ایلنا   |  ورزشی  |  

نریمان جهان: در نیم فصل دوم پیکان جدیدی را می‌بینید / ناراحتم که گلزنی نکردم

هافبک تیم پیکان امیدوار است پس از تعطیلات نیم فصل اول، چهره جدیدی از تیم تهرانی در مسابقات لیگ برتر به نمایش گذاشته شود.

نریمان جهان: در نیم فصل دوم پیکان جدیدی را می‌بینید / ناراحتم که گلزنی نکردم

هافبک تیم پیکان امیدوار است پس از تعطیلات نیم فصل اول، چهره جدیدی از تیم تهرانی در مسابقات لیگ برتر به نمایش گذاشته شود.

سامان نریمان جهان در گفت و گو با ایلنا،‌ درباره شکست پیکان مقابل نساجی مازندران اظهار داشت:‌ از نظر من بهترین بازی فصل را به نمایش گذاشتیم و 90 دقیقه مالکیت توپ را در دست داشتیم و همه عالی کار کردند اما نمی‌دانم چرا بدشانسی از سر ما دست بر نمی‌دارد. گل دقیقه 87 حریف تنها موقعیت خطرناکشان بود که غافلگیر شدیم و گل خوردیم. فقط از این ناراحت هستم که در یک صحنه موقعیت خیلی خوب را از دست دادم و اگر آن را گل کرده بودم شاید بازی را می‌بردیم از اینجا از بازیکنان و مربی معذرت خواهی می‌کنم.

او ادامه داد:‌ همه‌ی بازیکنان بهترین نمایش‌ خود را به نمایش گذاشتند و هم قسم شده بودیم که برنده شویم تا کادرفنی و آقای جلالی را سربلند کنیم اما اینطور پیش رفت و امید داریم در نیم فصل دوم بهترین عملکرد را داشته باشیم تا فاصله با صدر جدول را کم کنیم. از شش بازی گذشته و 18 امتیاز ممکن ما تنها یک امتیاز دریافت کردیم و حالا رتبه هشتم جدول هستیم این نشان می‌دهد که از ابتدای فصل خیلی خوب کار کردیم.

هافبک پیکان افزود: اگر ما 8 امتیاز هم گرفته بودیم الان دوم جدول بودیم. اشتباهات فردی و بدشانسی‌ها به اضافه استرس رفته رفته در تیم ما اثرگذار شد و متاسفانه نتوانستیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. کادر فنی و بازیکنان ما خیلی خوب کار کرده‌اند اما نتایج خیلی در شان ما نبوده است.

نریمان جهان درخصوص جریمه اعضای باشگاه از سوی مدیرعامل پس از قبول شکست مقابل نساجی گفت:‌ این تصمیم به مدیریت مربوط است و ایشان باید تصمیم بگیرند. ما بازیکن هستیم، وقتی در خوشی به همراه تیم هستیم در روزهای بد هم باید استوار باشیم. اگر عصبانی هم نبوده باشند این حق را دارند که بخواهند جریمه در نظر بگیرند. البته این را بگویم که در این نتایج همه مقصر هستند و خوب نیست که فقط یک نفر را سیبل کنیم.

هافبک پیکان درباره انتقاداتی که از مجید جلالی می‌شود، گفت:‌ اگر ما یک بازیکن هستیم،‌ یک سهم از شکست بر گردن ماست اما سرمربی که مسئولیت 30 بازیکن را برعهده گرفته فشار خیلی بیشتری را تحمل می‌کنند. ما هم این را می‌دانیم و به هیچ وجه نمی‌خواهیم که ایشان مورد انتقاد قرار بگیرند.

نریمان جهان درباره عکس دسته جمعی بازیکنان پیکان در پایان مسابقه با مهدی شیری گفت: بله همه بازیکنان اعصباشان ناراحت بود. حتی به من هم گفتند که در عکس باشم اما حضور نداشتم. نه به خاطر آقا مهدی، برای ایشان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم هرکجا که هستند موفق باشند. با اینکه تیم ما خیلی خوب بازی کرد و با پاس‌ها موفق موقعیت سازی می‌کردیم به نتیجه نرسیدیم و امیدواریم در نیم فصل دوم پیکان جدیدی را می‌بینید.

استرس بازی تعطیلات   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک