ورزش۳   |  ورزشی  |  

شخصیت قهرمانی یک روزه شکل نمی گیرد / شکوری: این تیم، تیم یحیی گل محمدی است

ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس در برنامه صبح بخیر ایران با اجرای مهدی توتونچی گفت این تیم پرسپولیس دستاورد تلاش های یحیی گل محمدی است.

شخصیت قهرمانی یک روزه شکل نمی گیرد / شکوری: این تیم، تیم یحیی گل محمدی است

به گزارش "ورزش سه"، مصاحبه با این سوال آغاز شد؛ پرسپولیس با وجود همه رفت و آمد ها هم چنان در لیگ برتر قهرمان می شود و گزینه قهرمانی است. آیا این به دلیل تلاش های گذشته برانکو نیست؟ که ابراهیم شکوری در مقام پاسخ گفت: برانکو در گذشته زحمات زیادی برای تیم پرسپولیس کشیدند و این بر هیچ کس پوشیده نیست اما این تیم، تیم یحیی گل محمدی است. آقا یحیی بیش از یک سال است که با تیم کار می کند و ما باید جایگاه مربیان ملی و داخلی خود را بالا ببریم.

خیلی ها آمدند و رفتند اما پرسپولیس هم چنان به موفقیت های خود ادامه می دهد به این دلیل که تیم شخصیت قهرمانی پیدا کرده است. در برهه ای ما با کمبود بازیکن مواجه شدیم. به خصوص از زمان روی کار آمدن آقای سمیعی. تیم با چالش های عجیبی مواجه شد که شاید اگر این اتفاقات برای هر تیمی دیگری رخ می داد با یک چالش بزرگ مواجه می شد اما خوشبختانه اتحادی که در پرسپولیس وجود دارد موجب شد تا ما بحران ها را پشت سر بگذاریم.

در پرسپولیس همه با هم هماهنگ هستیم و به نوعی همه یک ساز را می زنیم. خدا را شکر در 4 ماهی که ما وارد تیم شده ایم آرامش خاصی در تیم حکمفرما شده است با اینکه بحران های زیادی داشتیم. از جمله پرونده هایی که علیه تیم در فیفا شکل گرفت و در حال شکل گیری است. خوشبختانه در هفته پایانی هم تیم با نمایش درخشانی که در برابر گل گهر داشت به قهرمانی دور رفت دست پیدا کرد. 

 

ابراهیم شکوری حرف هایش را این چنین ادامه داد: من پیش تر گفته بودم تیمی که به صورت میانگین در هر بازی دو امتیاز کسب کند شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر خواهد داشت که خوشبختانه این روند در پرسپولیس دنبال شده است. در ادامه مسیر دنبال کردن این روند کار سختی است و ما روزهای آسانی را پیش رو نخواهیم داشت.

تیم ها سعی می کنند با همه توان در برابر ما ظاهر شوند اما خوشبختانه پرسپولیس در سال های اخیر روند بسیار خوبی داشته است و در زمین حرف خود را ثابت کرده است و حواشی که در بیرون به وجود می آید با واقعیت ها سازگار نیست. ( به نظر می رسد در اینجا منظور ابراهیم شکوری حرف هایی است که گاها در فضای مجازی زده می شود؛ از جمله اینکه قهرمانی های پرسپولیس مهندسی شده است) که اینجا ابراهیم شکوری کری خواند و گفت هیچ تیمی پرسپولیس نمی شود؛ و در ادامه گفت: پرسپولیس در 4 سال اخیر قهرمان لیگ برتر شده است و در دو دوره در بازی پایانی لیگ قهرمانان آسیا حاضر بوده است. البته که همه موفقیت ها در رقابت سالم با سایر تیم ها و در زمین به دست آمده است. تیم های خوبی چون سپاهان – استقلال – تراکتور و ... نتیجه در زمین و با تلاش 22 بازیکن مشخص می شود و بقیه بحث ها حاشیه ای است. بعضی ها به یک سری مسایل دامن می زنند در حالی که قهرمانی در لیگ برتر در یک ماراتن 30 هفته ای به دست می آید. آنهم در لیگ فشرده که سطحش خیلی خوب شده است. شما می بینید تیم های ما در لیگ قهرمانان آسیا تیم های قطری – چینی و ژاپنی را با آن همه امکانات شکست می دهند. 

 

معاون باشگاه پرسپولیس در بخشی از صحبت هایش درخصوص اینکه آیا پرسپولیس در فصل پیش رو هم قهرمان لیگ برتر خواهد شد یا نه گفت: ما جدال سختی با تیم های رقیب خواهیم داشت. شخصیت قهرمانی یک شبه یا یک روزه شکل نمی گیرد بلکه حاصل سال ها تلاش است. پیش بینی در فوتبال سخت است اما به طور حتم ما همه تلاش خود را بکار می گیریم که برای پنجمین بار قهرمان شویم.

استقلال باشگاه پرسپولیس پرسپولیس   اخبار برگزیده
  

همه توان دولت متمرکز بر خرید واکسن است/ واکسیناسیون به معنی مصونیت نیست/ همچنان باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیمرئیس جمهور، گفت: امروز همه توان دولت متمرکز بر خرید واکسن است، شرایط ما به گونه‌ای است که هر مقدار که بتوانیم واکسن را تهیه می‌کنیم. البته همه مردم ما می‌دانند واکسن امروز مشابه ماسک در روزهای اولیه بیماری است. همانطور که در روزهای ابتدایی بر سر ماسک دعوا و درگیری بود، محموله‌ها را در فرودگاه توقیف می‌کردند. اکنون همان شرایط برای واکسن ایجاد شده است.
ایلنا دولت دوازدهم دولت خبرنگار 

  

بایدن: ریاض برای تعامل با واشنگتن باید با نقض حقوق بشر مقابله کندرئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای گفت که ریاض برای تعامل با واشنگتن باید با نقض حقوق بشر مقابله کند.
۵۵ آنلاین ریاض واشنگتن پست واشنگتن 

  

علی مطهری در انتخابات 1400 به چه کسی رای می دهد؟/ ظریف به درد ریاست جمهوری نمی خورد/ با رئیس جمهور شدن یک روحانی مخالفمعلی مطهری گفت: آقای ظریف به درد وزارت خارجه می‌خورد نه ریاست جمهوری. آقای ظریف هم استقامت لازم در برابر دخالت‌های خارج از دولت را ندارد. کسی باید بیاید که محکم و مقتدر در مقابل این دخالت‌ها بایستد تا هرکسی کار خود را انجام بدهد
اقتصادنیوز علی مطهری ریاست جمهوری رئیس جمهور 

  

روحانی به مردم برای عید 1400رییس جمهور: همه ما دلمان میخواهد شب عید شب آرامی برایمان باشد.
گسترش 

  

انتقاد کارشناس آمریکایی به تعلل بایدن در بازگشت به برجامکارشناس آمریکایی توییتی در مورد برجام منتشر کرد.
ایلنا دولت ایران دیپلماسی 

  

خبر جدید از نتیجه برررسی لوایح FATF در مجمعدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در حال حاضر و برای تصویبFATF پیشنهاد لازم از کمیسیون های مجلس به صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده است، گفت: فعلا سه -چهار پیشنهاد در رابطه با اف ای تی اف توسط مجلس به مجمع تشخیص ارسال شده که پس از بررسی در نهایت مشخص خواهد شد کدام پیشنهاد رأی خواهد آورد.
مثلث ازدواج مجمع تشخیص مصلحت نظام شورای نگهبان 

  

به هر قیمتی در انتخابات شرکت نمی‌کنیمسخنگوی نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان گفت: اگر به کاندیدا رسیدیم اما رد صلاحیت شد، خواهیم گفت؛ کاندیدا نداریم.
فردا انتخابات مجلس اصلاح طلبان رئیس جمهور 

  

افشاگری عموی علی انصاریان درباره رابطه علی پروین و انصاریان + عکس دردآورشیخ حسین انصاریان عموی مرحوم علی انصاریان از رفقای قدیمی علی پروین است.
خانه فوتبال علی پروین حسین انصاریان پرسپولیس 

  

جو بایدن، رئیس‌جمهوری امریکا، گفته با حمله هوایی بامداد جمعه به سوریه بنا داشته به ایران بگوید: «اعمال شما بدون پاسخ نخواهد ماند. حواس‌تان را جمع کنید.»
نامه نیوز ایران یارانه رئیس جمهور 

  

حضرت آیت‌الله چرا سلیقه شخصی‌تان را بنام دین و اسلام مظلوم مطرح می‌کنید؟متاسفانه با تأثیر فرهنگ غرب زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند، در لایه اول زندگی که صمیمیت بین زن و شوهر حاکم است اگر همدیگر را با اسم کوچک صدا بزنند مانعی ندارد، اما در لایه دوم که لایه ظاهری زندگی است باید حرمت زن و شوهر حفظ شود.
مستقل‌آنلاین ایران ترامپ فرانسه 

  

اسفند 99 برای خرید خودرو بهتر است یا اوایل 1400؟رفت و برگشت های قیمت خودرو برای بسیاری از خریداران واقعی خودرو که قصد خرید خودرو برای مصرف و نه فروش در آینده را دارند نوعی دودلی برای ورود به بازار خودرو ایجاد کرده است. بررسی سیگنال های موجود در بازار خودرو تا حدی می تواند پاسخگوی این سوال باشد که الان برای خرید خودرو بهتر است یا اوایل سال آینده؟
خودروتک خودرو بازار خودرو سود 

  

جزئیات 2 طرح فروش خودرو همزمان سایپا از امروز + قیمت هادو طرح فروش فوق‌العاده خودرو و پیش فروش محصولات سایپا در قالب طرح عید تا عید از امروز شنبه آغاز می‌شود.
خودروتک خودرو بازار خودرو سایپا 

  

ادامه سقوط بیت کوینسقوط بیت کوین در بازار جهانی ادامه‌دارد.
مملکت‌آنلاین قیمت بیت کوین بیت کوین قیمت 

  

واکنش غیرمنظره بانک مرکزی به دفتر رئیس جمهوربانک مرکزی ایران در توییتی به برخی شائبه‌ها درباره دستکاری قیمت ارز توسط دولت و بانک مرکزی پاسخ داد.
گسترش بانک مرکزی بانک رئیس جمهور 

  

سقوط ادامه‌دار بیت کوین در بازار جهانیاقتصادنیوز :در ممعاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت کوینبیش از 8 درصد ریخت.
اقتصادنیوز بیت کوین قیمت 

  اخبار داغ
  

افزایش خرید قالب سایت در دوران کرونابا شیوع بیماری کرونا کسب و کارهای زیادی رونق خود را از دست دادند و یا حتی تعطیل شدند.
ایلنا درآمد موبایل زیبایی 

  

ابتلای 52 نفر از داوطلبان دکتری 1400 به کروناسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ابتلای 52 نفر از داوطلبان دکتری 1400 به کرونا خبر داد.
ایلنا سازمان سنجش آموزش آموزش عالی 

  

شاخص بورس 11هزار واحد افت کردشاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 11هزار واحد افت کرد و ارتفاع 1.2 میلیون واحد را از دست داد.
اعتماد شاخص سرمایه خاورمیانه 

  

آمار ورود و خروج پول به بورس/ بالاترین ورود پول حقوقی در 7 روز گذشتهامروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی کل بازار سهام 837 میلیارد تومان بود که بالاترین رقم در 7 روز معاملاتی گذشته از 28 بهمن به این سو است.
اقتصادنیوز پول مالکیت سهام 

  

خیز سهمگین و شدید کرونا کشور را تهدید می کند به گزارش خبرگزاری مهر، سیما سادات لاری، گفت: نمودار موارد بستری روزانه در برخی استان‌ها، همچنان صعودی است و متأسفانه در هفته گذشته شاهد افزایش نسبی بروز موارد مثبت بستری و مرگ و میر کووید 19 نسبت به هفته ما قبل آن هستیم. وی با اعلام اینکه 11 شهرستان قرمز کشور همگی در استان خوزستان هستند، افزود: در هفته گذشته بیشترین میزان بروز موارد مثبت بستری به ترتیب در استان‌های خوزستان،…
مهر استان خوزستان وزارت بهداشت سلامت 

  

عقب‌گرد بورس به کانال یک میلیون و 100 هزار واحدشاخص کل بورس امروز برای بار چندم در هفته‌های گذشته به کانال یک میلیون و 100 هزار واحد عقب گرد کرد.
خبرفوری خاورمیانه فولاد فولاد مبارکه 

  

تست کرونای نفتی‌ها منفی شدتست کرونا شاگردان سیروس پورموسوی منفی اعلام شد.
ایلنا خبرنگار لیگ برتر صنعت 

  

جان باختن دو تن از کادر درمان در خوزستان بر اثر کرونافاطمه نجمه سادات مامای شاغل در بیمارستان امیرالمومنین اهواز و حمیرا احمدی بهورز شبکه بهداشت شهرستان باغملک دو فرد مبتلا به کرونا بودند که علی رغم تلاش کادر پزشکی جان باختند.
۵۵ آنلاین اهواز درمان استان خوزستان 

  

بازیکنان تیم صنعت نفت آزمایش کرونا را پشت سر گذاشتند.
ورزش۳ عکس صنعت نفت 

  

یک تحلیلگر بازار سرمایه تعیین دامنه نوسان 2 تا 6 درصدی را از جمله دلایل لطمه زدن به شاخص بورس دانست و گفت: سهامداران تا خرداد 1400 با تمرکز بر سودسازی سهام خود، از فروش سهم‌ها خودداری کنند.
نامه نیوز سرمایه لیلا اوتادی یارانه 

  

ارزش سبد بورسی سهام عدالت شنبه 9 اسفند 99 | حقوقی‌ها دو نماد پرتفو را خریدندحقوقی‌ها دو نماد حاضر در سهام عدالت را به سبد خرید خود اضافه کردند.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام 

  

فوتی ها و بیماران بدحال کرونا در ایران اوج می گیرند؟ +اینفودر نهمین روز اسفندماه آمارهای کرونایی در ایران تنها در دو متغیر افزایشی بوده است. بیماران بدحال و میزان مرگ و میر.
اقتصادنیوز ایران مرگ