اعتماد   |  ورزشی  |  

اظهارات متناقض مدیران آبی‌های پایتخت / بی اعتمادی فضای این روزهای استقلال

«اعتماد» کلید واژه‌ای است که در فضای رسانه، مخاطبان اظهارات افراد و مسئولان مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهند. همچنین در فضای ورزش و به خصوص فوتبال، اظهارات مسئولان ورزشی اگر خلافش ثابت شود، فضای اعتماد به رسانه و آن سازمان مربوطه بسیار خدشه‌دار می‌شود و اعتماد به آن کمتر خواهد شد.

اظهارات متناقض مدیران آبی‌های پایتخت / بی اعتمادی فضای این روزهای استقلال

اعتمادآنلاین| در حال حاضر در استقلال چنین فضایی وجود دارد؛ بی اعتمادی. مسئولان آبی‌پوشان پایتخت در دفعات مختلف اظهاراتی داشته‌اند که چندین بار توسط افراد مختلف نقض شده است. سعادتمند در زمانی که به ایتالیا رفته بود، تاکید داشت  که برای حل مشکلات مالی با استراماچونی با او صحبت کرده است و در این رابطه گفت:‌من براساس مصوبه هیات مدیره در ششم مرداد ماه به این سفر رفتم. ما از برج چهار مکاتبامان را با وزارت خارجه انجام داده بودیم. این سفر برای حل و فصل پرونده‌هایمان در فیفا بوده است و می‌خواستیم بخشی از مطالبات استراماچونی را پرداخت کنیم تا پرونده از فیفا خارج شود که به جاهای خوبی رسیدیم.

 

این مساله در ادامه باعث شد تا واکنش فرهاد مجیدی، سرمربی وقت استقلال را داشته باشد و مدعی شود که مذاکراتی در ایتالیا برای بازگشت استراماچونی وجود داشته است، او در این رابطه گفت:‌ تنها با وجود قرارداد یک سال و نیمه من، با اقدامی عوامفریبانه که هدفی جز تخریب جایگاه سرمربی تیم نداشت در آستانه دربی، خبری که حتی رسانه‌های کشور آقای استراماچونی هم مراعات زمان انتشارش را کردند، به صورت غیررسمی به رسانه‌ها دادند و حالا من حاضر نیستم به خاطر یک برد جذاب و صعود به فینال جام حذفی این کارشکنی تاریخی را نادیده بگیرم.

 

همچنین پس از باخت در فینال جام حذفی باشگاه استقلال اطلاعیه‌ای در روز 13 شهریور منتشر کرد و تاکید داشت که مذاکرات با استراماچونی آغاز می‌شود. در این اطلاعیه آمده است: از امشب رایزنی رسمی مسئولان باشگاه استقلال جهت رفع موانع گذشته و بازگشت استراماچونی با انجام مذاکرات رسمی و ارسال دعوت نامه برای ایشان طبق قرارداد قبلی، انجام خواهد شد تا جلوی خسارت‌های مالی هم به باشگاه استقلال گرفته شود. امیدواریم در فصل آتی بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

 

با این پس از گذشته 9 روز از این اطلاعیه، پاستورلو مدیربرنامه‌های آندره‌آ استراماچونی مدعی شد هیچ مذاکراتی انجام نشده است و در این رابطه تاکید کرد:‌ با توجه به اظهارات رسمی که توسط باشگاه استقلال  و همچنین گمانه‌زنی‌هایی که توسط چندین رسانه درباره بازگشت احتمالی آندره‌آ استراماچونی مطرح شده است، در مرحله فعلی هیچ اقدام مشخصی  برای بازگشت این مربی انجام نشده است.

 

در روز گذشته، قرار بر جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال بود و این جلسه قرار بود که در دفتر حجت نظری، عضو هیات مدیره این باشگاه برگزار شود. بهمن نیکخو که دبیر هیات مدیره باشگاه است،‌ در جمع خبرنگاران تاکید داشت که جلسه برگزار شده است و این رابطه گفت:‌ جلسه طبق روال هر هفته به صورت منظم و مرتب برگزار شد که به فراخور در مکان‌های پیش‌بینی شده از قبل انجام می‌شود. در این جلسه آقای حجت نظری میزبان بودند. در ارتباط با قرارداد بازیکنان و معوقات، جذب بازیکنان و همینطور موضوعات دیگر صحبت‌های انجام شد.

 

نیکخو همچنین در گفت‌وگو با ایسنا تاکید داشت که احمد سعادتمند در این جلسه حضور داشته است و صحبت‌های لازم در این جلسه انجام شده است و تنها بعضی از اعضای هیات مدیره به علت مشغله، نتوانستند در جلسه حضور داشته باشند و جلسه نیمه تمام ماند.

 

اما حجت نظری، عضو هیات مدیره استقلال، با رد تمامی ادعای‌های نیکخو، تاکید کرد هیچ جلسه و مصوبه‌ای انجام نشده است و در این رابطه گفت: ما توافق کردیم تا در روزهای دوشنبه عصر، به صورت یک هفته‌ در میان و گردشی، جلسه‌ای در دفاتر اعضای هیات مدیره برگزار کنیم.

قرار بود که بنده میزبان اعضای هیات مدیره باشم. ما از ساعت 14:30 روز دوشنبه منتظر عزیزان شدیم اما به دلیل اینکه آقایان سعادتمند، زبده و عبدیان در جلسه غایب بودند و جلسه به حد نصاب خود نرسید،‌ جلسه تشکیل نشد. در این جلسه،‌ بنده، آقای خلیل‌زاده و آقای نیکخو، دبیر جلسه حضور داشتند و به خاطر اینکه جلسه به حد نصاب خود نرسید، ما هیچ مصوبه‌ای نداشتیم.

 

جدیدترین تناقض گویی مدیران استقلال بامداد امروز رخ داد. سرمربی ایتالیایی سابق آبی‌پوشان پایتخت با انتشار مطلبی در فضای مجازی در مورد اخبار منتشر شده این روزها گفت:‌ من امروز خیلی عصبانی هستم. به‌نظر می‌رسد که فدراسیون مجوز را رد کرده است. من هیچ‌وقت پیشنهادی را رد نکردم چون هیچ پیشنهادی ارسال نشده بود. من عشق شما (هواداران استقلال) را احساس می‌کنم و می‌خواهم به شما اجازه دهم که بدانید همه چیز ساختگی بوده است. من امروز خیلی ناراحت هستم.

 

این مساله در ادامه واکنش مهدی عبدیان،‌ عضو هیات مدیره باشگاه استقلال را به همراه داشت و در این رابطه در اینستاگرامش نوشت: با توجه به مصوبه هیات مدیره (با رای مثبت همه اعضا) به مدیرعامل دستور داده شد نسبت به بازگرداندن آقای استراماچونی اقدام نمایند و از هدر رفتن بیت المال جلوگیری شود و باشگاه از یک غرامت سنگین نجات پیدا کند. در مذاکرات مدیرعامل با آقای استراماچونی توافق شفاهی و نظر مثبت ایشان برای بازگشت جلب شد ولی با توجه به منع ورود بازیکن و مربی خارجی ارسال قرارداد نهایی یا پیش نویس قرارداد به ایشان غیر ممکن بوده است و ارسال آن تبعاتی برای باشگاه داشت.

 

او همچنین تاکید کرد: طبق گفته مدیر عامل بنده به عنوان عضوی کوچک لازم دانستم برای روشن شدن افکار عمومی توضیح مختصری به شما عرض کنم که امیدوارم توضیحات تکمیلی و جزئیات بیشتر توسط مدیرعامل منتشر شود. اینجانب وظیفه اجرایی نداشته ولی فراتر از وظایف خودم به عنوان یک هوادار باشگاه اقداماتی را انجام داده و منتشر نمودم.

 

این مساله نشان دهنده ضعف کادر مدیریت اظهارات مسئولان استقلال در رسانه‌ای کردن یک رویداد است. چنین مساله‌ای از زمان حضور سعادتمند و کادر مدیریتش بارها دیده شده است و مشخص نیست که این شکاف و این ضعف تاکتیکی از کجا ناشی می‌شود و باید دید با این روند چه سرنوشتی در انتظار این باشگاه خواهد بود.

 

منبع: ایسنا

پایتخت دربی فضای مجازی   اخبار برگزیده
  

اگر روحانی و احمدی ‌نژاد با هم رقابت کنند، احمدی نژاد پیروز می شوددولت آقای روحانی، دولت یکدست و وزرا هم از یک جناح نبوده و بعضا حتی همفکر شخص حسن روحانی هم نبوده‌اند. او موجب شده نوعی نارضایتی و ناخشنودی از جانب مردم و رای‌دهندگان به او ایجاد شود. دولت روحانی در سطح ملی موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین حسن روحانی روزنامه وام 

  

سخنرانی روحانی ساعت 9 امشب در مجمع عمومی سازمان مللتمام وجوه جهان امروز متأثر از کرونا است آنچنانکه هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل نیز با سخنرانی‌های ضبط شده‌ی سران برگزار خواهد شد
۵۵ آنلاین سازمان ملل نیویورک توئیتر 

  

برای انتخابات 1400 با شخصیت‌ها و احزاب تاثیرگذار اصلاح‌طلب رایزنی می‌کنیمدر جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران، موضوع انتخابات1400 مورد بررسی قرار گرفت. همچنین غلامحسین کرباسچی گزارشی از دیدار با مهدی کروبی ارائه داد.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری اصلاح طلبان غلامحسین کرباسچی 

  

دارویی برای تعدیل پاسخ التهابی در کووید-19 شدیدمحققان "دانشگاه مالاگا"(University of Malaga) و "مرکز نانوپزشکی و زیست فناوری اندلس"(BIONAND) اسپانیا در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند از یک دارو می‌توان برای تعدیل پاسخ التهابی در موارد شدید کووید-19 استفاده کرد.
مملکت‌آنلاین درمان فناوری دارو 

  

تصمیم جامعه روحانیت برای انتخابات 1400عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که این تشکل برنامه ای برای معرفی کاندیدا در انتخابات 1400 ندارد.
مثلث جامعه روحانیت مبارز خودرو پدر 

  

جزئیات تحریم های جدید آمریکا پس از مکانیسم ماشه + فیلمرئیس‌جمهور آمریکا بیانیه‌ای درباره تحریم‌های جدید اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرد.
گسترش رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

افرادی که نباید ماسک بزنندافرادی که بدون کمک قادر به برداشتن ماسک از صورت‌شان نیستند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.
مستقل‌آنلاین ماسک ورزش کودکان 

  

دونالد ترامپ، سال‌ها پیش از ریاست جمهوری خود معتقد بوده که اوباما قصد یک حمله نظامی به ایران را دارد چرا که این حمله بر موقعیت او در افکار عمومی و نظرسنجی‌ها موثر است. حال برخی گزارش‌ها و اقدامات آمریکا حاکی از فعال شدن این تئوری ترامپ در شش هفته باقیمانده به انتخابات آمریکاست.
رویداد۲۴ واشنگتن دونالد ترامپ خاورمیانه 

  

سخنگوی دولت نشست خبری این هفته خود را در سیستان بلوچستان برگزار کرد و با مقایسه دولت صدام و ترامپ به تشریح شباهت‌های آن‌ها در صدمه به ایران پرداخت.
رویداد۲۴ صادرات غیرنفتی سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور 

  

محصول جدید ایران خودرو در راه است | تصاویر و مشخصاتمدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

ممنوعیت تردد خودرو در برخی خیابان‌های تهران امروز اول مهرمدیریت‌های شهری در بسیاری کشورها در روز جهانی بدون خودرو، شهروندان را به پرهیز از استفاده از خودروهای شخصی ترغیب می‌کنند. این روز مقارن با اول مهر ماه، با پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو که در دوران شهرداری پیروز حناچی از سوی مدیران شهری پیگیری می‌شود، همزمان شده است.
خودروتک خودرو شهرداری تهران تهران 

  

اقدام ادعایی آمریکا در بازگشت تحریم‌ها علیه ایران با واکنش رسانه‌ها و تحلیلگران مختلفی روبرو بوده و همگی حاکی از یک واقعیت انکار نشدنی است: انزوای بی قید و شرط ایالات متحده!
رویداد۲۴ رسانه ایالات متحده آمریکا ایران 

  

متهم اصلی بحران در بازار خودرواختلاف قیمتی که علتی جز تعلل شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو و غیرواقعی بودن قیمت‌های اعلام شده توسط این شورا ندارد.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

ترامپ قبل از انتخابات ناچار به لفاظی است/ ادعای فعال‌سازی اسنپ بک کلاهبرداری ترامپ است/ آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد/ جهان مخالف احیای تحریم‌هاستاستاد دانشگاه شیکاگو تاکید کرد: جهان مخالف احیای تحریم‌های سازمان ملل است و آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد.
ایلنا دونالد ترامپ ترامپ سازمان ملل 

  

تحریم‌های آمریکا علیه ایران در راستای معامله قرن انجام می‌شودیکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا علیه ایران در چارچوب عملی کردن نقشه معامله قرن صورت می گیرد.
۵۵ آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  اخبار داغ
  

آخرین آمار کرونا در ایران| فوت 175 نفر در 24 ساعت گذشته/تعداد فوتی‌ها از 25 هزار نفر گذشتسخنگوی وزارت بهداشت با اعلام ابتلای 175 نفر دیگر از مبتلایان کرونا در 24 ساعت گذشته گفت: تعداد فوتی‌های کرونا از مرز 25 هزار نفر گذشت.
تسنیم ایران اصفهان وزارت بهداشت 

  

جزییات جلسه بیست و ششم کارگروه مقابله با پیامدهای کرونابسته جامع پساکرونایی برای حمایت از مشاغل آسیب‌دیده تدوین می‌شود
برنا 

  

آخرین آمار رسمی قربانیان کرونا در کشور/ عبور جانباختگان از مرز 25هزار تنسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3521 بیمار جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت قزوین زنجان 

  

آخرین آمار کرونا در ایران|فوت 175 نفرسخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 3 مهر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 521 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد
۵۵ آنلاین ایران وزارت بهداشت قزوین 

  

شما قربانیان کرونا در کشور از 25 هزار نفر عبور کرد/24 استان در وضعیت قرمز کروناییسیما سادات لاری از فوت 175 نفر بر اثر کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
برنا 

  

فوت 175 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته/حال 3957 بیمار وخیم است به گزارش خبرنگار مهر، سیما سادات لاری، بعد از پنجشنبه در ارتباط تصویری با شبکه خبر سیما، به ارائه تازه‌ترین آمار کرونا در کشور پرداخت. وی با اشاره به شناسایی 3 هزار و 521 مورد جدید کرونا در کشور، گفت: آمار بیماران به 436 هزار و 319 نفر رسید. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: هزار و 569 فرد مبتلا در 24 ساعت گذشته بستری شده‌اند. لاری به مورد 175 فوتی در شبانه روز گذشته اشاره کرد و افزود:…
مهر وزارت بهداشت خبرنگار 

  

قیمت دلار بعد از عملیات ضربت بانک مرکزیدیشب دلار در معاملات پشت‌خطی وارد کانال 28 هزار تومان شد تا رکوردی جدید به ثبت رساند.
گسترش قیمت دلار بازار تهران 

  

دستور جدید روحانی برای مبارزه با کرونارئیس جمهور به کمیته‌های امنیتی- اجتماعی و درمان دستور داد با تشدید نظارت‌ها، برای کسانی که عامدا و علیرغم تذکرات چند باره همچنان از عمل به دستورالعمل های بهداشتی طفره می‌روند و سلامت خود و جامعه را به خطر می‌اندازند، اعمال مجازات و از جمله معرفی به افکار عمومی را در دستور کار قرار دهند.
اقتصادنیوز دستورالعمل حسن روحانی رئیس جمهور 

  

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/07/03؛آخرین قیمت طلا و سکه؛ دلار رکورد زدهم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک‌میلیون و 250 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 13میلیون و 400 هزار تومان و قیمت دلار 28 هزار و 500 تومان است.
تسنیم قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

میوه‌ها و سبزیجات ضد کرونا هستنداستفاده از میوه‌ها و سبزیجات تازه در برنامه غذایی روزانه، به عنوان منبع غنی ویتامین‌ها توصیه شده است.
شما‌نیوز دانشگاه علوم پزشکی تهران سبزیجات تهران