ایلنا   |  اجتماعی  |  

لزوم افزایش هزینه‌‌های جرم در کشور

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه هزینه های جرم در کشور، بازدارنده نیست گفت: پایین بودن هزینه جرم باعث افزایش جرایم شده و مجرمان آسایش مردم را هدف قرار داده اند؛ پس لازم است هزینه های جرم افزایش یابد.

لزوم افزایش هزینه‌‌های جرم در کشور

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه هزینه های جرم در کشور، بازدارنده نیست گفت: پایین بودن هزینه جرم باعث افزایش جرایم شده و مجرمان آسایش مردم را هدف قرار داده اند؛ پس لازم است هزینه های جرم افزایش یابد.

به گزارش ایلنا سردار قاسم رضایی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان یزد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: مهمانی خداوند در ماه مبارک رمضان، یعنی رسیدن به بندگی او که بالاترین ثمره این ماه است.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه استان یزد با وجود شهیدان گرانقدری همچون شهید محراب آیت الله صدوقی به استان دارالعباده معروف است گفت: رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند و 4 هزار شهید و 9 هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده اند.

وی ادامه داد: دشمن در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد فتنه و مشکل در کشور بود؛ اما به حمدالله با رشادت های کارکنان نیروهای مسلح در ایران اسلامی، کشور ما یکی از امن ترین کشورهای دنیاست و امنیت مطلوبی در کشور حاکم است.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس به عنوان ویترین نظام ، سازمانی است که مردم برای گرفتن خدمات به آن مراجعه می کنند تصریح کرد: نیروی انتظامی وظیفه دارد در راستای حفظ حقوق و پیگیری مطالبات مردم، کوشا بوده و تلاش دارد در گام دوم انقلاب حرکت مضاعف و جدیدی را در این خصوص داشته باشد.

وی، جرایمی همچون سرقت، قاچاق مواد مخدر و ناهنجاری های اجتماعی را از دغدغه های مردم بیان کرد و گفت: همه متولیان و مسئولان کشور باید پیگیر رفع این مشکلات و ناهنجاری ها باشند و با وضع قانون و مقررات جدید در ارتقای احساس امنیت شهروندان قدم بردارند.

این مقام عالی رتبه انتظامی با بیان اینکه هزینه های جرم در کشور، بازدارنده نیست گفت: پایین بودن هزینه جرم باعث افزایش جرایم شده و مجرمان آسایش مردم را هدف قرار داده اند؛ پس لازم است هزینه های جرم افزایش یابد.

سردار رضایی با بیان اینکه پلیس خادم مردم بوده و به صورت شبانه روزی امنیت آنها را برقرار کرده است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در قبال اراذل و اوباش، افراد عربده کش و کسانی که آسایش مردم را به هم می زنند بی تفاوت نیست و با آنها با اقتدار برخورد می کند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ضمن قدردانی از دستگاه قضا در حمایت از ناجا افزود: باید مواد قانونی در خصوص برخورد با افرادی که باعث سلب امنیت عمومی جامعه می شوند ارتقاء یابد و مجازات این افراد پس از دستگیری نیز جدی باشد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس وی با بیان اینکه پلیس، انعکاس دهنده مطالبات مردم به دیگر سازمان ها است اظهار کرد: این حق یک فرد انقلابی است که در گام دوم انقلاب، خواستار بازنگری در قوانین در خصوص برخورد با مجرمان باشد؛ چراکه قانون باید اثر بازدارندگی داشته باشد.

جانشین فرمانده ناجا در پایان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های سردار میرحیدری در مدت تصدی در این جایگاه، سردار "بهدانی فرد" را به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان یزد معرفی کرد.

هزینه نیروهای مسلح جرم   اخبار برگزیده
  

بیانیه وزارت ورزش در واکنش به مصاحبه وزیر بهداشت/ لیگ در ابهاموزارت ورزش و جوانان پس از مصاحبه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی بیانیه ای تاکید کرد برای شروع مسابقات لیگ برتر تابع تصمیم مسئولان بهداشتی کشور است!
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت وزارت ورزش و جوانان ورزش 

  

اسامی شهرهای وضعیت قرمز کرونا در ایراناقتصاد نیوز:در روزهایی که خطر کرونا و شیوع آن توسط بسیاری از مردم فراموش شده و علیرغم فروکش کردن شیوع و مرگ و میر ناشی از این ویروس، برخی از شهرها و استان های کشور شرایط بدتری دارند و به اصطلاح در وضعیت قرمز هستند.
اقتصادنیوز درمان درآمد ایران 

  

خبر خوب ظریف چیست؟وزیر خارجه کشورمان در صفحه اینستاگرامش خبر خوبی را خطاب به مخاطبانش منتشر کرد.
اعتماد وزارت خارجه ایران بازداشت 

  

مجلس قانونگذاری یا محفل اشعار تملق آمیز؛ مسئله این است!نماینده طرقبه در جلسه علنی این هفته مجلس شورای اسلامی اشعاری در مدح قالیباف و نمایندگان خواند! مجلس یازدهم کار خود را با حواشی جالبی شروع کرد.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی محمدرضا گلزار دولت 

  

شانس برنده شدن در قرعه کشی فروش خودرو چقدر است؟مطابق اعلام دو شرکت ایران خودرو و سایپا تعداد 25 هزار دستگاه خودرو برای طرح فروش فوری در نظر گرفته شده اما شنیده ها حکایت از آن دارد تا این ساعت حدود 5 میلیون و 500 هزار نفر اقدام به پیش ثبت نام کرده و این آمار ساعتی در حال رکورد زنی است.
خودروتک ایران خودرو خودرو ایران 

  

ترکمنچای بانکی برای سهام عدالت؛ نظارت دولت کجاست؟روزنامه خراسان : برخی رسانه ها دیروز به نقل از گزارش های مردمی مدعی شدند که تعدادی از بانک ها به متقاضیان فروش سهام عدالت گفته اند در ازای فروش 30 درصد این سهام، تنها 450 هزار تومان به آن ها تعلق می گیرد. این موضوع با تکذیب سازمان خصوصی سازی مواجه شد...
مثلث سهام عدالت سهام دولت 

  

با افزایش و تشدید ناآرامی‌ها و اعتراضات در واشنگتن،‌ رئیس جمهور آمریکا از انظار عمومی پنهان شده است.
نامه نیوز دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور 

  

محمود احمدی نژاد اولین کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400قدیری ابیانه، فعال سیاسی اصولگرا گفت: سفرهای مکرر احمدی نژاد، موج سفرهایش و شعارهایی که به راه می‌اندازد نظیر اینکه احمدی نژاد برگرد، زمینه سازی طرفدارانش و اظهارات مشاور رسانه‌ای او یعنی جوانفکر مبنی بر اینکه احمدی نژاد در انتخابات 1400 شرکت خواهد کرد همه نشان از تصمیم قاطع او برای حضور دارد ؛ اگرچه او تایید صلاحیت هم بشود رای نخواهد آورد.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

کاهش شدید قیمت خودرو نسبت به روزهای اوجرئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش 35 درصدی قیمت خودرو در بازار آزاد طی روزهای اخیر خبر داد.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  اخبار داغ
  

محمود واعظی: 15 خرداد، نقطه عطف سال‌های مبارزه بودمحمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در پیام اینستاگرامی نوشت: پانزده خرداد، نقطه عطف سالها مبارزه آگاهانه ایرانیان علیه ظلم و استبداد و یکی درخشان‌ترین و سرنوشت‌ سازترین مقاطع تاریخ ایران عزیز است.
اعتماد محمود واعظی 15 خرداد جمهوری اسلامی 

  

15 خرداد نقطه عطفی در مبارزه ایرانیان علیه ظلم واستبداد استمحمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در پیام اینستاگرامی نوشت: پانزده خرداد، نقطه عطف سالها مبارزه آگاهانه ایرانیان علیه ظلم و استبداد و یکی درخشان‌ترین و سرنوشت‌ سازترین مقاطع تاریخ ایران عزیز است.
برنا محمود واعظی ایران 

  

«چه توهین آمیز و زشت صحبت کردی» این صحبت های ابتدایی استوری وریا غفوری علیه رییس هیئت مدیره استقلال است.
ورزش۳ تورم خشم استقلال 

  

فریب نخورید: ارزش واقعی سهام عدالت 15 برابر قیمت اولیه استسخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت:ارزش واقعی سهام عدالت 15 برابر قیمت اولیه است، اگر قصد فروش آن
خبرفوری سهام عدالت سهام قیمت 

  

مهلت اپراتورها برای اجرای مصوبه خدمات ارزش افزوده به پایان رسید به گزارش خبرنگار مهر، حسین فلاح جوشقانی در توئیتر گفت: 15 خرداد 99 مهلت پایانی اپراتورها برای اجرای مصوبه موسوم به «پایان وس» است. وی ادامه داد: بنابر بررسی ها، زیرساخت لازم برای اجرای مصوبه 300 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل آماده است و اپراتور رایتل بنا دارد کل خدمات ارزش افزوده تلفن همراه را متوقف کند. معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: این مصوبه…
مهر خبرنگار توئیتر 15 خرداد 

  

مارتین برایثویت خرید جدید بارسلونا بزرگترین تهدید لوئیس سوارز برای بازگشت به ترکیب ثابت آبی اناری ها محسوب می شود.
ورزش۳ بارسا بارسلونا 

  

مشاهده ارزش دارایی و معامله سهام عدالت، تنها از طریق سامانه های کارگزاری ها/ نیازی به کد بورسی نیستافرادی که در سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی، به آدرس samanese.ir، گزینه سهامداری مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه با سامانه سهام عدالت هر شرکت کارگزاری که تمایل دارند، به صورت غیرحضوری از خدماتی مانند مشاهده دارایی و ارزش سبد سهام عدالت خود و یا فروش هر میزان از سهام خود بهره‌مند شوند.
برنا سازمان خصوصی سازی خصوصی سازی سهام عدالت