شماره 135 پل ارتباطی مردم و تعزیرات حکومتی در ایام نوروز

محمد علی اسفنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تعامل سازمان تعزیرات حکومتی با بازرسان بهداشت محیط وزارت بهداشت در جهت بازرسی‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان کشور، گفت: ما گشت‌های مشترکی داریم که به بخش های مختلف سرکشی کرده و به تخلفات رسیدگی می‌کنند، همچنین قانونی تحت عنوان تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمان داریم که از طریق آن به بخشی از تخلفاتی…

شماره 135 پل ارتباطی مردم و تعزیرات حکومتی در ایام نوروز

محمد علی اسفنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تعامل سازمان تعزیرات حکومتی با بازرسان بهداشت محیط وزارت بهداشت در جهت بازرسی‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان کشور، گفت: ما گشت‌های مشترکی داریم که به بخش های مختلف سرکشی کرده و به تخلفات رسیدگی می‌کنند، همچنین قانونی تحت عنوان تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمان داریم که از طریق آن به بخشی از تخلفاتی که در حوزه بهداشت و درمان صورت می‌گیرد، رسیدگی می‌کنیم.

تعزیرات حکومتی بر نحوه دریافت تعرفه پزشکان نظارت می‌کند

وی در بیان دیگر مواردی که در این همکاری مشترک مورد رسیدگی قرار می‌گیرد، ادامه داد: چنانچه دریافت تعرفه‌های بیمارستانی و پزشکان، دریافت حق ویزیت در مطب‌ها، هتلینگ بیمارستان‌ها و هزینه‌های درمانی مازاد بر قیمت واقعی باشد، به عنوان تخلف بدان رسیدگی می‌شود.

اسفنانی تصریح کرد: فعالیت اماکنی که در آنها افراد غیرمتخصص فعالیت دارند یا مجوز انجام اقدامات درمانی نداشته باشند، اما به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بپردازند، استفاده از تجهیزات پزشکی تقلبی یا فاقد کیفیت لازم در اتاق عمل‌ها از دیگر مواردی است که بدان رسیدگی می‌کنیم.

تعزیرات حکومتی تعامل خوبی با دانشگاه‌های علوم پزشکی دارد

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی دارای دو کمیسیون ماده 11 قانون تعزیرات و تعیین تعرفه نسبی است که تخلفاتی که به آنها گزارش می شود را مورد بررسی قرار می دهند، ضمن اینکه این سازمان تعامل بسیار خوبی با دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت دارد.

اسفنانی یادآورشد: در طرح ویژه نوروزی هم که از هفتم اسفندماه شروع شده و تا شانزدهم فروردین سال 98 ادامه پیدا خواهد کرد، قطعا این ارتباط و همراهی از طریق گشت‌های مشترکی که به محدوده‌های مختلف اعزام می‌شوند با حضور کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی ادامه خواهد داشت.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران، عنوان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر نوع تخلفی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان با شماره 135 یا از طریق پورتال سازمان تعزیرات حکومتی تماس گرفته و مورد را گزارش دهند که به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمات می‌پردازند./

پایان پیام

مجلس شورای اسلامی وزارت بهداشت حوزه   اخبار برگزیده
  

رییس جمهور سابق ایران گفت‌وگویی متفاوت با خبرورزشی داشت. او از مارادونا، انتقال تیم‌ها به شهرستان‌ها، جام جهانی و ورود بانوان به ورزشگاه‌ها گفت.
نامه نیوز احمدی نژاد رئیس جمهور ریاست جمهوری 

  

خبر خوش برای دارندگان خودروهای گازسوزمدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به افزایش قیمت سی ان جی به میزان 10 درصد از سال آینده گفت: طبق مصوبه هیئت دولت، قیمت این سوخت تا 5 سال آینده ثابت خواهد ماند.
خودروتک ایران رانندگی استاندارد 

  

فرمانده مرزبانی استان کردستان ‌با اشاره به درگیری شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی بانه با اشرار مسلح گفت: اشرار مسلح ‌قصد اقدامات خرابکارانه در داخل کشور را داشتند.
نامه نیوز اشرار استان همدان استان کردستان 

  

گمانه‌زنی‌ها درباره قیمت نهایی پژو 301پژو 301 در کنار 2008 و 508 محصولاتی بودند که از آن‌ها به اسم میوه‌های برجامی صنعت خودرو یاد می‌شود. بعد از بروز تنش‌های بین‌المللی و آغاز تحریم‌ها، همکاری پژو و ایران‌خودرو آسیب شدیدی دید. طبیعتاً 301 نیز از این بحران بی‌نصیب نماند. حالا خبر می‌رسد که با اتخاذ راهکارهایی قرار است که این خودرو راهی بازار شود ولی با قیمتی نامعلوم.
خودروتک قیمت پژو ایران خودرو 

  

کمتر از 24 ساعت پس از حادثه تروریستی در نیوزیلند، افرادی با سر دادن شعار‌های اسلام‌هراسانه در محوطه بیرونی مسجدی در لندن پایتخت انگلیس، با سلاح سرد به مسلمانان حمله ور شدند. پلیس لندن زخمی شدن یک جوان 27 ساله با چکش از ناحیه سر را تایید کرده است.
نامه نیوز حمله تروریستی لندن نیوزیلند 

  

قیمت خودرو چقدر دیگر پایین می آید؟اگرچه قرار بود در سال 97 با تغییر مرجع قیمت‌گذاری و تعیین فرمول جدید قیمت، بازار خودرو به آرامش برسد، اما این اتفاق نیفتاد و درنهایت با الزام خودروسازان به فروش فوری خودرو در روزهای پایانی سال دولت در صدد مدیریت بازار خودرو بر آمد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به افزایش حقوق کارکنان دولت، 400 هزار تومان به حقوق ثابت معلمان افزوده می‌شود که این مقدار با حفظ درصد افزایش حقوق به میزان 10 تا 20 درصد، به صورت پلکانی خواهد بود.
نامه نیوز وزارت آموزش و پرورش آموزش مجلس شورای اسلامی 

  

الان خودرو صفر کیلومتر بخریم یا بعد از عید؟اگرچه قرار بود در سال 97 با تغییر مرجع قیمت‌گذاری و تعیین فرمول جدید قیمت، بازار خودرو به آرامش برسد، اما این اتفاق نیفتاد و درنهایت با الزام خودروسازان به فروش فوری خودرو در روزهای پایانی سال دولت در صدد مدیریت بازار خودرو بر آمد.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

شرق نوشت:حضور احمدی‌نژاد به‌عنوان تماشاگر در رقابت‌های ورزشی که جنبه ملی داشته باشد، هنوز بی‌حاصل است؛ او هر بار که خودش را به ورزشگاه برای تماشای رقابت‌های مختلف رسانده تیم مورد نظرش نتوانسته نتیجه بگیرد؛ یا باخته یا اینکه در بهترین حالت به نتیجه مساوی رسیده است.
نامه نیوز احمدی نژاد ورزشگاه آزادی ورزشگاه 

  

حرفه ای ها اینطوری بنزین می زننداین روزها همه جا صحبت حذف یارانه بنزین و گران شدن آن است. بنابراین ترفندهایی وجود دارد که بتوانیم از هر لیتر بنزینی که می خریم حدّاکثر استفاده را بکنیم.
خودروتک پالایشگاه بنزین زمین 

  اخبار داغ
  

امیدوارم کنسرت ارزان معتمدی در جنوب شهر مقدمه‌ هنر برای همه باشدرئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» اظهار امیدواری کرد که برگزاری
خبرفوری کنسرت محمد معتمدی درخت 

  

کشف 1000 میلیارد کالا و ارز قاچاق طی سال 97 در فرودگاه‌های کشورفرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف انواع کالا و ارز قاچاق به ارزش یک هزار میلیارد ریال در فرودگاه‌های کشور طی سال 97 خبر داد.
تسنیم فرودگاه قاچاق مواد مخدر مواد مخدر 

  

اهمیت واردات با ارز صادراتی برای تأمین نیازهای کشوررئیس کمیسیون مدیریت واردات اتاق بازرگانی گفت: در شرایطی که اقتصاد ایران با فشارهای خارجی مواجه است،
خبرفوری واردات بانک مرکزی اتاق بازرگانی 

  

معاون امنیتی وزیر کشور بر اهمیت همکاری‌های دو جانبه در راستای مبارزه با گروه‌های تروریستی، قاچاقچیان مواد مخدر و برقراری آرامش برای مردم دو کشور تاکید کرد.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایران و ترکیه 

  

ایران و ترکیه بر مبارزه با گروه های تروریستی تاکید کردندتهران- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در گفت و گوی تلفنی با همتای ترکیه ای خود بر اهمیت همکاری های دوجانبه در منطقه برای مبارزه با گروه های تروریستی و قاچاقچیان مواد مخدر تاکید کرد.
ایرنا ایران ایران و ترکیه وزارت کشور