گزارش مناظره‌ی ناتمام برسر جریان احمدی نژاد [+فیلم]

«امین اسدی» فعال سیاسی اصولگرا و «وحید هروآبادی» روحانی حامی جریان بهار (احمدی نژاد) روز چهارشنبه در مناظره‌ای با عنوان «جریان بهار و آینده ی انقلاب اسلامی» با میزبانی انصاف نیوز شرکت کردند ولی ناتمام ماند. پیشنهاد برگزاری این مناظره را خود دو طرف ارائه دادند و انصاف نیوز فقط میزبانی آن را برعهده داشت...

گزارش مناظره‌ی ناتمام برسر جریان احمدی نژاد [+فیلم]

«امین اسدی» فعال سیاسی اصولگرا و «وحید هروآبادی» روحانی حامی جریان بهار (احمدی نژاد) روز چهارشنبه در مناظره‌ای با عنوان «جریان بهار و آینده ی انقلاب اسلامی» با میزبانی انصاف نیوز شرکت کردند ولی ناتمام ماند.

پیشنهاد برگزاری این مناظره را خود دو طرف ارائه دادند و انصاف نیوز فقط میزبانی آن را برعهده داشت.

اولین کسی که به دفتر انصاف نیوز آمد آقای هروآبادی بود که همراه خود دوربین فیلم برداری برای ضبط این مناظره داشت. در ادامه هم آقای اسدی و همینطور چند نفری که هرکدام میهمان یکی از دو طرف مناظره بودند.

این مناظره که حدود 23 دقیقه به طول انجامید با سخنان آقای هروآبادی آغاز شد. او با بیان اینکه ما چه تصوری از آینده‌ی انقلاب خواهیم داشت سخنان خود را آغاز کرد.

هروآبادی در ادامه ی سخنان خود گفت که تمام کسانی که در جریان‌های سیاسی حضور دارند راضی نیستند و نیازمند تغییر هستیم و جریان بهار آن تغییر را بازگشت به آرمان‌های امام می‌داند. او سیره‌ی امام خمینی را جمع کردن همه‌ی اشخاص در زیر پرچم انقلاب دانست.

در ادامه هروآبادی آزادی و عدالت را دو مقوله و آرمان اصلی انقلاب دانست و به این نکته اشاره کرد که نباید از آزادی ترسید و این قسمت از بحث خود را با ذکر مثالهایی شرح و بسط داد.

او با بیان اینکه ما الان در معرض اتهام هستیم و برایمان پرونده می‌سازند ادامه داد که من از وکلای آقایان بقایی و مشایی خواسته ام تک تک لحظات این مناظره را ببینند و اگر کوچکترین اتهامی به آنها انجام شد سریع شکایت کنند.

هروآبادی با خطاب قرار دادن اسدی گفت که شما الان خودتان را در محضر دادگاه ببینید که البته این گفته با لبخند کنایه آمیزی از سوی آقای اسدی روبرو شد.

هرو آبادی سخنان خود را با این گفته که من از آیت الله لاریجانی و مصباح یزدی و آقای غضنفرآبادی شکایت کرده‌ام و دادستان آن را مسموع شناخته و در حال جلو رفتن است، به پایان برد.

در قسمت دوم این مناظره آقای اسدی سخنان خود را با این گفته آغاز کرد که من در اینجا برای دفاع از اصولگرایی اصلاح طلبی قوه‌ی قضاییه و هر جناحی که هست حضور پیدا نکرده‌ام و سخنگوی این احزاب نیستم و برای آرمان‌ها و ارزش‌ها و چیزهایی که به آنها اعتقاد دارم حضور پیدا کرده‌ام.

او با طرح این پرسش که مقابل انقلابی چیست جواب داد که غیرانقلابی و ضد انقلاب در برابر آن قرار می‌گیرند و اولین خصلت انقلابیگری را اطاعت محض از ولایت مطلقه‌ی فقیه دانست.

بعد از این، اسدی با پرسش دیگری از هروآبادی که آیا افرادی که شما سر سفره‌ی آنها و زیر بیرق آنها هستید انقلابی‌اند یا نه از وی تقاضای پاسخ بله یا خیر کرد تا بحث خود را بر مبنای آن ادامه دهد که در اینجا هروآبادی به او گفت با کدام تعریف و اسدی اولین خصلت انقلابی را اطاعت محض از ولی فقیه دانست که در اینجا هروآبادی به وی پاسخ مثبت داد. البته هروآبادی این را هم گفت که درباره‌ی تعریف شما بحث می‌کنیم.

بعد از این امین اسدی با نشان دادن نامه‌ی رهبری به محمود احمدی نژاد درباره‌ی کنارگذاشتن رحیم مشایی گفت:

«آیا چنین فردی که با انتصابش باعث بروز اختلاف بین شما می‌شود انقلابی است؟ فردی که رهنمودهای رهبری را زیرپا می‌گذارد، نامه‌های سیاه می‌نویسد و همه چیز را به گردن نظام می‌اندازد اما خودش هشت سال رییس جمهور بوده و باید پاسخ دهد که آقا گفتند باید پاسخگو باشند، آیا این فرد انقلابی است؟

فردی که باعث می‌شود وزیر وقت اطلاعات برداشته شود و به حکم حکومتی رهبری برسد که یعنی کارد به استخوان رسیده که رهبری وارد شده و حکم حکومتی داده است آیا انقلابی است؟

فردی که خانه نشینی 11 روزه می‌کند و مثل بچه‌ها خانه نشینی می‌کند و هیچ حرفی نمی‌زند انقلابی است؟»

آقای اسدی بعد از ذکر این موارد می‌افزاید که همه می‌توانند انقلابی باشند اما شرط و شروطی دارد که التزام به ولایت مطلقه‌ی فقیه است.

اسدی می‌گوید کسانی که خارج از دایره‌ی انقلابی‌گری باشند را قبول ندارد و فرقی ندارد آن شخص که باشد.

بعد از این اسدی به صراحت گفت که آقای احمدی نژاد غیرانقلابی است و ولایت مطلقه‌ی فقیه را قبول ندارد.

این فعال عضو «جمعیت رهپویان انقلاب» با تکرار این نکته که آقای احمدی نژاد انقلابی نیست و شاخصه‌های انقلابی گری را ندارد مناظره را بیهوده دانست.

او مناظره را برای رسیدن به «تعالی انقلاب اسلامی» خواند و برد و باخت را در آن بی‌معنا تلقی کرد و گفت شاخصه‌ی «التزام به ولایت مطلقه‌ی فقیه» در شما وجود ندارد و ما شما را غیرانقلابی می‌دانیم و حتی اصلاح طلب‌ها نسبت به شما انقلابی‌اند که این عبارت با جواب کنایه آمیز «احسنت» هروآبادی روبرو شد.

آقای اسدی ادامه می‌دهد که اصلاح طلبان و اصولگرایانی که اعتقاد به ولایت مطلقه‌ی فقیه دارند مورد تاییدند و کسی چه اصلاح طلب و چه اصولگرا اگر ولایت فقیه را قبول نداشته باشد از دایره خارج است و حتی نباید با او وارد مناظره شد.

اسدی با اشاره به اینکه افتخار می‌کند که یک انقلابی است و پای اعتقادش ایستاده است اعلام کرد مناظره را ترک می‌کند و با افرادی که ضدانقلابی‌اند پای یک میز نمی‌نشیند.

او قبل از خروج با نشان دادن پرینت اسکرین شاتی از جواب رضا رحیم مشایی فرزند اسفندیار رحیم مشایی در توییتر که برای او نوشته بود «امان از لقمه‌ی حرام»، اعلام کرد که این مورد را پیگیری قضایی می‌کند و باید پاسخگو باشند که با چه دلیلی این حرف را زده است.

آقای اسدی گفت با فردی مناظره می‌کند که در مسیر ولایت مطلقه‌ی فقیه باشد.

او در آخر گفت که قبل از رفتن یک شعر هم می‌خواند که در اینجا یکی از همراهان آقای هروآبادی به او اعتراض کرد که با واکنش هروآبادی روبرو شد و از او خواست که دخالتی نکند.

خروج آقای اسدی واکنش هروآبادی و دیگر افراد حاضر را همراه داشت. هروآبادی چندین بار به وی گفت به سلامت.

بعد از خروج اسدی وحید هروآبادی از وقت خود استفاده کرد و در حدود شش دقیقه سخنانی را بیان کرد و این جلسه را پایان داد.

این مناظره در اینستاگرام انصاف نیوز به صورت زنده پخش می‌شد. فیلم کامل آن را می‌توانید در زیر ببینید:

 

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/Ikixy برچسب هااصولگرایان امین اسدی جریان احمدی نژاد جریان بهار مناظره انصاف نیوز وحید هروآبادی پارسا زمانی

اینستاگرام امام خمینی اسفندیار رحیم مشایی   اخبار برگزیده
  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

کسانی که بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) دریافت نکردند چه کار باید انجام دهند و چه زمانی پرداخت نقدی جاماندگان بسته حمایتی انجام خواهد شد؟ افراد و خانواده هایی که مشمول بسته حمایتی دولت نشدند چکار کنند؟ فارس: حدود یک میلیون نفر از جاماندگان بسته حمایتی دولت هستند که از فردا تا 29 بهمن … نوشته کسانی که مشمول بسته حمایتی ( سبد کالا ) نشدند چه کنند؟ اولین بار در پورتال جامع ایران بان...
ایران بانو سبد کالا دولت کار 

  

چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمانچاقی بعد از ازدواج : چرا بعد از ازدواج چاق میشویم ؟ دلیل چاقی زوج های عاشق چیست ؟ در اینجا با مقاله ای درباره ازدواج و همسرداری ، علل چاقی پس از عروسی در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.     دلایل افزایش وزن ناگهانی ، چاقی بعد از ازدواج     … نوشته چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمان اولین بار در پورتال جامع ایران بانو پدیدار شد.
ایران بانو چاقی ازدواج ورزش 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

نرم افزار Waze برای پلیس دردسرساز شداداره‌ی پلیس نیویورک از گوگل درخواست کرد نمایش اطلاعات مکانی مربوط‌به ایستگاه‌های بازرسی DWI را در برنامه‌ی ویز حذف کند؛ زیرا باعث سوءاستفاده‌ی قانون‌شکنان می‌شود.
خودروتک پلیس استرالیا نیویورک 

  

مستندات آنفلوانزای خوکی در کشور/ ادعای یک مورد فوتی به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اظهارات همایون هاشمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مبنی بر وجود مواردی از آنفلوانزای خوکی در کشور، مدیران وزارت بهداشت این موضوع را تکذیب کردند. اما، این پایان ماجرا نبود، زیرا به دنبال تکذیب مسئولان وزارت بهداشت، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ادعا وزارت بهداشت را تکذیب کرد. همایون هاشمی با بیان اینکه صدور تکذیبیه بدون تحقیق در مورد وجود…
مهر آنفلوانزای خوکی درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  

زمان فعال شدن کارت سوخت مشخص شدعضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از فعال شدن دوباره کارت سوخت در کشور خبر داد.
خودروتک کمیسیون انرژی مجلس انرژی مجلس شورای اسلامی 

  

قیمت در بازار خودرو به کدام سمت می رود؟نگرانی نسبت به آغاز دور جدید تحریم ها در سال جاری شرایط ویژه ای را در اقتصاد رقم زد به گونه‌ای که آثار تحریم در اقتصاد کشور پیش خور شد و شاهد افزایش قیمت طلا و ارز بودیم که سایر بازارها از جمله بازار خودرو را تحت تاثیر خود قرار داد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  اخبار داغ
  

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، 40 درصد رشد منابع در شرایط تورمیبانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال 1395 توانست 33 درصد رشد منابع داشته باشد...
ایلنا بانک قرض الحسنه ایران 

  

واکنش همتی به جوسازی‌های اخیر در بازار ارزرییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: برخی علاقمند به برهم زدن بازار ارز و ایجاد نوسان در آن هستند و تلاش کرده اند بر موج افزایشی سوار شوند و نوساناتی هر چند اندک در بازار ایجاد کنند که بانک مرکزی برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
ایلنا ارز بانک مرکزی بانک 

  

امروز در بازار سکه و ارز چه گذشت؟ یکشنبه 28 بهمنبازار طلا و ارز تهران روز گذشته روند صعودی را تجربه کرد و امروز نیز با نرخ‌های بازگشایی صعودی شروع و با افزایش قیمت ادامه دارد، اما بعدازظهر نرخ‌ها به مدار نزولی بازگشتند و از نرخ‌های بازگشایی امروز نیز پایین‌تر آمدند. اما قیمت‌ها همچنان بالاتر از قیمت‌های ثبت شده دیروز هستند. نهایتاً دلار در میانه کانال 12 هزار تومانی و سکه در نیمه پایین کانال 4.3 میلیونی قرار گرفتند...
خودروتک بازار طلا و ارز سکه و طلا یورو 

  

ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه لوازم خانگی از طریق سامانه نیما تامین شده استتهران-ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه تولید لوازم خانگی از طریق سامانه «نیما» تأمین شده است.
ایرنا ارز نرخ ارز واردات 

  

دستگاه های برتر استان بوشهر در مبارزه با قاچاق معرفی می شوندبوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مقابله قاطع با قاچاق سوخت، مواد مخدر و کالا در اولویت برنامه استان است و در این راستا دستگاه‌های برتر در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اجرای مصوبات معرفی می‌شوند.
ایرنا استان بوشهر مواد مخدر قاچاق 

  

سیستم انتخاباتی‌ سوئیس هکرها را به مبارزه طلبیدسوئیس برای تست امنیت سیستم جدید رأی‌گیری الکترونیکی خود، انتخاباتی صوری را به عنوان یک چالش برای هکر
خبرفوری سوئیس هکرها یورو 

  

خبر رئیس کل بانک مرکزی از تغییر مهم در بازار ارزرئیس‌کل بانک مرکزی تأکید کرد با صدور مجوز اخیر بانک مرکزی به برخی صادرکنندگان برای عرضه ارز خود در صرافی‌ها در یک ماهه باقیمانده سال تعادل بازار به‌نفع عرضه به‌هم خواهد خورد.
خودروتک بانک مرکزی بانک فضای مجازی