ورزش۳   |  ورزشی  |  

این بیانیه سخیف یک خرابکاری بزرگ است / رحمان رضایی: کربکندی دوست دارد پدرخوانده باشد

ارحمان رضایی سرمربی ذوب‌آهن به صحبت‌های رسول کربکندی سخنگوی هیات مدیره این باشگاه واکنش تندی نشان داد.

این بیانیه سخیف یک خرابکاری بزرگ است / رحمان رضایی: کربکندی دوست دارد پدرخوانده باشد

به گزارش "ورزش سه" دیشب در وبسایت باشگاه ذوب‌آهن بیانیه‌ای به نقل از رسول کربکندی عضو هیات مدیره و سرمربی پیشین ذوب‌آهن منتشر شد که در آن خطاب به رحمان رضایی سرمربی تیم گفته شده اگر در پنج بازی آینده 11 امتیاز کسب نکند، به معنای پایان همکاری باشگاه با وی خواهد بود.

 

 رحمان رضایی ملی‌پوش سابق فوتبال ایران که امسال در ذوب‌آهن مشغول است، در واکنش به صحبت کربکندی می‌گوید: من فکر نمی‌کنم که آقای کربکندی تا این حد آماتور و غیرسنجیده صحبت کنند و تصورم این است که به هر حال ممکن است این حرف‌های که حتی خودشان هم به آن اعتقاد نداشته باشند، از جای دیگری به ایشان دیکته شده تا آن را به زبان بیاورند. اگر یک روز هم در فوتبال بوده باشید می‌دانید فوتبال یک امر پیش‌بینی پذیر نیست که برای امتیازات آن برنامه ریزی دقیق کنیم. طبیعتا  ما همیشه برای کسب سه امتیاز بازی به زمین می‌رویم و تقریبا هیچ استثنایی هم در این مورد نداریم اما اتفاقاتی رخ می‌دهد که گاها نمی‌توانیم به برد رسیم.از نظر من این یک خرابکاری واضح در کار من است و ایجاد یک حاشیه بزرگ قبل از یک مسابقه مهم.قصدشان هم این است که تیم را به هم بریزند. 

 

وی افزود: درست است که ذوب‌آهن در جدول شرایط مناسبی ندارد اما نمی‌شود بدون در نظر گرفتن مسائل و اتفاقات عجیب و غریبی که برای ما رخ داده و تقریبا در تمام مسابقات لیگ برتر تکرار شده، بازیکنان و نتایج تیم من را تحلیل کرد؛ من به خصوص از باشگاه ذوب‌آهن انتظار پشتیبانی و انصاف بیشتری دارم، آن‌هم آقای کربکندی که یک بازیکن قدیمی و یک مربی سابق است و از فشاری که به ما به خصوص درباره مسائل داوری و البته حاشیه ها و ماجراهایی مثل کرونا  وارد شده، باخبر است.ضمن اینکه ما به جز بازی شهرخودرو که بدون نفرات اصلی و با یک تیم متفاوت بازی کردیم در بیشتر بازیها نمایش خوبی داشتیم و باوجود قرعه سخت این چند هفته و بازی با فولاد و پرسپولیس و استقلال و گل گهر و تراکتور به نظر خودم بچه‌ها تلاش فوق العاده ای برای پیراهن ذوب انجام داده اند.من در صحبتهای آقای کربکندی اثری از خیرخواهی نمی‌بینم و ظاهرا ایشان به دوران کودکی خودش برگشته که حرفهای دیگران را بزند.البته من همیشه سعی کردم به ایشان احترام بگذارم اما این میزان دخالت و چوب لای چرخ گذاشتن را در عمرم ندیده بودم.این مسائل از همان روز اول کار من در ذوب وجود داشته. در هر موردی که فکرش را بکنید. شاید هم آقای کربکندی بابت اینکه من اجازه صحبت در بین بازیکنان را به ایشان نمی‌دهم یا بازیکنان مورد نظر ایشان را جذب نمی‌کنم ناراحت است که اجازه داده اسمش پای این صحبتهای سخیف باشد. البته ایشان اعلام کرده که دیگر علاقه‌ای به مربیگری ندارد که درست هم هست اما آقا رسول شما تشنه مدیریت هستی و خواهان پدرخواندگی تیم فوتبال باشگاه.اما همه مربی‌ها این شخصیت را ندارند که آدم شما باشند و حرف شما را گوش کنند چون نزدیک به دو دهه است که از فوتبال به‌دور هستید. البته مربیگری کرده‌اید اما با چیزی که امروز به آن فوتبال می‌گوید بیگانه اید.

 

 

 

 

رحمان رضایی با انتقاد از اولتیماتوم منتشره از سوی باشگاه ادامه داد: من فکر می‌کنم نتیجه این صحبت‌ها چیزی جز ضعیف‌تر کردن روحیه تیم نخواهد بود و قطعا در چیزی که ما قصد انجامش را دارم، خلل وارد خواهد کرد؛ تصور من این است یک باشگاه حرفه‌ای مثل ذوب‌آهن اگر هم چنین تصمیمی را داشته باشد، باید به صورت خصوصی با من مطرح کند و اگر این اتفاق نیفتاد، درباره آن تصمیم بگیرد. اما وقتی اولتیماتوم به سرمربی تیم‌تان را در بوق و کرنا می‌کنید، معنی‌اش این است که می‌خواهید جایگاه او را در تیم و در نزد هواداران و در فضای فوتبال ایران تضعیف کنید. در کل من هیچ خیر و صلاحی در انتشار این بیانیه نمی‌بینم و همانطور هم که گفتم در آن از روش بدی استفاده شده که نشان می‌دهد بعضی‌ها چقدر طفیلی پست و مقام اند و البته تا من هستم اجازه نمی‌دهم از حد خودشان پایشان را بیشتر دراز کنند.

 

رضایی ادامه داد: آقای کربکندی می‌توانستید به اتفاق رفقایتان این اولتیماتوم را هم به من ندهید و همین دیشب حکم اخراج من را صادر کنید، من هم آدمی نیستم که خودم را آویزان این شغل کرده باشم و به هر قیمتی در ذوب‌آهن بمانم؛ ضمن این‌که خودتان هم می‌دانید، مشکل ذوب‌آهن در تغییر مکرر مربیان نیست که اگر این‌طور بود از زمان آقای منصوریان تا بنده که چهار آدم مختلف روی این صندلی نشسته‌اند، شرایط آن‌طوری می‌شد که شما در نظر دارید.البته اگر از نفرات قبلی هم درباره مسائل و مشکلات سئوال کنید حرفهای مشابهی می‌زنند و اسم یک نفر را می‌آورند.

و حرف پایانی رحمان رضایی:   من بیش از آن صحبتی نمی‌کنم اما حرف‌های بسیار جالبی برای رسانه‌ها دارم که به وقتش خواهم زد. فقط تاسفم از این است که ایشان به عنوان یک آدم فوتبالی تحت تاثیر افکاری قرار گرفته‌اید که زیبنده باشگاهی با قدمت و خوش‌نامی ذوب‌آهن نیست .

استقلال استثنایی رحمان رضایی   اخبار برگزیده
  

دوئل بر سر برنامه بایدن برای «نجات آمریکا» | محافظه‌کاران خشمگین شدند؛ چپ‌ها خوشحالجو بایدن از «برنامه نجات آمریکا» رونمایی کرد. این طرح شامل پرداخت 1400 دلار به هر آمریکایی می‌شود و مجموعه‌ای از مشوق‌های اقتصادی و کمک‌های مستقیمی را دربرمی‌گیرد که 9/ 1 تریلیون دلار ارزش دارد. این برنامه شامل کمک‌های نقدی مستقیم، گسترش بیمه بیکاری، کمک هزینه اجاره‌خانه، کمک هزینه مواد غذایی و کمک به کسب‌وکارهای کوچک است.
۵۵ آنلاین کسری بودجه نیروهای مسلح اتاق بازرگانی 

  

می‌توانم در همکاری با آمریکا، مواضع سخت‌تری در قبال ایران اتخاذ کنمرقیب انتخاباتی نتانیاهو در انتخابات پیش رو به بیان اظهاراتی علیه ایران پرداخت.
ایلنا ایران رئیس جمهور 

  

احمدرضا جلالی همچنان در زندان اوین استوکیل مدافع احمدرضا جلالی آخرین وضعیت پرونده موکل خویش را تشریح کرد.
ایلنا زندان زندان اوین ایران 

  

کشف 33 مرکز استخراج بیت کوینمعاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با تلاش و بازرسی مستمر مدیریت برق شهرستانهای استان از ابتدای امسال تاکنون 33 مرکز استخراج رمز ارز کشف و با دستور قضایی جمع آوری شد.
اقتصادنیوز بیت کوین صرفه جویی برق 

  

آخرین تصمیمات شورای وحدت برای انتخابات 1400سخنگوی جامعه روحانیت مبارز درباره تصمیم گیری برای اختصاص سه کرسی در شورای عالی وحدت به شورای ائتلاف اظهار کرد: قبلا صحبت از عضویت 2 نماینده از شورای ائتلاف در شورای عالی وحدت بود، حالا به شورای ائتلاف 3 کرسی پیشنهاد شده است تا مجموعه شورای عالی وحدت تقریبا یکپارچه شود، اما نمی‌دانم این پیشنهاد مورد پذیرش شورای ائتلاف قرار گرفته است یا خیر.
مثلث انتخابات ریاست جمهوری جامعه روحانیت مبارز محمدرضا باهنر 

  

شرایط بحرانی در بورس!پس از ریزش دور قبل بورس، دولت بازارگردان ها را فعال کرد اما نه برای جلوگیری از ریزش بیشتر بلکه تنها با هدف نقدشوندگی؛ حالا هر یک از سهامداران خرد به راحتی می توانند سرمایه خود را با ارزش پایین تر نقد کنند و همین مساله بازگشت بورس را در ابهام بیشتر قرار داده است.
گسترش خودرو دولت سهام 

  

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما از جزئیات تصمیم جامعه مدرسین مطلع نیستیم اما رایزنی‌هایی در حال انجام است که جامعه مدرسین هم در انتخابات حاضر شود و جامعتین بتوانند نقش خوب و مؤثری را در انتخابات ایفا کنند.
نامه نیوز انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مجلس جامعه روحانیت مبارز 

  

سناریوی کاهش قیمت خودرو در بازار شب عید برخلاف روال سنواتیهر سال با نزدیکی به روزهای آخر سال همراه با رشد تقاضا، قیمت خودرو در بازار جهشی قابل‌توجه پیدا می‌کند. با این حال بسیاری از فعالان بازار با طرح سناریویی معتقدند که امسال 6 متغیر اثرگذار جهتی عکس به بازار داده است و مسیر نزولی قیمت‌ها که از نیمه پاییز آغاز شد، تا پایان زمستان تداوم خواهد داشت. به بیان دیگر امسال شاهد افزایش قیمت در بازار شب عید خودرو نخواهیم بود.
خودروتک قیمت افزایش قیمت قیمت مسکن 

  

آزادسازی 10 مدل خودرو به تعویق افتاد | پراید چقدر ارزان شد؟نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: آزادسازی قیمت 10 مدل خودرو به تعویق افتاد. با توقف خرید و فروش خودرو واسطه‌ها از بازار فرار کردند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

عوارض واکسن کرونای ایرانی روی داوطلبان لو رفت + جزئیاتحامد حسینی، مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: عوارض تست واکسن ایرانی کرونا روی داوطلبان تاکنون تب خفیف، درد و قرمزی محل تزریق بوده است.
مستقل‌آنلاین سازمان غذا و داروی ایران نیروی کار دانشگاه علوم پزشکی تهران 

  

یارانه | دولت به کسانی که این 4 شرط را دارند یارانه جدید می دهدشروط برخورداری از یارانه جدیدی که از یک ماه پیش به برخی شهروندان پرداخت می‌شود اعلام شد.
مستقل‌آنلاین یارانه دولت بهزیستی 

  

همتی:کاهش نرخ ارز حاصل تلاش بانک مرکزی است، سیاسیون به خودشان وصل نکنندرئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند.
مملکت‌آنلاین نرخ ارز ارز قیمت ارز 

  

مشمولان یارانه جدید دولت اعلام شدند + مبلغ یارانه جدیدعضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از تخصیص یارانه جدید در قالب بسته حمایت معیشتی و به صورت بن خرید و یارانه نقدی در سال آینده – سال 1400 – به تمام دریافت کنندگان یارانه نقدی – 45500 تومانی – خبر داده است.
مستقل‌آنلاین یارانه دولت بودجه 

  

دلار سقوط کرد/ ورود نرخ به کانال 23 هزار تومانصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و پنجم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 24 هزار و 290 تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته افت بیش از 500 تومانی دارد.
ایلنا دلار دلار آمریکا صرافی 

  

واعظی: با تیم بایدن ارتباط نداشتیمرئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت: امروز با اطمینان بیشتری می‌گویم که بنای ما بر این است که تحریم‌ها برداشته شود و دولت سیزدهم بدون تحریم به مردم خدمت کند.
مثلث محمود واعظی بازی رئیس جمهور 

  اخبار داغ
  

آغاز واکسیناسیون کرونا در هند همزمان با اعتراض به تاخیر در تحویل واکسن در اروپایکی از بزرگترین کارزارهای واکسیناسیون جهان علیه کووید-19 در حالی از روز شنبه در هند آغاز می‌شود که ه
خبرفوری واکسیناسیون درآمد هند 

  

ریزش بورس به کانال یک میلیون و 100 هزار واحدادامه روند نزولی شاخص بورس باعث شد این شاخص امروز برای نخستین مرتبه تا یک میلیون و 186 هزار واحد کاهش یابد.
اعتماد فولاد فولاد مبارکه پتروشیمی 

  

کاهش قیمت خودرو ترمز برید! + جدولبازار خودرو چند روزی است تحت تاثیر کاهش نرخ دچار نوسان شدید شده و با وجود روند نزولی قیمت ها، میزان خرید و فروش به کمترین میزان خود رسیده است.
مثلث قیمت ایران خودرو خودرو 

  

کاهش قیمت خودرو در اولین روز هفته / سمند 3 میلیون دیگر ارزان شدبازار خودرو چند روزی است تحت تاثیر کاهش نرخ دچار نوسان شدید شده و با وجود روند نزولی قیمت ها، میزان خرید و فروش به کمترین میزان خود رسیده است.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

این بازار مانع رشد بورس استهمانطور که پیش‌بینی می‌شد معاملات امروز با فشار عرضه همراه بود و شاخص کل بیش از سه درصد افت کرد، اما دلیل کاهش شاخص بورس چیست؟ بورس مثبت می‌شود؟
گسترش رئیس جمهور تورم پول 

  

چند قانون برای دیابتی های که به کرونا مبتلا می شوندقطع نکردن انسولین، مشاوره دائمی با پزشک در خصوص مصرف داروها، چک کردن مداوم قند، مصرف مایعات و کنترل فشار خون و چربی از نکات مهمی است که این دسته از افراد باید به آن توجه داشته باشند.
اقتصادنیوز قانون انسولین پزشک 

  

توقف نمادهای بورسی؛ خوب یا بد؟ + فیلمتوقف نمادهای بورسی اعتماد فعالان بازار را از بین می برد.
گسترش سرمایه 

  

واکسن کرونای مشترک ایران و کوبا آماده کسب مجوز برای فاز 3 است به گزارش خبرنگار مهر، پس از شروع فاز اول کار آزمایی بالینی آزمایش موفق واکسن کرونای ایرانی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) بر روی گروه اول، دوم، سوم داوطلبان همچنان این تست بدون هیچ عارضه ای ادامه دارد. واکسن دوم کرونای ایران بنام «سوبرنا» که مشترک بین انستیتو پاستور ایران و انستیتو بیوتکنولوژی کوبا بوده آماده کسب مجوز انجام کار آزمایی بالینی 3 است. این واکسن پروتئین نوترکیب…
مهر ایران ایران و کوبا خاورمیانه 

  

جدید‌ترین گزارش ها از فوتی ‌های واکسن کروناجدیدترین گزارش‌ها از نتایج تزریق واکسن فایزر در اروپا نشان می‌دهد در فنلاند 32 مورد عوارض جانبی در نتیجه تزریق واکسن رصد شده است. همچنین در نروژ نیز 23 نفر در ارتباط با واکسن فوت کرده‌اند.
گسترش درمان نروژ سوئیس