محسنی بندپی: مجریان پروژه‌های عمرانی تهران خود مجوز فعالیتشان را صادر می‌کنند

انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برنامه های استانداری تهران برای مقابله با وقوع سیل در پایتخت، گفت: خوشبختانه دستگاه های مختلف از جمله استانداری تهران اقدامات قابل قبولی در جهت تقویت عوامل پیشگیرانه برای مقابله با بروز سیل در پایتخت صورت داده اند تا حتی در صورت بروز سیل، خسارت جانی و مالی به حداقل برسد. لایروبی رودخانه ها…

محسنی بندپی: مجریان پروژه‌های عمرانی تهران خود مجوز فعالیتشان را صادر می‌کنند

انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برنامه های استانداری تهران برای مقابله با وقوع سیل در پایتخت، گفت: خوشبختانه دستگاه های مختلف از جمله استانداری تهران اقدامات قابل قبولی در جهت تقویت عوامل پیشگیرانه برای مقابله با بروز سیل در پایتخت صورت داده اند تا حتی در صورت بروز سیل، خسارت جانی و مالی به حداقل برسد.

لایروبی رودخانه ها در سال 97؛ اقدام استانداری تهران برای مدیریت بحران سیل

استاندار تهران افزود: اقدامات مبنایی برای مقابله با تشدید سیل وجود دارد که لایروبی رودخانه ها و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در حاشیه رودخانه ها و عدم صدور مجوز برای ساخت در این مناطق از مهم ترین اقدامات محسوب می شود.همچنین استانداری تهران با همکاری دستگاه های دیگر قبل از وقوع سیل در تهران و در اواسط سال گذشته اقدام به لایروبی رودخانه های تهران کرد.

شناسایی تمام مناطق بحرانی تهران درزمان وقوع سیل/اتوبان امام علی و بوستان نهج البلاغه نباید به سرنوشت سیل تجریش در سال 68 دچار شوند

وی با اشاره به وضعیت برخی از مناطق تهران مانند اتوبان امام علی(ع) و بوستان نهج البلاغه در زمان وقوع سیل، گفت: این مناطق در سالیان دور محل و مسیر حرکت رودخانه بودند و در شرایط کنونی به بوستان یا اتوبان تبدیل شده اند، از این رو استانداری در این رابطه نیز تمهیداتی را اندیشیده و در گام نخست اقدام به شناسایی تمام مناطق بحرانی کرد، بنابراین باید اقداماتی صورت گیرد تا در زمان وقوع سیل، بحرانی مانند سیل سال 68 در منطقه تجریش رخ ندهد.

مجریان پروژه های عمرانی تهران خود مجوز فعالیت صادر می کنند

بر اساس قانون، تمام پروژه ها باید پیوست زیست محیطی و اجتماعی داشته باشند، اما مشکل این است که مجریان پروژه های عمرانی در پایتخت، خود مجوز فعالیت صادر کرده و خود بر نحوه عملیات نظارت می کردند

استاندار تهران، در واکنش به اظهارات کارشناسان مبنی بر نبود پیوست های فنی و زیست محیطی برای پروژه های عمرانی کشور به ویژه تهران، افزود: بر اساس قانون، تمام پروژه ها باید پیوست زیست محیطی و اجتماعی داشته باشند، اما مشکل این است که مجریان پروژه های عمرانی در پایتخت، خود مجوز فعالیت صادر می کنند./

پایان پیام

تهران استانداری تهران مدیریت بحران   اخبار برگزیده
  

قیمت 7 خودرو سایپا برای فروش فوری امروز اعلام شدفروش فوری محصولات گروه خودروسازی خودرو از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد.
خودروتک قیمت خودرو سایپا 

  

شب گذشته پاریس نخوابید. هزاران نفر از مردم پاریس دیشب اطراف کلیسای در حال سوختن حلقه زدند ، دعا کردند و اشک ریختند
نامه نیوز پاریس آتش سوزی رئیس جمهور 

  

فیلم /دعوای شدید توییتری با مهناز افشار پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: Your browser doesn't support video. Please download the file: video/mp4 video/webm
مثلث مهناز افشار 

  

بانک‌ها تا 40 روز دیگر مکلف به ارائه رمز یکبار مصرف هستندرئیس پلیس فتا گفت: بانک‌ها تا 40 روز دیگر مکلف به ارائه رمز یکبار مصرف به کاربران هستند.
مثلث بانک مرکزی بانک پلیس فتا 

  

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه ساز و کار متناظر برای اینستکس هفته گذشته در ایران راه اندازی شد تاکید کرد که اروپایی‌ها نسبت به انجام تعهداتشان در ایران بسیار عقب هستند.
نامه نیوز وزارت خارجه کار ایران 

  

عرضه یک خودرو محبوب در فروش فوری ایران خودرو (قیمت)شرکت ایران خودرو در راستای تنظیم بازار خودرو اولین مرحله فروش فوری محصولات خود در سال 98 را از فردا آغاز می کند.
خودروتک ایران خودرو خودرو بازار خودرو 

  

رئیس جمهور آمریکا تلاش کرد تصمیم خود در مورد قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی را به استراتژی تحریمهای شدید علیه ایران ارتباط دهد. در همین رابطه، دولت ترامپ مدعی شد که به دلیل حمایت ایران از فعالیتهای تروریستی، به فشارهای مالی خود علیه این کشور ادامه می دهد.
نامه نیوز دولت کاخ سفید ایران 

  

آخرین خبر از قیمت طلا، سکه و دلار +جدولقیمت دلار در بازار تهران با 180 تومان افزایش به 14,230 (چهارده هزار و دویست و سی ) تومان رسید و قیمت سکه نیز در بازار با نوسان روبرو بود و در آخرین ساعت به زیر 5 میلیون تومان رسید.
مثلث بازار تهران قیمت یورو 

  

پیش بینی قیمت جدید برای پراید در بازاررئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به ثبات بازار خودرو در روزهای آغازین سال جدید، کمبود متقاضی و نیز عرضه‌های صورت گرفته توسط خودروسازان، پیش‌بینی کرد در صورت ادامه عرضه خودرو توسط خودروسازان روند کاهش قیمت‌ها ادامه یابد و به عنوان مثال پراید به حدود 37 میلیون تومان برسد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

شاید علت سفر نتانیاهو، جلب موافقت پوتین با حمله نظامی سنگین به نیروهای ایرانی و مستشاران ایرانی باشد، تا امکان ترمیم قدرت بازدارندگی اسرائیل در مقابله های نظامی اخیر فراهم شود.
نامه نیوز انتخابات اسرائیل سفر ونزوئلا 

  اخبار داغ
  

بازار اجاره امسال نگران کننده خواهد بود/ رکود تورمی مسکن در تابستانعقبایی گفت: بازار اجاره امسال به دلیل از بین رفتن قدرت خرید در بین خریداران مسکن، بسیار نگران‌کننده‌
خبرفوری مسکن قیمت مسکن تهران 

  

اولین جلسه هیات مدیره بازار متشکل ارزی تشکیل شدتهران-ایرنا-روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: در راستای ایجاد بازار متشکل ارزی، اولین جلسه هیئت مدیره تشکیل و مدیرعامل بازار متشکل ارزی انتخاب شد.
ایرنا تهران ایرنا روابط عمومی 

  

بازداشت 3 مأمور قلابی پلیس مبارزه با موادمخدررئیس کلانتری 116 مولوی از دستگیری سه مأمور قلابی پلیس مبارزه با موادمخدر خبر داد.
تسنیم بازداشت پلیس خودرو 

  

سومین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های انقلاب با جامعه روحانیت مبارز برگزار شدسومین نشست هم اندیشی تشکل های ولایی و انقلابی با جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر بر ایجاد و تعمیق وفاق و انسجام حداکثری میان تشکل ها و گروه های ولایی و انقلابی برگزار شد.
تسنیم جامعه روحانیت مبارز ماه شعبان جوانان 

  

سومین نشست تشکل‌های انقلابی وارزشی باجامعه روحانیت مبارزبرگزار شددر سومین نشست جامعه روحانیت مبارز با تشکل‌های انقلابی و ارزشی، بر استفاده از ظرفیت‌های مغفول جامعه ب
خبرفوری جامعه روحانیت مبارز ماه شعبان جوانان 

  

قیمت دلار و قیمت یورو امروز 98/01/29 | قیمت ارز به ثبات رسیدامروز پنج شنبه 29 فروردین 98 قیمت دلار و قیمت یورو وضعیت با ثباتی را نسبت به روز گذشته داشته است.
تسنیم قیمت ارز قیمت دلار