ورزش۳   |  ورزشی  |  

او زندانی نبود که پاسپورتش را نگه داریم / قیم: میلیچ فسخ نکرده و او را برمی گردانیم

معاون بین الملل باشگاه استقلال اعلام کرد که این باشگاه در تلاش است تا میلیچ را به ایران بازگرداند.

او زندانی نبود که پاسپورتش را نگه داریم / قیم: میلیچ فسخ نکرده و او را برمی گردانیم

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته، بحث خروج میلیچ از ایران و فسخ قراردادش با استقلال، به خبر شماره یک این باشگاه تبدیل شده بود. حالا کاظم قیم معاون بین الملل باشگاه استقلال که در این قضیه متهم به کم کاری در دادن پاسپورت میلیچ به این بازیکن شده بود، در صحبت هایی اعلام کرد که پاسپورت این مدافع کروات در اختیار او نبوده است. قیم گفت: بحث گرفتن پاسپورت میلیچ به 3 هفته پیش بازمیگردد. این بازیکن در آن زمان هیچ نوتیسی به باشگاه ارسال نکرده و اعلام کرده بود برای انجام یک کار اداری، باید قبل از سال نوی میلادی به سفارت کرواسی مراجعه کند و یک وکالتی را به پدر و مادرش در کرواسی بدهد. چرا که همسر او در ایران است و کسی در کشور کرواسی نیست که کارهای او را انجام دهد.

وی ادامه داد: حتی اگر بنا را بر این بگذاریم که میلیچ به باشگاه نوتیس داده باشد، او قبلا چندین بار سابقه ارسال نوتیس را داشته و میلیچ روی این نوتیس های ارسالی پافشاری نمی کرد. چرا که با باشگاه به توافق می رسید که به صورت اقساطی طلبش را از باشگاه دریافت کند.

قیم گفت: میلیچ پس از ارسال نوتیس آخر، به باشگاه مراجعه کرد و خبر از اعلام عدم دریافت حقوقش داد و حتی خودش گفت که این نوتیس ها را جدی نگیرید. من برای محکم کاری و گرفتن مطالباتم این کار را کرده ام.

معاون بین الملل استقلال گفت: پاسپورت میلیچ دست من نبوده است. من گاوصندوق دار باشگاه نیستم که دوستی مغرضانه گفته است که پاسپورت بازیکنان باید دست من باشد. بعضی ها تیتر زده اند بی تجربگی مسئول بین الملل باشگاه استقلال باعث رفتن میلیچ شده است. حتی در قضیه استراماچونی نیز من را مقصر کردند.

وی گفت: پاسپورت بازیکنان دست دبیرخانه باشگاه است و میلیچ پاسپورتش را از آنجا گرفته است. چون برای انجام کارهای تمدید پروانه اقامت به پاسپورت بازیکنان خارجی نیاز دارد. من کارهای مهمتری دارم که دنبال پاسپورت نمی روم. اصلا کسی پاسپورتی به من نداده است که بخواهند از من تحویل بگیرند.

او گفت: میلیچ برای دریافت پاسپورتش مراجعه کرد و ما به آقای مددی گفتیم این بازیکن همچین درخواست دارد. ایشان نیز گفتند به میلیچ بگویید ما دنبال کارهای تمدید پروانه اقامت او هستیم و نمی توانیم فعلا پاسپورتش را به او بدهیم. بعد از 10 روز این بازیکن دوباره مراجعه کرد و گفت چند روز دیگر سال نوی میلادی است و همه جا تعطیل است و من باید این کارهایم را انجام دهم. حتی میلیچ به خود من گفت اگر پاسپورتم را ندهید، با سفارت کرواسی مراجعه و اعلام می کنم پاسپورت من را گرفته اید. نگه داشتن بدون دلیل پاسپورت اتباع بیگانه جرم محسوب می شود. 

 

 

 

وی در مورد اینکه آیا میلیچ قراردادش را فسخ کرده است یا خیر، پاسخ داد: نه میلیچ قراردادش را فسخ نکرده است و به حالت قهر راهی کرواسی شده است. ما در حال تلاش هستیم مشکلاتش را حل کنیم و او را برمی گردانیم ولی خدا را شکر کار او به فسخ کردن قراردادش نرسیده است.

قیم در پاسخ به اینکه آیا میلیچ به دلیل نیمکت نشینی قهر کرده است، گفت: علت رفتن او، بیشتر بخاطر مسائل فنی بوده است. میلیچ جلسه ای با آقای فکری داشت ولی نه آقای فکری و نه میلیچ از خروجی جلسه چیزی به من نگفته اند. او با باشگاه مشکلی نداشت و دو روز قبل از دربی به دفتر باشگاه آمد و خیلی صمیمانه برخورد کرد و حتی ایشان و آقای مددی همدیگر را بغل کردند. 

وی گفت: اگر هر اتفاقی افتاده است، بعد از دربی بوده است. شاید بعد از بازی با پرسپولیس مسائلی رخ داده است که من از آن بی خبرم. شب بعد از دربی من اطلاع داشتم که همسر و بچه اش قصد دارند به کرواسی سفر کنند. حتی خود من به میلیچ گفتم اگر مشکلی پیش آمد با من تماس بگیر.

معاون بین الملل استقلال در مورد اینکه آیا میلیچ قبل از دربی بلیط رزرو کرده است یا خیر، گفت: اگر میلیچ از قبل بلیط گرفته باشد، من که خیلی به او نزدیک هستم نیز تا صبح دربی نیز از این مسئله خبری نداشتم و چیزی به من اعلام نکرد. میلیچ زندانی نبوده است که پاسپورت او را نگه داریم. 

قیم در مورد اینکه باشگاه استقلال نمی توانسته است پاسپورت میلیچ را نگه دارد، گفت: بازیکنی اعلام کرده بود به پاسپورتش نیاز دارد و باشگاه او علی رغم دریافت درخواست این بازیکن، سفارت کشور آن بازیکن در این مسئله دخالت و موفق به دریافت پاسپورت شد. سپس فیفا به خاطر اینکه باشگاه در قبال درخواست پاسپورت، سکوت کرده بود، علاوه بر سایر جرایم، باشگاه را به پرداخت 6 ماه حقوق بازیکن محکوم کرده بود.

او در پایان گفت: بعضی دوستان گفتند کم تجربگی یک معاون بین الملل باشگاه باعث این قضیه شده است را به دل نمی گیریم آن را به حساب ناآگاه بودن طرف و عدم اطلاع از قوانین می گذاریم.

ایران پرسپولیس ورزش   اخبار برگزیده
  

افزایش قیمت کارخانه خودرو برای فصل زمستان منتفی شدسرانجام در حالی که این احتمال وجود داشت که به مانند دو فصل قبل قیمت کارخانه خودرو در زمستان نیز افزایش پیدا کند، با اعلام رئیس شورای رقابت افزایش قیمت کارخانه خودرو فعلا منتفی شد.
خودروتک افزایش قیمت قیمت ایران خودرو 

  

مقصر اصلی سقوط بورس کیست؟آیا مقصر اصلی ریزش‌های پی در پی در بورس را می‌توانیم به دلار نسبت دهیم. تحلیلگران چه دورنمایی را در بازار سهام پیش‌بینی کرده‌اند.
گسترش بورس تهران ایران تهران 

  

احمدی‌نژاد: حاضرم که تضمین محضری دهمدست همه دولتها را می بوسم می گویم شما بیایید و کل کشور را اصلاح کنید و همیشه خودتان باشید و من حاضر هستم که تضمین محضری دهم و بگویم من حتی یک صندلی هم از شما نمی خواهم و شما فقط اصلاحات ساختاری انجام دهید و همیشه خودتان رأی بیاورید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد شورای نگهبان یارانه 

  

تخت روانچی: شاید برجامی نداشته باشیم که دولت بعدی بخواهد آن را ادامه دهدنماینده ایران در سازمان ملل با بیان اینکه برجام موضوعی بوده که مجموعه نظام درباره آن صحبت کرده است و الان به مرحله حساسی داریم می رسیم و بر اساس مصوبه مجلس داریم پیش می رویم، گفت: اگر روزی برجام هم وجود نداشت، انتهای دنیا نیست، ما کار خودمان را ادامه می دهیم و بر اساس منافع ملی مان تصمیم می گیریم که در آن زمان چه اقدامی انجام دهیم...
مثلث مجید تخت روانچی دولت ایران 

  

سقوط دلار ادامه دارد/ نرخ در آستانه ورود به کانال 20 هزار تومانصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، سی‌ام دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 21 هزار و 590 تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش 600 تومانی دارد. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز 21 هزار و 90 تومان است.
ایلنا دلار دلار آمریکا صرافی 

  

فرزند آیت الله مصباح یزدی شایعه مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر درگذشت مرحوم آیت الله مصباح یزدی بعد از تزریق واکسن فایزر به ایشان را شایعه ای دروغین خواند. او گفت: این شایعه ای است که تصویر آن را با ترفندهای فتوشاپ و امثال آن درست کرده اند.
نامه نیوز ایران خودرو خودرو فضای مجازی 

  

علت نمازخواندن ظریف جلوی جان کری/ با صدام مذاکره کردم لذت بردم؟/ از نظر رهبری هنوز برجام نه بوی گند می دهد و نه دفن شدهوزیر امور خارجه گفت: ما، ترامپ و سیاست فشار حداکثری آمریکا را با مقاومت مردم شکست دادیم.
اقتصادنیوز محمدجواد ظریف جان کری نماز 

  

وظیفه سیاست خارجی جلوگیری از موفقیت سیاست‌های آمریکا استوزیر امورخارجه کشورمان تاکید کرد:سیاست خارجی در واقع وظیفه و هدفش جلوگیری از موفقیت سیاست‌های آمریکا، رقبا و دیگران است.
۵۵ آنلاین سیاست خارجی موفقیت ریاست جمهوری 

  

اصولگرایان، رئیسی را برای انتخابات می‌خواهنداز شنیده‌ها و اخبار بر می‌آید اصولگرایان به آمدن ابراهیم رئیسی تمایل بیشتری دارند تا دیگر نامزدها. اخیرا یک تشکل اصولگرا از رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کرده بود و حمیدرضا ترقی هم به برنا گفته در نظرسنجی‌ها، رئیسی بسیار جلوتر از قالیباف است.
مستقل‌آنلاین اصولگرایان ائتلاف اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری 

  

قیمت خودرو همراه با دلار می ریزدنایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: طی چند روز گذشته به دلیل کاهش نرخ دلار، قیمت ها در بازار خودرو کاهشی شده است و هر روز شاهد ریزش قیمت ها در این بازار هستیم.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  

در بازی جنجالی: پرسپولیس بالاخره بعد از فینال آسیا بردپرسپولیس به اولین برد خود در لیگ برتر بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا دست یافت.
مملکت‌آنلاین بازی پرسپولیس فینال 

  

شرط ایران برای مذاکره برجامی با آمریکا: شرایط را به قبل از دولت ترامپ برگردانندرئیس دفتر رئیس‌جمهور موضع ایران در قبال بازگشت احتمالی آمریکا به برجام را بازگشت شرایط تحریمی به دوره قبل از دولت ترامپ اعلام کرد.
مثلث ایران ترامپ وام ازدواج 

  

افشاگری درباره علت فروش 12 برابری تابلوی آیدین آغداشلو در حراج بزرگ تهرانفروش 12 برابری تابلوی آیدین آغداشلو در حراج تهران، انتقاد‌هایی را به دنبال داشت که موضوع این گزارش است.
اقتصادنیوز آیدین آغداشلو تهران ایران 

  

فرمانده ناجا درباره واکسن‌های آمریکا انگلیس و فرانسه: اینها رسوا شدند؛ دیدیم که چگونه این واکسن‌ها موجب مرگ و میر شدسردار حسین اشتری گفت: در موضوع واکسن هم مقام معظم رهبری یک موضوع داشتند. تمام صحبت‌های ایشان گره گشا بود. در موضع ایشان در مورد استفاده نکردن از واکسن‌های آمریکا انگلیس و فرانسه، رسانه‌های بیگانه و تعدادی در داخل موضع گرفتند. این درحالی است که دلسوز تر از ایشان برای ملت ما وجود ندارد. اگر به بیگانه‌ها اعتماد کنیم باید به هوشمندی خود شک کنیم...
۵۵ آنلاین نیروهای مسلح بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس انگلیس 

  اخبار داغ
  

استعفای قالیباف اصل از ریاست سازمان بورس پذیرفته شدعضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس از پذیرش استعفای قالیباف اصل از ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار خب
خبرفوری سازمان بورس و اوراق بهادار دولت بانک 

  

راز بقا در بورسباز هم قیمت سهم‌ها در بازار در دالان نزولی قرار گرفت و بازار سرمایه کشورمان ردای قرمز بر تن کرد. در این میان گفته می‌شود دولتمردان و مدیران ارشد بورس در حال برگزاری جلسات مستمری هستند
اعتماد سازمان بورس و اوراق بهادار بازی قیمت 

  

سخنگوی ستاد ملی کرونا در پیامی صوتی با بیان اینکه نسبت به صحبت های اخیر وی در جلسه ستاد سو برداشت شده است، گفت: از علما، ائمه جمعه و مردم شریف استان قم عذرخواهی می کنم.
صراط قم استان قم حدیث 

  

دو علامت جدید به نشانه های بیماری کرونا اضافه شد!جدیدترین علائم کروناویروس مشخص شد.
برنا 

  

رایج‌ترین روایت رسانه‌های جریان اصلی در مورد خلق ویروس کرونا، این است که منشا این ویروس میکروارگانیسمی است که در بدن حیوانات وجود دارد و به دلیل مصرف یک خفاش وحشی توسط یکی از ساکنان چینی تبار ووهان به انسان منتقل شده است اما به نظر می‌رسد شواهدی برای نقض این روایت وجود داشته باشد. در این ویدیو از پشت پرده آزمایشگاه ووهان را ببینید.
نامه نیوز چین ویروس رسانه 

  

قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز چهارشنبه 1399/11/01| سکه امامی گران شدقیمت سکه امامی امروز افزایش را تجربه کرد و با رشد 300 هزار تومانی به 10,300,000 (ده میلیون و سیصد هزار) تومان رسید.
اقتصادنیوز قیمت 

  

استعفای رییس سازمان بورس پاسخ به مطالبه سهام‌داران بود/ اظهارات روحانی درباره افت نرخ دلار از دلایل ریزش شاخصسخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: استعفای رییس سازمان بورس پاسخ به مطالبه سهام‌داران بود.
ایلنا سهام دلار شاخص 

  

ابطال بخشی از معاملات دو نماد بورسیبورس تهران از عدم تایید بخشی از معاملات انجام شده امروز دو شرکت پالایشگاه اصفهان و ملی مس خبر داد.
گسترش بورس تهران تهران پالایشگاه 

  

امروز ( یکم بهمن 99) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 9 میلیون و 390 هزار تومان، نیم سکه 5 میلیون و 350 هزار تومان، نرخ دلار در صرافی ملی21 هزار و 450 تومان و نرخ یورو 26 هزار و 150تومان است.
نامه نیوز قیمت سکه و طلا یورو 

  

برای ورود به فضای آموزش مجازی در دوره کرونا آمادگی نداشتیم و نواقص موجود طبیعی است/ ارزیابی دقیق و مستمر، اعتبار آزمون‌ها و مدارک را افزایش می‌دهدرئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ارزیابی دقیق تر و مستمر، اعتبار آزمون ها و گواهی ها و مدارک را بالا می برد ومتاسفانه دانشگاه ها و اساتید در این زمینه آنچنان که باید موفق نبوده است.
ایلنا فضای مجازی آموزش آموزش عالی 

  

مرگ تدریجی یک رویا در بورسبازار سرمایه ایران به‌طور تقریبی تمام ریسک‌های موجود در اقتصاد کشور را تحمل می‌کند و به سمت و سوی نزول عمیق حرکت می‌کند.
اعتماد مرگ خودرو بازار خودرو