ایلنا   |  اقتصادی  |  

کسب و کار اینترنتی

امروزه با پیشرفت اینترنت و فضای مجازی کسب و کار اینترنتی در بین بسیاری از افراد رونق عجیبی پیدا کرده به طوری که برخی از افراد شغل اصلی خود را کسب و کار اینترنتی قرار داده اند و از این راه درآمدهای سرشاری را کسب می‌کنند.

کسب و کار اینترنتی

امروزه با پیشرفت اینترنت و فضای مجازی کسب و کار اینترنتی در بین بسیاری از افراد رونق عجیبی پیدا کرده به طوری که برخی از افراد شغل اصلی خود را کسب و کار اینترنتی قرار داده اند و از این راه درآمدهای سرشاری را کسب می‌کنند.

وجود این کسب و کارها باعث شده تا افراد به وسیله اینترنت و با تلفن همراه و یا لپ تاپ بتوانند یک کسب و کار راه اندازی کنند و خودشان کارفرمای خودشان باشند و به کسب درآمد از طریق اینترنت بپردازند اما این کسب و کار نیز همانند سایر کسب و کارهای موجود در کشور با چالش‌ها و مشکلات متعددی همراه است.

برای مثال یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی که وارد فضای کسب و کار اینترنتی می شوند وجود تجهیزات و وسایل بسیار گرانقیمت در این شغل می باشد متاسفانه در سالیان اخیر و با بالا رفتن قیمت ارز تهیه وسایل دیجیتال با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده است به صورتی که اگر شما بخواهید یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید.

قطعاً باید هزینه‌های گزافی برای تهیه وسایل و ابزار آن همانند گوشی تلفن همراه میکروفون رین لایت و همچنین لپ تاپ و کامپیوتر کنید.

علاوه بر این که اگر بخواهید کسب و کار اینترنتی خود را در فضای وب سایت دنبال کنید و همچنین سررشته ای در امر طراحی سایت و سئو نداشته باشید باید یک بودجه بسیار عظیم برای طراحی سایت و همچنین سئو وبسایت خود کنار بگذارید.

در کنار مشکلاتی که برای تهیه ابزار این کسب و کار وجود دارد مشکل دیگر برای صاحبان کسب و کار اینترنتی عدم توانایی اعتمادسازی برای مشتریان می باشد.

همانطور که می‌دانید ایجاد اعتماد مهمترین اصل در فروش و هر کسب و کاری می باشد و اگر شما نتوانید که اعتماد مشتریان خود را جلب کنید به هیچ عنوان قادر نخواهید بود به درآمد مناسبی در فضای اینترنت برسید البته راه حل این مشکل بسیار راحت‌تر از مشکل اول می باشد و شما با کمی تفکر و به خرج دادن سلیقه می توانید اعتمادسازی مناسبی برای مشتریان را انجام دهید تا فروشتان به طور چشمگیری افزایش پیدا کند.

برای مثال اگر از وبسایت استفاده میکنید میتوانید با تهیه نماد اعتماد یا به قول معروف اینماد اعتماد مشتریان خود را از امن بودن وبسایت خود افزایش دهید وجود درگاه پرداخت مطمئن و معروف نیز می‌تواند برای وب سایت شما اعتمادسازی ایجاد کند همچنین اگر از بستر فضای مجازی برای ایجاد کسب و کار اینترنتی خود استفاده کرده اید می توانید نمونه هایی از رضایت مشتریان خود را در بخش هایلایت استوری های تان قرار دهید.

تا مخاطبان با دیدن آنها خیالشان از کیفیت کار شما راحت شود یکی از مشکلاتی که افراد شاغل در کسب و کارهای اینترنتی در فضای مجازی و چه در بستر وب سایت با آن مواجه هستند.

عدم وجود دفتر کار می باشد این نداشتن دفتر و شماره تلفن تماس ثابت می‌تواند باعث حس عدم اعتماد برای مشتریان شود اما یک راه حل بسیار ساده برای رفع این مشکل وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن علاوه بر اینکه حس اعتماد و حس مثبت در مشتریان خود ایجاد می کنید به اعتبار کسب و کار اینترنتی خود نیز بیفزاید و باعث افزایش مشتریانتان شوید وجود دفتر کار به فرد کمک می‌کند تا راحت‌تر بتواند اعتماد مشتریان را به خود جلب کند و مشتریان بتوانند با وی ارتباط خوبی برقرار کند و اولین اصل فروش که اعتماد می باشد ایجاد شود

به طبع بسیاری از افراد که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و تازه این فعالیت را شروع کردند قادر به اجاره یک دفتر نیستند و انجام این کار برای آنها به هیچ وجه صرفه اقتصادی ندارد چه بسا اگر آنها می‌توانستند یک دفتر اجاره کنند و کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند هیچ وقت به سراغ کسب و کار اینترنتی نمی‌آمدند اما چاره این افراد چه می باشد؟

تکنولوژی جدیدی که ایجاد شده و مشکل صاحبان مشاغل کسب و کار اینترنتی را برطرف کرده وجود دفتر کار مجازی می باشد این دفتر به افراد کمک می‌کند بدون دادن هزینه اجاره گزاف یک دفتر کار مجازی باشند و از مزیت های آن بهره ببرند همچنین میتوانند یک تلفن اینترنتی داشته باشند یکی از مزیت های اصلی دفتر کار مجازی در دسترس بودن آن برای همه افراد می باشد به صورتی که شما اگر بخواهید از دفتر کار مجازی آوا وب استفاده کنید می‌توانید با یک هزینه بسیار کم یک دفتر کار مجازی در تهران داشته باشید.

همانطور که می‌دانید اجاره یک دفتر کار در استان تهران می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی برای شما به همراه داشته باشد علاوه بر اینکه شما اگر ساکن تهران نباشید نمی توانید از این مزیت بهره مند باشید اما وجود دفتر کار مجازی به شما کمک می‌کند تا بدون حضور در استان تهران و با یک هزینه بسیار پایین از یک دفتر کار بهره مند شوید و از مزیت های آن استفاده کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما از دفتر کار مجازی استفاده می‌کنید فقط به این معنی نیست که به علت نداشتن دفتر کار ثابت مجبور به تهیه این ابزار شده اید بلکه بسیاری از افراد به علت داشتن مشغله فراوان و نداشتن فرصت کافی برای پاشخ گویی به مشتریان خود مجبورند از یک تلفن گویا استفاده کنند تا علاوه بر صرفه جویی در زمان بتوانند در وقت خود نیز صرفه جویی کرده و با استفاده از تلفن گویا در واقع به یک منشی مجازی تمام وقت دسترسی داشته باشند دسترسی به این منشی میتواند در ادامه مسیر کسب و کار اینترنتی بسیار گره گشا باشد تا جایی که علاوه بر افزایش حس اعتماد مشتریان باعث افزایش آن ها نیز میشود فقط کافیست با علم و آگاهی درست از آن استفاده کرد

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یکی از دغدغه‌های اصلی کسب و کار شما عدم دفتر می باشد می توانید با استفاده وب سایت آوا وب بهترین دفتر کار مجازی تهران را تهیه کرده و یکی از چالش‌های بزرگ کسب و کار اینترنتی را برطرف نموده و تمرکزتان را بر روی کارتان را افزایش دهید تا به سوددهی مناسب برسید

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از بهترین دفتر کار مجازی تهران با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

مهندس احمدیان :09333600716

کسب و کار اینترنتی بودجه صرفه جویی   اخبار برگزیده
  

جدیدترین فهرست از مشاغل مجاز به فعالیت در شرایط قرمز کروناییاتاق اصناف ایران جدیدترین به روز رسانی از فهرست و گروه بندی مشاغل صنفی مجاز به فعالیت در شهرهای قرمز را اعلام کرد.
اقتصادنیوز ایران 

  

امکان لغو تحریم‌ها را بعید می‌دانم/ پول‌های بلوکه شده وارد سیستم رانتی می‌شود/ هیچ نشانه‌ای از رشد مثبت اقتصادی وجود ندارداستاد اقتصاد دانشگاه الزهرا اظهار داشت: البته در داخل برخی‌ها با خوش‌بینی به این مواضع غربی‌ها نگاه می‌کنند حتی اگر منابع بلوکه شده ما آزاد شود نمی‌تواند تاثیری در بهبود وضعیت داشته باشد چون آنها موجب تقویت تولید و کاهش تورم نمی‌شوند بلکه در این سیستم پر از رانت تبدیل به رانت شده و در اختیار گروه‌های خاص قرار می‌گیرند.
ایلنا ایران ترامپ فرانسه 

  

ابراز رضایت اروپا از گفت‌وگوهای ویننماینده اتحادیه اروپا در آمریکا از گفت‌وگوهای وین ابراز رضایت کرد.
ایلنا وین دیپلماسی هسته ای 

  

مگر از وجود تحریمها خبر نداشتید که وعده طلایی واکسن دادید؟متأسفانه اخیراً راه دیگری اختراع شده و آن اینست که مسئولان بهداشتی تقصیر را به گردن دیگران می‌اندازند و عجیب اینکه آن دیگران را نیز نام نمی‌برند و با مجهول باقی گذاشتن مقصرین، افکار عمومی را دچار سرگردانی می‌کنند.
۵۵ آنلاین سلامت اختراع روزنامه 

  

یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا گفت که اصرار تهران بر لغو تمامی تحریم‌هایی که از سال 2017 علیه این کشور اعمال شده، مذاکرات را به بن‌بست می‌کشاند.
نامه نیوز ایران ایران و کره جنوبی وزارت خارجه 

  

رحمانی‌فضلی با اینکه از عواقب تصمیم به اجرای این طرح آگاه شده بود و مستندات آن هم موجود است، تصمیم به اجرا گرفت؛ بدون آنکه اقدامات پیشگیرانه را لحاظ کند.
نامه نیوز مجلس دهم انتخابات مجلس وزارت کشور 

  

کاندیداهای جدی اصولگرایان در انتخابات 1400دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: چهره‌هایی که در عرصه انتخابات از جبهه اصولگرایان حضور خواهند یافت رئیسی، قالیباف، محمد، جلیلی و رضایی هستند.
فردا اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری فضای مجازی 

  

خبر بد برای هواداران استقلال و فرهاد مجیدی!غیبت احتمالی بابک مرادی در دیدار استقلال و الاهلی عربستان
خانه فوتبال استقلال بی ام و فوتبال 

  

6 سناریو برای انتخابات 1400نزدیک به یک ماه تا ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باقی مانده اما فضای سیاسی کشور نه تنها انتخاباتی نشده بلکه در غباری از تردید جریانات سیاسی برای اجماع بر سر کاندیداهای مورد توافق فرو رفته است.
مثلث انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مجلس ایران و آمریکا 

  

مهاجری: شما نظامی‌ها از جان مردم چه می‌خواهید؟سردار حسین دهقان، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 تاکید کرد به عنوان یک چهره مستقل و غیر نظامی وارد میدان شده است و توانایی برعهده گرفتن مسئولیت را دارد./خبرآنلاین
مستقل‌آنلاین حسین دهقان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

رشد «گذرا» در بازار خودرو / عامل تغییر مسیر قیمت خودرو در هفته گذشتهرئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران ضمن تاکید براینکه تغییر مسیر قیمت خودرو در روزهای پایانی هفته‌ گذشته (از روز سه‌شنبه) تحت تاثیر تصمیم شورای رقابت برای افزایش قیمت خودرو برای سه ماه ابتدایی سال جاری و اعمال نرخ تورم بخشی، اتفاق افتاده است، این افزایش قیمت را مقطعی و گذرا و ناشی ازجو روانی این خبر دانست.
خودروتک ایران خودرو خودرو خودروسازان 

  

وضعیت جالب قیمت احتمالی خودرو تارادر روزهای گذشته قیمت تارا در اسناد ارائه شده از ایران خودرو مشخص شد. با افزودن هزینه های جاری تا رسیدن خودرو به دست مصرف کننده حدود قیمت خودرو تارا را در کارخانه می توان متوجه شد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

این 3 واکسن کرونا در ایران مجوز اضطراری گرفتند!بنابر اعلام وزارت بهداشت، باید توجه کرد که سازمان جهانی بهداشت، واکسن Oxford- AstraZeneca ساخت کره‌جنوبی SKBio و واکسن Covaxin از شرکت Bharat Biotech هند را در تاریخ 8 فوریه جهت مصرف اضطراری در کل دنیا توصیه کرده است.
مستقل‌آنلاین ایران سازمان غذا و داروی ایران وزارت بهداشت 

  

صدور مجوز تولید انبوه واکسن ایرانی احتمالا در اواخر فروردین ماه صادر می‌شود/ واکسن انبوه کرونا را خردادماه تحویل وزارت بهداشت می‌دهیمرئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه در فاز اول تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا توان تولید ماهانه 3 میلیون دوز وجود دارد و به محض صدور مجوزها، تولید انبوه در فاز اول آغاز خواهد شد.
ایلنا تولید ماه وزارت بهداشت 

  

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید، نشست وین درباره برجام را قدمی در مسیر دیپماسی توصیف کرد.
نامه نیوز ایران ایران و آمریکا وین 

  اخبار داغ
  

واکسن فایزر برابر این نوع ویروس کرونا بی‌تاثیر استعلی‌رغم تبلیغات گسترده و ادعای آمریکایی‌ها مبنی بر مؤثر بودن واکسن شرکت فایزر در برابر تمام سویه‌های ویروس «کووید19»، اما تحقیقات جدید خلاف این موضوع را اثبات کرد.
اقتصادنیوز ویروس تبلیغات 

  

زنگ هشدار در بورس/ عامل اصلی ریزش ادامه دار بورساقتصادنیوز: با افت معاملات خرد حقیقی ها در بازار سهام و خروج استمرار پول حقیقی‌ها، زنگ هشدار برای سیاست‌گذار به صدا درآمده است.
اقتصادنیوز سهام پول 

  

کرونا زیر یه خم تئاتر!یادداشت - مجتبی احمدی دبیر سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا.
برنا تئاتر 

  

بورس در انتظار خبر مهم نشست باب همایون/ بانکداران برای بازار چه می کنند؟اقتصاد نیوز: دیروز در ساختمان وزارت اقتصاد در باب همایون نشست مهمی بین رئیس سازمان و بانکداران برگزار شده است. بورس در انتظار اخبار این نشست است.
اقتصادنیوز اقتصاد 

  

قاضی‌زاده هاشمی: در ستاد ملی مقابله با کرونا با تعطیلی سفرهای نوروزی به شدت مخالفت شد!نائب رئیس مجلس گفت: در ستاد ملی مقابله با کرونا رای گیری نمی شود بلکه بعد از اظهار نظر اعضا جمع بندی
خبرفوری رئیس جمهور اقتصاد سلامت 

  

با بستن مرزها ویروس کرونا کنترل نمی شود! + فیلمبا توجه به انتقال ویروس کرونا از دیگر کشورها به ایران چرا برنامه مشخصی برای مرزها در نظر گرفته نشده است؟
گسترش ویروس ایران 

  

خبر بد معاون وزیر بهداشت از روند افزایشی شیوع کرونا در سطح کشورقاسم جان‌بابایی گفت: این وضعیت نتیجه ایام عید، دید و بازدیدها و شرکت در مراسمی چون عروسی است که باعث شده پروتکل‌ها رعایت نشود و اکنون روند رو به افزایش داریم.
اقتصادنیوز 

  

حفظ رطوبت دهان در دوران کرونا چقدر اهمیت دارد؟مهرداد روانشاد دکتری ویروس‌شناسی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس تاکید بر حفظ رطوبت دهان و خوردن مایعات در این ایام نیز به همین دلیل است؛ نوشیدن آب و مایعات ویروس احتمالی در حفره دهان را شسته و به دستگاه گوارش هدایت می‌کند و از ورود به دستگاه تنفسی جلوگیری خواهد کرد.
برنا ویروس 

  

منتظر اعلام نرخ تورم ازسوی بانک مرکزی برای تغییر قیمت خودرو هستیمرئیس شورای رقابت با بیان اینکه منتظر اعلام نرخ تورم بخشی 6 ماهه از سوی بانک مرکزی برای تغییر نرخ خود
خبرفوری نرخ ارز تورم بانک مرکزی 

  

پیک خطرناک کرونا در راه است + فیلمسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از همین هفته تازه نتایج سفرهای نوروزی مشخص خواهد شد. پیک خطرناکی در راه است که تا به حال تجربه نکرده بودیم.
گسترش 

  

بازدید سرزده یک مسئول از ادارات تهران در اولین روز اجرای محدودیت‌های کروناییبا اعلام موج چهارم کرونا و اجرای محدودیت‌های کرونایی در شهرهای قرمز، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از تعدادی از ادارات تهران به‌طور سرزده بازدید کرد.
اقتصادنیوز تهران استانداری تهران 

  

تصاویر: تعطیلی اصناف تبریز در پی افزایش شیوع کرونادرپی اعمال محدودیت 10روزه در سراسر کشور به دلیل بروز موج چهارم کرونا و وضعیت قرمز اکثر شهرهای کشور، اصناف تبریز به مدت 10 روز تعطیل خواهند بود.
فردا تبریز 

  

علت اصلی منفی شدن تست‌های کرونا در افراد دارای علامت!رئیس کمیته اپیدمیولوژی کرونا درباره علت منفی شدن تست‌های کرونا و بهترین زمان انجام تست تشخیص ویروس کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.
برنا ویروس