شناختن شخصیت افراد از روی چهره شان/شما کدام چهره هستید؟

افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

گاهی می توان از روی چهره افراد به شخصیت شان پی برد که این شناخت گاهی ازطریق عنصرهای متفاوت و موجود در جهان انجام می شود.

فیلسوف های چینی می گویند 5عنصر در جهان می توانند زندگی افراد را تحت تاثیر قرار بدهند؛چوب،آتش،زمین،فلز و...برخی از پژوهشگران امروزی نیز این موضوع را تایید می کنند.

"سیمون برون"یکی از متخصصان انگلیسی ست که کتابی دراین خصوص نوشته و توضیح می دهد که چگونه هرکدام از شما می توانید شاخص ترین عنصر را در چهره دیگران شناسایی کنید و به شخصیت شان پی ببرید به شرطی که بتوانید از روی چهره شان متوجه شوید که آن ها چوبی،آبی،آتشین،زمینی و یا فلزی هستند.

چهره های چوبی

این افراد معمولا ضربتی و بدون فکر عمل می کنند،بلندپروازند.آدم هایی که عنصر وجودی شان چوب است،کاری که به دست می گیرند،زود از آن خسته می شوند.جاه طلبی آن ها در عین بی سوادی است گاهی بی رحم جلوه می کنند و جز به منافع خودشان به چیزی فکر نمی کنند.

افراد چوبی از وارد شدن به قلمروهای ناشناخته ابایی ندارند،اما زمانی که به آن وارد می شوند،ترس آن ها را دربر می گیرد.برای رسیدن به هدف شان هر کاری می کنند.

در مواجهه با افراد باسواد کم می آورند،پس مجبور هستند افرادی همچون خودشان را دور خود جمع کنند.

چهره های آبی

این افراد انعطاف پذیر هستند،خوب می توانند خودشان را با شرایط وفق بدهند آن ها به ظاهر اهمیت زیادی می دهند،معمولا لبخند بر لب دارند و حل کردن مشکلات اطرافیان،یکی از لذت بخش ترین کارها برای این افراد است،به همین خاطر محبوب هستند و غرور ندارند گرچه شناختن آن ها کمی سخت است زیرا نفوذ به آنان سخت است.

کمی مرموز هستند و افکار شیطانی ندارند اما اگر پا روی دم شان بگذارید به خاطر اعتباری که دارند،خیلی کارها را می توانند به راحتی انجام دهند،این افراد آن چه در ذهن شان می گذرد را راحت با دیگران درمیان نمی گذارند.گاهی اوقات به آدم های حساس تبدیل می شوند،البته سعی می کنند آزردگی ها و زخم های وجودی شان را در مقابل دیگران آشکار نکنند.

چهره های فلزی

افرادی کاملا خویشتن دار هستند،ترجیح می دهند گاهی از دیگران کناره گیری کنند.

افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

چهره های زمینی

این افراد معمولا مرد عمل هستند و رویایی فکر نمی کنند،کمی خجالتی هستند،کمی طول می کشد تا با شما اخت شوند و سفره دل شان را باز کنند.اما این افراد اگر همسرتان شوند تا ابد وفادار می مانند.

اگر به فردی که چنین چهره ای دارد،ضربه بزنید،این ضربه به عمق قلبش وارد می شود و مدت ها طول می کشد تا شما را ببخشد.اگرچه افرادی منطقی و باهوش هستند،عجولانه تصمیم نمی گیرند،در کنار این افراد با خیال راحت می توانید زندگی کنید و مسئولیت تصمیم های بزرگ را به آن ها بسپارید.

چهره های آتشین

این افراد،عاشق این هستند که توجه دیگران را به خودشان جلب کنند،آن ها بیشتر به دنبال مشاغل سرگرم کننده و هنری می روند و به عاقبت کارهای شان کمتر توجه می کنند و تنها در فکر لذت بردن از لحظه هستند.

آن ها عاشق موضوعات اندوهناک هستند و حتی اگر مشکلی در زندگی شان نباشد،گاهی برای خلق یک اتفاق پیشقدم می شوند.هر لحظه ممکن است آدم های خیلی خونگرمی باشند اما معمولا انسان های تنهایی هستند و مقداری عجیب و غریب می باشند.

زمین شاخص ذهن   اخبار برگزیده
  

قیمت 7 خودرو سایپا برای فروش فوری امروز اعلام شدفروش فوری محصولات گروه خودروسازی خودرو از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد.
خودروتک قیمت خودرو سایپا 

  

شب گذشته پاریس نخوابید. هزاران نفر از مردم پاریس دیشب اطراف کلیسای در حال سوختن حلقه زدند ، دعا کردند و اشک ریختند
نامه نیوز پاریس آتش سوزی رئیس جمهور 

  

فیلم /دعوای شدید توییتری با مهناز افشار پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: Your browser doesn't support video. Please download the file: video/mp4 video/webm
مثلث مهناز افشار 

  

بانک‌ها تا 40 روز دیگر مکلف به ارائه رمز یکبار مصرف هستندرئیس پلیس فتا گفت: بانک‌ها تا 40 روز دیگر مکلف به ارائه رمز یکبار مصرف به کاربران هستند.
مثلث بانک مرکزی بانک پلیس فتا 

  

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه ساز و کار متناظر برای اینستکس هفته گذشته در ایران راه اندازی شد تاکید کرد که اروپایی‌ها نسبت به انجام تعهداتشان در ایران بسیار عقب هستند.
نامه نیوز وزارت خارجه کار ایران 

  

عرضه یک خودرو محبوب در فروش فوری ایران خودرو (قیمت)شرکت ایران خودرو در راستای تنظیم بازار خودرو اولین مرحله فروش فوری محصولات خود در سال 98 را از فردا آغاز می کند.
خودروتک ایران خودرو خودرو بازار خودرو 

  

رئیس جمهور آمریکا تلاش کرد تصمیم خود در مورد قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی را به استراتژی تحریمهای شدید علیه ایران ارتباط دهد. در همین رابطه، دولت ترامپ مدعی شد که به دلیل حمایت ایران از فعالیتهای تروریستی، به فشارهای مالی خود علیه این کشور ادامه می دهد.
نامه نیوز دولت کاخ سفید ایران 

  

آخرین خبر از قیمت طلا، سکه و دلار +جدولقیمت دلار در بازار تهران با 180 تومان افزایش به 14,230 (چهارده هزار و دویست و سی ) تومان رسید و قیمت سکه نیز در بازار با نوسان روبرو بود و در آخرین ساعت به زیر 5 میلیون تومان رسید.
مثلث بازار تهران قیمت یورو 

  

پیش بینی قیمت جدید برای پراید در بازاررئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به ثبات بازار خودرو در روزهای آغازین سال جدید، کمبود متقاضی و نیز عرضه‌های صورت گرفته توسط خودروسازان، پیش‌بینی کرد در صورت ادامه عرضه خودرو توسط خودروسازان روند کاهش قیمت‌ها ادامه یابد و به عنوان مثال پراید به حدود 37 میلیون تومان برسد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

شاید علت سفر نتانیاهو، جلب موافقت پوتین با حمله نظامی سنگین به نیروهای ایرانی و مستشاران ایرانی باشد، تا امکان ترمیم قدرت بازدارندگی اسرائیل در مقابله های نظامی اخیر فراهم شود.
نامه نیوز انتخابات اسرائیل سفر ونزوئلا 

  اخبار داغ
  

کشف لاستیک قاچاق در نیشابور با ارزش بیش از یک میلیارد ریالفرمانده انتظامی نیشابور: یک میلیارد و 230 میلیون ریال لاستیک خارجی قاچاق در نیشابور کشف شد.
خبرفوری قاچاق خودرو ریال 

  

تمرکز عجیب مأموران جهانی مبارزه با دوپینگ روی حدادیملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان از زمان حضورش در قطر دو بار تست دوپینگ داده است.
ورزش۳ دوومیدانی دوپینگ احسان حدادی 

  

انتشار فهرست جدید دریافت کنندگان ارز نیمایی و دولتیایرنا نوشت: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی، فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد. سه شنبه گذشته بود که بانک مرکزی، فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی را تا بیست و هفتم فروردین 1398 منتشر کرد...
انصاف‌نیوز ارز ارز دولتی نرخ ارز 

  

تمرکز عجیب مأموران جهانی مبارزه با دوپینگ بر روی احسان حدادیملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان از زمان حضورش در قطر دو بار تست دوپینگ داده است.
تسنیم دوومیدانی دوپینگ خبرنگار 

  

آگاهی از ارزش های منظر روستایی نیاز به عاریه الگوی شهری نیستتهران - ایرنا- رئیس پژوهشکده بناها و بافت های فرهنگی تاریخی گفت: با آگاهی رسانی و آگاهی یافتن از ارزش های منظر روستایی، نیاز به عاریه گرفتن الگوهای شهری برطرف شده و نسبت به حفظ آنها جدیت بیشتری توسط چه جوامع محلی و چه سایر افراد به عمل می آید.
ایرنا سازگار با محیط زیست تهران ایرنا 

  

بازار ارز با ثبات نسبی همراه است/ یورو 15 هزار و 450 توماننظارت‌های بانک مرکزی تا حدودی التهاب بازار ارز را که در ابتدای سال حکفرما شده بود کاهش و به یک ثبات
خبرفوری ارز بانک مرکزی بانک 

  

برتری ارزشمند سلتاویگو مقابل خیروناسلتاویگو در بالایدوس مقابل خیرونا به برتری ارزشمند دست یافت.
خبرفوری فوتبال فوتسال جدول 

  

فهرست جدید دریافت کنندگان ارز نیمایی و دولتی منتشر شدتهران- ایرنا- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی، فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.
ایرنا ارز ارز دولتی نرخ ارز