ورزش۳   |  ورزشی  |  

از مراحل آماده سازی تیم راضی هستیم؛/ فاضلی: می‌خواهیم رتبه هشتمی را بهترکنیم

مربی پدیده مشهد می گوید برای موفقیت این تیم باید یک کار قوی و تیمی در سطح استان انجام شود.

از مراحل آماده سازی تیم راضی هستیم؛/ فاضلی: می‌خواهیم رتبه هشتمی را بهترکنیم

به گزارش "ورزش سه"، وحید فاضلی در خصوص شرایط پدیده در وقفه لیگ و حضور در تورنمنت سه جانبه گفت: بعد از تعطیلی تقریباً هفت روزه تمرینات مان را آغاز کردیم و حدوداً بعد از 5 روز تمرین کردن با تیم ذوب‌آهن در اصفهان بازی کردیم و دیروز هم در مقابل تیم خوب گل گهر بازی دوستانه برگزار کردیم. شرایط‌مان نسبتاً خوب است ولی هنوز به شرایط ایده‌آل قبل از بازی با گل گهر نرسیدیم و سعی می کنیم تا دو هفته آینده که بازی لیگ برتر مان برگزار می‌شود تیم را به شرایط ایده آل برسانیم. از مراحل آماده سازی مان راضی هستیم و به نسبت تعطیلی بازی‌های دوستانه بهتری برگزار کردیم.

فاضلی ادامه داد: در آن تعطیلات متاسفانه نتوانستیم با تیم های لیگ برتری بازی های دوستانه داشته باشیم، ولی در این وقفه لیگ برتر توانستیم تاکنون دو بازی دوستانه با تیم‌های لیگ برتری برگزار کنیم و این یک نکته مثبت محسوب می‌شود.

مربی پدیده در خصوص کسب رتبه هشتمی تا به اینجای لیگ و اینکه تصورشان این است که در نهایت چه رتبه ای را به دست می آورند ادامه داد: ما الان در رتبه هشتم قرار داریم ولی رقابت نزدیک است و هر لحظه غفلت باعث می شود که جایگاه ما 3,4 رتبه جابجا شود و این موضوع می طلبد تمرکز بالایی داشته باشیم؛ چه در بحث آماده‌سازی و چه در بحث روحی روانی بازیکنان و این یک کار تیمی قوی را می طلبد تا بتوانیم همین رتبه هشتمی را حفظ کنیم و همینطور به رتبه‌های بالاتر فکر کنیم. تمام تلاش ما این است که به رتبه های بالاتر از هشتمی فصل را به پایان برسانیم و بازیکنان ما این توانایی را دارند.

فاضلی که در لیگ بیستم در  نیم‌فصل اول در نساجی سرمربی بوده و در نیم فصل دوم و در حال حاضر هم دستیار مهدی رحمتی در پدیده است در مورد تفاوت کار به عنوان مربی و سرمربی توضیح داد: این دو مقوله متفاوتی نسبت به همدیگر هستند؛ البته تفاوت های جزئی دارند ولی فلسفه من این است که در هر جایگاهی هستم تمام تلاشم را می کنم که تیمم موفق باشد و در مورد تفاوت این دو مقوله باید اشاره کنم که بحث سرمربیگری ورود به مقوله های مدیریتی است و یک مقدار فشار روی مربیگری بیشتر است.

فاضلی در مورد مشکلاتی که در بحث مالکیت پدیده وجود دارد، اضافه کرد: در هر حال  در مقطعی که مالک قبلی حضور نداشت مسائل تیم بر عهده آقای رحمتی بود و یک دوره انتقال مالکیت هم داشتیم که در این دوره هم باز چون وضعیت مالکیتی مشخص نبود، مدیریت و مسائل تیم بر عهده آقای رحمتی بود ولی خدا را شکر در دوره فعلی مشکلات مدیریتی تیم تا حدودی حل شده و پرداختی ها به بازیکنانمان به درصد تقریباً مناسبی رسیده و طبق قول هایی که مدیریت باشگاه داده پرداختی کلیه اعضای تیم قرار است به درصد نسبتاً مناسبی تا چند روز آینده برسد.

 

امیدوارم با مساعدت مسئولان استانی شهری و کلیه کسانی که در فوتبال استان خراسان رضوی دستی در آتش دارند کمک کنند که این تیم به رتبه و جایگاهی که حقش است برسد. من بارها اشاره کردم که این موضوع می‌طلبد یک کار تیمی در حد استانی باشد نه فقط در سطح تیم پدیده خراسان. امیدوارم که چنین اتفاق خوبی رقم بخورد و ما لیگ بیستم را با یک رتبه خوب تمام کنیم.

فاضلی در پایان در مورد دیدار حساس با استقلال که 31 خرداد برگزار می‌شود افزود: به نظرم از الان اظهارنظر در مورد این بازی کمی زود است، ولی به هر حال استقلال تیم بزرگی است و هر تیمی که مقابل این تیم قرار می گیرد بازی سختی خواهد داشت اما باید از همین مقطع تمرکز بالا داشته باشیم و خوب تمرین کنیم و آماده شویم تا بتوانیم مقابل استقلال بازی خوبی را ارائه دهیم تا بتوانیم نتیجه دلخواه مان را کسب کنیم. امیدوارم از طرف هر دو تیم بازی خوبی را شاهد باشیم.

بازی استان خراسان رضوی مشهد   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

تحویل بورس به دولت با وضعیت بسیار اسفناکیک روزنامه اقتصادی اصلاح‌طلب می‌گوید دولت روحانی، بازار بورس را در شرایطی وخیم به دولت بعدی تحویل می‌دهد.
فردا دولت روزنامه ماه 

  

چقدر احتمال دارد پس از واکسیناسیون کرونا بگیریم؟«یکی از سؤالاتی که تقریبا تمام افراد پس از دریافت واکسن مطرح می‌کنند، این است که از این به بعد چقدر در معرض خطر خواهیم بود؟»
برنا واکسیناسیون 

  

افزایش احتمال ابتلا به کرونا با چاقیحتی در جوانان ، داشتن BMI بالا یک عامل خطر برای مشکلات بهداشتی ناشی ازکووید 19 است.
۵۵ آنلاین فشار خون بالا چاقی جوانان 

  

وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن، خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
۵۵ آنلاین ایران مرکز آمار ایران گرانی 

  

آیا واقعا گیاهخواری بر ابتلا به نوع حاد کرونا موثر است؟گروهی از متخصصان انگلیسی بر اساس آزمایشات جدید مدعی شدند که احتمال ابتلا به نوع وخیم کوویدـ‌19 در افرادی که برنامه غذایی گیاهی دارند مانند گیاهخوارها و وگان‌ها (گیاهخواری مطلق) یا افرادی که تنها از گوشت ماهی تغذیه می‌کنند، بسیار پایین می‌آید.
برنا گیاهخواری گوشت تغذیه 

  

به زودی چند میلیون دوز واکسن کرونا وارد کشور می‌شود به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا شانه ساز، در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با شورای عالی مناطق آزاد تجاری، اظهار داشت: در طول این هفته نخستین محموله میلیونی واکسن‌های داخلی با نظارت مستقیم وزیر بهداشت و سازمان غذا و دارو مجوزهای لازم را دریافت می‌کنند و برای مصرف عموم در اختیار معاونت بهداشت قرار می‌گیرند. وی گفت: برای تزریق دوز دوم واکسن سالمندان نیازی نیست حتماً همان برند دوز اول…
مهر واردات مناطق آزاد روسیه 

  

روند واکسیناسیون کرونا در ایران؛ از توقف موقتی واکسیناسیون تا تزریق واکسن برکت به جای دُز دومبه دلیل تاخیر در واردات واکسن، واکسیناسیون و تزریق دوز اول به صورت موقت متوقف شده است و برخی از تزریق واکسن ایرانی به جای دز دوم صحبت می‌کنند.
برنا واکسیناسیون ایران واردات 

  

محسن کیایی هم کرونا گرفت +عکسپوریا رحیمی سام با انتشار این استوری از ابتلای محسن کیایی به کرونا خبر داد.
۵۵ آنلاین عکس 

  

همتی: وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
نامه نیوز گرانی بیکاری زمین 

  

شکاف بی سابقه در قیمت یورو/ رشد همزمان قیمت سکه و دلار+ نموداراقتصادنیوز: امروز 23 خرداد 1400 قیمت سکه امامی نسبت به عصر دیروز 1.9 درصد رشد کرد، شکاف بین قیمت یورو در سنا و بازار آزاد به صورت غیر متعارفی کوچک شد و افزایش عرضه دلار متشکل، رشد قیمتی این ارز در بازار آزاد را تعدیل کرد
اقتصادنیوز قیمت یورو دلار 

  

خبر مهم درباره پرداخت تسهیلات کرونایی + جزئیاتبانک مرکزی، مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب‌وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد.
گسترش بانک مرکزی بانک رئیس جمهور 

  

عرضه اولیه های این هفته بورس کدامند؟ + جدولعرضه اولیه سهام «شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری» با نماد «ومدیر» روز چهارشنبه (26خرداد ماه) در بورس تهران انجام می‌شود.
گسترش بورس تهران جدول سهام 

  

جزییاتی از نشست خبری انتشار صورت‌های مالی سازمان بورسجلسه پرسش و پاسخ درباره صورت‌های مالی منتشر شده سازمان بورس و اواق بهادار امروز 23 خرداد 1400 با حضور مدیر امور مالی و معاونت اجرایی سازمان بورس در محل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی برگزار شد.
شما‌نیوز سازمان بورس و اوراق بهادار مالیات بودجه 

  

آیا واقعا واکسن کرونا می‌تواند "دی ان ای" انسان را تغییر دهد؟رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: هیچ کدام از واکسن ها نمی توانند "دی ان ای" (DNA) را تغییر دهند و واکسن هیچ مکانیسمی برای تغییر در ژنوم انسان ندارد و نخواهد داشت؛ این موضوع با اطمینان ثابت شده است.
برنا دی ان ای ویروس