فردا   |  سیاسی  |  

محمدباقر ذوالقدر: مردم نشان دادند پای انقلاب مانده‌اند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن نمونه آشوب‌های اخیر را در سایر کشورها تجربه کرده و تصور می‌کرد در ایران نیز به نتیجه می‌رسد گفت: آمریکا تمام ظرفیت‌ خود را در اغتشاشات اخیر به کار گرفت به نظام ضربه بزند اما مردم نشان دادند وقتی پای انقلاب در میان باشد از آن کوتاه نخواهند آمد.

محمدباقر ذوالقدر: مردم نشان دادند پای انقلاب مانده‌اند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن نمونه آشوب‌های اخیر را در سایر کشورها تجربه کرده و تصور می‌کرد در ایران نیز به نتیجه می‌رسد گفت: آمریکا تمام ظرفیت‌ خود را در اغتشاشات اخیر به کار گرفت به نظام ضربه بزند اما مردم نشان دادند وقتی پای انقلاب در میان باشد از آن کوتاه نخواهند آمد.

محمدباقر ذوالقدر عصر امروز در مراسم یادواره شهدای بخش گیان با بیان اینکه دشمن می‌خواهد با دروغ‌ و وارونه نشان دادن حقایق مردم را نسبت به انقلاب اسلامی بدبین کند اظهار کرد: دشمنان با اعمال فشارهای مختلف قصد دارند ملت ایران را تسلیم کنند اما ما نه تنها تسلیم نخواهیم شد که روز به روز بر پیشرفت‌های خیره‌کننده خود می‌افزاییم.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی به یک قدرت جهانی تبدیل شده است افزود: آمریکا که در همه تحرکات خود دچار بن‌بست شده برای برون‌رفت از این وضعیت بغرنج به توطئه‌های جدیدی دست می‌زند که آنچه امروز در کشور می‌بینیم یکی از محل‌های بروز این دشمنی‌هاست.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه نظام سلطه برای ایجاد آشوب‌های اخیر مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی کرده بود گفت: به لطف خدا و بصیرت مردم دشمن قطعا در این زمینه نیز شکست را تجربه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دشمن نمونه این آشوب‌ها را در سایر کشورها تجربه کرده و تصور می‌کرد در ایران نیز به نتیجه می‌رسد افزود: آمریکا تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای خود را در اغتشاشات اخیر به کار گرفت تا به نظام ضربه بزند اما مردم نشان دادند وقتی پای انقلاب در کار باشد از آن کوتاه نخواهند آمد.

ذوالقدر با اشاره به حضور دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی 13 آبان و اعلام حمایت از نظام گفت: دشمن به دنبال آن است با تحریک اقلیت‌های قومی یک گسل اجتماعی را ایجاد کرده و از آن بهره‌برداری کند اما مردم ما با هر قومی و زبانی بصیر هستند و فریب این بازی دشمن را نمی‌خورند.

وی گفت: دشمن سعی کرد با اعزام هسته‌های ترور داعش و سلاح و مهمات به داخل کشور یک جنگ داخلی را به وجود آورد و به خیال خود کلید تجزیه ایران را بزند که کورخوانده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگرچه تلاش مذبوحانه دشمن در حال انجام است اما به حول و قوه الهی در این توطئه نیز شکست خورد، نیروهای انتظامی و بسیج کشور برای دفاع از مردم و امنیت مظلومانه ایستادند و نگذاشتند آنان به هدفشان برسند.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنی دشمن با ملت ایران ادامه دارد بنابراین باید هوشیارتر از همیشه باشیم گفت: این ماجرا نشان داد امید آمریکا و نظام سلطه به جوانان است بنابراین باید این نسل را نسبت به دسیسه‌های دشمن آگاه کرده و دستاوردهای نظام را از طریق جهاد تبیین برایشان بازگو کنیم.

ذوالقدر کاهش سرمایه‌های اجتماعی را از دیگر اهداف دشمن عنوان کرد و گفت: باید با ایجاد امید و اعتماد در بین مردم و نشاط در جامعه سرمایه اجتماعی را بالا ببریم.

وی تشکیل دولت سیزدهم را در راستای امیدآفرینی و حال مشکلات کشور عنوان کرد و گفت: دولت سیزدهم بعد از قریب 10 سال کم‌کاری دولت‌های گذشته روی کار آمد و تلاش آن نیز بر حل مشکلات است که باید در این زمینه به دولت فرصت داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیشترین کانون دشمنی نظام سلطه را با رهبری عنوان کرد و افزود: ولی فقیه با درایت و تیزهوشی بارها و بارها مانع تحقق اهداف دشمن شده است.

وی با بیان اینکه خداوند متعال شکست دشمن را تضمین کرده است گفت: برای موفقیت باید در راه ارزش‌ها و آرمان‌های نظام ثابت‌قدم باشیم و به نمادهای دینی و ملی خود مانند سرود و پرچم مقدس جمهوری اسلامی نیز پایبند بوده و به آن احترام بگذاریم./فارس

مجمع تشخیص مصلحت نظام بازی 13 آبان   اخبار برگزیده
  

قانون کار، قانون کارگران است نه قانون تجارت!مراسم بزرگداشت سالروز تصویب قانون کار به همت خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران امروز در محل دانشگاه علمی و کاربردی خانه کارگر برگزار شد.
ایلنا قانون قانون تجارت قانون کار 

  

ترس عجیب وزیر دفاع آمریکا نسبت به همکاری ایران و روسیهوزیر دفاع آمریکا با تکرار ادعاها مبنی بر ارسال پهپادهای ایران به روسیه برای استفاده علیه اوکراین گفت که این همکاری‌ها نگرانی‌های امنیتی جدید را برای واشنگتن و متحدانش ایجاد کرده است.
مثلث ایران جمهوری اسلامی ایران ایران و روسیه 

  

خبر خوش درباره حقوق کارگران | مبلغ نهایی حقوق کارگران مشخص شدمدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از افزایش حق مسکن کارگران مشمول قانون کار به 650 هزار تومان خبر داد و گفت: این مهم در مصوبه جدید با افزایش 40 درصدی همراه بود.
فردا کارگر بازار کار کار 

  

پیش‌بینی جالب طارمی از 3 بازی ایران در جام جهانیمهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان 3 دیدار ایران را مرحله گروهی پیش بینی کرد.
خانه فوتبال مهدی طارمی بازی ایران 

  

همه چیز درباره همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان/ زمان واریزی جدید به حقوق کارمندان / میزان حق عائله‌مندی و حق اولاد چقدر شدبا تصویب مصوبه لایحه متناسب‌سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری از سوی شورای نگهبان ماه، میزان افزایش حقوق از مهرماه اعمال می‌شود. این خبر را سخنگوی شورای نگهبان در چهاردهم آبان‌ماه اعلام کرده و گفته است اجرای آن از آذرماه عملیاتی خواهد شد.
فردا ایران خودرو مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران 

  

واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان | حقوق کدام بازنشستگان افزایش یافت؟وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: پرداخت معوقات 5ماهه بازنشستگان سایر سطوح، در ماه جاری آغاز خواهد شد و تا قبل از پایان سال جاری، کلیه معوقات این گروه از بازنشستگان از محل افزایش 81 درصدی به عالوه مبلغ ثابت 585 هزار تومان تسویه خواهد شد.
مثلث وزارت بازرگانی کارگر بازار کار 

  

بازهم توافق با دولت بر سرِ طرح ساماندهی؟ / مجلس به خانه‌ی اول برمی‌گردد!کارگران بسیاری در انتظار تصویب طرح ساماندهی کارکنان دولت هستند. این نگرانی البته با توجه به صحبتهای اخیر قالیباف در مورد توافق با دولتی‌ها بی‌مورد نیست.
ایلنا دولت خبرنگار مصاحبه 

  

حمله به ایران، در دستور کار بنیامین نتانیاهو استروزنامه صهیونیستی هاآرتص مدعی شد که نتانیاهو در حال ورود به یک واقعیت جدید است و با در نظرگرفتن اهمیت موضوعی که او تهدید هسته‌ای ایران می‌نامد، ممکن است به دنبال آن باشد تا از او به عنوان حمله کننده به ایران و نه تضعیف کننده دموکراسی در اسرائیل، یاد شود.
ایلنا ایران کار بنیامین نتانیاهو 

  

صدر جدول لیگ یک تغییر کرد|استقلال ملاثانی باختپایان شکست ناپذیری استقلال ملاثانی و فجر/ صدر جدول تغییر کرد
خانه فوتبال جدول استقلال استقلال خوزستان 

  

بلاروس در آستانه تقابل با ایرانتیم ملی فوتبال جوانان در صورت موافقت فدراسیون با تیم امید بلاروس دیدار خواهد کرد.
ایلنا بلاروس فدراسیون فوتبال فوتبال 

  

دستور جلسات نمایندگان مجلس در این هفته مشخص شدنمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته جاری خود به بررسی تقاضای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌پردازند.
ایلنا مجلس شورای اسلامی درمان شورای نگهبان 

  

بررسی راهکارهای تقویت امنیت در مجلسنماینده سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی راهکارهای تقویت تدابیر امنیتی در اماکن مذهبی و عمومی را با دستگاه‌های ذیربط بررسی خواهد کرد.
فردا خانواده اماکن مذهبی ایران 

  

سیاست‌ورزی آمریکا به شیوه گاوچران‌های آمریکایی استجعفر قنادباشی گفت: آمریکایی‌ها در ظاهر فشار می‌آورند و در پشت پرده التماس می‌کنند.
مثلث سیاست خارجی استثنایی جعفر قنادباشی 

  

شکارچی قهار مقابل تیم ملی ایرانضربه هالند به ایران/شکارچی قهار مقابل شاگردان کی‌روش در جام جهانی
خانه فوتبال ایران هری کین خودرو 

  

6 درصد تولید گاز کشور صادر می‌شود/ مصرف خانگی در زمستان 3 برابر می‌شودرییس امور نظارت، اندازه‌گیری و کنترل کیفیت گاز اظهار داشت: در تابستان 200 میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی مصرف می‌شود و این رقم در زمستان به بالای 600 میلیون مترمکعب گاز در روز می‌رسد.
ایلنا تولید گاز زمین 

  اخبار داغ
  

شاخص بورس تهران امروز ترسید به محدوده مقاومتی کلاسیک یک میلیون و 422 هزار واحدی حمله کند.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص تهران 

  

رئیس سازمان بورس: همه خودروهای پرتیراژ قابلیت عرضه در بورس را دارندرئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به عرضه 207 و تارا در بورس کالا تاکید کرد: همه محصولات پرتیراژ قابلیت عرضه در بورس کالا را دارند.
مملکت‌آنلاین سازمان بورس و اوراق بهادار سازمان خصوصی سازی بورس کالا 

  

آماده عرضه این 3 خودروی پرطرفدار در بورس باشیدرییس سازمان بورس و اوراق بهادار از انجام اقدامات برای عرضه سهام دولت در مجموعه خودروسازان خبر داد و گفت: قدم‌های خوبی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری برداشته شده است.
گسترش ایران خودرو خودرو خودروسازان 

  

​اقتصادنیوز: وزارت بهداشت العام کرد که در شبانه روز گذشته 39 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و متاصفانه 3 بیمار دیگر جان باختند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار برای نهمین روز متوالی منفی شد و 135 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز پول مالکیت 

  

اقتصادنیوز: معاملات سهام همچنان در رکود نسبی است و شاخص‌های بازار سهام تغییرات اندکی داشتند.
اقتصادنیوز شاخص سهام 

  

کشنده FAW برای اشخاص حقیقی و حقوقی در بورس کالا عرضه می‌شودکشنده FAW CA4180 روز دوشنبه 14 آذر 1401 با قیمت پایه 2 میلیارد و 370 میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود. سررسید قرارداد خرید سلف این کشنده تولید سیبا موتور در گروه بهمن، 17 /11/ 1401 است.
اعتماد بورس کالا تولید قیمت 

  

حذف قیمت‌گذاری دستوری خودرو/ توافق برای عرضه خودروهای پرتیراژ در بورس کالارییس سازمان بورس و اوراق بهادار از انجام اقدامات برای عرضه سهام دولت در مجموعه خودروسازان خبر داد و گفت: قدم‌های خوبی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری برداشته شده و امیدواریم بتوانیم بخش عمده‌ای از محصولات خودروسازان را از قیمت‌گذاری دستوری حذف و با قیمت بازار عرضه کنیم.
فردا قیمت ایران خودرو خودرو 

  

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از انجام اقدامات برای عرضه سهام دولت در مجموعه خودروسازان خبر داد و گفت: قدم‌های خوبی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری برداشته شده و امیدواریم بتوانیم بخش عمده‌ای از محصولات خودروسازان را از قیمت‌گذاری دستوری حذف و با قیمت بازار عرضه کنیم.
اقتصادنیوز سازمان بورس و اوراق بهادار خودروسازان دولت 

  

عرضه دنا، سورن و رانا در بورس کالامدیرعامل ایران خودرو از عرضه دنا، سورن و رانا در بورس کالا خبر داد و توضیحاتی را درباره واردات خودرو ارائه کرد.
برنا ایران خودرو واردات خودرو خودرو 

  

کدام محصولات ایران خودرو در بورس کالا عرضه می‌شوند؟در حاشیه بازدید عشقی از ایران خودرو، مدیر عامل ایران خودرو از عرضه دنا، رانا و سورن در بورس کالا در هفته های آتی خبر داد.
اعتماد ایران خودرو ایران خودرو 

  

سیاست کوید صفر شی جین پینگ یک بحران بهداشتی را به یک بحران سیاسی تبدیل کرده است.در حال حاضر آقای شی میان یک بیماری وحشتناک که هنوز ادامه دارد و قرنطینه های غیرمحبوب و پرهزینه گیر افتاده و راه حلی ندارد.
اقتصادنیوز ویروس 

  

بورس هفته را مثبت آغاز کردشاخص کل بورس تهران در اولین روز کاری هفته با 348 واحد رشد در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار واحد ایستاد.
اعتماد بورس تهران تهران شاخص 

  

سه محصول ایران‌خودرو در راه بورس کالادر حاشیه بازدید عشقی از ایران خودرو، مدیر عامل ایران خودرو از عرضه دنا، رانا و سورن در بورس کالا در هفته های آتی خبر داد.
ایلنا ایران خودرو ایران خودرو 

  

خبر بد: دقایقی قبل؛ قیمت دلار به مرز 40 هزارتومان رسید | هجوم مردم برای خرید دلاردلار توافقی امروز شنبه 12 آذر روی پله‌های ابتدایی کانال 35 هزار فروخته شد. سکه امامی از نیمه محدوده 17 میلیون پایین آمد
خانه فوتبال خبرآنلاین قیمت ارز قیمت