شکایت خارجی‌ها به استقلال رسید / میلیچ بدنبال طلب خود از آبی‌ها

مدافع کروات سابق استقلال از این باشگاه بابت عدم دریافت مطالباتش شکایت کرد.

شکایت خارجی‌ها به استقلال رسید / میلیچ بدنبال طلب خود از آبی‌ها

به گزارش مملکت آنلاین، پرونده مطالبات هرویه میلیچ، بازیکن کروات پیشین تیم فوتبال استقلال یکی از چالش‌های قابل‌توجه کادر مدیریت باشگاه استقلال است، البته استقلالی‌ها به جز این پرونده با پرونده چند خارجی دیگر هم درگیر هستند با این تفاوت که اعاده دادرسی باشگاه ایرانی برای سایر پرونده‌ها در دادگاه عالی ورزش درحال بررسی است اما رای فیفا برای بازیکن کروات سابق استقلال هنوز صادر نشده است. میلیچ چندی پیش از بندهای وجه التزام موجود در قراردادش بابت تاخیر در پرداخت مطالباتش استفاده و علیه استقلال به فیفا شکایت کرد. او در شکایت خود بندهای ماهانه و سالانه خسارت‌های تاخیر مطالباتش را قید کرده تا بتواند رقم مطالباتش را بیشتر کند. طبق پیگیری‌های انجام شده، رقم دادخواست این بازیکن حدود 500 هزار دلار است. اخیرا شایعه شد که این بازیکن چندین بار پیشنهاد مالی باشگاه را قبول نکرده اما خودش این موضوع را قبول ندارد. با این حال میلیچ باتوجه به شکایتی که به فیفا کرده، منتظر حکم نهایی این پرونده است؛ پرونده‌ای که بر محوریت خسارت تاخیر و تادیه است و معمولا نیز فیفا در حکم‌هایی که صادر کرده، درصد کمی برای این مساله درنظر گرفته است و باید دید حکم این پرونده درنهایت به چه سرانجامی ختم خواهد شد.

حامد افضلی، معاون بین‌الملل باشگاه استقلال چندی پیش در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه گفته بود که این پرونده برخلاف دو پرونده قبلی در CAS نیست و در فیفا جریان دارد و باشگاه هم منتظر رای فیفا است.

 میلیچ: مخالفت با درخواست استقلال دروغ است

میلیچ که روز گذشته تولد خود را جشن گرفت در گفت‌وگویی با «فرهیختگان» ضمن ابراز دلتنگی برای هواداران استقلال و اینکه هنوز روزهای خوش گذشته با پیراهن آبی استقلال را به یاد دارد درخصوص آخرین وضعیت دریافت مطالباتش از باشگاه ایرانی و اینکه آیا از طرف باشگاه استقلال به‌تازگی با وی تماس گرفته شده و او با درخواست باشگاه مخالفت داشته است، اظهار داشت: «همه اینها دروغ است و از زمانی که از استقلال رفتم سعی کردم با باشگاه به توافقاتی برسم اما هیچ اقدام جدی از جانب باشگاه صورت نگرفت و تا الان هم هیچ تماسی درباره این موضوع از جانب باشگاه با من گرفته نشده و من از این موضوع خیلی ناراحت هستم و به همین دلیل است که دارم از طریق فیفا کارهایم را پیش می‌برم.»

وی ادامه داد: «اصلا نمی‌خواستم کار به اینجا کشیده شود اما هر تلاشی کردم نشد که نشد. انتظار داشتم باشگاه پیش‌دستی و موارد را پیگیری کند تا در هر صورت به هر نحو ممکن توافق کنیم اما هیچ اقدامی صورت نگرفت. این اتفاقات هیچ ربطی به هواداران استقلال ندارد. هنوز هم به یاد آنها هستم و با خاطرات خوب این باشگاه زندگی می‌کنم. در مدت زمانی که در ایران بودم همیشه هواداران به من لطف داشتند و هر جایی که بودم شرمنده‌ام می‌کردند و برای همین محبت آنها تا همیشه در قلب من باقی می‌ماند.»

هافبک سابق استقلال درباره شرایط این تیم افزود: «بازی‌ها را می‌بینم و نتایج را دنبال می‌کنم و خوشحالم که تیم در آستانه قهرمانی قرار گرفته است. برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و حالا که استقلال بالاخره شانس زیادی برای قهرمانی دارد امیدوارم برای این فصل تحت هر شرایطی این امر رقم بخورد. هرچند در سال‌های گذشته هم شانس خوبی برای قهرمانی داشتیم اما به دلایلی که همه از آنها مطلع هستند، این امر محقق نشد ولی امسال در هر صورتی این اتفاق خواهد افتاد.»

 مدیر برنامه‌های ایرانی میلیچ: هرگز نفهمیدم چرا زمان مددی توافقی حاصل نشد

بهرامی وکیل و مدیر برنامه‌های ایرانی میلیچ در گفت‌وگویی با «فرهیختگان» درباره آخرین وضعیت این پرونده و اینکه این بازیکن دقیقا چه مبلغی از استقلال طلب دارد، اظهار داشت: «آخرین بار آقای عبدیان در تلویزیون در گزارشی به این موضوع اشاره کردند که استقلال حدود 500 هزار دلار به این بازیکن بدهکار است. البته رای فیفا هنوز نیامده که رقم دقیق آن توسط فدراسیون جهانی و بعد از محاسبه آنها مشخص شود.»

وی افزود: «طلب این بازیکن از فصل اخیر نزدیک به 200 هزار دلار بود و حاضر بود در ازای بسته شدن قرارداد برای فصل جدید در مجموع 450 هزار دلار به صورت اقساط دریافت کند اما حالا اگر رای بیاید استقلال باید چیزی در حدود 500 هزار دلار را یکجا پرداخت کند. البته به خاطر یک‌سری قوانین جدید و مباحث مالیاتی باشگاه با میلیچ به توافق نرسید و هیچ وقت هم نفهمیدیم چرا در زمان مددی، دوستان با این پیشنهاد درحالی‌که همه‌جوره به نفع باشگاه استقلال بود به توافق نرسیدند.»

بهرامی درباره اینکه آخرین پاسخ باشگاه در این زمینه چه بوده، گفت: «اولین بار که به باشگاه رفتم خیلی از این موضوع استقبال شد و اعلام کردند با آغوش باز منتظریم تا مشکل حل شود اما بعد از آن دیگر پاسخی داده نشد. قبل از شکایت به فیفا به باشگاه اعلام کردیم حاضریم رقمی حدود 300 هزار دلار را به صورت اقساط در 4 قسط دریافت کنیم که اتفاقا با این موضوع هم موافقت شد اما چون همزمان اعاده دادرسی استقلال برای پرداخت مطالبات دیاباته مورد موافقت فیفا قرار گرفت و رقم زیادی از آنچه که این مهاجم خواست بود کسر شد، دوستان در باشگاه استقلال حتما این استنباط را کرده‌اند که می‌توانند این رای را هم بشکنند. این درحالی است که دیاباته از وکیل ضعیفی بهره می‌برد اما وکیل خارجی میلیچ که وکیل سایر مربیان و بازیکنان کروات است، فوتبال ایران را حفظ است و به قدری قوی عمل می‌کند که هر پرونده‌ای از ایران توسط این وکیل به فیفا می‌رود، فدراسیون جهانی ندید رای می‌دهد. من به‌عنوان یک ایرانی هرگز علیه کشورم کاری نمی‌کنم که بد شود. ما همه کار کردیم تا این بازیکن بماند یا مسالمت‌آمیز مشکل حل شد اما وقتی که بازیکن به فیفا شکایت می‌کند دیگر پای وکیل خارجی در میان است.»

انتهای پیام/

باشگاه استقلال استقلال بازی   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

خبر مهم مجلس در مورد بورسنمایندگان مجلس شوری اسلامی دولت را مکلف کردند هر ساله مبلغ سوخت مازاد نیروگاه‌های تجدیدپذیر یا حواله معادل آن را برای فروش یا عرضه در بورس انرژی در لوایح بودجه سنواتی پیش‌بینی کند.
گسترش مجلس شورای اسلامی کمیسیون انرژی مجلس دولت 

  

حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلااقتصادنیوز: قیمت دلار امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در صرافی ملی و بازار متشکل ارزی افزایش را تجربه کرد اما بازار طلا شاهد حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلا بود
اقتصادنیوز قیمت سکه و طلا دلار 

  

مصباحی مقدم: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهدعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهد و این اتفاق به نفع تولیدکننده و مصرف کننده خواهد بود.
فردا غلامرضا مصباحی مقدم خودرو بازار خودرو 

  

قیمت دلار در بازار متشکل؛ یکشنبه 1 خرداد 1401اقتصادنیوز:قیمت دلار در بازار متشکل امروز بالا رفت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

بازارگردان‌ها به ترمز بورس ایران تبدیل شده‌اند/ سازمان بورس، بازارگردان‌ها را از نقش اصلی خود دور کرده استیک تحلیلگر بازار سرمایه گفت: در حال حاضر با توجه به دستورالعمل‌های سازمان بورس، بازارگردان‌ها از نقش اصلی خود دور شده‌اند و به نوعی به ترمز بازار سرمایه تبدیل شده‌اند. بدیهی است که بازارگردان نباید هر روز و لحظه معامله کند...
ایلنا ایران دستورالعمل سرمایه 

  

تاثیرگذارترین نمادهای بورس امروزشاخص بورس امروز را با صعود آغاز کرد و در نهایت با رشد بیش از 2 هزار و 456 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
گسترش بورس تهران شاخص تهران 

  

قیمت سکه امروز چند شد؟ | قیمت سکه در بازار تهرانقیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی 14میلیون و 400 هزار تومان است
۵۵ آنلاین قیمت بازار تهران تهران 

  

شروع صعودی بورس در خرداد /رشد دسته جمعی شاخص‌هااقتصادنیوز: در اولین روز کاری خرداد ماه تمامی شاخص‌های بازار سهام رشد کردند.
اقتصادنیوز شاخص سهام ماه 

  

شناسایی 312 بیمار مبتلا به کرونا در کشوروزارت بهداشت از شناسایی 312 بیمار جدید مبتلا به کرونا و جانباختن 3 بیمار دیگر خبر داد.
ایلنا وزارت بهداشت درمان آموزش 

  

کاهش اهدای عضو در دوران کرونا/ چند درصد بزرگسالان کارت اهدا دارند؟بعد از دوسال وقفه در برگزاری جشن اهدای عضو به دلیل شیوع ویروس کرونا، این مراسم دیروز و همزمان با روز ملی اهدای عضو، با حضور ورزشکاران و هنرمندان به عنوان سفیران اهدا، خانواده اهدا کننده و گیرنده‌ی عضو، و اهالی رسانه به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان در محل سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
اقتصادنیوز اهدای عضو ویروس خانواده 

  

آمار کرونا امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در ایرانبنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
نامه نیوز محمدرضا گلزار ایران وزارت بهداشت 

  

آمار فوتی های کرونا امروز اول خرداد/ 312 بیمار جدید کرونا در کشوربنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت