ایرنا   |  ورزشی  |  

حریفان نمایندگان ایران در مسابقات کشتی آزاد روسیه مشخص شدند

تهران - ایرنا - با اتمام مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد جام آلانز روسیه، هفت آزادکار استان مازندران در این پیکارها حریفان خود را شناختند.

حریفان نمایندگان ایران در مسابقات کشتی آزاد روسیه مشخص شدند

به گزارش ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه از ساعت 10 صبح امروز (شنبه) در ولادی قفقاز روسیه مرکز جمهوری اوستیای شمالی آغاز می شود و فردا با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد.در این رقابت ها 210 کشتی گیر از 12 کشور جهان از جمله ایران، روسیه، آمریکا، جمهوری آذربایجان، گرجستان، مغولستان، یونان، بحرین، قزاقستان، مولداوی و بلاروس حضور دارند.پیش از این قرار بود این مسابقات در روزهای 16 تا 18 آذر برگزار شود که با تغییر برنامه، روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود. ضمن اینکه کشتی گیران مجددا وزن کشی نخواهند کرد.نتایج قرعه کشی تیم منتخب کشتی آزاد مازندران در این پیکارها به شرح زیر است:در وزن 61 کیلوگرم که 20 کشتی گیر حضور دارند، «محمدباقر یخکشی» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف «ماگومد رسول ادریس اف» از کشور روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی میان «نورگان الکساندراف» از روسیه و «بکا لومتادزه» از گرجستان مبارزه می کند.در وزن 70 کیلوگرم «محمد یوسفی» در دور نخست با «ماگومد سایدووی» از گرجستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان «عبدالله قاضی ماگومداف» از روسیه و «رازامبک جمال اف» از روسیه می رود. در این وزن 24 نفر حضور دارند.در وزن 74 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، «حسین الیاسی» در دور نخست به مصاف «نیکیتا سوچکوف» از کشور روسیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده «آرتور بیچینوف» از روسیه و «بایبولسین کورمانبکوف» از قزاقستان می رود.در وزن 79 کیلوگرم، «امید حسن تبار» در دور نخست به مصاف «داوید خوتسیشویلی» از گرجستان می رود و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی میان «ازرت اولیمباشیف» و «خابی خاشپاکوف» از روسیه مبارزه می کند. در همین وزن «علی سوادکوهی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «تاجیتین آکایف» از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده «احمد تاشوخادجیف» و «رادیک والیف» از روسیه می رود. در این وزن 23 نفر حضور دارند.در وزن 92 کیلوگرم که 18 نفر حضور دارند، «مرتضی رضایی قلعه» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «اصلان بک آلبروف» از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان «شریف شریف اف» از جمهوری آذربایجان و «داتو مارساگیشویلی» از گرجستان می رود.در وزن 125 کیلوگرم، «جابر صادق زاده» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «ابراهیم سعیداف» از کشور بلاروس می رود و در صورت گذر از این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان «پاول کریوتسوف» و «ماگومد گادجی نوراسولوف» از روسیه کشتی خواهد گرفت. در این وزن 18 نفر حضور دارند.ورزشی**1067**1597

ایران استان مازندران کشتی آزاد   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک