شاهد ایجاد فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی خواهیم بود

پروانه سلحشوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری استقبال بی نظیر زنان از خرید بلیت بازی ایران و کامبوج گفت: حضور زنان در ورزشگاه علیرغم حرف و حدیث های فراوان در آستانه به نتیجه رسیدن است بطوریکه خبرهایی از استقبال بانوان برای خرید بلیت از رسانه ها شنیده می شود . نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: ورود زنان به ورزشگاه…

شاهد ایجاد فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی خواهیم بود

پروانه سلحشوری در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  با یادآوری استقبال بی نظیر زنان از خرید بلیت بازی ایران و کامبوج گفت: حضور زنان در ورزشگاه علیرغم حرف و حدیث های فراوان در آستانه به نتیجه رسیدن است بطوریکه خبرهایی از  استقبال بانوان  برای خرید بلیت  از رسانه ها شنیده می شود  .

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: ورود زنان به ورزشگاه بعد از مدتی بحث و گفتگو تحقق پیدا کرد و این نشان می دهد که اگر مطالبات جامعه  زنان با کوشش و همدلی گروه های مختلف اجتماعی همراه باشد بدون شک به نتیجه می رسد.

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: مدت ها پیش فراکسیون زنان به دنبال تحقق این خواسته بانوان بودند؛ ورود زنان به ورزشگاه اتفاق بسیار خوشایند و امید بخشی است که  نشان می دهد جامعه ایرانی فارغ از نگاه جنسیتی می تواند با رفتار مسالمت آمیز  به خواسته های خودشان برسند.

فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی

وی در ادامه یادآورشد: اما و اگرهای بسیاری در تحقق این خواسته زنان وجود داشته است، عده ای بر این باور بودند که ورود زنان به ورزشگاه می تواند آسیب هایی را به همراه داشته باشد؛ به این نتیجه رسیدند که اگر شرایط حضور زنان در ورزشگاه مهیا شود اشکالی ندارد، اغلب کسانی مخالف حضور زنان در ورزشگاه بودند معتقدند، فضای خشن و مردانه ورزشگاه مناسب حضور زنان نیست ولی به نظر می رسد با فراهم شدن زیر ساخت ها و حضور زنان در ورزشگاه ها این فضا روی به بهبودی پیش رفته و امیدواریم در آینده نزدیک شاهده فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی باشیم.

زنان نیمی از جامعه هستند و خواسته های متفاوتی دارند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در جامعه کنونی ما خواسته های دیگری غیر از  ورود زنان به ورزشگاه وجود دارد  که می توانیم جزو خواسته و مطالبات مهم زنان و دختران کشورمان دانسته، از امکانات تحصیلی و اشتغال گرفته تا ازدواج و حقوق حضانت آنها زنان به عنوان نیمی از جامعه ایرانی از یک گروه خاصی نیستند نوع مطالبات آنها هم با یکدیگر فرق می کند، نیازها و الویت های زنان  تعاریف جداگانه ای دارد و هیچ کدام قابل  انتقال به دیگری نیست.

رسیدن بانوان به خواسته هایشان مانع از ازدواج آنها نیست، زنان در کنار حق تحصیل ، اشتغال و حقوقی از قبیل ورود آنها به ورزشگاه برخوردارند

نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: رسیدن بانوان به خواسته هایشان مانع از ازدواج آنها نیست، زنان در کنار حق تحصیل ، اشتغال و حقوقی از قبیل ورود به ورزشگاه برخوردارند که تحقق این حقوق نمی تواند مانعی بر سر راه ازدواج آنها باشد؛  زمانی که بسیاری اما و اگرها مانع رسیدن زنان به حقوق قانونی آنها می شود قانونگذاران باید ورود پیدا کرده، این حقوق پایمال شده آنها را واخواهی کنند./

 

پایان پیام

ورزشگاه آزادی ورود زنان به ورزشگاه ورزشگاه   اخبار برگزیده
  

3 خودروی جایگزین پژو 405 چقدر موفق خواهند بود؟روز گذشته ایران خودرو به صورت رسمی برنامه خود برای معرفی مدل‌های جانشین پژو 405 جی‌ال‌ایکس را اعلام کرد. بر این اساس تیپ گازسوز این خودرو جایگزین مدل‌های تاکسی خواهند شد و البته برای پر کردن جای خالی مدل محبوب بنزینی سمند، پارس و رانا در نظر گرفته شده است. حالا نکته مهم اینجاست که این 3 خودرو در فاز قیمت دیگری قرار دارند.
خودروتک پژو ایران خودرو ایران 

  

تولید یک مدل پراید متوقف نمی شود؟در حالی که بحث توقف تولید پراید جدی است و حتی برنامه زمانبندی آن نیز از سوی شرکت سازنده اعلام شده است، به نظر می رسد تولید دست کم یک مدل از پراید ادامه پیدا خواهد کرد و صحبتی از توقف تولید آن به میان نیامده است.
خودروتک تولید خودرو پژو 

  

نظر رهبر انقلاب در مورد «چندهمسری»/ بیانیه 3 کشور اروپایی در مورد اقدامات برجامی ایران/ مشروح هشتمین پرونده رسیدگی به 9 متهم اقتصادی/ شکایت 100 دانشجو از علی مطهری به هیأت نظارتانتقاد یک وکیل دادگستری از عدم مشخص شدن سرنوشت پرونده معاون شهردار پیشین و عضو دفتر رئیس قوه قضائیه، گزارش نشنال اینترست از آمادگی سیستم دفاعی ایران برای مقابله با تهدیدها، بیانیه 3 کشور اروپایی در مورد اقدامات برجامی ایران، آغاز ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره­ ی مجلس از 10 آذر،‌ مشروح هشتمین پرونده رسیدگی به 9 متهم اقتصادی، شکایت 100 دانشجو از علی مطهری به هیأت نظارت، ...
ایلنا رهبر انقلاب ستاد انتخابات کشور ایران 

  

اگر ترامپ دانشجوی تاریخ بود، می‌دانست که در سال 1964، آمریکا درگیری طولانی و خونینی در ویتنام را با بهانه حمله به دو ناوشکن در آب‌های جنوب چین شروع کرد. لذا اگر ترامپ به‌دنبال دلیلی برای انتقام‌جویی علیه ایران باشد، می‌تواند مطمئن باشد که لیستی بلند از اقدامات تحریک‌آمیز را در جیبش حمل می‌کند و انتخاب‌های فراوانی دارد.
نامه نیوز روزنامه ترامپ باراک اوباما 

  

مدیر بخش سیاست عدم اشاعه تسلیحات اتمی در انجمن کنترل تسلیحات آمریکا، گام چهارم کاهش محدودیت‌های ایران به موجب برجام را نقض این توافق بین المللی ندانست و گفت در حال حاضر ایران به دنبال دستیابی به بمب اتم نیست.
نامه نیوز غنی سازی اورانیوم آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

رییسی : عقب نشینی نمی کنیمدستگاه قضایی در مقابله با فساد عادلانه و منصفانه عمل می کند
مثلث قوه قضاییه جمهوری اسلامی حوزه 

  

نشریه آمریکایی : ترامپ جرات جنگ با ایران را نداردفارن افرز نوشت: در مقابل فشار حداکثری آمریکا ایران تاب آورد و قدرتمندتر شد.
مثلث ترامپ جنگ ایران 

  

آنکه در مبارزه با فساد «خط قرمز» داشت احمدی‌نژاد بودذوالنوری مدعی شده بود که رییس جمهور قصد داشته مردم یزد را با هم درگیر کند. روزنامه ایران در سر مقاله خود به اظهارات رییس کمیسیون امنیت ملی پاسخ داد و نوشت: اتفاقاً آخرین تجربه به جان هم انداختن مردم شاهکار دوستان و همفکران جناب ذوالنور در مشهد و در دی ماه سال 96 بود که به سرعت سراسری شد و با تدابیر وزارت کشور و نیروی انتظامی آن آشوب فروکش کرد.»
مستقل‌آنلاین ابوالحسن بنی صدر پدر احمدی نژاد 

  

تحریم مداحان میلیونی/مداح 25 میلیون تومانی نمی‌خواهیم!مسئول «هیئت انصارالمحسن» قم پ: زنگ زدیم به آقایی که متاسفانه در سیمای خودمان اعلام می‌کند من چیزی نمی‌گیرم، گفت برای یک شب 25 میلیون تومان می‌گیرم. 25 میلیون تومان برای نیم ساعت مداحی، یعنی ثانیه‌ای و دقیقه‌ای چند؟ این درد را به کجا ببریم؟ یک نفر دیگر گوشی را برداشته می‌گوید چه جور برنامه‌ای می‌خواهید؟ ... می‌گوید مثلا اگر توی روضه کسی غش کرد، مبلغ می‌رود بالا!»/ایرنا
مستقل‌آنلاین مداحان قم 

  

اظهارات جدید زنگنه درباره «سهمیه‌بندی بنزین»اقتصادنیوز؛ بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت توضیحاتی را درباره مخزن جدید نفتی کشف شده و بحث‌های مطرح شده درباره سهمیه‌بندی بنزین ارائه کرد.
اقتصادنیوز بیژن نامدار زنگنه سهمیه بندی بنزین بنزین 

  اخبار داغ
  

یک کارشناس: تورم بنزین 2000 تومانی 1.8 درصد استیک کارشناس گفت: اگر نرخ بنزین هزار و 500 تومان شود میانگین تأثیر آن بر تورم و همه دهک‌های جامعه 34 صدم درصد و اگر 2 هزار تومان شود یک و هشت دهم درصد است.
تسنیم تورم سهمیه بندی بنزین بنزین 

  

برگشت دلالان به بازار با افزایش قیمت دلار / تب خرید ارز بالا گرفتاز صبح امروز دلار در بازار آزاد تا سقف 11 هزار و 800 تومان معامله می‌شود و نرخ فروش دلار در صرافی بانک‌ها 11 هزار و 500 تومان اعلام شده است.
ایلنا بهار بانک مرکزی بانک 

  

مدیرعامل بهینه‌سازی مصرف سوخت: دومین بنزین ارزان دنیا را داریم/دهک‌های پایین باید از افزایش قیمت انرژی منتفع شوندمدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت با اعلام اینکه دومین بنزین ارزان دنیا را داریم گفت: بحث افزایش قیمت انرژی باید نظارتی و حمایتی باشد و اگر تغییری در قیمت روی دهد باید دهک‌های کم درآمد جامعه منتفع شوند.
تسنیم مصرف سوخت سهمیه بندی بنزین بنزین 

  

حسین امیری خامکانی:بیشترین صادرات غیرنفتی چندسال گذشته در اختیار استان کرمان بوده ، بهترین پسته ی زیر کشت ایران در شهرستان انار استان کرمان قرار دارد و مرغوبترین خرمای کشور که خرمای مضافتی بم است به دست کشاورزان کرمانی تولید می شود.
صراط بانک گردشگری فولاد 

  

آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز پنجشنبه 1398/08/23 | صعود شاخص ارزی؛ دلار به کانال 12هزار تومان نزدیک شداقتصادنیوز، امروز پنجشنبه 23 آبان 98 بازار طلا و ارز شاهد جهش قیمت‌ها بود به‌طوری که دلار وارد کانال 11800تومان شد، هر گرم طلای 18 عیار وارد کانال 411 هزار تومانی شد و سکه تمام 4 میلیون و 40 هزار تومان قیمت خورد.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت دلار 

  

ابراز امیدواری وزیر ورزش به افزایش درآمدها از طریق مالیات بر ارزش افزودهوزیر ورزش و جوانان گفت: از محل درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده سال آینده درآمد بیشتری نصیب ورزش می‌شود.
ایلنا ورزش وزارت ورزش و جوانان مالیات 

  

ارز ابزار مناسبی برای سرمایه گذاری نیسترئیس کل بانک مرکزی: تاکید می‌کنم که، ارز ابزار مناسبی برای سرمایه گذاری نیست و ریسک‌های جدی خود را دارد.
مستقل‌آنلاین ارز سرمایه بانک مرکزی 

  

قیمت طلا و ارز در بازار امروز استانبولدلار آمریکا امروز در بازار استانبول با قیمت 5.7650 لیر و یورو نیز به بهای 6.3460 لیر ترکیه فروخته شد.
ایلنا قیمت یورو ارز