اعتماد   |  ورزشی  |  

شهرخودرو شانسی برای صعود ندارد

امین قاسمی‌نژاد، مهاجم باشگاه شهرخودرو مشهد، درباره بازی های این باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما با این شکست شانسی برای صعود نداریم اما این باعث نمی‌شود بدون انگیزه در 3 مسابقه پیش رو حاضر شویم. تلاش ما حفظ آبرو و عزت ایران است و در 3 بازی پیش‌رو با این انگیزه وارد زمین خواهیم شد.

شهرخودرو شانسی برای صعود ندارد

اعتمادآنلاین| تیم فوتبال شهرخودرو دوشنبه شب مقابل شباب الاهلی امارات مغلوب شد تا با 3 شکست از 3 بازی در قعر جدول گروه B لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد. در این دیدار شهرخودرو چند موقعیت گلزنی داشت که مهم‌ترین آن دقیقه 2+90 توسط امین قاسمی‌نژاد از دست رفت و ضربه این مهاجم با بدشانسی به تیر افقی دروازه حریف اصابت کرد تا امیدها برای صعود کمرنگ شود.

امین قاسمی‌نژاد در‌خصوص این دیدار گفت: «تیم اماراتی چیزی برای گفتن نداشت. از طرفی داور عراقی کیفیت لازم را برای قضاوت این بازی نداشت و ما از انتخاب این داور توسط ای‌اف‌سی متأسفیم. داور با بازیکنان حریف عربی صحبت می‌کرد و با ما هیچ ارتباطی نداشت. او در چند صحنه خطا روی بازیکنان ما را اعلام نکرد بخصوص خطای واضحی که پشت محوطه جریمه حریف اتفاق افتاد. ما بازیکنانی داریم که در زدن ضربات ایستگاهی تبحر دارند و چه بسا در آن صحنه می‌توانستیم به گل برسیم.»

 

مهاجم شهرخودرو در ادامه با اشاره به مشکلات این تیم از میزبانی قطری‌ها هم انتقاد کرد: «پیش از حضور در این مسابقات با پنجره بسته مواجه شدیم و علاوه بر این مصدومان زیادی داشتیم که به این بازی نرسیدند. بجز این موارد زمین تمرینی ما خیلی سفت است و باعث شد پیش از برگزاری بازی عضله مچ و پاشنه آشیل بازیکنان بگیرد. هر 4 تیم ایرانی به همراه یک تیم عراقی و یک تیم ازبکستانی در یک هتل حضور دارند و این در حالی است که تیم الهلال در یک هتل خوب و درجه یک ساکن شده است. هتل ما غذاهای بی‌کیفیت و تکراری سرو می‌کند. همچنین امکانات ریکاوری در هتل ما بسیار کم است و شرایط ما و 3 تیم دیگر کشورمان در این هتل به هیچ وجه مطلوب نیست. امکانات هتل در حد صفر است.»

او درخصوص سرمربیگری سیدمهدی رحمتی گفت: «رحمتی آینده خوبی دارد و این تورنمنت را نباید در کارنامه او ثبت کرد. شرایط شهرخودرو در این مسابقات با توجه به وجود پنجره بسته نقل و انتقالات و مصدومیت بازیکنان، اصلاً عادی و طبیعی نیست. ما با 13، 14بازیکن در این مسابقات حاضر شده‌ایم و نباید توقع زیادی از رحمتی داشت. به نظر من، رحمتی کاریزمای لازم را برای مربیگری دارد.»

پیش از برگزاری مسابقات، صداوسیمای ایران توسط ای‌اف‌سی تحریم شد و به نظر می‌رسید شانسی برای پخش مستقیم بازی‌ها وجود ندارد اما دیدار شهرخودرو و شباب الاهلی امارات در عین ناباوری به صورت زنده پخش شد. قاسمی‌نژاد در‌خصوص این موضوع و شانس صعود این تیم بیان داشت: «راستش ما از موضوع تحریم صداوسیما اطلاعی نداشتیم اما واقعیت این است که پخش مستقیم بازی‌ها به بازیکنان انرژی و انگیزه مثبتی می‌دهد بخصوص برای بازیکنانی که نخستین بار در این مسابقات به میدان می‌روند. البته ما با این شکست شانسی برای صعود نداریم اما این باعث نمی‌شود بدون انگیزه در 3 مسابقه پیش رو حاضر شویم. تلاش ما حفظ آبرو و عزت ایران است و در 3 بازی پیش‌رو با این انگیزه وارد زمین خواهیم شد.»

 

منبع: روزنامه ایران

مشهد بازی لیگ قهرمانان آسیا   اخبار برگزیده
  

اگر روحانی و احمدی ‌نژاد با هم رقابت کنند، احمدی نژاد پیروز می شوددولت آقای روحانی، دولت یکدست و وزرا هم از یک جناح نبوده و بعضا حتی همفکر شخص حسن روحانی هم نبوده‌اند. او موجب شده نوعی نارضایتی و ناخشنودی از جانب مردم و رای‌دهندگان به او ایجاد شود. دولت روحانی در سطح ملی موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین حسن روحانی روزنامه وام 

  

سخنرانی روحانی ساعت 9 امشب در مجمع عمومی سازمان مللتمام وجوه جهان امروز متأثر از کرونا است آنچنانکه هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل نیز با سخنرانی‌های ضبط شده‌ی سران برگزار خواهد شد
۵۵ آنلاین سازمان ملل نیویورک توئیتر 

  

برای انتخابات 1400 با شخصیت‌ها و احزاب تاثیرگذار اصلاح‌طلب رایزنی می‌کنیمدر جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران، موضوع انتخابات1400 مورد بررسی قرار گرفت. همچنین غلامحسین کرباسچی گزارشی از دیدار با مهدی کروبی ارائه داد.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری اصلاح طلبان غلامحسین کرباسچی 

  

دارویی برای تعدیل پاسخ التهابی در کووید-19 شدیدمحققان "دانشگاه مالاگا"(University of Malaga) و "مرکز نانوپزشکی و زیست فناوری اندلس"(BIONAND) اسپانیا در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند از یک دارو می‌توان برای تعدیل پاسخ التهابی در موارد شدید کووید-19 استفاده کرد.
مملکت‌آنلاین درمان فناوری دارو 

  

تصمیم جامعه روحانیت برای انتخابات 1400عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که این تشکل برنامه ای برای معرفی کاندیدا در انتخابات 1400 ندارد.
مثلث جامعه روحانیت مبارز خودرو پدر 

  

جزئیات تحریم های جدید آمریکا پس از مکانیسم ماشه + فیلمرئیس‌جمهور آمریکا بیانیه‌ای درباره تحریم‌های جدید اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرد.
گسترش رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

افرادی که نباید ماسک بزنندافرادی که بدون کمک قادر به برداشتن ماسک از صورت‌شان نیستند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.
مستقل‌آنلاین ماسک ورزش کودکان 

  

دونالد ترامپ، سال‌ها پیش از ریاست جمهوری خود معتقد بوده که اوباما قصد یک حمله نظامی به ایران را دارد چرا که این حمله بر موقعیت او در افکار عمومی و نظرسنجی‌ها موثر است. حال برخی گزارش‌ها و اقدامات آمریکا حاکی از فعال شدن این تئوری ترامپ در شش هفته باقیمانده به انتخابات آمریکاست.
رویداد۲۴ واشنگتن دونالد ترامپ خاورمیانه 

  

سخنگوی دولت نشست خبری این هفته خود را در سیستان بلوچستان برگزار کرد و با مقایسه دولت صدام و ترامپ به تشریح شباهت‌های آن‌ها در صدمه به ایران پرداخت.
رویداد۲۴ صادرات غیرنفتی سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور 

  

محصول جدید ایران خودرو در راه است | تصاویر و مشخصاتمدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

ممنوعیت تردد خودرو در برخی خیابان‌های تهران امروز اول مهرمدیریت‌های شهری در بسیاری کشورها در روز جهانی بدون خودرو، شهروندان را به پرهیز از استفاده از خودروهای شخصی ترغیب می‌کنند. این روز مقارن با اول مهر ماه، با پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو که در دوران شهرداری پیروز حناچی از سوی مدیران شهری پیگیری می‌شود، همزمان شده است.
خودروتک خودرو شهرداری تهران تهران 

  

اقدام ادعایی آمریکا در بازگشت تحریم‌ها علیه ایران با واکنش رسانه‌ها و تحلیلگران مختلفی روبرو بوده و همگی حاکی از یک واقعیت انکار نشدنی است: انزوای بی قید و شرط ایالات متحده!
رویداد۲۴ رسانه ایالات متحده آمریکا ایران 

  

متهم اصلی بحران در بازار خودرواختلاف قیمتی که علتی جز تعلل شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو و غیرواقعی بودن قیمت‌های اعلام شده توسط این شورا ندارد.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

ترامپ قبل از انتخابات ناچار به لفاظی است/ ادعای فعال‌سازی اسنپ بک کلاهبرداری ترامپ است/ آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد/ جهان مخالف احیای تحریم‌هاستاستاد دانشگاه شیکاگو تاکید کرد: جهان مخالف احیای تحریم‌های سازمان ملل است و آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد.
ایلنا دونالد ترامپ ترامپ سازمان ملل 

  

تحریم‌های آمریکا علیه ایران در راستای معامله قرن انجام می‌شودیکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا علیه ایران در چارچوب عملی کردن نقشه معامله قرن صورت می گیرد.
۵۵ آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  اخبار داغ
  

آخرین آمار کرونا در ایران| فوت 175 نفر در 24 ساعت گذشته/تعداد فوتی‌ها از 25 هزار نفر گذشتسخنگوی وزارت بهداشت با اعلام ابتلای 175 نفر دیگر از مبتلایان کرونا در 24 ساعت گذشته گفت: تعداد فوتی‌های کرونا از مرز 25 هزار نفر گذشت.
تسنیم ایران اصفهان وزارت بهداشت 

  

جزییات جلسه بیست و ششم کارگروه مقابله با پیامدهای کرونابسته جامع پساکرونایی برای حمایت از مشاغل آسیب‌دیده تدوین می‌شود
برنا 

  

آخرین آمار رسمی قربانیان کرونا در کشور/ عبور جانباختگان از مرز 25هزار تنسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3521 بیمار جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت قزوین زنجان 

  

آخرین آمار کرونا در ایران|فوت 175 نفرسخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 3 مهر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 521 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد
۵۵ آنلاین ایران وزارت بهداشت قزوین 

  

شما قربانیان کرونا در کشور از 25 هزار نفر عبور کرد/24 استان در وضعیت قرمز کروناییسیما سادات لاری از فوت 175 نفر بر اثر کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
برنا 

  

فوت 175 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته/حال 3957 بیمار وخیم است به گزارش خبرنگار مهر، سیما سادات لاری، بعد از پنجشنبه در ارتباط تصویری با شبکه خبر سیما، به ارائه تازه‌ترین آمار کرونا در کشور پرداخت. وی با اشاره به شناسایی 3 هزار و 521 مورد جدید کرونا در کشور، گفت: آمار بیماران به 436 هزار و 319 نفر رسید. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: هزار و 569 فرد مبتلا در 24 ساعت گذشته بستری شده‌اند. لاری به مورد 175 فوتی در شبانه روز گذشته اشاره کرد و افزود:…
مهر وزارت بهداشت خبرنگار 

  

قیمت دلار بعد از عملیات ضربت بانک مرکزیدیشب دلار در معاملات پشت‌خطی وارد کانال 28 هزار تومان شد تا رکوردی جدید به ثبت رساند.
گسترش قیمت دلار بازار تهران 

  

دستور جدید روحانی برای مبارزه با کرونارئیس جمهور به کمیته‌های امنیتی- اجتماعی و درمان دستور داد با تشدید نظارت‌ها، برای کسانی که عامدا و علیرغم تذکرات چند باره همچنان از عمل به دستورالعمل های بهداشتی طفره می‌روند و سلامت خود و جامعه را به خطر می‌اندازند، اعمال مجازات و از جمله معرفی به افکار عمومی را در دستور کار قرار دهند.
اقتصادنیوز دستورالعمل حسن روحانی رئیس جمهور 

  

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/07/03؛آخرین قیمت طلا و سکه؛ دلار رکورد زدهم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک‌میلیون و 250 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 13میلیون و 400 هزار تومان و قیمت دلار 28 هزار و 500 تومان است.
تسنیم قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

میوه‌ها و سبزیجات ضد کرونا هستنداستفاده از میوه‌ها و سبزیجات تازه در برنامه غذایی روزانه، به عنوان منبع غنی ویتامین‌ها توصیه شده است.
شما‌نیوز دانشگاه علوم پزشکی تهران سبزیجات تهران