پربیننده ترین سایت جهان

اقتصاد نیوز: بررسی‌ها نشان می‌دهد سایت آلفابت با 120 میلیارد بازدید ماهانه، پرترافیک‌ترین سایت جهان است.

پربیننده ترین سایت جهان

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از زومیت، تحقیقات مؤسسه‌ی تحقیقات آنلاین WebsiteToolTester نشان می‌دهد سایت آلفابت که گوگل یکی از زیرمجموعه‌های آن است، با 120 میلیارد بازدید ماهانه، بیشترین ترافیک ماهانه‌ی اینترنت بین‌المللی را دراختیار دارد. براساس نتایج این تحقیقات، شرکت آلفابت 422 دامنه دارد و بزرگ‌ترین و مهم‌ترین این دامنه‌ها گوگل است که به‌تنهایی 77 میلیارد بازدید ماهانه، یعنی بیش از نصف ترافیک ماهانه‌ی آلفابت را دراختیار دارد. دومین دامنه‌ی بزرگ متعلق به آلفابت، یوتیوب محسوب می‌شود که بازدید ماهانه‌اش 27/8 میلیارد است.

مایکروسافت درزمینه‌ی ترافیک ماهانه در رده‌ی دوم قرار گرفته است و سایت این شرکت ماهانه 7/2 میلیارد بازدید دارد. این غول نرم‌افزاری 139 دامنه ازجمله msn.com و bing.com و linkdin.com دراختیار دارد. مایکروسافت لینکدین را در سال 2016 با قیمت 26 میلیارد دلار تصاحب کرد. نکته‌ی جالب اینجا است که بیشترین ترافیک ماهانه در بین دامنه‌های مایکروسافت را live.com با بازدید ماهانه‌ی 2/2 میلیارد دارد.

در رده‌ی سوم سایت‌های دارای بیشترین ترافیک ماهانه، آمازون قرار و 258 دامنه‌ی زیرمجموعه‌ی این شرکت درمجموع 6 میلیارد بازدید ماهانه دارد. تعجبی ندارد که نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهند amazon.com در این مجموعه بیشترین ترافیک را جذب می‌کند. این فروشگاه غول‌پیکر در ماه 2 میلیارد بازدید دارد.

نتایج تحقیقات WebsiteToolTester نشان می‌دهد برخلاف تصور اولیه، بیشترین دامنه به‌نام هیچ‌کدام از شرکت‌های غول‌پیکر فناوری نیست و شرکت بریتانیایی‌هلندی یونیلیور با 1،181 دامنه، بیشترین دامنه را در سطح اینترنت دارد. تعداد دامنه‌های این شرکت بیش از هشت‌برابر دامنه‌های مایکروسافت و بیش از دوبرابر دامنه‌های آلفابت است.

یونیلیور شرکتی چندین‌ملیتی است که مالک تعداد بسیار زیادی برند جهانی در زمینه‌های مواد غذایی و محصولات آرایشی بهداشتی و مواد بهداشتی به‌شمار می‌رود. این شرکت مالک بیشتر از 400 برند است که از مهم‌ترین‌های آن‌ها می‌تواند به سیگنال، داو،‌ لوکس،‌ کلوین کلاین و وازلین اشاره کرد. دو دامین بزرگ یونیلیور cleanipedia.com و dollarshaveclub.com هستند که درمجموع حدود پنج‌میلیون بازدید ماهانه دارند.

روبرت برندل، مدیرعامل مؤسسه‌ی WebsiteToolTester، درباره‌ی نتایج تحقیقات این مؤسسه گفت:بررسی دامنه‌های مختلف شرکت‌های بزرگ بسیار جالب است. سایت شرکت‌های بزرگی مثل والت دیزنی ماهانه 782 میلیون بازدید دارد و شرکت‌های غول‌پیکری مثل مایکروسافت روی دامنه‌های بزرگشان مثل live.com و linkdin.com ترافیک خیره‌کننده‌ای دراختیار دارند. ناگفته نماند ترافیک ماهانه‌ی بعضی از دامنه‌های بزرگ هم جالب هستند. به‌عنوان مثال، سایت آمازون به‌تنهایی دومیلیارد بازدید ماهانه دارد و گوگل آمار بازدید ماهانه 77 میلیارد را ثبت کرده است.

این مطلب برایم مفید است بلی 0 نفر این پست را پسندیده اند

سایت آمازون اقتصاد وازلین   اخبار برگزیده
  

آقای نماینده درباره افزایش حقوق‌ها خوش خبر است / میزان دریافتی نمایندگان مجلساقتصادنیوز:نماینده مردم بهشهر در مجلس گفت: دو خبر خوش را به مردم نوید می‌دهم؛ یکی افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان و دیگری افزایش تولید محصولات کشاورزی است.
اقتصادنیوز مجلس شورای اسلامی خودرو ازدواج 

  

سامانه 1666 می‌تواند پاسخگوی 15 هزار نفر باشد/ دفترچه منقضی بیمه‌شدگان یک ماه تمدید شد/ تا یک ماه آتی بیماران خاص نیاز به مراجعه برای چکاپ ندارند/ 90 درصد هزینه‌های درمان کرونا توسط بیمه سلامت پرداخت می‌شودمدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: کسانی که دفترچه بیمه آنها منقضی است، نیاز به مراجعه به دفاتر پیشخوان ندارند و پزشکان می‌توانند استعلام الکترونیکی بگیرند و در دفترچه‌های منقضی نسخه بنویسند.
ایلنا بیمه ماه بیمارستان 

  

اقدام جدید دولت درباره افزایش حقوق بازنشستگانرئیس سازمان برنامه و بودجه از اقدام جدید دولت برای افزایش متناسب سازی حقوق بازنشستگان در پایان فروردین ماه خبر داد.
مثلث دولت سازمان برنامه و بودجه بودجه 

  

وزارت بهداشت: برخی استان‌ها از پیک بیماری کرونا خارج شدنداگر مردم رعایت کنند تا آخر فروردین این بیماری مهار می شود، در غیر این صورت تا خرداد ماه، زمان نیاز است تا به وضعیت تعادل برسیم و از پیک این بیماری خارج شویم.
۵۵ آنلاین بیمارستان درمان ماه 

  

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه توصیه کرد: در شرایط شیوع کرونا افراد بیش از هر زمان هنگام خرید مواد خوراکی رعایت نکات بهداشتی را داشته و مراحل پاکسازی و ضدعفونی خوراکی‌ها را به دقت انجام دهند.
نامه نیوز کرمانشاه مهناز افشار پول 

  

تعطیلی خودروسازان آمریکایی تمدید شدمنابع آگاه اعلام کردند که 3 شرکت بزرگ خودروسازی آمریکا شامل جنرال موتورز، فیات‌کرایسلر و فورد قصد دارند، تعطیلی کارخانه‌های خود در دیترویت را به دلیل شیوع ویروس کرونا تا ماه آوریل تمدید کنند.
خودروتک خودروسازان جنرال موتورز ویروس 

  

اولین کراس اوور بومی از سایپا بیرون می آید یا ایران خودرو؟خودروهای کراس اوور اکنون در تمام جهان روی بورس هستند و بازار خودرو ایران نیز به شدت برای این کلاس خودرو سر و دست می شکند. اما در تمام این سال ها 2 خودروساز اصلی ایران یعنی ایران خودرو و سایپا در سبد محصولات خود کراس اوور بومی نداشتند. در سال 99 قرار است این نقص سبد محصول برطرف شده و هر دو خودروساز بزرگ کشور کراس اوورهایشان را به بازار عرضه کنند.
خودروتک بازار خودرو سایپا ایران خودرو 

  

در بحث مقابله با کرونا در کشور پیشتاز هستیمهمزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور طی یکی دو ماه گذشته، صحبت‌هایی مبنی بر عدم تعطیلی معادن و شرکت‌های معدنی و صنعتی در کشور و در شهرهای مختلف مطرح گردید.
مستقل‌آنلاین ویروس تعطیلات دولت 

  

پیش پرداخت چند ماه یارانه معیشتی به مردم + جزئیاتعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد نمایندگان مجلس در جلسه مجازی برای پیش پرداخت چند ماهه یارانه نقدی و معیشتی به مردم خبر داد.
مستقل‌آنلاین ماه یارانه وام 

  

روحانی: برای زندگی با این ویروس آماده شویدرئیس جمهور: این ویروس کرونا در جامعه است ولی شرایط جامعه را باید قابل تحمل کنیم. ما باید خود را برای زندگی با این ویروس آماده کنیم تا درمان این بیماری و یا واکسن آن تهیه شود.
مستقل‌آنلاین اینستاگرام ویروس رئیس جمهور 

  اخبار داغ
  

پوپک بسامی: شاید فاجعه رخ می داد/ ملی پوش وزنه برداری در خط مقدم مبارزه با کروناپوپک بسامی عضو تیم ملی وزنه برداری زنان ایران است که امروز عکس هایش با لباس های مخصوص پرستاران پربیننده شده است.
ورزش۳ زنان ایران استرس 

  

برگزاری جشنواره ملی ارزش ها و فضائل ایرانیان در مقابله با ویروس کرونا + جزئیاتجشنواره ملی ارزش ها و فضائل ایرانیان با هدف تهیه آرشیوی از رشادت و همیاری عموم مردم و حافظان سلامت کشور در مقابله با ویروس کرونا برگزار می شود.
برنا ویروس سلامت 

  

امسال 12 فروردین به‌نماد همبستگی ملت ایران در مبارزه با بیماری کرونا تبدیل شده استوزیر کشور گفت: امسال دوازدهم فروردین به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است و مردم هماهنگ و همصدا با رای قاطع خود به تدبیر نظام در طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی برای ایمنی بخشی به جامعه پیشگام شدند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران استقلال 

  

راه‌اندازی سامانه «خود ارزیابی وضعیت روانشناختی در بحران ویروس کرونا»سامانه خود ارزیابی وضعیت روانشناختی در بحران ویروس کرونا، به منظور غربالگری هوشمند افراد جامعه و پیشگیری از آسیب‌های روانی - اجتماعی ناشی از این بحران، توسط سازمان بهزیستی کشور راه‌اندازی شد.
ایلنا ویروس بهزیستی مصاحبه 

  

وزیر کشور: 12 فروردین امسال به‌نماد همبستگی ملت ایران در مبارزه با کرونا تبدیل شده استوزیر کشور در پیامی نوشت، 12 فروردین امسال به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است.
تسنیم ایران جمهوری اسلامی ایران استقلال 

  

نماینده مردم تهران و مدیرمسوول روزنامه اعتماد در نامه‌ای به رییس جمهوری با اشاره به تعطیلی روزنامه‌ها از سوی ستاد مبارزه با کرونا گفت: در این روزهای حساس حضور رسانه‌های کاغذی می‌تواند دولت و مردم را برای عبور هرچه سریعتر و البته کم‌هزینه‌تر از کرونا یاری کند؛ لذا از حضرتعالی می‌خواهم دستور فرمایید انتشار هرچه سریعتر مطبوعات در دستور کار ستاد مبارزه با کرونا قرار گیرد.
نامه نیوز مطبوعات کار موبایل 

  

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان از کاهش دوهزارتومانی قیمت مرغ در بازار در پی شیوع کروناویروس خبر داد.
صراط کشاورزی قیمت دولت