مشکلات رایج پکیج دیواری و کولر گازی + راه حل‌های رفع آن

رپورتاژآگهی پکیج و کولر گازی همانند سایر وسایل مصرفی پس از مدت زمانی بنا به دلایل گوناگونی از قبیل رسوب، خرابی برد، گذشت زمان و غیره خراب شده و نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند. روشن نشدن، داغ نکردن آب، پایین بودن فشار، سر و صدا زیاد، اتومات کار نکردن برخی از رایج ترین … نوشته مشکلات رایج پکیج دیواری و کولر گازی + راه حل‌های رفع آن اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

مشکلات رایج پکیج دیواری و کولر گازی + راه حل‌های رفع آن

رپورتاژآگهی

پکیج و کولر گازی همانند سایر وسایل مصرفی پس از مدت زمانی بنا به دلایل گوناگونی از قبیل رسوب، خرابی برد، گذشت زمان و غیره خراب شده و نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند. روشن نشدن، داغ نکردن آب، پایین بودن فشار، سر و صدا زیاد، اتومات کار نکردن برخی از رایج ترین مشکلات پکیج دیواری و خنک نکردن، خاموش شدن خود به خود، ایجاد سر و صدا، گرم نکردن کولر در زمستان برخی از مشکلات رایج کولر گازی می باشد.

تعمیر و عیب یابی پکیج و کولر گازی امری تخصصی بوده و نیازمند یادگیری مهارت های مورد نیاز آن است. در صورتی که تعمیر این لوازم بدون دانش و آگاهی لازم صورت گیرد ممکن است به دیگر قطعات آسیب وارد شده و خسارات بیشتری وارد شود. بنابراین توصیه می کنیم پیش از یادگیری مهارت های لازم دست به تعمیر و عیب یابی این لوازم نزنید.

مشکلات رایج پکیج دیواری

پکیج روشن نمی شود: بروز این مشکل در پکیج بنا به دلایل گوناگونی روی می دهد، خراب شدن ترموستات، شمعک، مسدود شدن لوله ها، تنظیم نبودن فشار آب از جمله برخی از مهم ترین دلایل روشن نشدن پکیج می باشد.

برای رفع این مشکل توصیه می کنیم ابتدا از خوب بودن فشار آب اطمینان حاصل کنید، در صورت بسته بودن لوله ها، رسوب گیری را فراموش نکنید. تعویض شیر ورودی گاز و سوئیچ فشار هوا نیز از دیگر راه حل ها می باشد.

پکیج آب را گرم نمی کند: افت و نوسان فشار گاز، پایین بودن فشار آب، رسوب گرفتن لوله های پکیج، معیوب شدن سنسور NFC، هواگرفتن لوله ها، خراب شدن برد برخی از رایج ترین دلایل گرم نشدن آب در پکیج دیواری می باشد.

برای رفع این مشکل ابتدا از مناسب بودن فشار گاز ورودی پکیج اطمینان حاصل کنید. در صورت کم بودن فشار گاز آن را افزایش دهید. همچنین فشار آب ورودی به پکیج را بررسی و در صورت کم بودن آن را با به کارگیری یک پمپ افزایش دهید. اسید شویی و رسوب گیری پکیج، تعمیر یا تعویض فلوسوئیچ، تعویض سنسور NTC، شیر سه طرفه برخی از دیگر راهکارهای رفع این مشکل می باشد.

از زیر پکیج آب چکه می کند: سوراخ شدن یا ترک در مبدل پکیج، فرسوده و پاره شده اتصالات داخلی پکیج، معیوب شدن شیر اطمینان و سیر کولاتور پکیج، خراب شدن شیر پرکن پکیج، آب بندی نشدن قطعات و اتصالات پکیج از جمله دلایل نشتی آب از پکیج است.

برای رفع این مشکل توصیه می کنیم مبدل حرارتی پکیج را تعویض کنید، واشرها و شلنگ های فرسوده را تعویض کنید، تعویض شیر تخلیه پکیج، پمپ سیرکولاتور و شیر پرکن از جمله دیگر راهکارها برای رفع این مشکل می باشد.

با توجه به حساس و پیچیده بودن پکیج های دیواری، تعمیرات این وسیله امری تخصصی بوده نیازمند یادگیری مهارت های مورد نیاز آن می باشد. در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره تعمیرات پکیج به دست آورید توصیه می کنیم بر روی آموزش تعمیر پکیج دیواری کلیک نمایید.

مشکلات پکیج های دیواری به موارد ذکر شده در این بخش محدود نمی شود. لازم به ذکر است که بسیاری از مشکلات پکیج های دیواری به دلیل نصب نامناسب پکیج، لوله کشی نامناسب، بی توجهی به دودکش و غیره بروز می کند. بنابراین نصب صحیح کولرگازی یکی از موضوعات مهمی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد. در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره نصب صحیح این وسیله به دست آورید، توصیه می کنیم بر روی دوره آموزش نصب پکیج کلیک نمایید.

رایج ترین مشکلات کولر گازی

کولر گازی برفک می‌زند: مشاهده برفک بر روی کولر گازی از دیگر مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد هنگام کار با این وسیله با آن روبه رو می شوند. کاهش گاز مبرد کولر، کثیف شدن فیلترها، روشن کردن کولر در هوای سرد از جمله رایج ترین دلایل بروز برفک درکولر می باشد.

برای رفع این مشکل توصیه می کنیم شارژ گاز کولر را بررسی کرده و نسبت به شارژ مجدد آن اقدام کنید. همچنین فیلترها را تمیز نمایید.

کولر گازی خنک نمی‌کند: خنک نکردن کولر گازی یکی از رایج ترین و مهم ترین مشکلاتی است که کولرهای گازی با آن مواجه می شوند. بروز این مشکل بنا به دلایل گوناگونی رخ می دهد، تنظیم نبودن درجه کولر گازی، خراب شدن برد و قطعات و اتصالات آن، نداشتن گاز کولرگازی، خراب شدن کمپرسور از مهم ترین دلایل خنک نکردن کولر گازی می باشد.

برای رفع این مشکل توصیه می کنیم ابتدا درجه کولر را بررسی کرده و با توجه به محیط و دمای هوا تنظیم نمایید. همچنین از داشتن گاز مبرد در کولر اطمینان حاصل کنید و در صورت تمام شدن آن را شارژ نمایید. تعمیر و تعویض کمپرسور و برد کولر از دیگر راهکارهای مناسب برای رفع این مشکل می باشد.

کولر گازی در زمستان گرم نمی کند: کمبود گاز مبرد، خرابی فن کولر گازی، کثیف بودن فیلترهای کولر گازی، خراب شدن ترموستات، برد و سنسور دمایی کولر گازی برخی از رایج ترین دلایل گرم نکردن کولر گازی در زمستان است.

برای رفع این مشکل توصیه می کنیم، گاز مبرد را بررسی کرده و در صورت کاهش آن را مجدد شارژ کنید. تعویض فن کولر گازی، تمیز کردن فیلترها، بررسی برد، تعویض سنسور دمایی، ترموستات، شیر برقی از دیگر راهکارها برای رفع این مشکل می باشد.

به طور کلی مشکلات کولر گازی به موارد ذکر شده در این مطلب محدود نمی شود و کولرهای گازی با مشکلات بسیاری روبه رو می شوند. آب دادن کولر، روشن نشدن آن، یکسره کار کردن، صدا زیاد در کولر، روشن نشدن برخی از دیگر مشکلات رایج در کولرهای گازی است.

در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره کولر گازی و نحوه تعمیرات آن به دست آورید توصیه می کنیم بهترین آموزشگاه نصب و تعمیرات کولر گازی را شناسایی کرده و در دوره های آن ثبت نام نمایید.

آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی در آموزشگاه برق گستران

آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین و تخصصی ترین آموزشگاه های کولرگازی در کشور است که  به صورت کاملا عملی و کارگاهی دوره های آموزش نصب کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی را برگزار می نماید.

این آموزشگاه در دوره آموزش نصب کولر گازی به صورت مرحله به مرحله به آموزش صفر تا صد مراحل و ترفندهای نصب انواع کولرهای گازی پرداخته و کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می نماید.

دوره تعمیرات کولر گازی مکمل دوره نصب بوده و در آن کلیه مشکلات کولرهای گازی بررسی و طریقه عیب یابی و تعمیر آن آموزش داده می شود. در دوره های کولر گازی این مرکز، این امکان برای کارآموزان فراهم شده است تا به صورت عملی بر روی انواع کولر کار کرده و به رفع اشکال بپردازند.

آموزشگاه برق گستران علاوه بر دوره کولر گازی دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. آموزش پکیج دیواری، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش تعمیرات برد، آموزش تعمیرات موبایل برخی از دیگر دوره های آموزشی در این مجتمع است.

برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های این آموزشگاه و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی https://barghgostaran.com مراجعه نمائید.

همچنین می‌توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره 02166597305 تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمائید.

آموزش موبایل بازار کار   اخبار برگزیده
  

افزایش قیمت کارخانه خودرو برای فصل زمستان منتفی شدسرانجام در حالی که این احتمال وجود داشت که به مانند دو فصل قبل قیمت کارخانه خودرو در زمستان نیز افزایش پیدا کند، با اعلام رئیس شورای رقابت افزایش قیمت کارخانه خودرو فعلا منتفی شد.
خودروتک افزایش قیمت قیمت ایران خودرو 

  

مقصر اصلی سقوط بورس کیست؟آیا مقصر اصلی ریزش‌های پی در پی در بورس را می‌توانیم به دلار نسبت دهیم. تحلیلگران چه دورنمایی را در بازار سهام پیش‌بینی کرده‌اند.
گسترش بورس تهران ایران تهران 

  

احمدی‌نژاد: حاضرم که تضمین محضری دهمدست همه دولتها را می بوسم می گویم شما بیایید و کل کشور را اصلاح کنید و همیشه خودتان باشید و من حاضر هستم که تضمین محضری دهم و بگویم من حتی یک صندلی هم از شما نمی خواهم و شما فقط اصلاحات ساختاری انجام دهید و همیشه خودتان رأی بیاورید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد شورای نگهبان یارانه 

  

تخت روانچی: شاید برجامی نداشته باشیم که دولت بعدی بخواهد آن را ادامه دهدنماینده ایران در سازمان ملل با بیان اینکه برجام موضوعی بوده که مجموعه نظام درباره آن صحبت کرده است و الان به مرحله حساسی داریم می رسیم و بر اساس مصوبه مجلس داریم پیش می رویم، گفت: اگر روزی برجام هم وجود نداشت، انتهای دنیا نیست، ما کار خودمان را ادامه می دهیم و بر اساس منافع ملی مان تصمیم می گیریم که در آن زمان چه اقدامی انجام دهیم...
مثلث مجید تخت روانچی دولت ایران 

  

سقوط دلار ادامه دارد/ نرخ در آستانه ورود به کانال 20 هزار تومانصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، سی‌ام دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 21 هزار و 590 تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش 600 تومانی دارد. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز 21 هزار و 90 تومان است.
ایلنا دلار دلار آمریکا صرافی 

  

فرزند آیت الله مصباح یزدی شایعه مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر درگذشت مرحوم آیت الله مصباح یزدی بعد از تزریق واکسن فایزر به ایشان را شایعه ای دروغین خواند. او گفت: این شایعه ای است که تصویر آن را با ترفندهای فتوشاپ و امثال آن درست کرده اند.
نامه نیوز ایران خودرو خودرو فضای مجازی 

  

علت نمازخواندن ظریف جلوی جان کری/ با صدام مذاکره کردم لذت بردم؟/ از نظر رهبری هنوز برجام نه بوی گند می دهد و نه دفن شدهوزیر امور خارجه گفت: ما، ترامپ و سیاست فشار حداکثری آمریکا را با مقاومت مردم شکست دادیم.
اقتصادنیوز محمدجواد ظریف جان کری نماز 

  

وظیفه سیاست خارجی جلوگیری از موفقیت سیاست‌های آمریکا استوزیر امورخارجه کشورمان تاکید کرد:سیاست خارجی در واقع وظیفه و هدفش جلوگیری از موفقیت سیاست‌های آمریکا، رقبا و دیگران است.
۵۵ آنلاین سیاست خارجی موفقیت ریاست جمهوری 

  

اصولگرایان، رئیسی را برای انتخابات می‌خواهنداز شنیده‌ها و اخبار بر می‌آید اصولگرایان به آمدن ابراهیم رئیسی تمایل بیشتری دارند تا دیگر نامزدها. اخیرا یک تشکل اصولگرا از رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کرده بود و حمیدرضا ترقی هم به برنا گفته در نظرسنجی‌ها، رئیسی بسیار جلوتر از قالیباف است.
مستقل‌آنلاین اصولگرایان ائتلاف اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری 

  

قیمت خودرو همراه با دلار می ریزدنایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: طی چند روز گذشته به دلیل کاهش نرخ دلار، قیمت ها در بازار خودرو کاهشی شده است و هر روز شاهد ریزش قیمت ها در این بازار هستیم.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  

در بازی جنجالی: پرسپولیس بالاخره بعد از فینال آسیا بردپرسپولیس به اولین برد خود در لیگ برتر بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا دست یافت.
مملکت‌آنلاین بازی پرسپولیس فینال 

  

شرط ایران برای مذاکره برجامی با آمریکا: شرایط را به قبل از دولت ترامپ برگردانندرئیس دفتر رئیس‌جمهور موضع ایران در قبال بازگشت احتمالی آمریکا به برجام را بازگشت شرایط تحریمی به دوره قبل از دولت ترامپ اعلام کرد.
مثلث ایران ترامپ وام ازدواج 

  

افشاگری درباره علت فروش 12 برابری تابلوی آیدین آغداشلو در حراج بزرگ تهرانفروش 12 برابری تابلوی آیدین آغداشلو در حراج تهران، انتقاد‌هایی را به دنبال داشت که موضوع این گزارش است.
اقتصادنیوز آیدین آغداشلو تهران ایران 

  

فرمانده ناجا درباره واکسن‌های آمریکا انگلیس و فرانسه: اینها رسوا شدند؛ دیدیم که چگونه این واکسن‌ها موجب مرگ و میر شدسردار حسین اشتری گفت: در موضوع واکسن هم مقام معظم رهبری یک موضوع داشتند. تمام صحبت‌های ایشان گره گشا بود. در موضع ایشان در مورد استفاده نکردن از واکسن‌های آمریکا انگلیس و فرانسه، رسانه‌های بیگانه و تعدادی در داخل موضع گرفتند. این درحالی است که دلسوز تر از ایشان برای ملت ما وجود ندارد. اگر به بیگانه‌ها اعتماد کنیم باید به هوشمندی خود شک کنیم...
۵۵ آنلاین نیروهای مسلح بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس انگلیس 

  اخبار داغ
  

دبیر علمی کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل بحران کرونا در ایران، گفت: امسال دوازدهمین دوره کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل بحران در نظام سلامت را شاهد هستیم که به موضوع کرونا اختصاص دارد.
صراط وزارت بهداشت فناوری حوزه 

  

کروناویروس داخل نورون ها به بافت مغز آسیب می رساندبه گزارش خبرنگار مهر، کروناویروس با اتصال به گیرنده‌های آنژیوتانسین مبدل آنزیم 2 (ACE2) بر روی سطح سلول‌ها، بافت ریه را آلوده می‌کند. هنگامی که به سلول متصل شد، ویروس می‌تواند وارد آن شده و علائم تنفسی مانند تنگی نفس و سرفه خشک را ایجاد کند. حال مطالعات اخیر محققان دانشگاه یل آمریکا نشان داده است که این ویروس همچنین می‌تواند سلول‌های CNS را که متشکل از مغز و نخاع هستند آلوده کند…
مهر سکته مغزی مغز خبرنگار 

  

شرکت اینترنتی آمازون به دولت بایدن کمک برای تسریع روند واکسیناسیون کووید 19 از جمله واکسینه کردن کارمندان این شرکت را پیشنهاد کرد.
نامه نیوز مصاحبه واکسیناسیون دولت 

  

صدرنشینی بورس در لیگ بازارهاهرچند طی ماه‌های اخیر، بورس تهران ابرنوسان‌های شدیدی را به خود دید اما بررسی‌ها نشان می‌دهد طی 10 ماه نخست سال 99، بورس با رشد 124 درصدی، همچنان صدرنشین بلامنازع بازارهای سرمایه‌گذاری است.
گسترش بورس تهران خودرو درآمد 

  

پاسخ همتی در مورد شایعه ای درباره قیمت دلار/ فیلمعبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در برنامه «عیار» گفت:قطعا اینطور نیست که دولت منابع مالی را مسدود کرده باشد تا در آینده قیمت دلار را پایین بیاورد
گسترش قیمت دلار بانک مرکزی 

  

واردات واکسن کرونا برای گروه‌های در معرض خطروزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در کنار ساخت واکسن کرونا، واردات واکسن برای گروه‌های در معرض خطر را در دستور داریم که یکی از مهمترین این گروه‌ها جانبازان باریسک بالای بیماری و والدین شهدا هستند.
گسترش واردات درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران 

  

ملایی: بیشترین آسیب‌دیدگی کرونا سهم کودکان استرئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی با اشاره به اینکه بیشترین آسیب کم‌تحرکی در دوران شیوع ویروس کرونا متوجه کودکان شده، گفت: به همین دلیل افزایش فعالیت بدنی کودکان 2 تا 8 سال، در دستور کار این فدراسیون قرار دارد.
ورزش۳ کودکان ورزش بازی 

  

مسببان اصلی سقوط بورس چه کسانی هستند؟ + فیلمبا وجود افت حدود یک میلیون واحدی شاخص کل بورس از سقف تاریخی خود، مسئولینی که عامل این افت بودند از زیر بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند.
گسترش شاخص کار سرمایه 

  

از روز گذشته تحولات اقتصادی داخلی و خارجی سبب افزایش دلار در بازار شده و باید گفت پس لرزه های این موضوع امروز موجب افزایش قیمت در بازارهای مختلف به ویژه خودرو شد.
صراط ایران خودرو خودرو بازار خودرو 

  

کرونا | متأسفانه حال عمومی مهرداد میناوند بسیار وخیم شده استدکتر امیرحسین لطفی، رئیس دپارتمان ICU بیمارستان لاله تهران اظهار داشت: متأسفانه حال عمومی مهرداد میناوند، ملی‌پوش اسبق فوتبال ایران بسیار وخیم و 80 درصد ریه او درگیر ویروس کرونا شده است. از لحظه ورود میناوند به بیمارستان اقدامات پیشرفته پزشکی برای بهبود وضعیت او انجام شده اما هنوز روند بهبودی حاصل نشده است.
۵۵ آنلاین بیمارستان تهران فوتبال