گسترش   |  اجتماعی  |  

سیر تا پیاز شیلد صورت + قیمت

وقتی این شیلد روی صورت قرار می‌گیرد، دیگر امکان لمس صورت توسط دست وجود ندارد و در نتیجه از انتقال بیماری‌ها تا حد زیادی پیشگیری می‌شود.

سیر تا پیاز شیلد صورت + قیمت

شیلد محافظ یکی از وسایل محافظ شخصی است که از صورت در برابر آلودگی‌ها و انتقال ویروس حفاظت می‌کند. این نوع از شیلد محافظ صورت به منظور پیشگیری از انتقال بیماری‌های عفونی تهیه شده است. البته از این محصول به جای ماسک نمی‌توان استفاده کرد اما کاربردی و بسیار راحت است.

به کارگیری این محصول به خصوص برای افرادی که جزء کادر درمانی هستند، ضروری محسوب می‌شود. زیرا مانع از برخورد ترشحات بدن بیمار به آنها می‌شود و بی‌اراده نمی‌توان دست خود را به صورت زد. ب

وقتی این شیلد روی صورت قرار می‌گیرد، دیگر امکان لمس صورت توسط دست وجودندارد و در نتیجه از انتقال بیماری‌ها تا حد زیادی پیشگیری می‌شود.

شیلد جایگزین ماسک نیست!

محققان دانشگاه کالیفرنیا دریافتند شیلدهای پلاستیکی صورت محافظ‌های ضعیف‌تری نسبت به ماسک‌های استاندارد هستند. این شیلدها دور از صورت قرار می‌گیرند و در قسمت پایین و پهلوها شکاف دارند و در صورت سرفه یا عطسه فرد حامل کرون اویروس، قطرات بیشتری به فضا پخش می‌شوند. این آزمایشات در مورد استفاده از ماسک‌های دارای فیلتر هوا هم نشان داد که آنها به اندازه ماسک‌های معمولی مؤثر نیستند.

«راوینا کولار»، سرپرست تیم تحقیق، در اینباره، می‌گوید: «افراد نباید به ماسک‌های دارای فیلتر هوا یا شیلدها اتکاء کنند. آنها به قدر کافی ویژگی محافظتی ندارند. افراد باید از ماسک‌های معمولی استاندارد استفاده کرده و فاصله اجتماعی را نیز رعایت کنند.»

البته باید به این نکته توجه داشت که استفاده همزمان از شیلد و یک ماسک تنفسی مناسب، ترکیبی عالی و قابل اطمینان در برابر ویروس کرونا می‌سازد. همچنین شیلد برخلاف برخی از ماسک‌ها، یکبار مصرف نیست و قابل شستشو و استفاده متناوب است.

مکانیسم اصلی انتقال COVID از طریق قطرات است. شیلدهای صورت برای پیشگیری از ورود قطرات به بینی، دهان و چشم عالی هستند. این یعنی حفاظت از قسمت‌های خاص بدن که اتفاقا ویروس برای ایجاد عفونت به همان‌ها وارد می‌شود. برای استفاده بهتر از محافظ صورت این سه مورد را را فراموش نکنید:

1-هم شیلد بزنیم هم ماسک

استفاده از شیلد صورت بیشترین فایده را هنگامی دارد که به همراه ماسک استفاده شود. ماسک صورت پارچه‌ای از دیگران محافظت می‌کند. نوع دوستی که شما با پوشیدن آن از خود نشان می‌دهید، مهربانی در حق دیگران است و این مهربانی وقتی شخصی برای شما ماسک می‌زند، به شما بر می‌گردد.

در این هنگام که هر دو طرف ماسک می‌زنند، جادوی واقعی رخ می‌دهد. ماسک من از تو محافظت می‌کند، ماسک تو از من محافظت می‌کند.

حالا افزودن شیلد صورت، نو علی نور است و از خود شخصی که از آن استفاده کرده محافظت می‌نماید.

2- شیلد را درست روی صورت قرار دهید

شیلد باید به سطح چانه یا پایین آن برسد. در واقع این سپر دفاعی تقریباً باید از گوشه به هر دو گوش‌ برسد. ضمن اینکه نباید بین پیشانی و جلوی شیلد شکافی وجود داشته باشد. مگر اینکه پوششی روی شکاف قرار داشته باشد. در غیر این صورت قطره‌ها می‌توانند از شکاف عبور کرده و روی صورت شما فرود می‌آیند.

3-بعد از هر بار استفاده، شیلد را ضد عفونی کنید

منبع موثق CDC پیشنهاد می‌کند در صورت موجود بودن به دستورالعمل‌های سازنده مراجعه کنید. اگر هیچ دستورالعملی وی آن نبود بهتر است شیلد را با یک شوینده خنثی و آب گرم شسته و بعد آبکشی نمایید تا هر گونه گرد و غبار و آلودگی قابل مشاهده از روی آن پاک شود.

سپس شیلد را با ضد عفونی کننده‌ای که ترجیحاً بر پایه کلر باشد، ضد عفونی کنید. الکل به مرور زمان پلاستیک و چسب‌ها را از بین می‌برد. علاوه بر این، ممکن است هرگونه خاصیت ضد لعاب یا ضد مه شیلد را از بین ببرد. پس از آن دوباره با آب تمیز آبکشی کرده تا هرگونه باقیمانده را از بین ببرید. برای از بین بردن هر گونه رطوبت باقیمانده، از سشوار یا دستمال کاغذی تمیز استفاده کنید.

نگاهی به حدود قیمت شیلد در بازار

در حال حاضر از حدود 10 تا 70 هزار تومان می‌توان برای خرید انواع شیلد در بازار اقدام کرد. بسیاری از شرکت‌های داخلی نیز در حال حاضر به تولید این محصول مشغول هستند.

شیلد تلقی (نگهدارنده فلزی) 14 هزار تومان

شیلد تاشو  14 هزار تومان       

شیلد تلقی (نگهدارنده تلقی) 9 هزار و 500 تومان

شیلد محافظ صورت ZIPPY 20 هزار تومان

شیلد شیشه ای مهندسی 90 هزار تومان

شیلد پزشکی 41 هزار تومان

شیلد صورت طبی 41 هزار تومان

هدگیر محافظ صورت 69 هزار تومان

شیلد حرفه‌ای lifely    21 هزار تومان

شیلد دولایه ZIPPY  34 هزار تومان

استاندارد قیمت دستورالعمل   اخبار برگزیده
  

سیاست‌های ترامپ در مورد خاورمیانه مشخص است، اما سیاست‌های بایدن چگونه خواهد بود؟ قطعا بایدن اعتبار را به توافق هسته‌ای با ایران باز می‌گرداند و معامله قرن را کنار گذاشته، علیه شهرک سازی و الحاق می‌ایستد و رابطه با رهبری فلسطین را از سر می‌گیرد، برای مهار جنون بن سلمان تلاش می‌کند و به دنبال صلح در خلیج فارس خواهد بود.
نامه نیوز خاورمیانه رئیس جمهور ایوانکا ترامپ 

  

افزایش واردات نفت از ایران توسط چین در ماه سپتامبرواردات نفت از ایران توسط چین در ماه سپتامبر افزایش یافت‌.
ایلنا واردات نفت ایران 

  

دیدگاه متفاوت کیهان با نظر رهبر انقلاب: هتک حرمت مسئولان بد است اما ...رهبر معظم انقلاب اسلامی روز شنبه به اقدام اخیر برخی‌ها در مواجهه با دولت و شخص رئیس‌جمهور ‌اشاره کردند و گفتند: «اگرچه در میان این برادران، افراد خوبی هم هستند، اما این کار غلط بود و این موضوع را به‌طور صریح اعلام می‌کنم.»
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب دولت رئیس جمهور 

  

یک پیش بینی جذاب برای بازار خودروعضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه هنوز در مورد عرضه خودرو در بورس با وزیرصمت به توافق نرسیده ایم، گفت:در صورت اجرای طرح، اختلاف قیمت حاشیه بازار و کارخانه 70 تا 80 درصد کاهش می‌یابد.
خودروتک بازار خودرو خودرو کمیسیون صنایع و معادن مجلس 

  

آیا موج حمایت از نامزدی ظریف به راه خواهد افتاد؟محمد جواد ظریف چند باری گفته که نامزد انتخابات نخواهد شد، اما زمانه آبستن هزار ماجراست!
مثلث نماز محمد رضا عارف محمد باقر قالیباف 

  

دوئل بایدن و ترامپ در بازار ارز و سکه ایرانکسانی که دلار و سکه دارند، ترجیح می دهند در فضای مجازی به گونه ای فضا را جلوه دهند که ترامپ بار دیگر رییس جمهور خواهد شد، حال آنکه ریال داران، ترجیح می دهند برد بایدن را برجسته کنند.
اقتصادنیوز انتخابات ریاست جمهوری خانواده ریاست جمهوری 

  

تاوان نپیوستن کشور به FATF / چرا لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام مسکوت ماند؟پس از آنکه گروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF حاضر به همراهی بیشتر با جمهوری اسلامی نشد و نام ایران را در لیست سیاه قرار داد، ناظران از لزوم طی شدن روندی حدودا 10 ساله برای ایجاد فرصتی دوباره به منظور خروج جمهوری اسلامی از لیست سیاه این گروه سخن به میان آوردند و نسبت به عواقب این تصمیم هشدارها دادند ولی باز هم هیچ گوش شنوایی بدهکار این حرف‌ها و توصیه‌ها نبود.
اعتماد مجمع تشخیص مصلحت نظام سازمان ملل متحد سازمان ملل 

  

خبر مهمی که ممکن است بر بورس اثر بگذاردرئیس کل بانک مرکزی دیشب ضمن تکذیب افزایش نرخ سود اعلام کرد که بانک مرکزی به دنبال افزایش نرخ سود نیست. این درحالیست که پیش از این خیلی از فعالان بازار سهام نسبت به افزایش نرخ سود هشدار داده بودند.
گسترش نرخ سود بانکی بانک مرکزی بانک 

  

مسئولانی که یک‌شبه دکتر و مهندس ‌شدند!فریدون جعفری، مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دستیار ویژه وزیر در امور حقوق شهروندی بار دیگر بر موضوع ⁧مدارک جعلی⁩ برخی از مسئولان انتقاد کرد.
مستقل‌آنلاین وزارت علوم فناوری ثروت 

  

فلاکت و گرفتاری امروز ریشه در در دوره احمدی‌نژاد داردیکدست شدن قدرت اصلا و ابدا به صلاح نیست. اصلاح‌طلبان حتما باید انتخابات 1400 را جدی بگیرند. کشور در زمینه‌های اقتصادی،‌ اجتماعی و فرهنگی با نابهنجاری‌های متعددی روبرو است.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور شورای نگهبان 

  

اولین خودرو روسی به بازار ایران رسید + قیمت یواز پاتریوتاولین خودرو روسی بازار ایران یعنی یواز پاتریوت درآستانه عرضه به بازار قرار گرفته است. تصاویر منتشر شده از نمایندگی این خودرو نشان می دهد که اولین سری پاتریوت ها آماده تحویل شده اند.
خودروتک خودرو بازار خودرو ایران 

  

مدیرعامل آپارات به خاطر انتشار کدام ویدئو بازداشت شد؟حدود یک سال پیش بود که در آپارات ویدئویی بارگذاری شد که حواشی و پیامدهای زیادی برای مدیران آن داشت.
مملکت‌آنلاین مصاحبه بازداشت کودکان 

  

ایران در فهرست سیاه اف ای‌تی‌اف باقی ماندکارگروه ویژه اقدام مالی(FATF) اعلام کرد که ایران همچنان در لیست سیاه این کارگروه باقی می‌ماند.
اقتصادنیوز ایران گروه ویژه اقدام مالی کره شمالی 

  

راهنمای ساخت واکسن کووید 19 از تحقیق و توسعه تا ورود به بازار؛ الزامات رگولاتوری جهت اجراسعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به شانه‌ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو و رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، «راهنمای ساخت واکسن کووید 19 ازتحقیق و توسعه تا ورود به بازار؛ الزامات رگولاتوری» جهت اجرا را ابلاغ شد.
ایلنا وزارت بهداشت فناوری آموزش 

  

موضع رسمی ایران: دخالتی در انتخابات آمریکا نداریمفارس/ سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل در پاسخ‌ به جدیدترین اظهارات «جو بایدن» درباره نقش ایران در انتخابات آمریکا تأکید کرد که جمهوری اسلامی علاقه‌ای به ورود به مناظره‌های انتخاباتی واشنگتن ندارد.
مثلث ایران ایران و روسیه انتخابات ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

«روز سیاه» کرونا تکرار شدروز سیاه کرونا که با ثبت 337 فوتی یک هفته پیش به ثبت رسیده بود، امروز 5 آبان ماه بازهم تکرار شد تا تقویم کرونایی ایران دو روز تلخ را به ثبت برساند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت ماه تقویم 

  

آمار امروز کرونا | دوشنبه 5 آبانسخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 337 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به 32 هزار و 953 نفر رسید.
شما‌نیوز وزارت بهداشت بیمارستان زنجان 

  

شورای اسلامی شهر تهران 21 عضو دارد که تاکنون پنج نفر از آنان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.
صراط شورای شهر تهران تهران عکس 

  

آیا واقعا داروی «فاموتیدین» در درمان کرونا موثر است؟معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: قرار است مطالعاتی در خصوص داروی فاموتیدین برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا انجام شود.
برنا درمان وزارت بهداشت فناوری 

  

واکسن چینی ضد کرونا به اسرائیل رفتشبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) واکسن چینی ضد کرونا را به اراضی اشغالی برده است.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت تلویزیون جاسوسی 

  

اگر این علائم را دارید حتما کرونا گرفتیدمتخصص مغز و اعصاب با اشاره به آسیب کرونا به مغز، گفت: علائم بیماری کرونا می‌تواند خود را با علائم عصبی مانند سردرد، سرگیجه، گیجی، منگی، اختلال شناختی ، درگیری اعصاب مرکزی، محیطی و عضلات نشان دهد.
برنا مغز سرگیجه 

  

ویدیو| اولین ایرانی‌ای که واکسن کرونای روسی زدسایت فدراسیون کاراته روسیه خبر داد که براساس اعلام وزارت ورزش روسیه قرار است روند تست واکسن کرونا ساخت این کشور روی ورزشکاران آغاز شود و در همین راستا، بازیکنان و اعضا کادر فنی تیم ملی کاراته این کشور قرار است واکسن کرونا بزنند. سرمربیگری تیم ملی کاراته روسیه بر عهده حسین روحانی است و با این حساب، روحانی اولین ایرانی خواهد بود که واکسن کرونا خواهد زد.
مملکت‌آنلاین روسیه کاراته ورزش 

  

برگزاری نشست مجمع نمایندگان تهران به منظور بررسی وضعیت کرونای استان/ تشکیل کمیته پیگیری مشکلات حوزه سلامت پایتخت به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست مجمع نمایندگان استان تهران در خصوص بررسی آخرین وضعیت شیوع بیماری کووید - 19 در این استان و هم اندیشی برای استفاده از توان مجلس در جهت کنترل ویروس کرونا با حضور اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، روئسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، تهران و شهید بهشتی، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ، ناهید خداکرمی عضو کمیسیون بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای…
خانه‌ملت تهران استانداری تهران شورای شهر تهران 

  

یک متخصص زنان و زایمان گفت: مادران باردار به دلیل شرایط فیزیولوژیکی و ضعیف بودن سیستم ایمنی مستعد ابتلا به کرونا هستند.
صراط درمان بارداری زنان