شماره 135 پل ارتباطی مردم و تعزیرات حکومتی در ایام نوروز

محمد علی اسفنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تعامل سازمان تعزیرات حکومتی با بازرسان بهداشت محیط وزارت بهداشت در جهت بازرسی‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان کشور، گفت: ما گشت‌های مشترکی داریم که به بخش های مختلف سرکشی کرده و به تخلفات رسیدگی می‌کنند، همچنین قانونی تحت عنوان تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمان داریم که از طریق آن به بخشی از تخلفاتی…

شماره 135 پل ارتباطی مردم و تعزیرات حکومتی در ایام نوروز

محمد علی اسفنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تعامل سازمان تعزیرات حکومتی با بازرسان بهداشت محیط وزارت بهداشت در جهت بازرسی‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان کشور، گفت: ما گشت‌های مشترکی داریم که به بخش های مختلف سرکشی کرده و به تخلفات رسیدگی می‌کنند، همچنین قانونی تحت عنوان تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمان داریم که از طریق آن به بخشی از تخلفاتی که در حوزه بهداشت و درمان صورت می‌گیرد، رسیدگی می‌کنیم.

تعزیرات حکومتی بر نحوه دریافت تعرفه پزشکان نظارت می‌کند

وی در بیان دیگر مواردی که در این همکاری مشترک مورد رسیدگی قرار می‌گیرد، ادامه داد: چنانچه دریافت تعرفه‌های بیمارستانی و پزشکان، دریافت حق ویزیت در مطب‌ها، هتلینگ بیمارستان‌ها و هزینه‌های درمانی مازاد بر قیمت واقعی باشد، به عنوان تخلف بدان رسیدگی می‌شود.

اسفنانی تصریح کرد: فعالیت اماکنی که در آنها افراد غیرمتخصص فعالیت دارند یا مجوز انجام اقدامات درمانی نداشته باشند، اما به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بپردازند، استفاده از تجهیزات پزشکی تقلبی یا فاقد کیفیت لازم در اتاق عمل‌ها از دیگر مواردی است که بدان رسیدگی می‌کنیم.

تعزیرات حکومتی تعامل خوبی با دانشگاه‌های علوم پزشکی دارد

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی دارای دو کمیسیون ماده 11 قانون تعزیرات و تعیین تعرفه نسبی است که تخلفاتی که به آنها گزارش می شود را مورد بررسی قرار می دهند، ضمن اینکه این سازمان تعامل بسیار خوبی با دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت دارد.

اسفنانی یادآورشد: در طرح ویژه نوروزی هم که از هفتم اسفندماه شروع شده و تا شانزدهم فروردین سال 98 ادامه پیدا خواهد کرد، قطعا این ارتباط و همراهی از طریق گشت‌های مشترکی که به محدوده‌های مختلف اعزام می‌شوند با حضور کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی ادامه خواهد داشت.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران، عنوان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر نوع تخلفی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان با شماره 135 یا از طریق پورتال سازمان تعزیرات حکومتی تماس گرفته و مورد را گزارش دهند که به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمات می‌پردازند./

پایان پیام

مجلس شورای اسلامی وزارت بهداشت حوزه   اخبار برگزیده
  

اسرار وزارت نفت فاش می شود؟/ پشت پرده تلاش برای استیضاح وزیر کابینه روحانیاین استیضاح به جایی نمی‌رسد. نظام قدر آقای زنگنه و توانایی‌های او را می‌شناسد و برخی جریان‌ها بیهوده برای زدن او تلاش می‌کنند
مثلث وزارت نفت نفت صادرات نفت 

  

اندیشکده آمریکایی «موسسه واشنگتن برای سیاست خاور نزدیک» گزارش داد: حملات به نفتکش‌ها در نزدیکی تنگه هرمز و یک خط لوله نفت عربستان سعودی می‌تواند موجب افزایش قیمت جهانی نفت شود. ایران بدین‌ترتیب آسیب‌پذیری امارات و عربستان را یادآور شد.
نامه نیوز ایران تهران ریاض 

  

هیچ کس نمی تواند قطعات تقلبی خودرو را تشخیص بدهددر حالی عرضه لوازم یدکی تقلبی در بازار زیاد شده که این موضوع می‌تواند خطرات زیادی را برای مصرف کنندگان در پی داشته باشد. با تغییرات قیمت ارز و مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمد و کمبود این قطعات موجب شد قیمت لوازم یدکی خودرو در بازار افزایش یابد و این موضوع مشکلاتی را برای مصرف کنندگان ایجاد کرد.
خودروتک خودرو خودروسازان ایران 

  

مصوبه ای در جهت کاهش قیمت خودروهای وارداتیعضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است مصوبه مجلس درباره واردات خودرو‌های تمام برقی و تمام هیبریدی به مدت 5 سال،آنهم بدون اخذ عوارض و حقوق ورودی می‌تواند قیمت خودرو را به شدت کاهش دهد.
خودروتک مجلس شورای اسلامی کمیسیون صنایع و معادن مجلس واردات خودرو 

  

جلسه محرمانه اعضای کنگره آمریکا درباره ایران با وندی شرمن و رئیس اسبق سیااقتصادنیوز: دموکرات‌های کنگره آمریکا از «وندی شرمن» مسئول تیم مذاکرات هسته‌ای آمریکا و «جان برنان» آخرین رئیس سیا در دولت سابق این کشور برای توضیح درباره تنش‌ها با ایران دعوت کردند.
اقتصادنیوز کنگره آمریکا ایران باراک اوباما 

  

در حاشیه دیدار افطاری فعالان سیاسی با رئیس جمهوری که شنبه هفته گذشته برگزار شد، یک عکس بسیار پر بازتاب شد؛ آنجا که بهزاد نبوی و احمد توکلی دو چهره شاخص از دو جناح سیاسی اصلاح‌طلب و اصول‌گرا که برخی حتی اختلافات آنها در کابینه میر حسین موسوی را عامل ایجاد جناح چپ و راست می‌دانند، جلوی دوربین محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی قرار گرفتند.
نامه نیوز عکس رئیس جمهور محمد عطریانفر 

  

سعید باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود 14 درصد سهام دولت در ایران‌خودرو و حدود 17 درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می‌شود.
نامه نیوز کمیسیون صنایع و معادن مجلس سهام دولت 

  

انگیزه مرد مشکوک از حمله به حسن روحانی و ظریفآرمان: چتری برای همه! همین اشتراک و البته اجبار است که برخی افراد و گروه‌ها را به هم نزدیک می‌کند.
مثلث مردان ایرانیان خارج از کشور مصاحبه 

  

یک روزنامه کویتی تأکید کرد پاسخ و تلافی ایران به هر نوع اقدام نظامی آمریکا نامحدود است.
نامه نیوز موشک ایران روزنامه 

  اخبار داغ
  

14 میلیارد ریال ارز قاچاق در مرزهای خوی کشف شدارومیه- ایرنا- سرپرست فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی گفت: 14 میلیارد ریال ارز قاچاق در مرزهای خوی کشف شد.
ایرنا ریال ارز قاچاق 

  

کشتی آرای: سکه 500 هزار تومان ارزان شد/ کاهش 15 دقیقه یکبار قیمت‌ها در بازار طلارئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت سکه نسبت به 10 روز قبل 500 هزار تومان کاهش یافته است، گفت: قیمت‌ها هر 15 دقیقه یکبار در بازار کم می شود.
تسنیم کاهش قیمت ها قیمت ارز قیمت 

  

گوشت قرمز 10 هزار تومان ارزان شدتهران- ایرنا- معاون تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هر سال 80 تا 150 هزار تن گوشت قرمز وارد می شود و در پی کاهش قیمت دام زنده، نرخ گوشت قرمز نسبت به قبل از عید 10 هزارتومان کاهش یافته است.
ایرنا گوشت تهران ایرنا 

  

قیمت سکه بهار آزادی امروز در بازار با کاهشی قابل توجه روبرو شد.
نامه نیوز قیمت ارز قیمت بهار 

  

تهران| شناسایی 18 مرکز دپوی کالای قاچاق با ارزش 13 میلیارد تومانفرمانده انتظامی تهران بزرگ از شناسایی 18 مرکز دپوی کالای قاچاق در پایتخت خبر داد.
تسنیم تهران قاچاق بازداشت 

  

نشست صمیمی و هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی شرکت‌های منطقه گل‌گهر صبح امروز به مناسبت هفته ارتباطات و روابط‌ عمومی به میزبانی مدیریت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در محل سالن کنفرانس این مدیریت برگزار شد.
نامه نیوز توسعه پایدار خاورمیانه اقتصاد مقاومتی