شناختن شخصیت افراد از روی چهره شان/شما کدام چهره هستید؟

افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

گاهی می توان از روی چهره افراد به شخصیت شان پی برد که این شناخت گاهی ازطریق عنصرهای متفاوت و موجود در جهان انجام می شود.

فیلسوف های چینی می گویند 5عنصر در جهان می توانند زندگی افراد را تحت تاثیر قرار بدهند؛چوب،آتش،زمین،فلز و...برخی از پژوهشگران امروزی نیز این موضوع را تایید می کنند.

"سیمون برون"یکی از متخصصان انگلیسی ست که کتابی دراین خصوص نوشته و توضیح می دهد که چگونه هرکدام از شما می توانید شاخص ترین عنصر را در چهره دیگران شناسایی کنید و به شخصیت شان پی ببرید به شرطی که بتوانید از روی چهره شان متوجه شوید که آن ها چوبی،آبی،آتشین،زمینی و یا فلزی هستند.

چهره های چوبی

این افراد معمولا ضربتی و بدون فکر عمل می کنند،بلندپروازند.آدم هایی که عنصر وجودی شان چوب است،کاری که به دست می گیرند،زود از آن خسته می شوند.جاه طلبی آن ها در عین بی سوادی است گاهی بی رحم جلوه می کنند و جز به منافع خودشان به چیزی فکر نمی کنند.

افراد چوبی از وارد شدن به قلمروهای ناشناخته ابایی ندارند،اما زمانی که به آن وارد می شوند،ترس آن ها را دربر می گیرد.برای رسیدن به هدف شان هر کاری می کنند.

در مواجهه با افراد باسواد کم می آورند،پس مجبور هستند افرادی همچون خودشان را دور خود جمع کنند.

چهره های آبی

این افراد انعطاف پذیر هستند،خوب می توانند خودشان را با شرایط وفق بدهند آن ها به ظاهر اهمیت زیادی می دهند،معمولا لبخند بر لب دارند و حل کردن مشکلات اطرافیان،یکی از لذت بخش ترین کارها برای این افراد است،به همین خاطر محبوب هستند و غرور ندارند گرچه شناختن آن ها کمی سخت است زیرا نفوذ به آنان سخت است.

کمی مرموز هستند و افکار شیطانی ندارند اما اگر پا روی دم شان بگذارید به خاطر اعتباری که دارند،خیلی کارها را می توانند به راحتی انجام دهند،این افراد آن چه در ذهن شان می گذرد را راحت با دیگران درمیان نمی گذارند.گاهی اوقات به آدم های حساس تبدیل می شوند،البته سعی می کنند آزردگی ها و زخم های وجودی شان را در مقابل دیگران آشکار نکنند.

چهره های فلزی

افرادی کاملا خویشتن دار هستند،ترجیح می دهند گاهی از دیگران کناره گیری کنند.

افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

چهره های زمینی

این افراد معمولا مرد عمل هستند و رویایی فکر نمی کنند،کمی خجالتی هستند،کمی طول می کشد تا با شما اخت شوند و سفره دل شان را باز کنند.اما این افراد اگر همسرتان شوند تا ابد وفادار می مانند.

اگر به فردی که چنین چهره ای دارد،ضربه بزنید،این ضربه به عمق قلبش وارد می شود و مدت ها طول می کشد تا شما را ببخشد.اگرچه افرادی منطقی و باهوش هستند،عجولانه تصمیم نمی گیرند،در کنار این افراد با خیال راحت می توانید زندگی کنید و مسئولیت تصمیم های بزرگ را به آن ها بسپارید.

چهره های آتشین

این افراد،عاشق این هستند که توجه دیگران را به خودشان جلب کنند،آن ها بیشتر به دنبال مشاغل سرگرم کننده و هنری می روند و به عاقبت کارهای شان کمتر توجه می کنند و تنها در فکر لذت بردن از لحظه هستند.

آن ها عاشق موضوعات اندوهناک هستند و حتی اگر مشکلی در زندگی شان نباشد،گاهی برای خلق یک اتفاق پیشقدم می شوند.هر لحظه ممکن است آدم های خیلی خونگرمی باشند اما معمولا انسان های تنهایی هستند و مقداری عجیب و غریب می باشند.

زمین شاخص ذهن   اخبار برگزیده
  

70 درصد پرونده های کلاهبرداری از طریق دستگاه های خودپرداز استرئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: 70 درصد پرونده های کلاهبرداری در حال رسیدگی در پلیس آگاهی مربوط به کلاهبرداری از طریق کشاندن افراد به پای دستگاه خودپرداز به بهانه واریز پول به حساب بانکی مالباختگان می باشد و این موضوع در حال افزایش است.
برنا کلاهبرداری پلیس پلیس آگاهی 

  

"ژنرال احمد العسیری" مشاور وقت محمد بن سلمان ، در ماه مارس سال گذشته میلادی در نشستی در ریاض، حضور داشته است. موضوع این نشست که با حضور چند تاجر لابی کننده برای دولت سعودی بوده، امکان استفاده از شرکت‌های خصوصی برای ترور مقامات ارشد ایرانی از جمله "قاسم سلیمانی"، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بوده است.
برنا ایران ریاض انقلاب اسلامی ایران 

  

پیام جالب کاپیتان پرسپولیس به هواداران+عکسسیدجلال حسینی بعد از اتمام بازی فینال لیگ قهرمانان پیامی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.
برنا پرسپولیس عکس بازی 

  

تردید نکنید شما قهرمان آسیا هستید/ برانکو مربی باشخصیتی استوزیر ورزش و جوانان در جمع بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از برانکو به عنوان مربی باشخصیت در ایران و‌ منطقه نام برد.
برنا آسیا برانکو ورزش 

  

پروین، جام قهرمانی را روی سکو قرار می‌دهداسطوره تاریخ فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را روی سکو می‌ برد.
برنا علی پروین ایران زمین 

  

آخرین وضعیت مصدومیت این ستاره پرسپولیس برای بازی با کاشیما+ عکسآخرین وضعیت مصدومیت امید عالیشاه برای بازی با کاشیما آنتلرز تا ساعاتی دیگر مشخص می شود.
برنا ستاره پرسپولیس بازی 

  

دوباره زلزله ؛ دوباره تازه آباد کرمانشاهزلزله ای به بزرگی 4.4 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 2 دقیقه و هشت ثانیه بامداد سه شنبه تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند.
برنا زلزله کرمانشاه استان کرمانشاه 

  

تمام ظرفیت بلیت بازی با کاشیما، امروز عرضه می‌شودتمام ظرفیت بلیت فروشی بازی پرسپولیس – کاشیما امروز دوشنبه عرضه و از طریق سامانه اینترنتی Gishe3.com به فروش خواهد رسید.
برنا بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس 

  

راز جنایت رودخانه نوخاله کشف شداز توطئه خونین یک زن که در اقدامی هولناک با همدستی مردی بیگانه، شوهرش را به قتل رسانده بود، فاش شد.
برنا جنایت قتل پلیس 

  

تبلیغات عجیب مجری شبکه یکعلی ضیا در یک مراسم تبلیغاتی برای خرید زمین در آلانیای ترکیه به عنوان مجری حاضر شد.
برنا زمین ترکیه تلویزیون 

  اخبار داغ
  

دو نفر از اخلال‌گران بازار ارز و سکه اعدام شدندکم وحید مظلومین فرزند حبیب‌اله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی‌الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم شده بودند، به اجرا گذاشته شد.
برنا ارز قیمت ارز نیروی انتظامی 

  

پیشنهاد تشکیل کارگروه مبارزه با بحران در وزارتخانه‌ها/احتمال اجرای طرح استانی شدن انتخابات مجلس در چند استان/انهدام 5 باند بین‌المللی قاچاق مواد مخدر/تقدیر آمریکا از اقدام روز گذشته سوئیفت علیه ایران/ نظر رهبر انقلاب درباره رقص محلیپیشنهاد تشکیل کارگروه مبارزه با بحران در وزارت خانه ها، احتمال اجرای طرح استانی شدن انتخابات مجلس در چند استان، بهره‌برداری از فاز اول طرح احیای 550 هزار هکتاری اراضی خوزستان و ایلام، تصویب اصلاح تقسیمات کشوری در استان‌های مرکزی و آذربایجان شرقی، تلاش نتانیاهو در پاریس برای فشار بر ایران، کاهش رشد اقتصادی ایران به منفی 3...
ایلنا شورای نگهبان انتخابات مجلس قاچاق مواد مخدر 

  

افزایش قیمت تجهیزات رادیولوژی با وجود تخصیص ارز دولتینایب رئیس انجمن رادیولوژی ایران با اشاره به افزایش حداقل 3 برابری قیمت تجهیزات رادیولوژی گفت: افزایش قیمت ارز و ثابت ماندن تعرفه‌ها فعالیت بسیاری از مراکز رادیولوژی را با مشکل مواجه کرده است.
برنا افزایش قیمت قیمت ارز قیمت 

  

رتبه نخست شرکت فولاد در بازگشت ارز به چرخه ملیورزشگاه فولاد خوزستان با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت به بهره برداری رسید.
ایلنا شرکت فولاد فولاد باشگاه فولاد خوزستان 

  

برگزاری پودمان مبارزه باقاچاق کالا و ارز ویژه قضات محاکم تجدید نظرپنجمین دوره تخصصی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مدت سه روز به همت مرکز آموزش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه و با مشارکت نمایندگی قوه قضائیه برگزار شد.
ایلنا قوه قضاییه آموزش ارز