بیل: بازی مشکلی مقابل ایران خواهیم داشت/ فقط به پیروزی فکر می‌کنیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز پیش از بازی با ایران می‌گوید باعث افتخار من است که فردا می‌توانم بیشترین بازی ملی را برای کشورم ثبت کنم اما فردا فقط به پیروزی در بازی برابر ایران فکر می‌کنم.

بیل: بازی مشکلی مقابل ایران خواهیم داشت/ فقط به پیروزی فکر می‌کنیم

به گزارش مملکت آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت 13:30 به مصاف ولز می‌رود. گرت بیل، کاپیتان تیم ملی این کشور در نشست خبری گفت: بیل درباره اینکه فردا می‌تواند رکورد بیشترین بازی ملی برای کشورش - 110 بازی - را ثبت کند و این مساله چقدر برای او ویژه است؟ گفت: موضوع مربوط به بازی ملی را در نظر نگرفته‌ام و به آن فکر نمی‌کنم. به بازی فکر می‌کنم. باعث افتخار من است که بیشترین بازی ملی را ثبت می‌کنم. فکر می‌کنم موضوع مهم‌تر کسب پیروزی است و به این موضوع فکر می‌کنم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز درباره بازی با ایران و اینکه آیا مهدی طارمی می‌تواند به سطح فنی او برسد؟ گفت: با توجه به چیزی که متوجه شدم، بازی مشکلی مقابل ایران خواهیم داشت. ایران خوب است. به همین دلیل در جام جهانی هستند. فکر می‌کنم ایران مدافعان و مهاجمان خوبی دارد و کاری که می‌کنیم این است که به قوای خودمان تکیه کنیم. آنها بازیکنان خطرناکی هستند و سعی می‌کنیم آنها را کنترل کنیم.

وی درباره گلزنی مقابل آمریکا و اینکه فکر می‌کند گل او در جام جهانی در کجا قرار دارد؟ گفت: فکر می‌کنم یکی از لحظات بزرگ من بود. نمی‌دانم فرصتی باشد که روی آن تمرکز کنم یا نه. یک هفته خوب برای تیم‌مان خواهد بود. همه باور داریم که فرقی نمی‌کند چه کسی گل بزند و برای ما مهم این است که چطور بازی کنیم.

گرت بیل درباره ممنوعیت استفاده از بازوبند "وان لاو" گفت: ما راضی نبودیم که نتوانستیم این بازوبند را ببندیم. فکر می‌کنم مردم گفتند که باید این بازوبند را به بازو می‌بستیم ولی ما در همان حال اینجا هستیم و از این مساله پشتیبانی می‌کنیم. بازی می‌کنیم و اگر بازوبند را نبندیم، به این معنی نیست که به آن فکر نمی‌کنیم. ما دنبال آگاهی مردم هستیم. اگر نتوانیم روی فوتبال تمرکز کنیم، از ما انتقاد می‌شود که چرا روی فوتبال تمرکز نکرده‌ایم. تلاش می‌کنیم که از این مساله پشتیبانی کنیم.

بیل درباره اینکه چقدر فکر می‌کند تیمش مقابل ایران شکست خورده به پیروزی برسد؟ گفت: فکر می‌کنم که ایران نتیجه مناسبی را مقابل انگلستان نگرفت ولی اوضاع همیشه تغییر می‌کند. ما هم جلوی آمریکا در نیمه اول خوب نبودیم اما بهتر شدیم. بازیکنان ایران بازیکنان خطرناکی هستند و الان هم دنبال دلیلی برای برد هستند و طبیعتا در بازی تلاش می‌کنند که به پیروزی برسند. بازی سختی است و چشم به راه بازی هستیم و امیدوارم در حد توان خودمان بازی کنیم و برنامه خودمان را دنبال کنیم.

کاپیتان تیم ملی ولز درباره اینکه او و هم تیمی‌هایش می‌خواهند الهام بخش نسل بعدی باشند و آیا او می‌خواهد معلمان اجازه دهند که دانش آموزان ساعت 10 صبح بازی را ببینند؟ گفت: بله! من اگر معلم بودم اجازه می‌دادم. این یک زمان تاریخی برای ولز و ماست که در جام جهانی هستیم. برخی از مدارس و والدین و کودکان علاقه‌مند هستند که کودکان فوتبال را ببیند و  خیلی‌ها می‌خواهند کودکان را به خانه ببرند یا در مدارس نگاه کنند. خیلی درس‌های تاریخی ایجاد می‌شود و هم از تماشای بازی لذت می‌بریم. تلاش می‌کنیم که در صدر جدول گروه قرار گیریم. می‌خواهید چیزی درباره انگلستان بگویم اما ترجیح می‌دهم که روی بازی با ایران تمرکز کنیم.

بیل درباره علاقه خود به بازی گلف و اینکه آیا برای این رشته دلتنگ نیست؟ گفت: بله! شما به بازی گلف اشاره کردید. مطمئنم شوخی کردید. به گلف علاقه دارم. به فوتبال هم علاقه دارم. عجیب و غریب نیست که یک نفر به دو رشته علاقه داشته باشد.

کاپیتان تیم ملی ولز درباره اینکه آیا به احتمال صعود با تفاضل گل فکر می‌کند؟ اظهار کرد: ایران علاقه‌مند است که در یک موقعیت قوی‌تر قرار بگیرد. آیا بحث اختلاف گل مطرح می‌شود؟ بله! ممکن است. هر دو تیم می‌خواهند گل بزنند و بازی را ببرند. مطمئنم بازی جالب و سرگرم کننده‌ای خواهد بود. ایران تیم خوبی است ولی به دنبال این خواهیم بود که تا حد ممکن گل بزنیم.

وی درباره اینکه تیم ملی ولز که تا به حال در گلزنی خوب نبوده، آیا فردا در گلزنی موفق خواهد بود؟ گفت: طبیعتا اگر بتوانیم گل‌های بیشتری بزنیم خیلی بهتر خواهد بود. اینقدر هم راحت نیست. باید خوب بازی کنیم و بازی را به نتیجه برسانیم. گاهی اوقات تیم‌ها آنقدر هم علاقه‌مند به گلزنی نیستند. امیدوارم فردا گل‌های بیشتری بزنیم. نمی‌توانیم به بازی 6 بر 2 انگلیس مقابل ایران نگاه کنیم. اگر به این موضوع نگاه کنیم اشتباه کرده‌ایم. مطمئنم بازی سخت، هیجان انگیز و سرگرم‌کننده‌ای خواهد بود.

کاپیتان تیم ملی ولز درباره تمرین تیمش در گرما گفت: با توجه به اولین بازی خودمان، دیرتر تمرین می‌کردیم چون شروع بازی با آمریکا هم دیرتر بود. هوا گرم است اما آن قدرها هم گرم نیست. موقع تمرین لازم است فیزیکی‌تر ظاهر شویم و طبیعتا سخت‌تر است. ما یک برنامه داریم و تغذیه و مقدار آبی که می‌نوشیم مشخص است. اگر با برنامه عمل کنیم، با گرما و رطوبت به نحو مناسب برخورد می‌کنیم.

او درباره احساسش درباره بازی 90 دقیقه‌ای بعد از مدت‌ها گفت: مدتی طول کشید که پاهایم را مقابل آمریکا حس کنم. ما حرفه‌ای هستیم و حداکثر تلاش خودمان را می‌کنیم که به حالت عادی برگردیم و حتی 120 دقیقه بازی کنیم. همه کسانی که در تیم ما هستند برای بازی بعدی آماده هستند و استراحت لازم را داشتند و باید بگویم که قبلا هم به این ترتیب بازی کرده‌ایم. اگر چه شاید در حالت ایده‌آل عمل نکنیم.

بیل درباره اینکه گفته بود جو آلن مانند کسی است که از جهنم برگشته اما اگر او بتواند بازی کند چقدر تفاوت رقم می‌زند و چقدر وفاداری را نشان می‌دهد؟ گفت: جو یک بازیکن عالی است ولی همه اعتباری که باید را دریافت نمی‌کند. در جهتی عمل کردیم که در انتخاب ما باشد. او یک انتخاب برای ماست و در گروهی هستیم که امیدواریم به ما کمک کند. اگر او از ابتدا بازی کند، مطمئنا بهترین بازی را در میدان نشان می‌دهد. فکر می‌کنم بارها نشان داده که چه نقش بزرگی در تیم دارد.

انتهای پیام/

گرت بیل بازی ایران   اخبار برگزیده
  

قانون کار، قانون کارگران است نه قانون تجارت!مراسم بزرگداشت سالروز تصویب قانون کار به همت خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران امروز در محل دانشگاه علمی و کاربردی خانه کارگر برگزار شد.
ایلنا قانون قانون تجارت قانون کار 

  

ترس عجیب وزیر دفاع آمریکا نسبت به همکاری ایران و روسیهوزیر دفاع آمریکا با تکرار ادعاها مبنی بر ارسال پهپادهای ایران به روسیه برای استفاده علیه اوکراین گفت که این همکاری‌ها نگرانی‌های امنیتی جدید را برای واشنگتن و متحدانش ایجاد کرده است.
مثلث ایران جمهوری اسلامی ایران ایران و روسیه 

  

خبر خوش درباره حقوق کارگران | مبلغ نهایی حقوق کارگران مشخص شدمدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از افزایش حق مسکن کارگران مشمول قانون کار به 650 هزار تومان خبر داد و گفت: این مهم در مصوبه جدید با افزایش 40 درصدی همراه بود.
فردا کارگر بازار کار کار 

  

پیش‌بینی جالب طارمی از 3 بازی ایران در جام جهانیمهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان 3 دیدار ایران را مرحله گروهی پیش بینی کرد.
خانه فوتبال مهدی طارمی بازی ایران 

  

همه چیز درباره همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان/ زمان واریزی جدید به حقوق کارمندان / میزان حق عائله‌مندی و حق اولاد چقدر شدبا تصویب مصوبه لایحه متناسب‌سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری از سوی شورای نگهبان ماه، میزان افزایش حقوق از مهرماه اعمال می‌شود. این خبر را سخنگوی شورای نگهبان در چهاردهم آبان‌ماه اعلام کرده و گفته است اجرای آن از آذرماه عملیاتی خواهد شد.
فردا ایران خودرو مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران 

  

واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان | حقوق کدام بازنشستگان افزایش یافت؟وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: پرداخت معوقات 5ماهه بازنشستگان سایر سطوح، در ماه جاری آغاز خواهد شد و تا قبل از پایان سال جاری، کلیه معوقات این گروه از بازنشستگان از محل افزایش 81 درصدی به عالوه مبلغ ثابت 585 هزار تومان تسویه خواهد شد.
مثلث وزارت بازرگانی کارگر بازار کار 

  

بازهم توافق با دولت بر سرِ طرح ساماندهی؟ / مجلس به خانه‌ی اول برمی‌گردد!کارگران بسیاری در انتظار تصویب طرح ساماندهی کارکنان دولت هستند. این نگرانی البته با توجه به صحبتهای اخیر قالیباف در مورد توافق با دولتی‌ها بی‌مورد نیست.
ایلنا دولت خبرنگار مصاحبه 

  

حمله به ایران، در دستور کار بنیامین نتانیاهو استروزنامه صهیونیستی هاآرتص مدعی شد که نتانیاهو در حال ورود به یک واقعیت جدید است و با در نظرگرفتن اهمیت موضوعی که او تهدید هسته‌ای ایران می‌نامد، ممکن است به دنبال آن باشد تا از او به عنوان حمله کننده به ایران و نه تضعیف کننده دموکراسی در اسرائیل، یاد شود.
ایلنا ایران کار بنیامین نتانیاهو 

  

صدر جدول لیگ یک تغییر کرد|استقلال ملاثانی باختپایان شکست ناپذیری استقلال ملاثانی و فجر/ صدر جدول تغییر کرد
خانه فوتبال جدول استقلال استقلال خوزستان 

  

بلاروس در آستانه تقابل با ایرانتیم ملی فوتبال جوانان در صورت موافقت فدراسیون با تیم امید بلاروس دیدار خواهد کرد.
ایلنا بلاروس فدراسیون فوتبال فوتبال 

  

دستور جلسات نمایندگان مجلس در این هفته مشخص شدنمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته جاری خود به بررسی تقاضای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌پردازند.
ایلنا مجلس شورای اسلامی درمان شورای نگهبان 

  

بررسی راهکارهای تقویت امنیت در مجلسنماینده سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی راهکارهای تقویت تدابیر امنیتی در اماکن مذهبی و عمومی را با دستگاه‌های ذیربط بررسی خواهد کرد.
فردا خانواده اماکن مذهبی ایران 

  

سیاست‌ورزی آمریکا به شیوه گاوچران‌های آمریکایی استجعفر قنادباشی گفت: آمریکایی‌ها در ظاهر فشار می‌آورند و در پشت پرده التماس می‌کنند.
مثلث سیاست خارجی استثنایی جعفر قنادباشی 

  

شکارچی قهار مقابل تیم ملی ایرانضربه هالند به ایران/شکارچی قهار مقابل شاگردان کی‌روش در جام جهانی
خانه فوتبال ایران هری کین خودرو 

  

6 درصد تولید گاز کشور صادر می‌شود/ مصرف خانگی در زمستان 3 برابر می‌شودرییس امور نظارت، اندازه‌گیری و کنترل کیفیت گاز اظهار داشت: در تابستان 200 میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی مصرف می‌شود و این رقم در زمستان به بالای 600 میلیون مترمکعب گاز در روز می‌رسد.
ایلنا تولید گاز زمین