موسوی: هنوز ماهیگیری بلد نیستم

مدافع ایرانی تیم والیبال اولیشتن گفت: تنها مشکلم ترافیک خیابان‌ها و کمبود نور خورشید است، چون واقعا به آن احتیاج دارم.

موسوی: هنوز ماهیگیری بلد نیستم

آنچه دیگران میخوانند : بهرام افشاری و همسرش +بیوگرافی و تصاویر جدید

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از سیدمحمد موسوی در اولین تجربه حضورش در یک لیگ خارجی به لهستان رفت و به عضویت تیم اولیشتن در آمد. او در هفته‌هایی که از پلاس‌لیگا گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و بارها به عنوان ارزشمندترین بازیکن انتخاب شده و 4 بار هم در ترکیب رویایی لیگ لهستان قرار گرفته است.

او خیلی سریع جای خود را در دل هواداران باز کرد و حالا یکی از چهره های محبوب و تاثیرگذار به شمار می‌رود. این اتفاقات موجب شد تا رسانه‌های لهستانی توجه خاصی به سید داشته باشند. مصاحبه یکی از رسانه‌های لهستان با سید محمد موسوی را در ادامه می‌خوانید:

حدود 2 ماه است که در اولیشتن حضور دارید؛ شرایط چگونه است؟

خیلی زود به شرایط عادت کردم. خوشحالم که اینجا هستم. همیشه در شهرهای بزرگ زندگی کردم، اما اولیشتن محیط دوستانه‌ای برای زندگی دارد. تنها مشکلم ترافیک خیابان‌ها و کمبود نور خورشید است، چون واقعاً به آن احتیاج دارم؛ البته می‌دانستم که در زمستان عملاً هیچ نور خورشیدی در اینجا نیست.

 

 

استقبال اعضای تیم از شما چطور بود؟ 

استقبال خیلی گرم و صمیمی از من صورت گرفت. ما برای اینکه به شناخت بیشتری از هم برسیم، به زمان احتیاج داشتیم، اما خوشبختانه خیلی سریع با هم ارتباط برقرار کردیم و بیرون از باشگاه هم زمان زیادی را با هم می‌گذرانیم. به همین دلیل احساس خوبی دارم. 

آیا دوست دارید بعد از هر کار موفق واکنشی از خودتان بروز بدهید؟

این واکنش‌ها بخشی از اخلاق من است. دلم می‌خواهد بعد از هر امتیاز احساسم را کامل نشان دهم، چون برای هر حرکت انرژی زیادی می‌گذارم؛ اصلاً مهم نیست که این حرکت در بازی باشد یا تمرین. این کار را نمی‌کنم که بقیه به من توجه کنند، بلکه این بخشی از حالت مخصوص من است.

برای اولین بار در یک لیگ خارجی بازی می کنید؛ به نظرتان تفاوت لیگ ایران و لهستان چیست؟ 

سطح رقابت‌ها نزدیک بهم است. در ایران بازیکنان بااستعداد زیادی داریم که گاهی ذخیره بازیکنان خارجی می‌شوند، اما وقتی به برنامه‌ریزی و سازماندهی مسابقات، تجهیزات بازی یا بازاریابی نگاه کنیم شرایط در لهستان بهتر است. سیستم ویدئو چک‌ یکی از این موارد است. این سیستم در ایران خوب نیست و کار برای داوران و بازیکنان سخت می‌شود. بازیکنان اغلب به داوران اعتراض می‌کنند. برنامه بازی‌ها در پلاس‌لیگا از ابتدا تا انتها مشخص است، اما در ایران برنامه بازی‌های مدام تغییر می‌کند. در لهستان افراد با تجربه‌ای حضور دارند که به خوبی برنامه‌ریزی می‌کنند و ما هم باید این موارد را از لهستانی‌ها یاد بگیریم.

تیم اولیشتن از 9 بازی تاکنون 7 پیروزی کسب کرده است. آیا انتظار چنین شروعی را داشتید؟

بله؛ من برای پیروز شدن به اولیشتن آمدم. گفته می شود تیم ما در سطح تیم‌های ماینه جدول است، اما من پتانسیل تیم‌مان را دیده‌ام و می‌دانم که ما می‌توانیم پیروزی‌های بیشتری کسب کنیم. کسی نمی‌داند؛ شاید یک مدال هم بگیریم.

 

 

در اولین کنفرانس گفتید هواداران ایرانی پرشورتر از لهستانی‌ها هستند. آیا هنوز هم به این موضوع معتقد هستید؟

من بسیار تحت تاثیر جو سالن‌های لهستان قرار گرفتم. وقتی کسی روی سکوها نیست بازی سخت می‌شود. هواداران همیشه به ما انرژی می‌دهند تا بتوانیم پیشرفت کنیم. با وجود اینکه فضای سالن‌های لهستان مرا تحت‌تأثیر قرار داده، اما هنوز هم فکر می‌کنم جو ایران بهتر است. شاید در آینده نظرم تغییر کند. (با خنده)

با وجود اینکه هر 3 یا 4 روز یک بار بازی دارید، آیا توانستید به شهر بروید و اولیشتن را ببینید؟

شهر قدیمی جای بی‌نظیری برای پیاده‌روی و کمی دور شدن از والیبال است. اینجا مکان‌های خوبی برای نوشیدن قهوه یا شام دارد. همچنین دریاچه را هم خیلی دوست دارم.

پیش از این گفته بودید دلتان می‌خواهد ماهیگیری یاد بگیرید. آیا این اتفاق افتاد؟

هنوز نه؛ چون کسی را در تیم پیدا نکردم که من را همراهی کند. امیدوارم هوا گرم‌تر شود تا با دوستانم به ماهیگیری بروم.

محمد موسوی والیبال ترافیک   اخبار برگزیده
  

فعال سیاسی اصولگرا گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از نامزدهای اصولگرا خواست، تعهد دهند تا اگر در لیست 30 نفره نبودند، از تهران نامزد نشوند.
نامه نیوز انتخابات مجلس بیژن نوباوه جبهه پایداری 

  

رشد قیمت پراید در بازار راکد خودرو!قیمت پراید دیروز در اولین روز بهمن ماه با افزایشی محسوس بار دیگر به پیشروی خود ادامه داد.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  

با ادامه فشارهای آمریکا، اروپا انتخاب دیگری نداشت/ اروپایی‌ها از اول می‌دانستند آمریکا مانع عملی شدن اینستکس می‌شود/ دبیرکل سازمان ملل باید به عدم صدور ویزای ظریف اعتراض می‌کرداستاد دانشگاه کلمبیا فعال شدن مکانیزم حل اختلاف را عاملی برای افزایش تنش ها دانست و گفت: ایران دیگر محدودیت‌های برجام را رعایت نمی‌کند از طرفی آمریکا به فشار خود ادامه می‌دهد در این شرایط اروپا دیگر انتخابی ندارد.
ایلنا ایران و آمریکا سازمان ملل روابط بین الملل 

  

پنتاگون دو هفته پس از حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی عین‌الاسد اذعان کرد که به تعداد سربازان آمریکایی آسیب‌دیده از این حمله که برای مداوا از عراق خارج شده‌اند، «افزوده شده است».
نامه نیوز پنتاگون واشنگتن پست ایران 

  

خودرو سایپا رهام با چه قیمتی به بازار می آید؟خودرو رهام حاصل طراحی و تولید شرکت سایپا است که سال گذشته رونمایی شد و تست های میدانی آن نیز به انجام رسید. با این حال هنوز این خودرو به خیابان ها راه پیدا نکرده است. اگر اتفاق خاصی در صنعت خودرو کشور رخ ندهد، سایپا رهام در سال آینده یکی از نوبرانه های بازار خودرو ایران خواهد بود. اما سوال اساسی این است که این خودرو در چه بازه قیمتی عرضه خواهد شد؟
خودروتک خودرو بازار خودرو سایپا 

  

زیباکلام از تاریخ افول مجلس می‌گویدصادق زیبا کلام میگوید مجالس در یک پروسه‌ افول قرار دارند و این افول از مجلس چهارم آغاز شد. مجلس اول، دوم و ششم را مستقل میداند، اما هفت مجلس دیگر زائده حکومتی و بله قربان‌گو بودند. زیبا کلام میگوید این افول را می‌توان روی یک منحنی نشان داد تا مردم هم بدانند مجلس کارکرد خود را از دست داده است.
مستقل‌آنلاین صادق زیباکلام تاریخ معاصر مجلس دهم 

  

تازه‌ترین خبر از عین‌الاسد؛ هلاکت 134 تروریست آمریکاییکیهان: معاون‌ اشراف فرماندهی کل سپاه با تاکید بر اینکه به خوبی به ما ثابت شده است که کوتاه آمدن در مقابل دشمن سبب پیشروی آنان و ایستادگی سبب عقب‌نشینی دشمن می‌شود اظهار داشت: ایران کشور قدرتمندی است چنانچه طبق اطلاعات به دست آمده از پایگاه عین‌الاسد پس از حمله موشکی ایران، تا امروز حداقل 134 نفر کشته و 245 نفر زخمی شده‌اند و آمریکا با این همه ادعا نتوانست اقدام کند چرا که آمریکا...
مثلث خبرنگار سربازی اقدامات تروریستی 

  

بلاتکلیفی پیکر 5 شهید سانحه هواپیمای اوکراینی/ علت؛ مراجعه نکردن خانواده‌هافزورش گفت: خانواده 5 شهید حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی هنوز برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی مراجعه نکرده‌اند.
مملکت‌آنلاین خانواده سقوط هواپیما تشخیص هویت 

  

انتقاد روحانی از اداره ها: چرا هنوز از مردم کپی کارت ملی می خواهید؟چرا ادارات هنوز کپی کارت ملی می‌‌ خواهند؟ روحانی گفت: این کارت ملی هوشمند درست شده که دیگر کپی مدارک از مردم نخواهند و با یک شماره کارت ملی همه اطلاعات مورد نیاز، قابل دسترس باشد.
مستقل‌آنلاین کارت ملی کارت ملی هوشمند 

  

محاکمه ترامپ در سنا رسما آغاز شدمنابع از آغاز رسمی جلسه محاکمه رئیس‌جمهور آمریکا در مجلس سنای این کشور خبر دادند.
اقتصادنیوز دونالد ترامپ ترامپ سنا 

  اخبار داغ
  

اعلام نتایج مبارزات هفته اول مرحله پایانی لیگ تکواندو بانوانرقابت‌های هفته اول مرحله پایانی لیگ جوانان و بزرگسالان بانوان با حضور 10 تیم صبح امروز 4 بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
ایلنا تکواندو جوانان وزن 

  

هر اثر آینه کاری واجد ارزش ثبتی نیست/ عمارت گلستان فاقد ارزش تاریخی است و ثبت ملی هم نشده است/ ثبت ملی منافاتی با فروش اثر ندارد/ تاریخ را مکتوب نمی کنیم و می خواهیم خانه هایشان را ثبت کنیمسید هادی احمدی با اشاره به اینکه خانه موسوم به شهرداران واجد ارزش تاریخی نیست گفت: هر اثر آینه کاری واجد ارزش ثبتی نیست چرا که آینه کاری های زیبایی در خیلی از خانه های تهران وجود دارد
برنا تهران زیبایی 

  

تسلا دومین خودروساز ارزشمند جهان شد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، شرکت تسلا با کنار زدن فولکس واگن به دومین خودروساز ارزشمند جهان تبدیل شد. این در حالی است که شرکت تویوتا همچنان در صدر این فهرست قرار دارد. دلیل این امر ارزش سهام این تولیدکننده خودروهای برقی است. روز چهارشنبه ارزش این شرکت در بازار برای نخستین بار مرز از 100 میلیارد دلار گذشت و به این ترتیب با کنار زدن فولکس واگن در رده دوم شرکت های…
مهر خودرو درآمد تویوتا 

  

مبارزه 9 نماینده ایران در روز نخست لیگ برتر پاریسامروز و در روز نخست لیگ برتر کاراته وان سال 2020 که به میزبانی پاریس فرانسه آغاز می شود، 9 نماینده ایران در دو بخش کاتا و کومیته به روی تاتامی می روند.
ایلنا ایران لیگ برتر پاریس 

  

تسلا دومین خودروساز ارزشمند جهان قرار گرفت به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، شرکت تسلا با کنار زدن فولکس واگن به دومین خودروساز ارزشمند جهان تبدیل شد. این در حالی است که شرکت تویوتا همچنان در صدر این فهرست قرار دارد. دلیل این امر ارزش سهام این تولیدکننده خودروهای برقی است. روز چهارشنبه ارزش این شرکت در بازار برای نخستین بار مرز از 100 میلیارد دلار گذشت و به این ترتیب با کنار زدن فولکس واگن در رده دوم شرکت های…
مهر خودرو درآمد تویوتا 

  

بیت‌کوین کماکان باارزش‌ترین ارز دیجیتالی در جهان است.
نامه نیوز استاندارد بیت کوین ارز 

  

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از این که اعتراضات به رد صلاحیت نمایندگان و کاندیداهای انتخابات مجلس مورد توجه قرار گیرد، گفت: با توجه به وضعیت موجود چاره‌ای جز ائتلاف در انتخابات آینده باقی نمی‌ماند.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی انتخابات مجلس زنان 

  

کاهش فاصله نرخ ارز نیمایی با ارز سنابررسی نرخ دلار در سامانه نیما (بازار ثانویه) با نرخ این ارز در سامانه سنا نشان می‎دهد قیمت این ارز در طول یک ماه کاهش یافته‎است.
برنا نرخ ارز ارز سنا 

  

رشد حجم و ارزش معاملات فرابورس در دی ماه امسالحجم و ارزش معاملات فرابورس در دی ماه سال جاری با رشد همراه شد و ارزش کل بازار فرابورس و شاخص این بازار(آیفکس) در پایان معاملات نخستین ماه زمستان امسال به ترتیب رشد 17 و 16 درصدی را به ثبت رساندند.
برنا ماه شاخص زمستان