بازیگری که نقش دزد ساحل در سریال پوست شیر رو بازی میکنه کیست؟

در این بخش از مطالب شمانیوز درباره دزد ساحل دختر نعیم در پوست شیر می خوانید.

بازیگری که نقش دزد ساحل در سریال پوست شیر رو بازی میکنه کیست؟

آنچه دیگران می خوانند: تغییر چهره مهدی سلوکی در گذر زمان | مهدی سلوکی دیگه نمیشناسی ضجه های پسر شهرام عبدلی بر سر مزار پدر در پنجشنبه آخر سال | قیامت بر سر مزار شهرام عبدلی در آخرین پنجشنبه سال دختر زیبای مه لقا خانوم نون‌خ غوغا کرد | عکسی از فریده سپاه‌ منصور به همراه دخترش کولاک کرد هفت سین 1402 | مدل سفره هفت سین 1402 ساده و شیک کولاک ثریا قاسمی با لباس عید نوروز | ثریا قاسمی رخت سال نو بر تن کرد + عکس

به گزارش شمانیوز: سریال پوست شیر دارای سوتی های بسیار زیادی بوده و در یکی از جدید ترین ها، بازیگر دزد ساحل در پوست شیر لو رفته اسـت.

 

رباینده ساحل در سریال پوست شیر

همانگونه کـه گفته شد تا کنون حدس و گمان های زیادی درباره ی هویت رباینده ی ساحل از سوی مخاطبان سریال پوست شیر صورت گرفته اسـت.

 

 

یک زن:

یک فرضیه ی دیگر درباره ی رباینده ساحل این اسـت کـه شاید این فرد اصلاً یک زن باشد. از شکل و شمایل محو رباینده این طور برمی آید کـه یک آدم با جثه کوچک اسـت. عکسهای محو بـه ذهن مـا القاء میکند کـه او کچل باشد. خب کسی با این مشخصات در داستان نبوده و احتمال این‌کـه بهزاد پشت ماجرا باشد را هم منتفی میکند.

اما اگر فکر کنیم رباینده کچل نباشد میتوانیم روی فرضیه این‌کـه همه ی کاره زن باشد هم کار کنیم. مثل معشوقه سابق صدرا کـه جزو حدس های قبلی هم بود. اما یک قاعده در فیلم نامه نویسی هست بنام تفنگ چخوف. آنتوان چخوف نمایشنامه نویس مشهور روس میگوید اگر یک تفنگ توی صحنه توصیف کردید باید تا آخر داستان یکبار با آن شلیک کنید.

محمودی فیلم نامه نویس خوش فکری اسـت و بیائید تصور کنیم میـــخواهد قاعده تفنگ چخوف را در داستانش لحاظ کند. بنابر این نباید از کار کردن مژگان در خانه فردی مرموز بهنام فاطمی آسان بگذریم. مـا فاطمی را ندیدیم. فقط همسرش را دیدیدم کـه رفتارهای بسیار وحشتناکی داشت. بیائید فرض کنیم فاطمی همان بهزاد اسـت کـه همسر دوم داشته و مژگان در خانه آنها کار می کرده.

از همسر فاطمی کـه هووی لیلا اسـت و طبیعتاً با ساحل هم مشکل دارد بر نمی‌آید کـه نقشه ربایش ساحل را بکشد؟ اما همان‌ گونه نمیتوان حدس زد مظنون اصلی کیست. چرا کـه سه بازیگر دیگر در سریال نقش دارند کـه هنوز دراین سریال نقش آفرینی نکرده اند. این سه بازیگر علی اوسیوند، آناهیتا افشار و علیرضا استادی هستند.

 

 

رضا پروانه:

عده ای از مخاطبان، رضا پروانه را دراین ماجرا دخیل میدانند. شاید دلیل این حدس، راضی کردن ساحل توسط رضا پروانه برای دیدار با پدرش اسـت.

 

صدرا:

عده ای نیز صدرا را عامل این ماجرا می‌دانند و رابطه ای کـه او با تینا پیش از ارتباط با ساحل داشته اسـت را در ربودن ساحل موثر میدانند. با این حال، درصد نقش داشتن صدرا دراین ماجرا با توجه بـه نبود سرنخ های کافی بسیار کم اسـت.

 

دوست صدرا:

فرد دیگری نیز کـه مخاطبان سریال بـه او شک کرده اند دوست صدرا اسـت و این شک زمانی کـه، فرد مظنون با ظاهری جوان و امروزی نشان داده میشود، بیشتر می‌شود. با این حال سرنخ های کافی برای مظنون بودن بـه این شخص وجود ندارد.

 

 

پدر ناتنی ساحل:

بهزاد پدر ناتنی ساحل نیز فرد مظنون دیگری اسـت کـه مخاطبان سریال بـه او شک دارند. او جزو مشکوک ترین مظنونین سریال اسـت. چرا کـه در قسمت دوم و پس از شنیدن خبر اتفاقاتیکه برای ساحل افتاده بود، کفش هایش گِلی بودو پشت سر هم سیگار میکشید. از طرفی رفتار بسیار بدی با مادر ساحل داشت و پس ازآن در هیچ یک از قسمت های سریال خبری از او نشد.

پدر پوست شیر   اخبار برگزیده
  

شنانی: نفت مسجد سلیمان را به امان خدا رها کرده‌اند!بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان درمورد اتفاقات پس از رویارویی با گل گهر در سیرجان صحبت کرد.
ایلنا نفت مسجد تهران 

  

کنعانی: گفتگوها و مذاکرات از طریق واسطه‌ها ادامه داردهم در خصوص زندانیان و دیگر مسائل گفتگوها و مذاکرات از طریق واسطه‌ها ادامه دارد.
فردا وزارت خارجه دولت دیپلماسی 

  

تداوم تنفس هوای «قابل قبول» در تهرانبراساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هم‌اکنون (22 اسفند) میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط «قابل قبول» قرار دارد.
ایلنا تنفس تهران پایتخت 

  

زمان و جزئیات قرارداد قلعه نویی با فدراسیون فوتبالاعلام مدت قرارداد سرمربی جدید تیم ملی/ قلعه نویی به دنبال طلسم شکنی
خانه فوتبال وام فوتبال فدراسیون فوتبال 

  

نیکزاد: تامین اجتماعی ملک خصوصی دولت نیستنایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حقوق کسانی که حق بیمه به تامین اجتماعی می‌پردازند باید رعایت شود گفت: تامین اجتماعی ملک خصوصی هیچ کس نیست. ملک خصوصی دولت هم نیست. باید تلاش کنیم کسانی که حق بیمه می‌پردازند برای دریافت خدمات درمانی به مرکز استان و شهرستان نروند و صاحب مرکز درمانی در منطقه خودشان باشند.
فردا علی نیکزاد سازمان تامین اجتماعی تامین اجتماعی 

  

سازوکار تأمین کسری منابع یارانه نقدی مشخص شدنمایندگان مجلس، سازمان ‌برنامه‌و‌بودجه کشور را مکلف کردند در‌صورت کسری منابع یارانه نقدی، منابع را از سایر محل‌ها تأمین و به حساب سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها نزد خزانه‌داری کل کشور واریز نماید.
ایلنا وزارت نفت نفت یارانه 

  

باید گام جدی‌تری برای توسعه روابط ایران و آفریقا برداشته شودوزیر راه و شهرسازی گفت: ایران و آفریقا باید با ارائه خدمات و شناسایی نیازمندی‌های مقابل، گام جدی‌تری در توسعه سرمایه‌گذاری‌ها و تجارت بردارند.
ایلنا ایران ایران و آفریقا فرودگاه 

  

آغاز نشست مهم در AFC برای گرفتن طلب سرخابی هااستارت تاج برای گرفتن طلب ایرانی‌ها از AFC
خانه فوتبال ایران خودرو خودرو فدراسیون فوتبال 

  

بررسی علت تلف شدن «پیروز» در فراکسیون محیط‌زیست مجلسجلسه فراکسیون محیط زیست مجلس برای مرگ یوز ایرانی امروز برگزار می‌شود.
ایلنا فراکسیون محیط زیست محیط زیست مجلس شورای اسلامی 

  

مجوز مجلس به دولت برای تامین مالی طرح های نیروگاه های برق اتمی از طریق فاینانسنمایندگان مجلس به دولت مجوز دادند از طریق فاینانس طرح های نیروگاه های برق اتمی را تامین مالی کند.
ایلنا مجلس شورای اسلامی دولت مالیات 

  

قالیباف: تنها دو شهر درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند /جلسه ویژه ظهر امروز با وزیر بهداشترئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزی شدند تاکید کرد که امروز جلسه‌ای با حضور وزیر بهداشت و کمیسیون در خصوص این موضوع در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
فردا مسمومیت مجلس شورای اسلامی قم 

  

هر کشوری علیه امنیت ما با رژیم صهیونیستی همکاری کند، هزینه‌اش را خواهد پرداختفرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) تاکید کرد: هر کشوری که با رژیم صهیونیستی برای تهدید امنیت ملی ایران همکاری کند، هزینه اقدامات خود را خواهد پرداخت.
مثلث رزمایش بازی بانک 

  

فیلم گل سوم پرسپولیس به نفت با بازگشت مهدی عبدیگل سوم پرسپولیس به نفت مسجدسلیمان توسط عبدی در دقیقه 89
خانه فوتبال پرسپولیس نفت 

  

سرلشکر سلامی: صهیونیست‌ها در پی ناامنی در عراق و ایران هستنددر دیدار فرمانده کل سپاه پاسداران و وزیر دفاع عراق بر توسعه همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی دو کشور و تبادل تجارب و دستاوردها برای ادامه مبارزه با تروریسم و تهدیدات قدرت‌های فرامنطقه‌ای تاکید شد.
فردا جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی حسین سلامی 

  اخبار داغ
  

3 عرضه اولیه در بورس تهران در سال گذشته بیشترین بازدهی را ثبت کردند.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران 

  

کرونا در کمین است | در مهمانی‌ها از ماسک استفاده کنیدبرای اطلاع از آمار مبتلایان به بیماری کرونا در ادامه این خبر باما همراه باشید.
۵۵ آنلاین ماسک تعطیلات نوروز 

  

شیوع گسترده کرونا در استان سمنان/ بیماران بستری افزایش یافتند خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها؛ همزمان با فرا رسیدن سال نو و ماه رمضان شاهد شیوع گسترده بیماری کرونا در اقصی نقاط استان سمنان هستیم و آمار ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و همچنین شاهرود، در کنار رنگ بندی جدید شهرستان‌های استان گواه این امر است. طبق آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا مبتنی بر آمارهای دانشگاه علوم پزشکی سمنان و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود،…
مهر درمان استان سمنان سال نو 

  

وضعیت تورم بعد از نجومی شدن قیمت دلاریک کارشناس اقتصادی و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی دو سناریو را برای روند تورم ایران در سال آینده محتمل شده‌است.
گسترش تورم بازار کالا و خدمات قیمت 

  

قیمت خودرو امروز 3 فروردین 1402 در بازار | قیمت خودرو کمرشکن شدقیمت روز خودرو‌های داخلی 3 فروردین 1402 را در جدول زیر ببینید.
خانه فوتبال قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

افزایش بی سابقه قیمت سکه در بازار امروز | قیمت سکه امروز چند؟قیمت انواع طلا و ارز امروز پنجشنبه 3 فروردین ماه اعلام شد.
مثلث افزایش قیمت قیمت کاهش قیمت ها 

  

تاثیر افزایش قیمت خودرو در کارخانه بر بازار آزادیک کارشناس خودرو گفت که سیاست عرضه یکپارچه خودرو به نتیجه نمی رسد و تعداد متقاضیان بیش از میزان پیش فروش است؛ ضمن این که شورای رقابت و وزارت صمت شجاعت لازم برای افزایش قیمت را ندارند.
گسترش افزایش قیمت قیمت خودرو 

  

اخبار ضد و نقیض از موج هشتم کرونا/ اطلاعات وزیر به روز نیست! به گزارش خبرنگار مهر، افزایش موارد ابتلاء و فوتی‌های کرونا در هفته‌ها و روزهای اخیر در کشور، باعث شد بار دیگر وزیر بهداشت از مردم بخواهد نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جدی تر باشند. در همین حال، بهرام عین‌اللهی، یک موضوع دیگر را نیز مورد توجه قرار داد و آن هم غافلگیری در موج هشتم بود. به طوری که وزیر بهداشت، مدعی شده ما در بهمن ماه 1401 منتظر موج هشتم بودیم که در اسفند ماه از…
مهر وزارت بهداشت تعطیلات نوروزی سال نو 

  

روایت های متناقض از موج هشتم کرونا/ اطلاعات وزیر به روز نیست! به گزارش خبرنگار مهر، افزایش موارد ابتلاء و فوتی‌های کرونا در هفته‌ها و روزهای اخیر در کشور، باعث شد بار دیگر وزیر بهداشت از مردم بخواهد نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جدی تر باشند. در همین حال، بهرام عین‌اللهی، یک موضوع دیگر را نیز مورد توجه قرار داد و آن هم غافلگیری در موج هشتم بود. به طوری که وزیر بهداشت، مدعی شده ما در بهمن ماه 1401 منتظر موج هشتم بودیم که در اسفند ماه از…
مهر وزارت بهداشت تعطیلات نوروزی خبرنگار 

  

قیمت خودرو داخلی طی یک سال چقدر افزایش یافت؟قیمت پژو 207 طی ماه‌های اخیر نیز روند افزایشی داشت. به طوری که اسفند 1401 این خودرو به 705 میلیون تومان نیز رسید.
نامه نیوز قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

کاهش بی سابقه قیمت دلار در امروز | خبر خوش نوروزی برای خریداران ارزقیمت طلا امروز (پنجشنبه) در حالی افزایش یافت که فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره را 25 واحد پایه افزایش داد و نشان داد که با توجه به آشفتگی‌های اخیر در بخش مالی در آستانه توقف افزایش‌های آینده است.
مثلث قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه 3 فرودین 1402 + جدولقیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد امروز 3 فروردین تغییر نداشته است.
برنا قیمت خودرو جدول 

  

قیمت دلار، یورو، طلا و سکه 3 فروردین 1402 + جدولقیمت ارز، دلار، یورو، طلا و سکه در بازار 3 فروردین 1402 را در جدول زیر ببینید.
فردا قیمت ارز قیمت دلار