خرید دوربین دید در شب مادون قرمز و دید در شب رنگی

رپورتاژ آگهی خرید دوربین دید در شب دوربین مداربسته، یک سیستم نظارت تصویری است که می توان گفت عملکرد آن مانند چشم انسان است، یعنی برای تشکیل تصویر نیاز به نور در محیط هست. یطوریکه دوربین نوری که از اجسام مختلف در محیط منعکس شده را دریافت می کند و با استفاده از آن تصویر … نوشته خرید دوربین دید در شب مادون قرمز و دید در شب رنگی اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

رپورتاژ آگهی

خرید دوربین دید در شب

دوربین مداربسته، یک سیستم نظارت تصویری است که می توان گفت عملکرد آن مانند چشم انسان است، یعنی برای تشکیل تصویر نیاز به نور در محیط هست. یطوریکه دوربین نوری که از اجسام مختلف در محیط منعکس شده را دریافت می کند و با استفاده از آن تصویر می سازد.

بدین تربیت وقتی نوری در محیط نباشد در واقع ما تصویری نیز نداریم. از آنجاییکه دوربین های مداربسته اغلب برای نظارت در شب تهیه می شوند، کیفیت تصویری که در شب ارائه می دهند بسیار مهم است. اگر بنا باشد دوربین مداربسته در فضایی نصب شود که تاریک باشد و بدون هیچ نوری، چاره چیست؟

می توان نور سفید یا مرئی محیط را بالا ببریم اما گاهی برای بالا بردن امنیت محیط نمی توان نور سفید را در محیط افزایش داد، بنابراین می توان از دوربین دید در شب استفاده کرد. اشعه مادون قرمز برای انسان مرئی نیست، محیط تاریک است ولی از محیط می توان تصویر داشت.

ممکن است پیش از خرید دوربین مداربسته، آنچه پیش از همه مدنظر شما است، قیمت دوربین مداربسته باشد، البته که بودجه مالی شما برای داشتن این تجهیزات مهم است، اما باید دقت کنید که هرچه قابلیت های دوربین مداربسته بالاتر باشد، قیمت دوربین مداربسته دید در شب نیز به مراتب بالاتر است. اگر بخواهید خرید دوربین مداربسته را از برند شناخته شده ایی انجام دهید مثلا خرید دوربین مداربسته داهوا، میتوان به کیفیت آن اعتماد کرد و نگران اختلال در عملکرد آن نبود. در هر صورت به هنگام خرید دوربین مداربسته به قابلیت دید در شب آن باید توجه کرد و کیفیت تصویر ارائه شده از این دوربین ها را باید مدنظر قرار داد.

برای مشاوره و خرید و فروش دوربین مداربسته دید در شب در شهر های چالوس، نوشهر، کلارآباد، متل قو، نشتارود، نمک آبرود، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، نور، رویان، محمودآباد، چمستان و … می توانید با مشاورین متخصص فرابین گستر به آدرس اینترنتی FarabinGostar.ir با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.

نور مرئی محیط را افزایش دهیم: برای داشتن تصویر با کیفیت از دوربین دید در شب، شب هنگام که نور محیط کاهش پیدا می کند میتوان با افزایش نور مرئی در محیط که تابش یکنواخت و مطلوب داشته باشد، کمک می کند کیفیت تصاویر دوربین دید در شب افزایش پیدا کند. محیط های کوچک با اضافه کردن چند منبع نور کوچک شرایط مطلوب را پیدا می کنند و محیط های بزرگ با افزودن منابع نوری قوی به این شرایط دست پیدا می کنند.مانع از تابش مستقیم اشعه مادون قرمز به لنز دوربین شویم: مادون قرمز هم مانند نور خورشید یا هر منبع نور دیگری می تواند آسیب زننده باشد و موجب کاهش کیفیت تصویر دوربین مداربسته می شود. بنابراین پیش از خرید و نصب دوربین مداربسته دید در شب کاملا محیط را بررسی کنید تا از بروز اختلال در عملکرد دوربین و در نهایت پایین آمدن کیفیت دوربین پیشگیری شود.دوربین را از منبع نور قوی دور نگه داریم: نور مستقیمی که به دوربین مداربسته می تابد موجب می شود که تصاویر کاملا بی کیفیت با روشنایی بالایی که وضوح کمی دارند، داشته باشیم از طرفی به سنسورهای دوربین نیز آسیب می زند. و این د دراز مدت مدت موجب اختلال در عملکرد دوربین میشود. لنز دوربین مداربسته دید در شب را تمیز کنید: راهکاری ساده بنظر می رسد اما بسیار کاربردی و کار راه انداز است، با تمیز کردن شیشه لنز دوربین مداربسته در شب می توان کیفیت تصاویر دریافتی از دوربین مداربسته دید در شب را افزایش داد. فارغ از قیمت دوربین مداربسته دید در شب و هزینه ایی که بابت خرید دوربین مداربسته دید در شب پرداخته شد، نباید مسئولیتمان را در قبال نگهداری از این تجهیزات فراموش کنیم.نور مادون قرمز محیط را افزایش دهیم: اغلب مایلیم که دوربین مداربسته از چشم سارقان دور بماند تا مانع از، از کار انداختن دوربین مداربسته توسط آنها شویم بنابراین بجای نور مرئی یا سفید در محیط می توان نور مادون قرمز را در محیط افزایش داد.

خرید دوربین مدار بسته را از یک برند شناخته شده انجام دهید: برندهای شناخته شده که سالها در زمینه سیستم های امنیتی و حفاظتی در سطح جهانی فعالیت میکنند، سطح کیفی محصولات خود را بالا نگه می دارند  بنابراین می توانید با خرید دوربین مداربسته داهوا خیالتان را از کیفیت تصاویر دریافتی از این دوربین مداربسته و عملکرد خوب آن در طولانی مدت راحت کنید.

دوربین بودجه خورشید   اخبار برگزیده
  

هم‌افزایی ظرفیت‌های بی‌شمار ملی می‌تواند تحریم‌های غیرقانونی را خنثی‌ کندسخنگوی دولت تاکید کرد:هم‌افزایی ظرفیت‌های بی‌شمار ملی می‌تواند تحریم‌های غیرقانونی را خنثی‌ کند.
ایلنا سخنگوی دولت دولت 

  

تشریح آخرین جزییات رتبه‌بندی معلمان پس از ابلاغ آیین‌نامه اجراییوزیر آموزش و پرورش به تشریح آخرین جزئیات رتبه‌بندی معلمان پس از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی آن پرداخت.
ایلنا برنامه ششم توسعه وزارت آموزش و پرورش آموزش 

  

طرح آمریکا در مذاکرات لو رفت؛ توصیه‌ اندیشکده آمریکایی به بایدنارزیابی «شکست» از مذاکرات 2روزه در دوحه با هدف لغو تحریم‌ها درحالی ازسوی برخی رسانه‌ها و مقام‌های سیاسی غربی القا می‌شود که منابع مختلف از ادامه رایزنی‌ها برای ازسرگیری گفت‌وگوهای برجامی خبر می‌دهند و گفته می‌شود با نهایی شدن زمان و مکان دور بعدی، قرار است مذاکرات به‌زودی از سر گرفته شود.
مثلث ایران و آمریکا ازدواج عید قربان 

  

رئیسی: دانشگاه‌ها اتاق فکر دولت هستند/ما نه حق عقب‌گرد داریم و نه حق توقفرئیس جمهور مسئله‌محوری در دانشگاه‌ها را مقدمه‌ای برای برون‌رفت کشور از مشکلات دانست و گفت: ما عمیقاً اعتقاد داریم که دانشگاه‌ها اتاق فکر دولت هستند و همواره بر استفاده از ظرفیت دانشگاهها در پیشبرد امور کشور تأکید داشته‌ایم.
فردا دانشگاه علم و صنعت مهاجرت روشنفکری 

  

خبر خیلی خوش برای استقلالی ها|عکس و فیلمقرارداد سیلوا با استقلال تمدید شد/ادامه حضور مدافع برزیلی در جمع آبی پوشان
خانه فوتبال خبرنگار عکس وام ازدواج 

  

الهلال دوباره در جام باشگاه‌های جهانکنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد تیم عربستانی را به عنوان نماینده قاره کهن در مسابقات جام باشگاه های جهان 2022 معرفی کند.
ایلنا کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال فوتبال آسیا 

  

دستور رئیس‌جمهور برای پرداخت تسهیلات ویژه ازدواج به دهه شصتی‌هامعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به مشکلات ازدواج جوانان دهه شصتی، از دستور رئیس جمهوری به منظور درنظرگرفتن تسهیلات ویژه‌ای علاوه بر وام ازدواج همگانی، برای زوجین دهه شصتی خبر داد.
ایلنا رئیس جمهور وام ازدواج ازدواج 

  

اقبال شاکری: آمریکا باید حرف جدیدی در مذاکرات داشته باشد/خواسته ما رفع تحریم‌ها استعضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وقتی طرف مقابل تقاضای مذاکره می‌کند، یعنی آنها باید حرف جدیدی برای گفتن داشته باشند و امید است حرف‌های جدید آمریکا و غرب بتواند گفتگوها را به نتیجه نزدیک کند.
فردا دیپلماسی کمیسیون عمران مجلس مجلس شورای اسلامی 

  

اطلاعات جدید و مهم از مذاکرات رفع تحریمی در دوحهمشاور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای گفت: مذاکره‌کنندگان ما در این دور از مذاکرات، درباره تضمین‌ها، راستی آزمایی و برچیده شدن تحریم‌ها مذاکره کردند و امتیازات خوبی را به دست آوردند که این باعث استعفای 2 تن از اعضای تیم مذاکره کننده آمریکا شد.
مثلث جمهوری اسلامی ایران وام جمهوری اسلامی 

  

پیام مقامات ارشد امارات به رئیسیمقامات ارشد امارات در پیام‌هایی جداگانه حادثه زلزله هرمزگان را به رئیس‌جمهور کشورمان تسلیت گفتند.
مثلث زلزله ایران رایگان 

  

افزایش تعامل سازمان تعزیرات و دیوان عالی کشوردر نشست رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس دیوان عالی کشور بر افزایش تعامل و ارتباط سازنده تأکید شد.
ایلنا تعزیرات قانون روابط عمومی 

  

جاماندگان سهام عدالت بخوانند/ زمان ثبت نام مشمولان اعلام شدرییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم 4 میلیون نفر جاماندگان افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشند و گروه های بعدی اولویت دار نیز کارگران، کارمندان و ... هستند و احتمالا تا اواسط تابستان آیین نامه فراخوان ثبت نام سهام عدالت در کشور اعلام بشود.
فردا سهام عدالت سهام کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان ابلاغ شدسخنگوی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان خبر داد.
ایلنا قانون وزارت آموزش و پرورش آموزش 

  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  اخبار داغ
  

رکوردشکنی بورس در کاهش ارزش معاملات خرددر این هفته شاخص های بورس با کاهش مواجه شدند اما میزان افت آن ها کم بود. ارزش معاملات نیز همچنان رو به کم شدن است.
اقتصادنیوز شاخص 

  

قیمت سکه و طلا در 16 تیر/ سکه امروز چند؟قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی بر اساس نرخ بازار طلا، جواهر و سکه تهران 14 میلیون و 900 هزار تومان است.
فردا قیمت سکه و طلا جدول 

  

قیمت سکه و قیمت دلار متشکل 16 تیر/ قیمت سکه پایین آمداقتصادنیوز: در بازار امروز قیمت سکه پایین آمد و قیمت دلار متشکل اندکی رشد را تجربه کرد. .
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

قیمت دلار امروز پنجشنبه 16 تیر 1401قیمت دلار در صرافی ملی رقم 27 هزار و 855 تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی 28 هزار و 754 تومان اعلام شد.
فردا قیمت دلار صرافی 

  

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه 16 تیر 1401 / برگشت سکه به کانال 14اقتصادنیوز:قیمت سکه در بازار امروز به کانال 14 میلیون تومان برگشت.
اقتصادنیوز قیمت 

  

قیمت دلار در بازار متشکل پنجشنبه 16 تیر 1401 / رشد اندک قیمت دلاراقتصادنیوز: قیمت دلار در بازار متشکل امروز در مقایسه با روز قبل اندکی رشد کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

دز یادآور کرونا را از چه پلت فرم های استفاده کنیممدیر تحقیق و توسعه R&D موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با بیان این که ایمنی بیشتر افراد جامعه حاصل واکسیناسیون و ایمنی طبیعی است، گفت: برای دوز یادآور توصیه به مصرف واکسن های با مقدار کم آنتی ژن در هر دوز و بر پایه پروتئین نوترکیب است.
برنا واکسیناسیون ژن 

  

هشدار؛ سویه جدید کرونا با ما چه می‌کند؟در آخرین اطلاعیه سازمان بهداشت جهانی در مورد همه‌گیری کرونا، آمارهای متوسط کشورها خبر از افزایش 18 درصدی ابتلا می‌دهد؛ یعنی کرونا در همه جهان با چند هفته فاصله در حال اوج‌گیری است. علت این اوج‌گیری هم گسترش سویه‌های BA4 و BA5 عنوان شده؛ چراکه این سویه‌ها فرار از ایمنی دارند؛ چه ایمنی از ابتلای طبیعی و چه ایمنی ناشی از واکسن.
نامه نیوز عید قربان سازمان بهداشت جهانی ماه 

  

افت ارزش معاملات سهام در بورسارزش معاملات اوراق بدهی در اولین روز کاری هفته 15 درصد از معاملات بازار سهام را شامل می‌شد. روز یکشنبه سهم اوراق 21 درصد شد و روز دوشنبه ارزش معاملات اوراق بدهی در بورس 48 هزار و 256 میلیارد تومان بود که 96 درصد معاملات بازار را تشکیل می‌داد.
اقتصادنیوز سهام اوراق بدهی 

  

پیش بینی قیمت دلار بعد از تحریم های جدید آمریکااقتصادنیوز : عده ای از معامله گران تصور می کنند که تنش های بین ایران و غرب همچنان پایدار است و همین امر احتمالا موجب شود تا برخی از بازیگران ارزی امروز در موقعیت خرید قرار بگیرند.
اقتصادنیوز قیمت دلار ایران 

  

طلا سکته کرد / پیش بینی قیمت سکه امروز 16 تیرعده ای از معامله گران می گفتند احتمالا بازار سکه با ضرر سنگینی مواجه خواهد شد. با این حال عده ای دیگر به مقاومت سکه در روز چهارشنبه اشاره می کردند . قیمت سکه در بازار روز چهارشنبه با وجود کاهش چشمگیر قیمت اونس طلا با کمک قیمت دلار با تمام توان در برابر قدرت نمایی معامله گران کاهشی مقاومت کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

منتظر سقوط قیمت سکه تا پایان هفته باشیددیشب با در نظر گرفتن افت بهای اونس طلا، ارزش ذاتی فلز گران بهای داخلی تا کانال 12 میلیون تومان پایین رفته بود.
گسترش قیمت افزایش قیمت رنگ 

  

قیمت خودرو امروز 16 تیر 1401/ گرانی شوکه کننده پژو پارسقیمت‌ خودرو در روزهای گذشته با یک ثبات نسبی همراه شد. به نظر می‌رسد در هفته‌های آینده نیز روند قیمت‌ها به همین شکل باشد.
فردا قیمت افزایش قیمت خودرو