله عدم استقراض دولت از بانک مرکزی واکنش نشان داد.
مثلث بهاره رهنما بازی بانک مرکزی 

  

میانجیگری عاقلانه سردار آزمون میان مهدی طارمی و اسکوچیچسردار آزمون در ماجرای طارمی و اسکوچیچ نشان داد رشد خوبی داشته است.
خانه فوتبال سردار آزمون مهدی طارمی پرسپولیس 

  

انتشار برخی خبرها درباره «کودتای نظامی» در سودان | نخست‌وزیر تحت بازداشت خانگی قرار گرفتخبرگزاری ها از حمله گروهی از نظامیان به اقامتگاه عبدالله حمدوک، نخست وزیر سودان و بازداشت او خبر داده اند. گزارش هایی هم از بازداشت چهار نفر از وزیران دولت و مشاور مطبوعاتی نخست وزیر سودان منتشر شده است. منابع مطلع نظامیان ناشناس را به کودتا علیه دولت انتقالی متهم کرده اند.
۵۵ آنلاین سودان بازداشت تلویزیون 

  

رئیسی: برای اصلاح الگوی مصرف برنامه‌ پیشنهاد شودرئیس جمهور با تأکید بر ضرورت تأمین انرژی پایدار برای رشد اقتصاد ایران و توجه به عدالت اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، گفت: دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های پیشنهادی خود را در زمینه اصلاح الگوی مصرف و رعایت عدالت اجتماعی هر چه زودتر ارایه دهند.
فردا اصلاح الگوی مصرف رئیس جمهور ریاست جمهوری 

  

ارتقا رکورد عرضه هفتگی دلار/تقاضای یورو زیاد شدهفته گذشته سومین هفته پرتزریق سال برای یورو بود، اما قیمت این ارز در بازار آزاد به طور محدود رشد کرد، به نظر می‌رسد تقاضا برای یورو به دلایلی افزایش یافته و روند صعودی قیمت را موجب شده است.
اقتصادنیوز دلار یورو قیمت 

  

در دیدار رئیس جمهور با نمایندگان مجلس چه گذشت؟نائب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: دیدار رئیس جمهور با نمایندگان در قالب مجامع استانی عامل ارتقای روابط دولت و مجلس است.
فردا رئیس جمهور استان آذربایجان شرقی مجلس شورای اسلامی 

  

کری خوانی عجیب ستاره نساجی برای هواداران پرسپولیسحسین زامهران هافبک نساجی در آستانه دیدار با پرسپولیس در هفته دوم گفت : قطعا بازی با پرسپولیس یک بازی سخت خواهد بود ولی فکر می‌کنم می‌توانیم از این بازی امتیاز بگیریم
خانه فوتبال ستاره نساجی پرسپولیس 

  

قیمت جدید وانت نیسان دیزل ویژه آبان 1400 اعلام شدسایپا قیمت جدید وانت نیسان دیزل را ویژه آبان ماه 1400 اعلام کرد.
اقتصادنیوز قیمت نیسان سایپا 

  اخبار داغ
  

خبر مهم درباره عرضه اولیه های بورسیسرپرست بورس تهران درباره وضعیت عرضه‌های اولیه در بورس گفت: عرضه‌های اولیه متناسب با شرایط بازار سرمایه برای انجام معامله وارد بورس می‌شود.
گسترش بورس تهران تهران محمود گودرزی 

  

نامه مهم رئیس سازمان بورس به وزیر صمت درباره قیمت گذاری خودرورئیس سازمان بورس و اوراق بهادار طی نامه‌ای به وزیر صمت سیاست قیمت‌گذاری صنعت خودرو را مورد اشاره قرار داد و این سیاست را زمینه‌ساز ضرر و زیان سهامداران و ادامه این رویه را عامل تعطیلی این صنعت در کشور خواند.
اقتصادنیوز سازمان بورس و اوراق بهادار قیمت خودرو 

  

آخرین قیمت سکه و قیمت طلا در سبزه میدان امروز 5 آبانآخرین قیمت طلا و سکه امروز در بازار اعلام شد.
نامه نیوز قیمت فوتبال الناز شاکردوست 

  

ایمن بودن واکسن کرونا برای افرادی با سابقه آلرژی شدیدنتایج یک بررسی نشان می دهد: تزریق واکسن کووید-19 برای افرادی با سابقه آلرژی های شدید بی خطر است.
۵۵ آنلاین آلرژی واکسیناسیون درمان 

  

احتمال افزایش ساعت طرح ترافیک تهران | پیشنهاد لغو منع تردد شبانه به ستاد ملی مقابله با کرونافرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه مطالعات نشان می‌دهد اجرا یا لغو طرح ترافیک تاثیری بر شیوع کرونا نداشته است، گفت: بنابراین هدف از تغییر طرح ترافیک، کاهش بار و ازدحام در ناوگان حمل و نقل عمومی است و در جلسه امروز این موضوع بررسی می‌شود و احتمال تغییر ساعت فعلی طرح ترافیک و حتی بازگشت آن به ساعت قبلی وجود دارد.
۵۵ آنلاین طرح ترافیک ترافیک شهرداری تهران 

  

قیمت سکه بالا رفتاعلام قیمت طلا و سکه 5 ابان 1400
۵۵ آنلاین قیمت افزایش قیمت دلار 

  

هشدار شیوع سویه « دلتا پلاس» در پیک ششم کرونادبیر انجمن متخصصین عفونی گفت: به احتمال بسیار بالا سویه ی بعدی که بخواهد در کشور ما پیک دیگری ایجاد کند، دلتا پلاس خواهد بود.
اقتصادنیوز 

  

قیمت سکه بالا رفت| قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه 1400/08/05قیمت سکه امامی در بازار امروز بالا رفت.
اقتصادنیوز قیمت 

  

نامه مهم عشقی درباره قیمت خودرورئیس سازمان بورس در نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت با انتقاد از قیمت گذاری دستوری خودرو پیشنهاد کرد محصولات خودرویی از شمول قیمتگذاری شورای رقابت خارج شود.
گسترش قیمت خودرو شورای رقابت 

  

قیمت طلا به 1 میلیون و 163 هزار و 100 تومان رسید| قیمت دلار امروز چهارشنبه 1400/08/05قیمت طلا 18 عیار امروز چهارشنبه 5 آبان 1400 بالا رفت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

قیمت دلار، یورو، پوند امروز چهارشنبه 1400/08/05| صعود قیمت دلار و یوروقیمت دلار در بازار ارز امروز صعود را تجربه کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

قیمت سکه به 11 میلیون و880 هزار تومان رسید| قیمت دلار و یورو امروز چهارشنبه 1400/08/05قیمت سکه ، قیمت نیم سکه و ربع سکه امروز افزایش یافت.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

رشد بورس در ساعت دوم معاملاتشاخص کل بورس در دومین ساعت معاملات امروز 5 آبان 1400 با رشد 7 هزار و 143 واحدی روربرو شد و بر روی کانال 1 میلیون و 391 هزار و 595 واحدی قرار گرفت.
گسترش شاخص نویسنده فولاد 

  

تست کرونای علیرضا منصوریان سرمربی صنعت نفت دوباره مثبت شد تا او دیدار هفته سوم تیمش را نیز از دست بدهد.
ورزش۳ علیرضا منصوریان صنعت نفت