واکنش‌هایی با هشتگ #عارف_بیشرف

اظهارات عارف عارف‌کیا مشهور به عارف، خواننده‌ی معروف پاپ که در خارج کشور زندگی می‌کند، درباره‌ی حضرت علی ع (امام اول شیعیان) با واکنش‌های بسیاری در فضای مجازی همراه بود. به گزارش انصاف نیوز، تعدادی از واکنش‌ها در توییتر که بیشتر آنها با هشتگ «#عارف_بیشرف» در حال انتشار است در پی می‌آید: فریبا: بیشرفی به روایت … نوشته واکنش‌هایی با هشتگ #عارف_بیشرف اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

واکنش‌هایی با هشتگ #عارف_بیشرف

اظهارات عارف عارف‌کیا مشهور به عارف، خواننده‌ی معروف پاپ که در خارج کشور زندگی می‌کند، درباره‌ی حضرت علی ع (امام اول شیعیان) با واکنش‌های بسیاری در فضای مجازی همراه بود.

به گزارش انصاف نیوز، تعدادی از واکنش‌ها در توییتر که بیشتر آنها با هشتگ «#عارف_بیشرف» در حال انتشار است در پی می‌آید:

فریبا: بیشرفی به روایت تصویر… خواننده فسیل و لب گور میگه در جوانی عاشق امیرالمومنین بوده اما الان مثل سگ پشیمونه چون امام علی در یه روز هزار نفرو گردن زده! حالا جناب #عارف_بیشرف سگ شدنت به خاطر این روایت جعلی هست یا مثل ابی دین و شرافتت رو به شیوخ وهابی فروختی؟ #حروم_لقمه

دیاکو: بلا نسبتِ سگ، سگ با وفاست خیلى باشرف تَر از #عارف_بیشرف میباشد بیشرف چرا اهانت و نسبت دروغ به امیرالمومنین!؟ کجا مولا در یک روز گردنِ پونصدنفر رو زده!! داریوش فرضیایى (عمو پورنگ) درود به شرفت بخاطر کامنتى که اینستا گذاشتى. #عارف_بیشرف کامنت هاى صفحه اینستاگرام رو پاک میکنه

سیدمصطفی: «پس از علی (ع) کسی را شایسته ی نوشتن ندیدم» جرج جرداق اینجانب ✋ : تا نفس دارم میگم #علی_ولی_الله این از من #عارف_بیشرف

مارشال: یکی مثل جرج جرداق که مسیحی ست چطور علی را شناخت ولی یکی مثل خواننده بی فکر و بی شرف عارف که اینطور از حضرت علی نقل و وصف می کنه. بصیرت شایسته هر کسی نیست به اهلش می دهند حتی اگر از دینی دگر باشد.

رضویان: جرج جرداق نویسنده مسیحی میگوید: ای روزگار؛ کاش می توانستی همه قدرت هایت را و ای طبیعت؛ کاش می توانستی همه استعدادهایت را در خلق یک انسان بزرگ نبوغ بزرگ و قهرمان بزرگ جمع می کردی و یک بار دیگر به جهان ما یک #علی دیگر می دادی!

امین چراغی: من از اینکه عارف رو به چشم یک انسان دیدم مثل سگ پشیمانم

سیده: روایت داریم که: آخرالزمان مردم به اشخاصی که پای دینشون می ایستن میگن: ای ابله بی عقل هزینه داره… اون موقع که واسه علی(ع) میخوندی نونت با علی(ع) بودن بود، الان بدون علی(ع) بودن هزینه داره حرومزاده👊

لیالی: دریا به دهن سگ، نجس نمیشه!

فوتروس:  اسلام به جز از حب علی مایه ندارد قرآن به جز از وصف علی آیه ندارد گفتم بروم سایه ی لطفش بنشینم دیدم که علی نور بود سایه ندارد می خواست قلم نقطه ی ضعفش بنگارد بیچاره ندانست علی نقطه ندارد

تپل: جرج جرداق: علی برای خویش آجری بر آجری،چوبی بر چوبی ننهاد و از این که در قصری که در کوفه برای زندگی او مهیا بود، سرباز زد تا از نیازمندان برتر نباشد. این سخن علی است:آیا خویش را به اینکه مرا امیرالمومنین می نامید،قانع کنم و در سختی های روزگار شریکتان نباشم؟ #عارف_بیشرف بفهم نفهم

ملیحه: به جز از علی(ع) که گوید به پسر که قاتل من / چو اسیر توست اکنون به اسیر کن مدارا! جانم فدای امیرالمؤمنین دشمنان دروغگوت کور بشن

علیرضا علیپور: هرچی تلوزیون منوتو در مورد عارف مستند ساخته بود و هر چقدر خودش تا امروز مخاطب جمع کرده بود؛ با دو جمله توهین آمیز بر باد رفت

یحیا: هشتک #عارف_بیشرف را دیدم اقای #عارف حتی اگر بدی ای در شخصیت علی ابن ابی طالب هم دیده باشین این انسان به قدری خوبی داره که نیاز نباشه مثل سگ پشیمان باشید بگزریم که اون بدی ای هم که شما اشاره میکنید بهش مورد وثوق نیست عرب ستیزی تو چاه میندازه شما هارو

سمیه: دکتر شبلی شمیّل ماتریالیست معروف میگه: #علی بزرگ بزرگان جهان و تنها نسخه منحصر بفردی است که در گذشته و حال شرق و غرب جهان نمونه ای مانند او را ندیده است! #عارف_بیشرف ننگت باد که سر پیری شرفت رو پای سوت و کفِِ یک مشت لنگه ی خودت حراج کردی!

انتهای پیام

برچسب ها#عارف_بیشرف امام علی حضرت علی عارف عارف کیا

خواننده اینستاگرام طبیعت   اخبار برگزیده
  

واعظی: عملکرد قالیباف با روحانی قابل مقایسه نیسترییس دفتر رییس جمهوری با انتقاد از بیانیه تبلیغاتی شهردار پیشین تهران در جریان ثبت نام در انتخابات مجلس گفت: به جای این که برنامه و سیاست‌های خود را بگویند و از خودشان حرف بزنند فکر می‌کنند اگر به دولت حمله کنند مردم به آنها اقبال نشان می دهند.
مثلث محمود واعظی محمد باقر قالیباف انتخابات مجلس 

  

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رهبر انقلاب رویه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در انطباق مصوبات مجلس با سیاستهای کلی نظام را موجب متوقف شدن برخی مصوبات مجلس دانست و خواستار صدور دستور مقتضی برای حل این مشکل شد.
نامه نیوز علی مطهری تهران مجلس شورای اسلامی 

  

رییس دفتر رییس جمهوری با انتقاد از بیانیه تبلیغاتی شهردار پیشین تهران در جریان ثبت نام در انتخابات مجلس گفت: به جای این که برنامه و سیاست‌های خود را بگویند و از خودشان حرف بزنند فکر می‌کنند اگر به دولت حمله کنند مردم به آنها اقبال نشان می دهند.
نامه نیوز مصاحبه محمد باقر قالیباف انتخابات مجلس 

  

بازداشت مدیری که به بهانه دور زدن تحریم‌ها، مرتکب فساد میلیون دلاری شداقتصادنیوز: رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه «راهکارهای دور زدن تحریم‌ها تعریف‌ شده است و نباید این موضوع یعنی دور زدن تحریم‌ها مجوز و بهانه‌ای برای فساد باشد» گفت: در همین راستا اخیراً پرونده‌ای داشتیم که فردی در یک دستگاهی به بهانه دور زدن تحریم‌ها مرتکب فساد ده‌ها میلیون دلاری شد و با بخشی از این پول‌ها برای خود و همسرش، ویلا و خودرو خریده است.
اقتصادنیوز بازداشت سازمان بازرسی کل کشور احمد توکلی 

  

اعتراض‌‌مان را نسبت به رای صادره برای نجفی به دیوان عالی کشور می‌بریموکیل مدافع محمدعلی نجفی با اشاره به رای صادر شده علیه موکلش گفت: این رای قطعی نیست و قابل اعتراض است. ما قطعا باتوجه به آنچه که در سامانه سنا نوشته شده و قتل را عمد دانسته اعتراض‌مان را به دیوان عالی کشور خواهیم کرد.
ایلنا محمدعلی نجفی سنا قتل 

  

ماجرای ذرت های آلوده به کجا رسید؟رئیس سازمان ملی استاندارد آخرین وضعیت امحاء ذرت‌ های آلوده را تشریح کرد.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور استاندارد وزارت جهاد کشاورزی 

  

حسن روحانی: از چارچوب خطوط قرمز نظام عبور نخواهیم کردرئیس جمهور، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را 2 هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهارداشت: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند.
مثلث حسن روحانی فضای مجازی دولت دوازدهم 

  

آقای لاریجانی عاقل‌تر از این حرف‌هاست که به ریاست جمهوری فکر کندکنایه‌های صریح به قالیباف: امیدوار به ریاست مجلس نباشید. به حدادعادل و عارف نگاه کنید. اینگونه شیپور زدن یعنی نمی‌دانید چه چیزی را قرار است فتح کنید.
مستقل‌آنلاین ریاست جمهوری تهران 

  

2 محصول جدید ایران‌خودرو آماده ورود به بازار (تصاویر لو رفته)به زودی، دو محصول سمند ال.ایکس ای.اف7 پلاس(EF7 LX+) و سورن ای.ال.ایکس پلاس (ELX+) در سبد محصولات ایران خودرو قرار می‌گیرد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

هزینه گازسوز کردن پراید چقدر است؟محسن جوهری، رییس هیات مدیره انجمن صنفی CNG کشور درباره وضعیت قیمت مخازن اظهار کرد: متاسفانه با توجه به این که تقاضا بیشتر از عرضه مخازن CNG در بازار است، قیمت‌ها به شدت بالا رفته است. در حال حاضر برای گازسوز کردن خودروها مردم می‌توانند به سامانه IRNGV.ir مراجعه کنند و پس از آن‌اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام می‌شود.
خودروتک هزینه قیمت گاز 

  اخبار داغ
  

افشارزاده: علی‌نژاد در وزارت ورزش هم می‌تواند مثل فدراسیون ووشو موفق باشددبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک اعتقاد دارد که وزیر ورزش و جوانان انتخاب خوبی برای پست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای انجام داده است.
تسنیم بهرام افشارزاده وزارت ورزش و جوانان ورزش 

  

والورده: 3 امتیاز بازی با سوسیداد به اندازه بردن رئال مادرید ارزش داردارنستو والورده رقیب آتی بارسلونا را خطرناک می‌داند.
تسنیم والورده بازی بارسلونا 

  

تبلیغات کاغذی انتخابات بر روی افزایش تورم و نرخ کاغذ تاثیر می گذاردمدیر مسئول روزنامه ابتکار گفت: تبلیغات کاغذی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حتما تورم کنونی در
خبرفوری تبلیغات انتخابات مجلس تورم 

  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلاوارز پایتخت؛ نزول دلاروسکه به زیر مرزهای روانیاقتصادنیوز: در روزهای پایانی هفته‌ای که گذشت بازار شاهد ریزش قیمت‌ها بود تا بازدهی دلار و سکه در هفته گذشته منفی شود. قیمت دلار در بازار آزاد روز گذشته (پنجشنبه) به زیر مرز روانی 13 هزار تومانی نزول کرد و از آنجا تا محدوده 12700 تومانی پایین رفت. از سوی دیگر در بازار طلا سکه طرح جدید از مرز روانی 4.5 میلیون تومانی پایین آمد و تا نیمه پایین کانال 4.4 میلیون تومانی کاهش یافت...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز پایتخت ایران 

  

هفته‌ای که گذشت، بازار‌های مهم کشور علاوه بر روند آرام تا حدودی صعود را تجربه کردند که با چراغ قرمز‌های نظارتی این صعود تا حدودی کنترل شد.
صراط نرخ ارز ارز قیمت ارز 

  

قیمت سکه و طلا ارزان شدهمزمان با کاهش نرخ دلار در بازار و عقب نشینی قیمت طلا در بازارهای جهانی، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز با کاهش مواجه شد.
شما‌نیوز قیمت سکه و طلا دلار 

  

قائم مقام وزیر صنعت:در تامین ارز هیچ محدودیتی نداریمقائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، صدور برخی بخشنامه‌های دولتی را پاسخ به‌هنگام به متغیرهای بیرونی ناشی از تحریم دانست و گفت: تلاش داریم تا سنگ‌ها را از جلوی پای صادرکنندگان برداریم.
شما‌نیوز صنعت صادرات نفت کاهش صادرات