ایرنا   |  فرهنگی  |  

داوری جشنواره رسانه های شهری متفاوت با دوره های گذشته است

تهران- ایرنا- دبیر سومین دوره جشنواره رسانه های شهری با اشاره به اینکه نحوه انتخاب هیأت داوری این دوره از جشنواره با سایر دوره ها متفاوت است گفت: برای انتخاب هیأت داوری جشنواره هماهنگی های لازم با نهادهای صنفی مرتبط انجام شد.

داوری جشنواره رسانه های شهری متفاوت با دوره های گذشته است

مهدی افروزمنش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در دوره های گذشته داورها از سوی هیات برگزاری جشنواره انتخاب می شدند اظهارداشت: به منظور تقویت مشارکت نهادهای مدنی و تخصصی به عنوان رویکرد اصلی مدیریت شهری، کاهش سلیقه شخصی برگزارکنندگان و از آنجایی که موضوع داوری امر تخصصی بوده برای دموکراتیک تر کردن این فرآیند با نهادهای صنفی مرتبط همکاری شد. دبیر سومین دوره جشنواره رسانه های شهری عنوان کرد: در همین راستا با انجمن عکاسان مطبوعات و انجمن صنفی روزنامه نگاران برای انتخاب هیأت داوران هماهنگی های لازم انجام شد. وی افزود: کار داوری آثار آغاز شده و به محض پایان یافتن آن، فرآیند ارسال آثار به بخش نهایی مشخص می شود. افروزمنش با اشاره به اینکه آیین اختتامیه این جشنواره اواخر بهمن ماه برگزار می شود گفت: در این دوره از جشنواره جایزه ویژه به بهترین اثر رسانه ای با موضوع میراث فرهنگی- میراث طبیعی اعطا خواهد شد. وی اضافه کرد: همچنین جایزه نفرات برتر جشنواره به ترتیب 50، 35 و 20 میلیون ریال در نظر گرفته شده است. دبیر سومین دوره جشنواره رسانه های شهری با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا 20 آذر ماه است خاطرنشان کرد: احتمال تمدید این زمان وجود دارد. به گفته وی تا روز 14 آذرماه حدود 400 اثر به دبیرخانه سومین جشنواره رسانه های تخصصی ارسال شد. افروزمنش اظهارداشت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند با مراجعه به سایت Tehran.ir/rasaneh97 و tehransama.ir آثار خود را ارسال کنند.وی افزود: علاقه مندان شرکت در جشنواره رسانه های شهری می توانند آثار خود را در قالب خبر، گزارش خبری، مصاحبه، گزارش، یادداشت، سرمقاله، مقاله، تیتر، نقد، طنز، عکس، گزارش تصویری، طرح، کاریکاتور، اینفوگرافی، موشن گرافی، مولتی مدیا، پادکست، برنامه های رادیویی و تلویزیونی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.دبیر سومین دوره جشنواره رسانه های شهری عنوان کرد: آثاری می توانند در جشنواره شرکت داده شوند که از تاریخ اول فروردین سال گذشته تا پایان آبان امسال تولید و منتشر شده باشند. وی ادامه داد: همچنین هر شرکت کننده تنها می تواند در 2 بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر را به سامانه جشنواره ارسال کند.تهرام/9353 / 1539

رسانه تهران ایرنا   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک