بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره توهین به روحانی

بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره توهین یکی از نمایندگان به رئیس جمهور روحانی را در ادامه می‌خوانید: توییت توهین آمیز علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار به نحوه ماسک زدن رئیس جمهور اگر چه به دیده شدن وی در سطح کشور انجامید، ولی ادبیات سخیف اش موجبات شگفتی و تأسف همشهریان او را فراهم آورد...

بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره توهین به روحانی

بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره توهین یکی از نمایندگان به رئیس جمهور روحانی را در ادامه می‌خوانید:

توییت توهین آمیز علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار به نحوه ماسک زدن رئیس جمهور اگر چه به دیده شدن وی در سطح کشور انجامید، ولی ادبیات سخیف اش موجبات شگفتی و تأسف همشهریان او را فراهم آورد. همان کسانی که اگر چه امروزه به حق نسبت به برخی نارسایی های دولت روحانی منتقدند، ولی هرگز اعتراض به او را تا سطح نوع ماسک زدن وی فرو نمی کاهند. مجلس و نمایندگان آن را عصاره فضایل ملت نامیده اند و اکنون چه نسبتی است میان شهری با دیرینه های پایدار فرهنگی و استوانه های سترگ ادبی با فردی که می کوشد تا سخیف ترین کلمات را از انبان فقیر واژگانی خود برگیرد و بر نماد جمهور این سرزمین پرتاب کند؟! بیهقی ها، شریعتی ها، اسرار و سایر مواریث فرهنگی این دیار، جز به ادب و استدلال سخن نگفتند و ردایی جز فرزانگی بر قامت سبزوار پر افتخار نپوشاندند و درد بزرگی است که اینک می بینیم نماینده شهرمان نشانی از بزرگی این ارجمندان در کلام اش نیست!

اصول گرایانی که  بعد از مناظره ی نخست نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا که در آن، دو طرف خود را با القابی زشت نواختند سخن از فروپاشی اخلاقی و فرهنگی آمریکا به میان آوردند، اکنون چه پاسخ قانع کننده ای نسبت به توهین آشکار عنابستانی به رئیس جمهوری ایران دارند؟ نمایندگان مجلس یازدهم که در فقدان مشارکتی قابل توجه به این نهاد راه یافته و از همان ابتدا علم مخالفت با دولت را برافراشتند خوب است متوجه باشند که دریافت کننده نخستین اخطار رهبر انقلاب به خاطر برخوردهای توهین آمیزشان با مهمانان دولتی شان بوده اند. همچنین ایشان که بدون توجه به نقش عواملی مانند عدم تصویب Fatf، کارشکنی دولت پنهان و موازی سازی نهادی در نارسایی و کاستی های موجود، تنها دولت را در همه معضلات مقصر می دانند و می خواهند مردم را شرمسار از انتخاب روحانی در سال 96 تلقی کنند، فاش بگویند که خود در این چند ماه برای مردم چه کرده اند؟

همان هایی که با شتابزدگی هر روز طرحی غیرقابل اجرا را امضاء و به بایگانی شورای نگهبان می سپارند. نمایندگانی که بی توجه به شرایط خطیر کرونایی موجود، از هر فرصتی برای تجمع آفرینی مردم بی پناه روستاها به بهانه ی دیدار مستقیم و خدمت رسانی استفاده کرده و جان ها را در برابر این ویروس منحوس ارزان می کنند! آیا جز این است که این پروپاگاندای رسانه ای صرفا” به دلیل به گل نشستن کشتی مجلس به دنبال برخوردش با صخره های وعده های عوام پسندانه ای مانند ساده زیستی، تحول اقتصادی و بهبود معیشت ایرانیان صورت می گیرد؟! مجلسی که بسیار زود با بی تدبیری برخی نمایندگان اش به حواشی دنا پلاس، ودیعه مسکن، وام های میلیاردی، واکسن آنفلوآنزا و سفر به مشهد همراه با خانواده و با هزینه بیت المال دچار شد و امیدهای بسیاری را حتی در میان برخی از اصولگرایان صادق نقش بر آب ساخت!

اکنون اگر قرار باشد سبزواری ها به عنوان بیشترین رأی دهنده به روحانی در انتخابات 96 کارنامه ی او را مورد نقد قرار دهند، قطعا” به مواردی همچون؛ همراهی او با قدرت به جای مردم، فراموشی وعده های انتخاباتی، حضور کمرنگ در جامعه،  عدم پایمردی بر مواضع و تداوم حضور بی ثمر در مسؤولیت فعلی را مطرح خواهند کرد، نه نوع لباس پوشیدن یا ماسک زدن را! همچنین اعتقاد داریم که در هنگامه ی تدوین و تنظیم بودجه 1400 کمترین زیان این سخنان توهین آمیز، عبارت از مهجور ماندن سهم سبزوار بزرگ در مقوله اعتبارات و عقب ماندن از احقاق حق خود به عنوان دومین شهرستان بزرگ استان بعد از مشهد مقدس می باشد. اقدامی که می تواند موجب بیکاری و فقر بیشتر برای شهروندان این دیار شود.

انجمن اسلامی معلمان سبزوار در پایان همه مسؤولان شهرستان را به صبوری، پرهیز از حواشی و تلاش صادقانه برای اعتلای هر چه بیشتر ایران و سبزوار بزرگ دعوت می کند و معتقد است ایران امروز جز در سایه همدلی میان قوای سه گانه قادر نیست راه نیک فرجامی را  بپیماید!

انجمن اسلامی معلمان سبزوار

انتهای پیام

برچسب هاتوهین به روحانی توهین به رییس جمهور علی اصغر عنابستانی مجلس

رئیس جمهور ریاست جمهوری ایران   اخبار برگزیده
  

سیاست‌های ترامپ در مورد خاورمیانه مشخص است، اما سیاست‌های بایدن چگونه خواهد بود؟ قطعا بایدن اعتبار را به توافق هسته‌ای با ایران باز می‌گرداند و معامله قرن را کنار گذاشته، علیه شهرک سازی و الحاق می‌ایستد و رابطه با رهبری فلسطین را از سر می‌گیرد، برای مهار جنون بن سلمان تلاش می‌کند و به دنبال صلح در خلیج فارس خواهد بود.
نامه نیوز خاورمیانه رئیس جمهور ایوانکا ترامپ 

  

افزایش واردات نفت از ایران توسط چین در ماه سپتامبرواردات نفت از ایران توسط چین در ماه سپتامبر افزایش یافت‌.
ایلنا واردات نفت ایران 

  

دیدگاه متفاوت کیهان با نظر رهبر انقلاب: هتک حرمت مسئولان بد است اما ...رهبر معظم انقلاب اسلامی روز شنبه به اقدام اخیر برخی‌ها در مواجهه با دولت و شخص رئیس‌جمهور ‌اشاره کردند و گفتند: «اگرچه در میان این برادران، افراد خوبی هم هستند، اما این کار غلط بود و این موضوع را به‌طور صریح اعلام می‌کنم.»
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب دولت رئیس جمهور 

  

یک پیش بینی جذاب برای بازار خودروعضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه هنوز در مورد عرضه خودرو در بورس با وزیرصمت به توافق نرسیده ایم، گفت:در صورت اجرای طرح، اختلاف قیمت حاشیه بازار و کارخانه 70 تا 80 درصد کاهش می‌یابد.
خودروتک بازار خودرو خودرو کمیسیون صنایع و معادن مجلس 

  

آیا موج حمایت از نامزدی ظریف به راه خواهد افتاد؟محمد جواد ظریف چند باری گفته که نامزد انتخابات نخواهد شد، اما زمانه آبستن هزار ماجراست!
مثلث نماز محمد رضا عارف محمد باقر قالیباف 

  

دوئل بایدن و ترامپ در بازار ارز و سکه ایرانکسانی که دلار و سکه دارند، ترجیح می دهند در فضای مجازی به گونه ای فضا را جلوه دهند که ترامپ بار دیگر رییس جمهور خواهد شد، حال آنکه ریال داران، ترجیح می دهند برد بایدن را برجسته کنند.
اقتصادنیوز انتخابات ریاست جمهوری خانواده ریاست جمهوری 

  

تاوان نپیوستن کشور به FATF / چرا لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام مسکوت ماند؟پس از آنکه گروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF حاضر به همراهی بیشتر با جمهوری اسلامی نشد و نام ایران را در لیست سیاه قرار داد، ناظران از لزوم طی شدن روندی حدودا 10 ساله برای ایجاد فرصتی دوباره به منظور خروج جمهوری اسلامی از لیست سیاه این گروه سخن به میان آوردند و نسبت به عواقب این تصمیم هشدارها دادند ولی باز هم هیچ گوش شنوایی بدهکار این حرف‌ها و توصیه‌ها نبود.
اعتماد مجمع تشخیص مصلحت نظام سازمان ملل متحد سازمان ملل 

  

خبر مهمی که ممکن است بر بورس اثر بگذاردرئیس کل بانک مرکزی دیشب ضمن تکذیب افزایش نرخ سود اعلام کرد که بانک مرکزی به دنبال افزایش نرخ سود نیست. این درحالیست که پیش از این خیلی از فعالان بازار سهام نسبت به افزایش نرخ سود هشدار داده بودند.
گسترش نرخ سود بانکی بانک مرکزی بانک 

  

مسئولانی که یک‌شبه دکتر و مهندس ‌شدند!فریدون جعفری، مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دستیار ویژه وزیر در امور حقوق شهروندی بار دیگر بر موضوع ⁧مدارک جعلی⁩ برخی از مسئولان انتقاد کرد.
مستقل‌آنلاین وزارت علوم فناوری ثروت 

  

فلاکت و گرفتاری امروز ریشه در در دوره احمدی‌نژاد داردیکدست شدن قدرت اصلا و ابدا به صلاح نیست. اصلاح‌طلبان حتما باید انتخابات 1400 را جدی بگیرند. کشور در زمینه‌های اقتصادی،‌ اجتماعی و فرهنگی با نابهنجاری‌های متعددی روبرو است.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور شورای نگهبان 

  

اولین خودرو روسی به بازار ایران رسید + قیمت یواز پاتریوتاولین خودرو روسی بازار ایران یعنی یواز پاتریوت درآستانه عرضه به بازار قرار گرفته است. تصاویر منتشر شده از نمایندگی این خودرو نشان می دهد که اولین سری پاتریوت ها آماده تحویل شده اند.
خودروتک خودرو بازار خودرو ایران 

  

مدیرعامل آپارات به خاطر انتشار کدام ویدئو بازداشت شد؟حدود یک سال پیش بود که در آپارات ویدئویی بارگذاری شد که حواشی و پیامدهای زیادی برای مدیران آن داشت.
مملکت‌آنلاین مصاحبه بازداشت کودکان 

  

ایران در فهرست سیاه اف ای‌تی‌اف باقی ماندکارگروه ویژه اقدام مالی(FATF) اعلام کرد که ایران همچنان در لیست سیاه این کارگروه باقی می‌ماند.
اقتصادنیوز ایران گروه ویژه اقدام مالی کره شمالی 

  

راهنمای ساخت واکسن کووید 19 از تحقیق و توسعه تا ورود به بازار؛ الزامات رگولاتوری جهت اجراسعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به شانه‌ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو و رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، «راهنمای ساخت واکسن کووید 19 ازتحقیق و توسعه تا ورود به بازار؛ الزامات رگولاتوری» جهت اجرا را ابلاغ شد.
ایلنا وزارت بهداشت فناوری آموزش 

  

موضع رسمی ایران: دخالتی در انتخابات آمریکا نداریمفارس/ سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل در پاسخ‌ به جدیدترین اظهارات «جو بایدن» درباره نقش ایران در انتخابات آمریکا تأکید کرد که جمهوری اسلامی علاقه‌ای به ورود به مناظره‌های انتخاباتی واشنگتن ندارد.
مثلث ایران ایران و روسیه انتخابات ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

مجوز افزایش قیمت خودرو صادر شدرییس شورای رقابت اعلام کرد: براساس مصوبه اردیبهشت ماه خودروسازان می‌توانند حداکثر تا سقف اعلامی نرخ تورم بخشی از سوی بانک مرکزی در سه ماهه سوم امسال افزایش قیمت‌ها را اعمال کنند.
خودروتک افزایش قیمت قیمت خودرو 

  

رونق بورس بازمی گردد؟مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه معتقد است، بازار سرمایه در بلندمدت بازار مثبت و پررونقی خواهد بود.
اقتصادنیوز ایران سرمایه کرمانشاه 

  

کمتر از 50 درصد تولید فولاد کشور در داخل مصرف می‌شود/تولید مازاد فولاد در بورس کالا عرضه شودعضو کمیسیون صنایع و معادن، گفت: نیاز است صادرات بدون عرضه در بورس کالا را ممنوع کنیم و هر چه تولید مازاد داریم را در بورس کالا عرضه کنیم.
ایلنا تولید فولاد کمیسیون صنایع و معادن مجلس 

  

هشدار دبیرکل اوپک درباره تبعات افزایش شیوع کرونادبیرکل اوپک اعلام کرد با افزایش ابتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان، روند احیای بازار نفت ممکن است از
خبرفوری اوپک ویروس نفت 

  

اجرا نشدن طرحی که قیمت خودرو را کاهش می داد!اگر خودرویی در مراحل انجام معاینه فنی 2 تا سه مورد را رد کند، شامل معاینه فنی نشده و باید به مراکز ا
خبرفوری قیمت ایران خودرو واردات خودرو 

  

علایم هشدار کرونا/توصیه‌های پزشکی درمان در منزلیک متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری گفت: با مشاهده هر کدام از علایم هشدار یعنی تب بیش از 5 روز، سرفه
خبرفوری درمان کودکان آلودگی هوا 

  

برپایی مجازی جشنواره کودک و داوری کودکان از سراسر ایران به بهترین شکل اتفاق افتاد/ امیدوارم زودتر کرونا برود تا بچه‌ها را در سالن سینما ببینیمکارگردان سینمای کودک و نوجوان با اشاره به این که برگزاری جشنواره فیلم کودک و ‌نوجوان در هفته گذشته، راضی‌کننده بود افزود: امیدوارم شرایط کرونایی از بین برود و باردیگر مخاطب کودک و نوجوان را در سالن سینما ملاقات کنم.
برنا کودکان سینمای کودک ایران 

  

جلسات ویژه بررسی راهکارهای مقابله با همزمانی آلودگی هوا و کرونا/امسال وارونگی هوا بیشتر استمعاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست از جلسات ویژه این سازمان برای بررسی راهکارهای مقابله با همزمانی آلودگی هوا و کرونا خبر داد.
تسنیم آلودگی هوا هواشناسی سازمان هواشناسی 

  

باورهای اشتباه درباره کرونا که جان شما را به خطر می‌اندازددر روزهایی که جولان کرونا در کشور شدت گرفته است، مرور بعضی باورهای غلط در مورد روش‌های انتقال این بیماری، ما را در مراقبت صحیح از خود کمک خواهد کرد.
اقتصادنیوز سازمان بهداشت جهانی درمان بیمارستان 

  

وضعیت قرمز بیمارستان ها در دوران اوج کرونارئیس بخش پیوند بیمارستان امام خمینی (ره) با اشاره به چالش مرگ‌های مخفی ناشی از کرونا در حوزه پیوند اعضا گفت: هرکجا مشاهده کردید که میزان مرگ و میر ناشی از کرونا از متوسط بین‌المللی بالاتر رفت، بدانید که از سقف توانایی سیستم درمانی گذشته‌ایم زیرا مرگ و میر ناشی از کرونا در بسیاری از موارد قابل پیشگیری است.
گسترش بیمارستان درمان پیوند کبد 

  

چرایی سقوط ناگهانی بورس و بی‌اعتمادی سرمایه‌گذارانهیچ کدام از سناریوهایی که کارشناسان و تحلیلگران برای پایان اصلاح شاخص بورس تعریف کرده بودند محقق نشد و این شاخص رسما به کانال یک میلیون و 300 هزار واحد سقوط کرد. اتفاقی که یک کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که شایعه هایی مانند افزایش نرخ سود بانکی و قیمت گذاری دستوری باعث بی اعتماد کردن سرمایه گذاران و درنهایت سقوط بازار شد.
اعتماد بورس کالا نرخ سود بانکی دولت