شاهد ایجاد فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی خواهیم بود

پروانه سلحشوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری استقبال بی نظیر زنان از خرید بلیت بازی ایران و کامبوج گفت: حضور زنان در ورزشگاه علیرغم حرف و حدیث های فراوان در آستانه به نتیجه رسیدن است بطوریکه خبرهایی از استقبال بانوان برای خرید بلیت از رسانه ها شنیده می شود . نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: ورود زنان به ورزشگاه…

شاهد ایجاد فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی خواهیم بود

پروانه سلحشوری در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  با یادآوری استقبال بی نظیر زنان از خرید بلیت بازی ایران و کامبوج گفت: حضور زنان در ورزشگاه علیرغم حرف و حدیث های فراوان در آستانه به نتیجه رسیدن است بطوریکه خبرهایی از  استقبال بانوان  برای خرید بلیت  از رسانه ها شنیده می شود  .

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: ورود زنان به ورزشگاه بعد از مدتی بحث و گفتگو تحقق پیدا کرد و این نشان می دهد که اگر مطالبات جامعه  زنان با کوشش و همدلی گروه های مختلف اجتماعی همراه باشد بدون شک به نتیجه می رسد.

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: مدت ها پیش فراکسیون زنان به دنبال تحقق این خواسته بانوان بودند؛ ورود زنان به ورزشگاه اتفاق بسیار خوشایند و امید بخشی است که  نشان می دهد جامعه ایرانی فارغ از نگاه جنسیتی می تواند با رفتار مسالمت آمیز  به خواسته های خودشان برسند.

فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی

وی در ادامه یادآورشد: اما و اگرهای بسیاری در تحقق این خواسته زنان وجود داشته است، عده ای بر این باور بودند که ورود زنان به ورزشگاه می تواند آسیب هایی را به همراه داشته باشد؛ به این نتیجه رسیدند که اگر شرایط حضور زنان در ورزشگاه مهیا شود اشکالی ندارد، اغلب کسانی مخالف حضور زنان در ورزشگاه بودند معتقدند، فضای خشن و مردانه ورزشگاه مناسب حضور زنان نیست ولی به نظر می رسد با فراهم شدن زیر ساخت ها و حضور زنان در ورزشگاه ها این فضا روی به بهبودی پیش رفته و امیدواریم در آینده نزدیک شاهده فضای خانوادگی در ورزشگاه آزادی باشیم.

زنان نیمی از جامعه هستند و خواسته های متفاوتی دارند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در جامعه کنونی ما خواسته های دیگری غیر از  ورود زنان به ورزشگاه وجود دارد  که می توانیم جزو خواسته و مطالبات مهم زنان و دختران کشورمان دانسته، از امکانات تحصیلی و اشتغال گرفته تا ازدواج و حقوق حضانت آنها زنان به عنوان نیمی از جامعه ایرانی از یک گروه خاصی نیستند نوع مطالبات آنها هم با یکدیگر فرق می کند، نیازها و الویت های زنان  تعاریف جداگانه ای دارد و هیچ کدام قابل  انتقال به دیگری نیست.

رسیدن بانوان به خواسته هایشان مانع از ازدواج آنها نیست، زنان در کنار حق تحصیل ، اشتغال و حقوقی از قبیل ورود آنها به ورزشگاه برخوردارند

نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: رسیدن بانوان به خواسته هایشان مانع از ازدواج آنها نیست، زنان در کنار حق تحصیل ، اشتغال و حقوقی از قبیل ورود به ورزشگاه برخوردارند که تحقق این حقوق نمی تواند مانعی بر سر راه ازدواج آنها باشد؛  زمانی که بسیاری اما و اگرها مانع رسیدن زنان به حقوق قانونی آنها می شود قانونگذاران باید ورود پیدا کرده، این حقوق پایمال شده آنها را واخواهی کنند./

 

پایان پیام

ورزشگاه آزادی ورود زنان به ورزشگاه ورزشگاه   اخبار برگزیده
  

41 سال شعار عدالت دادید درحالیکه سیل سیستان و بلوچستان را ویران کردمحمدرضا یزدانپرست گفت: 41 سال از انقلابی که شعارش عدالت بوده گذشت و این حد از شکاف عدالتی، اصلا منطقی نیست! این مردمان، آخرِ قناعت و صبوری و نجابت هستند! اینها انتقادهای شنیدنی مجری تلویزیون از رسیدگی به سیل‌ زدگان سیستان و بلوچستان و محرومیت مردمان این دیار بود.
مستقل‌آنلاین سیل تلویزیون 

  

کتک زدن داور در لیگ فوتبال ایرانبازهم کتک زدن داور در زمین فوتبال اتفاق افتاد. انگار اتفاقات عجیب و غیراخلاقی در فوتبال ایران تمامی ندارد. این بار داور بازی چوکا در تالش بعد از دادن کارت زرد به یکی از بازیکنان، مورد ضرب و شتم شدیدی قرار گرفت!
مستقل‌آنلاین فوتبال ایران زمین 

  

در هفته‌ای که شاخص بازار سهام بیش از 13 درصد افزایش داشت و طلا هم روند صعودی خود را حفظ کرد، قیمت دلار با بازدهی منفی مواجه شد. آیا این روند در هفته پیش‌رو تغییر خواهد کرد؟
نامه نیوز دلار حسن روحانی رئیس جمهور 

  

یک فعال سیاسی گفت: اگر گفته سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر پرونده فساد مالی داشتن نمایندگان فعلی مجلس درست باشد باید تاسف خورد.
نامه نیوز شورای نگهبان فساد مالی سردار سلیمانی 

  

حال و هوای بازار و چشم انداز قیمت خودرو چگونه است؟در شرایطی که بازار خودرو طی هفته‌های گذشته با افزایش تقاضا و طبعا قیمت مواجه شده بود، هفته گذشته کمی از رونق خرید و فروش افتاد، هرچند باز هم قیمت برخی محصولات بالا رفت.
خودروتک خودرو بازار خودرو قیمت 

  

وام دوگانه سوز کردن خودرو به کجا رسید؟موج تقاضا برای دوگانه‌سوز کردن خودروها همچنان بی‌پاسخ مانده است. بعد از افزایش قیمت بنزین، تقاضای زیادی برای دوگانه‌سوز کردن خودروهای بنزین‌سوز ایجاد شد این در شرایطی است که مسوولان نفتی کشور نیز در اوج‌گیری این تفاضا سهم بسزایی ایفا کردند...
خودروتک وام خودرو گاز 

  

پاسخ تند جمهوری اسلامی به علم‌الهدی و کدخداییاقتصادنیوز: جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز خود به برخی اظهارات ازجمله اظهارات احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد و عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان پاسخ داد.
اقتصادنیوز جمهوری اسلامی مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور 

  

واکنش شدید به پنهان کاری ترامپ درباره تلفات انتقام موشکی ایرانکاربران آمریکایی و سایر کشورها در فضای مجازی به دروغگویی و پنهان‌کاری دولت آمریکا درباره تلفات انتقام موشکی ایران واکنش نشان دادند.
مثلث دونالد ترامپ ترامپ انتقام 

  

برایان هوک: آمریکا یک فرمانده سپاه را در فهرست تحریم‌های خود قرار داددولت آمریکا در ادامه سیاست‌های خصمانه خود علیه ایران، یک مقام سپاه ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داد.
ایلنا سپاه پاسداران ایران دولت 

  

ظریف اعلام کرد: آمادگی ایران برای مذاکره با عربستانوزیر خارجه با اعلام آمادگی ایران برای مذاکره با عربستان و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس، درباره توافقی دیگر در موضوع هسته ای، تصریح کرد: به هیچ عنوان درباره توافق جدیدی مذاکره نمی کنیم.
مثلث محمدجواد ظریف ایران جمهوری اسلامی ایران 

  اخبار داغ
  

اقتصاد نیوز:در سال 1981 در حالی که مردم برزیل زیر چکمه نظامی حکومتشان روز به روز ضعیف‌تر می‌شدند، گروهی از بازیکنان باشگاه کورینتیانس Corinthians تصمیم گرفتند با دخیل کردن همه بازیکنان، سرمربیان، تیم‌های فنی و پزشکی در تصمیم گیری‌های داخل این باشگاه، یک مدل دموکراتیک ویژه برای مدیریت باشگاه خود راه اندازی کنند.
اقتصادنیوز اقتصاد برزیل 

  

تورم سرکش‌تر شده اما دولت تن به توزیع کالابرگ نمی‌دهد/ نقطه‌ پایانِ تعدیل ساختاری، کِی از راه می‌رسد؟بررسی نرخ تورم از 6 سال گذشته تاکنون نشان می‌دهد که سیاست‌های جبرانی باید پی‌ریزی شوند؛ در غیر این صورت دهک‌های پایین درآمدی نمی‌توانند با یارانه 45 هزار و 500 تومانی، حتی زیست حداقلی را داشته باشند. کلیه این سیاست‌ها تجسم کامل تعدیل ساختاری است اما دولت هیچ برنامه‌ای برای توزیع کالابرگ ندارد.
ایلنا تورم اینترنت الکترونیک 

  

ملکه ارزهای دیجیتالاقتصاد نیوز:اثر هاله‌ای (Halo Effect) یکی از مهم‌ترین و بدترین خطاهای شناختی ما آدم‌ها است. این خطای شناختی باعث می‌شود آدم‌ها قول ظاهر را بخورند. به‌واسطه این خطای شناختی است که می‌توان منطق و درک عقلایی آدم‌ها را در تحت تاثیر قرار داد و صرفا با ظاهر مرتب و تمیز، کاری کرد که دیگران قضاوت‌های مثبت درباره افراد داشته باشند بدون اینکه هیچ دلیل منطقی پشت آن‌ باشد.
اقتصادنیوز اقتصاد ایران افزایش قیمت 

  

همان طور که می‌دانید هنگام شب، بزاق کمتری نسبت به طول روز تولید می شود.
نامه نیوز پوسیدگی دندان باکتری تولید 

  

برخی به جای عبرت از گذشته بر طبل، تفرقه می‌کوبند/ تریبون دست اقلیتی است که برای رای مردم ارزش و جایگاه قائل نیستندفعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: گروه اقلیت به جهت اتکا به زور و قدرت به جای اینکه تجدید نظر کنند و عبرت بگیرند، بر طبل تفرقه می‌کوبند.
برنا 

  

افشارزاده: نبود ایران در لیگ قهرمانان آسیا به AFC لطمه می‌زندمدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا سیاسی است، گفت: نبود ایران در لیگ قهرمانان آسیا به AFC لطمه می‌زند.
تسنیم بهرام افشارزاده ایران کنفدراسیون فوتبال آسیا 

  

پیولی: زلاتان یک ارزش افزوده است/ میلان از لحاظ ذهنی آماده نشان می‌دهداستفانو پیولی از تیمش انتظار یک بازی زیبا مقابل رقیب را دارد.
تسنیم بازی زمین فوتبال