ورزش۳   |  ورزشی  |  

هیچ بهانه‌ای برای شکست قابل قبول نیست/ رمضانی:مهاجری تا این لحظه سرمربی ماست

سرپرست باشگاه مس کرمان در رابطه با عدم نتیجه گیری این تیم در هفته های اخیر و استعفای خود پس از پایان مسابقه با آرمان گهر سیرجان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ورزش سه، علی رمضانی با انتقاد از داوری های این فصل رقابت های لیگ دسته اول و تاثیر آن بر روی نتایج مس کرمان افزود: در مورد قضاوت های این فصل از رقابت های لیگ دسته اول حرف های زیادی برای گفتن است که در پایان فصل به آنها اشاره خواهم کرد، متاسفانه برخی ها چشمان خود را به روی واقعیت ها بسته اند و جالب نیست بگوییم برخی نتایج در درون زمین رقم نمی خورد، برای مس کرمان از استان های فارس و خوزستان و تهران داور انتخاب می کنند، انگار نه انگار نمایندهای این استان ها رقبای مس هستند، برای دیگر تیم ها داور پرتجربه لیگ برتری می گذارند و برای مس داور متولد 72 لیگ دویی! ما محروم می شویم، جریمه می شویم، حق اعتراض هم نداریم و بخششی هم در کار نیست.سرمربی یکی از تیم ها تمامی ارکان فدراسیون را به فساد متهم می کند و محروم می شود اما تنها چند روز بعد بخشیده می شود، بازیکن یکی از تیم ها محروم می شود اما روز بعد بخشیده می شود! واقعا چرا؟ چرا تمام اشتباهات داوری بر علیه مس کرمان است و چرا نباید یک اشتباه هم به نفع مس رخ دهد؟

او در ادامه گفت : به جرات می توانم بگویم اشتباهات داوری حداقل 12 امتیاز از مس کرمان گرفت، حرف برای گفتن زیاد است و ان شاءالله به موقع پرده برداری از خیلی از مسائل خواهم کرد. فصل گذشته چه کردند با مس کرمان، مردم کرمان هیچ وقت اتفاقات تلخ مسابقه مس و علم و ادب تبریز را فراموش نخواهند کرد! مسابقه‌ای که کمیته‌های محترم انضباطی و اخلاق هرگز به آن ورود نکردند.

رمضانی با بیان اینکه متاسفانه داوری ها در کنار بدشانسی و برخی حواشی درونی بیشترین ضربه را در هفته های اخیر به مس کرمان وارد کرده است افزود: با وجود همه این اتفاقات مس کرمان شایسته ترین تیم برای صعود است.در عین حال  از مدیران گل گهر و آرمان گهر گله مندم، حداقل شخص من در سال های اخیر بیشترین لطف را به این دو مجموعه داشته ام، اما بسیار دلخورم که این دو باشگاه در سیرجان حتی زمین تمرین نیز در اختیار مس کرمان قرار ندادند و از دوستانمان در باشگاه شهرداری نجف شهر سیرجان بسیار ممنونم که زمین تمرین خود را در اختیار مس قرار دادند، پیروزی آرمان گهر را به این مجموعه تبریک می گویم اما به شخصه انتظارم از آرمان گهر بیش از اینها بود، هر چند دقیقه یک بازیکن از این تیم نقش بر زمین می شد و وقت تلف می کرد و بازیکنان و کادر این تیم با ایجاد حواشی قبل از مسابقه با تغییر کمک داوران، روی قضاوت داور مسابقه بسیار تاثیرگذار بودند و چنان با انگیزه بالا مقابل مس ظاهر شدند که اگر در تمام مسابقات اینگونه ظاهر می شدند اکنون یکی از تیم های صعود کننده بودند.

رمضانی در رابطه با دربی استان کرمان و همچنین استعفای خود پس از شکست مقابل آرمان گهر سیرجان افزود:در رابطه با استعفای پس از مسابقه هم باید عرض کنم دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برای باشگاه های تحت پوشش خود سنگ تمام گذاشته است و مس کرمان نیز از این قاعده مستثنی نیست و متاسفانه نتایج هفته های اخیر با وجود اختلاف یک امتیازی مس با صدر جدول اصلا قابل قبول نیست و تصمیم گرفتم تا دست ایشان و هیات مدیره را برای تغییر و تصمیمات جدید باز بگذارم. من شرمنده ایشان و کارگران پرتلاش مس و مردم نجیب کرمان هستم، هر چند به لحاظ عملکرد نسبت به فصول گذشته عملکرد بهتری داشته ایم اما به هر حال مسئولیت تمام نتایج و عملکرد مجموعه باشگاه بر عهده من است و حتما نقص و عیب و ایراد و کوتاهی از من بوده است، به جرات می توانم بگویم باشگاه مس کرمان در فصل جاری به پشتوانه ی حمایت های مدیرعامل شرکت برای تمامی تیم هایش بهترین شرایط را فراهم نموده است و هیچ بهانه ای برای تیم های باشگاه قابل قبول نیست.

وی در رابطه با تغییرات احتمالی در باشگاه و تیم فوتبال نیز با اشاره به اینکه دکتر سعدمحمدی همیشه به من لطف داشته اند افزود: من کارمند شرکت هستم و هر دستوری که از سمت ایشان داده شود با کمال میل اطاعت خواهم کرد اما ناراحتی من نه به عنوان کارمند شرکت بلکه به عنوان یک چهره ورزشی در استان کرمان این است که قدر این مدیر صنعتی و ورزشی توانمند را ندانسته ایم و نتوانستیم پاسخگوی حمایت های ایشان باشیم، ورزش استان کرمان مدیون ایشان است و اینگونه حمایت از ورزش در تاریخ مس و کرمان بی سابقه بوده است، من هم تا زمانی که در باشگاه حضور دارم با تمام توان و قدرت برای موفقیت مس کرمان تلاش خواهم کرد.

 

سرپرست باشگاه مس کرمان در پاسخ به این سوال که همگان اذعان دارند که عده ای سال هاست در کرمان دوست ندارند این تیم به لیگ برتر صعود کند و با سنگ اندازی مانع موفقیت این تیم می شوند با تاکید بر اینکه تیمش بهترین بازیکنان لیگ دسته اول را در اختیار دارد خاطرنشان کرد اگر هم این افراد وجود داشته باشند بسیار اندک هستند و آن چیز که مهم تر است این است که عده بسیار زیادی در کرمان قلبشان با این تیم گره خورده و تشنه موفقیت مس هستند و آنها برای ما عزیز و قابل احترامند و امیدواریم در پایان فصل آنها خوشحال شوند.

سرپرست باشگاه مس کرمان در پاسخ به سوالی در رابطه با ادامه همکاری این باشگاه با محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال مس پس از نتایج ضعیف هفته های اخیر نیز با تاکید بر اینکه آقای مهاجری از مربیان صاحب نام فوتبال کشور محسوب می شود خاطرنشان کرد ایشان زحمات زیادی برای تیم کشیده است و تا این لحظه همچنان سرمربی تیم ماست و این باشگاه با هیچ مربی دیگری مذاکره ای نداشته است و امیدوارم شرایط طوری رقم خورد که مس کرمان با ایشان ادامه دهد و لیگ برتری شود، قطعا نتایج هفت هفته اخیر مس جالب و راضی کننده نبوده است و به عنوان مسئول باشگاه در رابطه با ادامه همکاری با آقای مهاجری پس از شنیدن صحبت های ایشان و جلسه با هیات مدیره تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

 

ایران استان کرمان باشگاه مس کرمان   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

«اکونومیست»، نشریه انگلیسی نوشته است که زلاندنو و ژاپن توانسته‌اند خیز بلند ویروس کرونا را مهار کنند و شهرهایشان را در رده‌های بالای امن‌ترین شهرهای جهان در برابر کرونا، قرار دهند.
نامه نیوز سکه و طلا دلار ترامپ 

  

تحویل بورس به دولت با وضعیت بسیار اسفناکیک روزنامه اقتصادی اصلاح‌طلب می‌گوید دولت روحانی، بازار بورس را در شرایطی وخیم به دولت بعدی تحویل می‌دهد.
فردا دولت روزنامه ماه 

  

چقدر احتمال دارد پس از واکسیناسیون کرونا بگیریم؟«یکی از سؤالاتی که تقریبا تمام افراد پس از دریافت واکسن مطرح می‌کنند، این است که از این به بعد چقدر در معرض خطر خواهیم بود؟»
برنا واکسیناسیون 

  

افزایش احتمال ابتلا به کرونا با چاقیحتی در جوانان ، داشتن BMI بالا یک عامل خطر برای مشکلات بهداشتی ناشی ازکووید 19 است.
۵۵ آنلاین فشار خون بالا چاقی جوانان 

  

وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن، خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
۵۵ آنلاین ایران مرکز آمار ایران گرانی 

  

آیا واقعا گیاهخواری بر ابتلا به نوع حاد کرونا موثر است؟گروهی از متخصصان انگلیسی بر اساس آزمایشات جدید مدعی شدند که احتمال ابتلا به نوع وخیم کوویدـ‌19 در افرادی که برنامه غذایی گیاهی دارند مانند گیاهخوارها و وگان‌ها (گیاهخواری مطلق) یا افرادی که تنها از گوشت ماهی تغذیه می‌کنند، بسیار پایین می‌آید.
برنا گیاهخواری گوشت تغذیه 

  

به زودی چند میلیون دوز واکسن کرونا وارد کشور می‌شود به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا شانه ساز، در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با شورای عالی مناطق آزاد تجاری، اظهار داشت: در طول این هفته نخستین محموله میلیونی واکسن‌های داخلی با نظارت مستقیم وزیر بهداشت و سازمان غذا و دارو مجوزهای لازم را دریافت می‌کنند و برای مصرف عموم در اختیار معاونت بهداشت قرار می‌گیرند. وی گفت: برای تزریق دوز دوم واکسن سالمندان نیازی نیست حتماً همان برند دوز اول…
مهر واردات مناطق آزاد روسیه 

  

روند واکسیناسیون کرونا در ایران؛ از توقف موقتی واکسیناسیون تا تزریق واکسن برکت به جای دُز دومبه دلیل تاخیر در واردات واکسن، واکسیناسیون و تزریق دوز اول به صورت موقت متوقف شده است و برخی از تزریق واکسن ایرانی به جای دز دوم صحبت می‌کنند.
برنا واکسیناسیون ایران واردات 

  

محسن کیایی هم کرونا گرفت +عکسپوریا رحیمی سام با انتشار این استوری از ابتلای محسن کیایی به کرونا خبر داد.
۵۵ آنلاین عکس 

  

همتی: وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
نامه نیوز گرانی بیکاری زمین 

  

شکاف بی سابقه در قیمت یورو/ رشد همزمان قیمت سکه و دلار+ نموداراقتصادنیوز: امروز 23 خرداد 1400 قیمت سکه امامی نسبت به عصر دیروز 1.9 درصد رشد کرد، شکاف بین قیمت یورو در سنا و بازار آزاد به صورت غیر متعارفی کوچک شد و افزایش عرضه دلار متشکل، رشد قیمتی این ارز در بازار آزاد را تعدیل کرد
اقتصادنیوز قیمت یورو دلار 

  

خبر مهم درباره پرداخت تسهیلات کرونایی + جزئیاتبانک مرکزی، مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب‌وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد.
گسترش بانک مرکزی بانک رئیس جمهور 

  

عرضه اولیه های این هفته بورس کدامند؟ + جدولعرضه اولیه سهام «شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری» با نماد «ومدیر» روز چهارشنبه (26خرداد ماه) در بورس تهران انجام می‌شود.
گسترش بورس تهران جدول سهام 

  

جزییاتی از نشست خبری انتشار صورت‌های مالی سازمان بورسجلسه پرسش و پاسخ درباره صورت‌های مالی منتشر شده سازمان بورس و اواق بهادار امروز 23 خرداد 1400 با حضور مدیر امور مالی و معاونت اجرایی سازمان بورس در محل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی برگزار شد.
شما‌نیوز سازمان بورس و اوراق بهادار مالیات بودجه