شناختن شخصیت افراد از روی چهره شان/شما کدام چهره هستید؟

افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

گاهی می توان از روی چهره افراد به شخصیت شان پی برد که این شناخت گاهی ازطریق عنصرهای متفاوت و موجود در جهان انجام می شود.

فیلسوف های چینی می گویند 5عنصر در جهان می توانند زندگی افراد را تحت تاثیر قرار بدهند؛چوب،آتش،زمین،فلز و...برخی از پژوهشگران امروزی نیز این موضوع را تایید می کنند.

"سیمون برون"یکی از متخصصان انگلیسی ست که کتابی دراین خصوص نوشته و توضیح می دهد که چگونه هرکدام از شما می توانید شاخص ترین عنصر را در چهره دیگران شناسایی کنید و به شخصیت شان پی ببرید به شرطی که بتوانید از روی چهره شان متوجه شوید که آن ها چوبی،آبی،آتشین،زمینی و یا فلزی هستند.

چهره های چوبی

این افراد معمولا ضربتی و بدون فکر عمل می کنند،بلندپروازند.آدم هایی که عنصر وجودی شان چوب است،کاری که به دست می گیرند،زود از آن خسته می شوند.جاه طلبی آن ها در عین بی سوادی است گاهی بی رحم جلوه می کنند و جز به منافع خودشان به چیزی فکر نمی کنند.

افراد چوبی از وارد شدن به قلمروهای ناشناخته ابایی ندارند،اما زمانی که به آن وارد می شوند،ترس آن ها را دربر می گیرد.برای رسیدن به هدف شان هر کاری می کنند.

در مواجهه با افراد باسواد کم می آورند،پس مجبور هستند افرادی همچون خودشان را دور خود جمع کنند.

چهره های آبی

این افراد انعطاف پذیر هستند،خوب می توانند خودشان را با شرایط وفق بدهند آن ها به ظاهر اهمیت زیادی می دهند،معمولا لبخند بر لب دارند و حل کردن مشکلات اطرافیان،یکی از لذت بخش ترین کارها برای این افراد است،به همین خاطر محبوب هستند و غرور ندارند گرچه شناختن آن ها کمی سخت است زیرا نفوذ به آنان سخت است.

کمی مرموز هستند و افکار شیطانی ندارند اما اگر پا روی دم شان بگذارید به خاطر اعتباری که دارند،خیلی کارها را می توانند به راحتی انجام دهند،این افراد آن چه در ذهن شان می گذرد را راحت با دیگران درمیان نمی گذارند.گاهی اوقات به آدم های حساس تبدیل می شوند،البته سعی می کنند آزردگی ها و زخم های وجودی شان را در مقابل دیگران آشکار نکنند.

چهره های فلزی

افرادی کاملا خویشتن دار هستند،ترجیح می دهند گاهی از دیگران کناره گیری کنند.

افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

چهره های زمینی

این افراد معمولا مرد عمل هستند و رویایی فکر نمی کنند،کمی خجالتی هستند،کمی طول می کشد تا با شما اخت شوند و سفره دل شان را باز کنند.اما این افراد اگر همسرتان شوند تا ابد وفادار می مانند.

اگر به فردی که چنین چهره ای دارد،ضربه بزنید،این ضربه به عمق قلبش وارد می شود و مدت ها طول می کشد تا شما را ببخشد.اگرچه افرادی منطقی و باهوش هستند،عجولانه تصمیم نمی گیرند،در کنار این افراد با خیال راحت می توانید زندگی کنید و مسئولیت تصمیم های بزرگ را به آن ها بسپارید.

چهره های آتشین

این افراد،عاشق این هستند که توجه دیگران را به خودشان جلب کنند،آن ها بیشتر به دنبال مشاغل سرگرم کننده و هنری می روند و به عاقبت کارهای شان کمتر توجه می کنند و تنها در فکر لذت بردن از لحظه هستند.

آن ها عاشق موضوعات اندوهناک هستند و حتی اگر مشکلی در زندگی شان نباشد،گاهی برای خلق یک اتفاق پیشقدم می شوند.هر لحظه ممکن است آدم های خیلی خونگرمی باشند اما معمولا انسان های تنهایی هستند و مقداری عجیب و غریب می باشند.

زمین شاخص ذهن   اخبار برگزیده
  

جزئیات طرح مجلس برای سهمیه بندی بنزیننمایندگان مجلس طرحی را ارائه کرده اند که بر اساس آن به هر ایرانی در هر روز یک لیتر بنزین داده شود.
خودروتک مجلس شورای اسلامی سهمیه بندی بنزین بنزین 

  

شفاف سازی ایران خودرو در مورد قیمت تحویل خودروهای ثبت نامیمعاون مدیر عامل دربازاریابی و فروش ایران خودرو در پی اظهار نگرانی برخی مشتریان درخصوص افزایش قیمت تعهدات فروش قطعی محصولات اعلام کرد: این گروه از مشتریان خودروهای خود را بدون اعمال هرگونه افزایش قیمت تحویل خواهند گرفت.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

یک ستاره اروپایی دیگر در راه پیوستن به حریف پرسپولیسباشگاه السد قصد دارد بازیکن سابق منچستر سیتی را به خدمت بگیرد.
ایلنا ستاره پرسپولیس منچستر 

  

تکلیف قیمت تحویل خودروهای ثبت نامی روشن شددر حالی که برخی از خریداران خودروهای داخلی به برخی شرایط تحویل خودرو از جمله افزایش قیمت‌های اخیر مقابل وزارت صنعت اعتراض داشتند، وزیر صمت اعلام کرد: خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شوند.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

قیمت خودرو «3 نرخی» شد!سه نرخی شدن قیمت خودرو با اجرایی شدن پیش فروش های جدید نشان می‌دهد که وعده تنظیم بازار و کاهش قیمت خودرو صرفا بهانه‌ای از سوی مدیران خودروسازان و وزارت صمت برای افزایش قیمت محصولات بوده است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

قیمت خودرو/ قیمت بازار و کارخانه تمام خودروهای داخلی (دوشنبه 24 دی 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز دوشنبه 24 دی ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

استقبال جالب استقلالی‌ها از مربی جدیدشان دریافت 3 MB ویدئومهر: مارتین فورکل مربی جدید استقلال تهران سابقه بازی در تیم ملی جوانان آلمان را در کارنامه دارد ضمن آنکه در دوران مربی گری به عنوان بدنساز در تیم ملی جوانان ویتنام هم به فعالیت پرداخته است. فورکل متولد 31 تیر ماه 1358 متولد منطقه کوبورگ آلمان غربی یکی از شهر های ایالت باواریا است . وی در طول دورانی که به بازی می پرداخت به عنوان مدافع راست چندان بازیکن شاخصی نبود.…
مهر بازی استقلال تهران 

  

سولسشر: یونایتد همیشه باید به دنبال پیروزی باشداوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی 1-0 مقابل تاتنهام در ومبلی، تاکید کرد که تیمش در هر دیدار باید برای پیروزی به میدان برود.
ورزش۳ بازی تاتنهام ورزش 

  

بازار در شوک اعلام قیمت جدید خودروهاگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از انتظار بازار برای عرضه خودرو دارد به اعتقاد فعالان بازار خودرو اگر عرضه خودرو همچنان قطره چکانی باشد رشد قیمت ها ادامه خواهد داشت.
خودروتک بازار خودرو خودرو خودروسازان 

  

خودرو چطور گران شد؟18 اردیبهشت ماه سال جاری بود که دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده، خروج این کشور از توافق برجام را اعلام کرد. از همان روز بخش عظیمی از اقتصاد و صنعت کشور با تنش روانی شدیدی نسبت به این اتفاق روبه‌رو شد.
خودروتک واردات خودرو خودرو خودروسازان 

  اخبار داغ
  

نشست مشترک احزاب اصولگرا با جامعه روحانیت مبارزاحزاب و تشکل‌های مختلف جریان اصولگرایی با حضور در ساختمان مرکزی جامعه روحانیت مبارز نشست مشترکی به ریاست آیت الله موحدی کرمانی برگزار کردند.
تسنیم جامعه روحانیت مبارز حوزه خبرنگار 

  

جزئیات نشست غیرانتخاباتی جامعه روحانیت مبارز با احزاب اصولگرا/همفکری با احزاب برای تعامل‌های بعدینظرخواهی از احزاب درمورد اساسنامه جدید جامعه روحانیت، هفکری برای تعاملات بعدی، تاکید بر مسائل فرهنگی و عدم پدرسالاری مهم‌ترین محورهای مطرح شده در جلسه صبح امروز جامعه روحانیت با احزاب اصولگرا است.
فارس جامعه روحانیت مبارز 

  

نشست جامعه روحانیت مبارز با احزاب اصولگرا برگزار شدنشست احزاب اصولگرا با جامعه روحانیت مبارز صبح امروز به دعوت آیت الله موحدی کرمانی برگزار شد.
فارس جامعه روحانیت مبارز 

  

لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی برای اجرا به رئیس‌جمهور ابلاغ شدرییس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رییس جمهور قانون اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را برای اجرا ابلاغ کرد.
ایلنا قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون شورای نگهبان 

  

طرح بلیچرریپورت به مناسبت 32 سالگی سوارزمهاجم اروگوئه‌ای تیم بارسلونا امروز 32 ساله شد.
ایلنا اروگوئه بارسلونا 

  

لوئیز سوارز مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا اذعان کرد که غیبت لیونل مسی در بازی برابر سویا نمی تواند بهانه خوبی برای شکست خارج از خانه آن ها باشد.
نود بازی لیونل مسی اروگوئه 

  

سازمان بازرسی کل کشور به دنبال مبارزه همه‌ جانبه با فساد استرئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی کل کشور به عنوان مهمترین نهاد در حوزه مبارزه با فساد، به دنبال مبارزه همه جانبه و پیشرفته با انواع فساد و همچنین ارتقای فرهنگ قانون‌مداری و ایجاد نهاد‌های شفاف و پاسخگو است.
موج‌نیوز سازمان ملل سازمان بازرسی کل کشور مواد مخدر 

  

​لاریجانی قانون مبارزه با پولشویی را به روحانی ابلاغ کردرئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری اسلامی ایران 'قانون اصلاح قانون مبارزه با پول شویی' را برای اجرا ابلاغ کرد.
برنا قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون مبارزه با پول شویی 

  

افزایش نرخ 23 ارز در بازار بین بانکی + جدولدر حالی در روز جاری نرخ 47 ارز از سوی بانک مرکزی اعلام شد که نرخ 23 ارز با رشد مواجه شده است.
خبرفوری ارز جدول بانک مرکزی