آمریکایی ها پشت پرده حمله تروریستی نیکشهر قرار دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکایی ها پشت پرده حمله تروریستی نیکشهر قرار دارند.

آمریکایی ها پشت پرده حمله تروریستی نیکشهر قرار دارند

علاالدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، درباره سرنوشت پیگیری حمله پایگاه مرزی سپاه در میرجاوه که در تاریخ بیست و چهارم مهر ماه سال جاری رخ داد و طی آن 12 مرزبان ایرانی توسط گروهک تروریستی جیش العدل ربوده شدند، اظهار داشت: برای پیگیری موضوعاتی مانند گروگانگیری، نکته اصلی و مهم حفظ جان گروگان ها است.

وی با بیان اینکه تاکنون 5 مرزبان ایرانی آزاد شده و همچنان 7 مرزبان دیگر در اسارت گروگان ها قرار دارند، گفت: اگر ایران تاکنون اقدام جدی و قاطع برای آزادسازی گروگان های ربوده شده انجام نداده است، به دلیل تلاش برای حفظ جان گروگان ها بوده و نمی خواهیم با بی احتیاطی، جان آنها را به خطر بیاندازیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه تروریست ها در خاک پاکستان پناه گرفته و گروگان های ایرانی در این کشور نگهداری می شوند، تاکید کرد: در این حادثه مسوولیت ارتش، دولت و سازمان های اطلاعاتی پاکستان غیر قابل اغماض بوده و باید دولت این کشور اقدامات قاطعی برای برخورد با تروریست ها انجام دهد.

بروجردی گفت: اگر دولت و سازمان های اطلاعاتی پاکستان در این کار ناتوان هستند، حداقل باید این مجوز را به ایران بدهند تا جمهوری اسلامی بتواند در داخل خاک پاکستان برای رهایی گروگان های خود، اقدامات جدی تری انجام دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که طی روزهای اخیر شاهد اقدام تروریستی دیگری از سوی گروهک جیش العدل در استان سیستان و بلوچستان بودیم که منجر به حمله تروریستی نیکشهر شد، آیا با توجه به وقیح تر شدن تروریست ها، وقت آن نرسیده اقدامات قاطعی را انجام دهیم؟ گفت: ما در مذاکره با دولت پاکستان اقدامات اعتراضی متعددی انجام داده و تاکنون چندین دوره با مسوولان این کشور مذاکره کرده و هیات های مختلفی را به پاکستان اعزام کرده ایم و این اقدامات با جدیت ادامه دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: به طور قطع در پشت پرده حمله تروریستی نیکشهر ، دستی فراتر از دولت و ارتش و سازمان های اطلاعاتی پاکستان قرار دارد و آن هم آمریکایی ها هستند که با حمایت از تروریست ها می خواهند امنیت ملی ما را خدشه دار کنند.

بروجردی اظهار داشت: البته اقدامات کوری چون حمله تروریستی نیکشهر، آب در هاون کوبیدن است. اگر چه حتی یک مورد حادثه تروریستی در داخل ایران نیز زیاد بوده و پذیرفتنی نیست، اما چنین اقدامات کوری هرگز نمی تواند امنیت ملی ما را با چالش رو به رو کند.

حمله تروریستی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

مرغ ارزان شد + جزئیاتمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
خودروتک تنظیم بازار واردات بخش خصوصی 

  

هدیه با ارزش سردار «قاسم سلیمانی» به «آرین غلامی»«آرین غلامی»، قهرمان شطرنج ایران، از دیدارش با سردار قاسم سلیمانی، خبر داد.
برنا قاسم سلیمانی شطرنج ایران 

  

مشاور بشار اسد: اتحادیه عرب بدون سوریه بی ارزش استمشاور بشار اسد درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب گفت: هیچ مسئله جدیدی در این باره وجود ندارد. اتحادیه عرب بدون سوریه هیچ ارزشی ندارد. از رئیس پارلمان سوریه برای حضور در نشست‌های پارلمان عربی دعوت شده و این مسئله خوبی است...
انصاف‌نیوز مشاور بشار اسد اتحادیه عرب 

  

وزارت امور اقتصادی و دارایی در گزارشی پیش بینی کرد، حداکثر تورم در سال 97 بالغ بر 27.8 درصد و رشد اقتصادی در بدبینانه ترین حالت منفی 2.5 درصد است.
نامه نیوز وزارت امور اقتصادی و دارایی اقتصاد اقتصاد ایران 

  

دولت مقصر تورم افسار گسیخته امروز در کشور استعضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ضعف تیم مدیریتی و اقتصادی دولت گفت و اظهار داشت: در تورم افسارگسیخته ای که در کشور ایجاد شده ، دولت مقصر است زیرا قطعا توان مهار آن را داشت اما موفق نبود.
تسنیم دولت تورم کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در خراسان رضویمدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در این استان با طرح شکایت 5 ب
خبرفوری تعزیرات بانک یورو 

  

مرغ 2 هزار تومان ارزان شدمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
تسنیم تنظیم بازار واردات بخش خصوصی