ایلنا   |  اقتصادی  |  

از بین بردن جای واریس – کاربرد جالب دستگاه لیزر مو

یکی از مشکلاتی که حدود 25 درصد از بزرگسالان با آن مواجه می‌شوند، بروز واریس در نقاط مختلف بدن است. البته اکثرا واریس در قسمت‌های پایینی پاها مشاهده می‌شود. هنگامی که دریچه‌های معیوب در رگ‌ها از جریان خون عادی جلوگیری می‌کنند، رگ‌های واریسی منبسط و بزرگ می‌شوند. این رگ‌ها معمولا به رنگ بنفش، قرمز و آبی هستند و ممکن است دردناک نیز باشند. یکی از خدمات مهم ما در کلینیک ایران لیزر از…

از بین بردن جای واریس – کاربرد جالب دستگاه لیزر مو

یکی از مشکلاتی که حدود 25 درصد از بزرگسالان با آن مواجه می‌شوند، بروز واریس در نقاط مختلف بدن است.  البته اکثرا واریس در قسمت‌های پایینی پاها مشاهده می‌شود. هنگامی که دریچه‌های معیوب در رگ‌ها از جریان خون عادی جلوگیری می‌کنند، رگ‌های واریسی منبسط و بزرگ می‌شوند. این رگ‌ها معمولا به رنگ بنفش، قرمز و آبی هستند و ممکن است دردناک نیز باشند. یکی از خدمات مهم ما در کلینیک ایران لیزر از بین بردن جای واریس پا با لیزر است.

علت ایجاد واریس پا چیست؟

اغلب این بیماری ژنتیکی است و از نسلی به نسل بعد منتقل می‌شود. اما بسیاری از افراد با داشتن برنامه ورزشی مناسب از بروز این اتفاق جلوگیری می‌کنند.

همچنین افرادی که دارای اضافه وزن هستند و فعالیت‌های ورزشی ندارند یا در محل کار مدت زیادی ایستاده هستند، در معرض ابتلا به واریس پا هستند.

روش‌های ازبین بردن واریس

درمان واریس به کمک لیزر از طریق دو روش انجام می‌شود:

درمان واریس به کمک جراحی لیزر سطحی ناحیه موردنظر و ازبین بردن جای واریس: این روش سریع و کم‌خطر است و رگ‌های عنکبوتی و ریز واریس را از بین می‌برد.

البته به غیر از لیزر بسیاری درمان‌های خانگی و سنتی را امتحان می‌کنند که تایید شده نیست.

بطور قطعی نمی‌توان گفت که بین جراحی و لیزر کدام بهتر است. از آنجایی که لیزر درمانی یک عمل سرپایی است و مدت زمان کوتاهتری نسبت به جراحی طول می‌کشد (بین 20 تا 40 دقیقه) طرفداران بیشتری دارد. همچنین جراحی یکی از روش‌های قدیمی است که خطر و درد بیشتری دارد اما پزشک باتوجه به واریس‌های بیمار تشخیص می‌دهد که کدام روش درمانی مناسب‌تر است.

از بین بردن جای واریس در کلینیک ایران لیزر

ما در کلینیک ایران لیزر با داشتن کادری مجرب و بهترین دستگاه لیزر، الکساندرایت دوئتو 2022 از بین بردن جای واریس در هرنقطه از بدن را انجام می‌دهیم.  در کلینیک ایران لیزر اصفهان از روش دوم درمان استفاده می‌شود که هیچگونه خونریزی و پانسمانی ندارد.

قیمت لیزر سطحی واریس بسته به مقدار و ناحیه موردنظر بین 1 تا 5 میلیون تومان متغیر است.

لیزر درمانی چگونه انجام می‌شود؟

لیزر واریس نیز همانند لیزر موهای زائد از طریق تاباندن اشعه به سطح پوست انجام می‌شود. طول موج مناسب دستگاه با توجه به نوع، میزان گستردگی و ناحیه واریس تعیین می‌شود. انتخاب طول موج مناسب تاثیر زیادی در میزان نتیجه بخشی لیزر درمانی دارد. به همین دلیل انتخاب یک کلینیک لیزر معتبر بسیار مهم است.

اگر از دستگاه مناسب و کادر حرفه‌ای برای انجام لیزر درمانی استفاده شود، هیچگونه دردی را احساس نخواهید کرد.

نکات مهم درباره افرادی که می‌خواهند از لیزر درمانی استفاده کنند بازه سنی افراد باید بین 18 تا 65 سال باشد. این روش برای زنان باردار خطرناک و ممنوع است.

گروه زیر نیز باید با حساسیت و مراقبت زیاد لیزر انجام دهند:

افرادی که سابقه بیماری‌های کبدی و مشکلات این چنینی دارند. افرادی که اضافه وزن زیادی دارند. افرادی که توانایی راه رفتن و استفاده از جوراب‌های واریس را ندارند. کسانی که مشکلاتی از قبیل لخته شدن خون دارند.

البته برای انجام لیزر درمانی برای هر فردی باید با پزشک متخصص مشورت صورت گیرد و پس از آن درمان انجام شود.

پایان رپرتاژ آگهی

لیزر مو درمان   اخبار برگزیده
  

درخواست اصلاح قانون تسری مالیات به همه دریافتی حقوق بگیرانجمعی از کارکنان دولتی در کارزاری خواستار اصلاح قانون بودجه 1401 در خصوص تسری مالیات به همه دریافتی حقوق بگیران شدند.
ایلنا قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون مالیات 

  

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیارمحمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه 5G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.
ایلنا همراه اول سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شهر الکترونیک 

  

جاماندگان یارانه بخوانند | یارانه جدید جاماندگان واریز شداعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد.
مثلث یارانه عکس دولت 

  

محرومیت فوتبالی لیدر معروف پرسپولیسبا حکم قطعی؛ لیدر پرسپولیس به استادیوم‌ها ممنوع الورود شد!
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازار خودرو 

  

وزیر ارتباطات: ماهواره‌بر جدید در روزهای آینده پرتاب می‌شودوزیر ارتباطات:خط تولید مشترک ماهواره خیام را با روسیه راه‎اندازی خواهیم کرد.
فردا ماهواره تولید روسیه 

  

بازنشستگان کارگری خوزستان: دولت افزایش مصوب شورایعالی کار را ابلاغ کندبازنشستگان در اهواز و شوش، خواستار اجرای مصوبات مزدی شورایعالی کار شدند.
ایلنا دولت کار اهواز 

  

رئیسی: دولت در امر به معروف و نهی از منکرات اقتصادی مصمم استرئیس‌جمهور در دیدار اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر:همه دولتمردان و دستگاه‌های در این رابطه مسئولیت دارند و باید با دقت و جدیت وظایف خود را انجام دهند.
فردا دولت رئیس جمهور 

  

تلاش دولت و رئیس‌جمهور خدمت‌رسانی به مردم استوزیر کشور گفت: در مورد این دولت که امروز خودش را دولت مردمی و متعهد به اسلام و خدمت به مردم می‌داند باید بتوانیم خدمات را تشریح کنیم. دولت و در راس آن آقای رئیس‌جمهور تلا‌شان این است که به مردم خدمت کنند.
ایلنا دولت رئیس جمهور حوزه 

  

تغییر قیمت بنزین تصویب شد؟ | گرانی قیمت بنزین در راه استطرح بنزین برای همه از کیش به پاستور رسیده و منتظر جلسه بررسی در حضور رئیس جمهور است. همزمان با جدی شدن طرح بنزین برای همه، زمزمه‌هایی در خصوص تغییر قیمت بنزین هم شنیده می‌شود. چه تغییراتی در انتظار بنزین است؟
مثلث قیمت افزایش قیمت قیمت مسکن 

  

تمام دغدغه اتحادیه تسهیل شرایط تولید برای تولیدکنندگان استرئیس اتحادیه صنف کفاشان دستدوز گفت:‌ تمام دغدغه اتحادیه تسهیل شرایط تولید برای تولیدکنندگان است.
ایلنا تولید جوانان مسکو 

  

دستیار وزیر خارجه:دایران در بازسازی سوریه برادرانه کنار مردم خواهد بوددستیار وزیر امور خارجه ایران گفت: ملت ایران برادرانه و بدون قید و شرط به منظور بازسازی سوریه، کنار مردم ما بوده و خواهد بود.
فردا سوریه ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

واریزی جدید به حساب این سهامداران | افزایش ارزش سهام عدالت در بازار امروزبا افزایش شاخص کل بورس امروز 1 مرداد 1401، ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی به 11 میلیون 387 هزار و 172 تومان رسید.
مثلث افزایش قیمت سهام عدالت سهام 

  

ایران کانون جوشش دیپلماتیک برای حل مشکلات و چالش‌های منطقه‌ای استسردار رمضان شریف با اشاره به نفوذ،اثرگذاری و نقش بسیج کنندگی جمهوری اسلامی برای حل مسائل منطقه ای گفت: ایران کانون جوشش دیپلماتیک برای حل مشکلات و چالش های منطقه‌ای است.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران رئیس جمهور 

  

اسکوچیچ:کریم باقری را برگردانیددرخواست اسکوچیچ از فدراسیون فوتبال برای بازگشت باقری به تیم ملی
خانه فوتبال دراگان اسکوچیچ کریم باقری ایران خودرو 

  اخبار داغ
  

صادرات 45 هزار تن نفت‌گاز از طریق بورس انرژی ایرانبورس انرژی ایران روز چهارشنبه (20 مردادماه) میزبان عرضه بیش از 101 هزار و 598 تن انواع فراورده‌های هیدروکربوری بود.
ایلنا نفت گاز انرژی 

  

پیش‌بینی بورس هفته آیندهبورس در هفته‌ای که گذشت رشد کمتر از یک درصدی داشت، با وجود این رشد بازار سرمایه در هفته آینده چه روندی به خود خواهد گرفت.
مثلث بورس کالا ایران خودرو خودرو 

  

شهرهای قرمز کرونایی به حد بالایی رسیده است!سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تعداد شهرهای قرمز به حد بالایی رسیده و نقشه کشور بیشتر به رنگ قرمز و نارنجی در آمده است.
اقتصادنیوز رنگ 

  

ریزش ادامه دار قیمت دلار /قیمت سکه و طلا صعودی شداقتصادنیوز : قیمت دلار امروز پنجشنبه 20 مرداد ماه در حالی ریزش کرد که قیمت طلا و سکه مسیر رشد را دنبال کردند .
اقتصادنیوز قیمت دلار سکه و طلا 

  

نقشه کرونایی ایران قرمز و نارنجی رنگ شده استسخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: هفته به هفته هم در تعداد مراجعین سرپایی و هم بیماران بستری و اخیرا فوتی شاهد افزایش هستیم. تعداد شهرهای قرمز به حد بالایی رسیده و نقشه کشور بیشتر به رنگ قرمز و نارنجی درآمده است.
برنا ایران رنگ 

  

قیمت دلار، یورو و پوند امروز 20 مرداد 1401 / تداوم عقب نشینی قیمت دلاراقتصادنیوز: بازار امروز شاهد عقب نشینی قیمت دلار و رشد قیمت یورو و قیمت پوند بود .
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

قیمت درهم ، دلار و سکه امروز 20 مرداد / تداوم کاهش قیمت دلار و درهماقتصادنیوز: در بازار امروز قیمت درهم ، قیمت دلار بر مدار کاهش قرار گرفت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

کرونا به آمار سه رقمی نزدیک شد +جزئیاتوزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان ، جانباختگان و وضعیت واکسیناسیون در ایران را تا امروز بیستم مردادماه 1401 اعلام کرد.
گسترش وزارت بهداشت روابط عمومی واکسیناسیون 

  

آمار کرونا ایران 20 مرداد | تعداد بالای فوتی ها ادامه داردوزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
۵۵ آنلاین ایران وزارت بهداشت آموزش 

  

احتمال افزایش مرگ‌ومیرهای کرونایی تا دو هفته دیگر / علائم کرونا در مبتلایان به BA4 و BA5 چیست؟موج هفتم کرونا در ایران با زیرسویه های BA4 و BA5 آغاز شده و موارد فوتی ها و ابتلا در حال افزایش است. سویه BA4 و BA5 سرایت پذیری بالایی دارد اما میزان مرو میر آن نسبت به دلتا پایین است.
برنا مرگ ایران 

  

84 جان باخته کرونا در 24 ساعته گذشته/ شناسایی 7396 بیمار جدیدبنابر اعلام وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 7هزار و 396 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 84 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
برنا وزارت بهداشت 

  

آمار امروز کرونا در ایران 20 مرداد 1401/ تعداد قربانیان پایین آمداقتصادنیوز: طبق اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته، 84 بیمار مبتلا به کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 142 هزار و 738 نفر رسید.
اقتصادنیوز ایران وزارت بهداشت 

  

شهرهای قرمز کرونایی به حد بالایی رسیده/ کاهش سطح ایمنی جامعه به گزارش خبرگزاری مهر، عباس شیراوژن، به وضعیت شهرهای کشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر هفته به هفته هم در تعداد مراجعین سرپایی و هم بیماران بستری و اخیراً فوتی‌ها شاهد افزایش هستیم. تعداد شهرهای قرمز به حد بالایی رسیده و نقشه کشور بیشتر به رنگ قرمز و نارنجی در آمده است. وی افزود: اگرچه بر تعداد مبتلایان به کرونا هفته به هفته افزوده می‌شود ولی امیدواریم در قله موج باشیم و با رعایت…
مهر ویروس آنفلوانزا واکسیناسیون 

  

جدیدترین قیمت خودرو ایران خودرو و سایپا امروز 20 مرداد | خودرو گران می شود؟بازار در خواب فرو رفته است و دیگر سودی برای مردم ندارد. اما نکته قابل توجه این است که حتی نوسانات قیمت دلار، دیگر تاثیری در قیمت خودرو ندارد.
خانه فوتبال قیمت ایران خودرو خودرو