ضعف تیم ملی فوتبال ایران در فنی

کارشناس فوتبال کشور گفت: فوتبال کره جنوبی بوی آنالیز بازی با امارات را می‌داد.

ضعف تیم ملی فوتبال ایران در فنی

اخبار ورزشی| آخرین اخبار ورزشی| ضعف تیم ملی فوتبال ایران در فنی ضعف تیم ملی فوتبال ایران در فنی کدخبر: 28395 ارسال به دیگران پرینت 21 مهر 1400

کارشناس فوتبال کشور گفت: فوتبال کره جنوبی بوی آنالیز بازی با امارات را می‌داد.

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند زن مهدی قایدی دوباره آبروریزی کرد!| عکس لو رفته منشوری در دبی! فال روزانه:فال امروز خود را بخوانید:فال چهارشنبه 21 مهر 1400 تولد اشکان خطیبی در پشت صحنه خاتون فروش فوری سایپا بدون قرعه کشی؛ تحویل حداکثر 90 روزه | لینک ثبت نام و قیمت جدید فوری:حذف یارانه جدی شد!1401بدون یارانه

جلال چراغپور در خصوص تساوی تیم ملی مقابل کره جنوبی در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: این بازی را از 6 منظر می‌توان نگاه کرد. اولین منظر این است که این بازی برای ما بعد از چند مسابقه، بالاترین سطح ممکنی بود که می‌توانستیم با آن مواجه شویم. بعد از این پلکان رو به پایین می‌آید تا دوباره به خود این تیم برسیم. بازی خیلی نزدیک و نفس‌گیر بود. دو توپ ما به تیرک خورد و ممکن بود برنده شویم. در دقیقه 3+90 هم ممکن بود شوت بازیکن کره گل شود و ما ببازیم. پس برد و باخت به حوادث بستگی داشت و نباید حوادث را وارد کیفیت و کمیت فوتبال کنیم.

کارشناس فوتبال گفت: بعد از عبور از حوادث باید فوتبال را بررسی کنیم. این بازی بالاترین سطح فوتبالی است که ممکن است در آسیا بازی شود. اگر همه بازیکنان خوب آسیا را جمع و دو تیم کنند نزدیک به همین بازی می‌شود. شاید کمی تفاوت داشته باشد اما بالاترین سطح فوتبال آسیا همین بازی بود. چون هر دو تیم مشتری پروپاقرص جام جهانی هستند و بازیکنان زیادی خارج از آسیا دارند. به همین خاطر سطح کیفی بسیار دلپسند و خوب بود.

شکاف در مرکز دفاعی تیم ملی و گلی که در ساده‌ترین حالت دریافت شد

چراغپور با اشاره به منظر دوم عنوان کرد: در بازی با امارات متوجه شدیم مرکز دفاع ما دچار شکاف است. در آن صحنه که شجاع خلیل‌زاده به تک به تک نرسید و اخراج شد شانس ما بود که با VAR بررسی کردند و او برگشت. الهی شکر اما آیا زنگ خطر را برای‌مان به صدا درنیاورد؟ این یک سؤال بزرگ از کادر فنی است. شما که دیدید بین کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده شکاف و نقص وجود دارد. یکبار جستیم و ضربه نخوردیم. یارمان از اخراج برگشت که در دنیا تا به حال چنین اتفاقی نیفتاده بود. حالا در بازی با کره جنوبی آیا از این آسان‌تر می‌توانستیم گل بخوریم؟

وی افزود: گلی که خوردیم آنقدر ساده بود که خود زننده گل فکر می‌کرد آفساید، خطا و یا اتفاق دیگری شده است! مگر می‌شود یک تیم ملی به این سادگی گل بخورد؟ باید از این بازی درس بگیریم که مرکز بین دو دفاع وسط در سیستم چهار دفاعه نمی‌تواند دو هافبکه باشد. یک هافبک باید مسئولِ درِ مرکز باشد.

کارشناس فوتبال تصریح کرد:‌در سیستم 1-3-2-4 یکی از هافبک‌ها مانند نورالهی باید در پست هافبک بازی کند نه اینکه به 6 قدم برود، توپ از دست برود و از طرفی عزت‌اللهی تنها بماند. ما این صحنه را خیلی دیدیم. قبل از دقیقه 25 می‌توانستیم یک گل دریافت کنیم. سانتری انجام شد و اگر توپ به هر کجای پای بازیکن کره می‌خورد گل می‌شد. او عزت‌اللهی را دریبل کرد. در این صحنه عزت‌اللهی لب خط چه کار می‌کرد؟ پس منظر دوم این بود که مقابل امارات این اشکال را دیده بودیم و دوباره مقابل کره اتفاق افتاد و گل خوردیم.

سرمربی در مقابل زیاد شدن فشار تاکتیکی کاری نمی‌کند

کارشناس فوتبال با اشاره به منظر سوم اظهار داشت:‌ بعد از 10 برد متوالی دیدیم اگر فشار تاکتیکی روی تیم از حدی بگذرد، سرمربی ما سورپرایز می‌شود و کاری نمی‌کند. صبر می‌کند ببیند چه می‌شود! با این شرایط در دقیقه 93 نزدیک بود گل بخوریم و ببازیم. پس در منظر سوم متوجه شدیم وقتی فشار تاکتیکی روی تیم ملی اضافه شود سرمربی ما دچار سورپرایز می‌شود!

نیمکت تیم ملی در مشاوره دادن ضعیف است

وی در مورد منظر چهارم عنوان کرد: نیمکت ما برای مشاوره دادن به سرمربی کوچک و ضعیف است. منظور این نیست که هاشمیان یا کریم باقری مربیگری بلد نیستند. با مربیگری آنها کاری نداریم. این کار را بلدند اما مشاور کسی است که از در فوتبال وارد شده و از پنجره آن بیرون رفته باشد. او باید مشاوره میلیمتری بدهد. در بازی‌های سخت مشاور گواردیولا در گوش او صحبت و می‌گوید که چه کار کند یا مشاور یورگن کلوپ که مربی سال اروپا شد حتی گاهی اوقات به او پرخاش می‌کند تا حرفش را بقبولاند.

کارشناس فوتبال تصریح کرد: هر وقت دوربین نیمکت تیم ما را نشان داد دیدیم که خیلی با طومانینه ایستاده‌اند. نمی‌دانم، شاید منظره دریا یا چمن را نگاه می‌کردند! هیچ عکس‌العملی نداشتند. مگر هنر است که شما را بدون عکس‌العمل نشان بدهند؟! اتفاقات شما باید در تب و تاب باشید. ما در خانه قلب‌مان درد گرفت!

تعویض‌ها باری به هر جهت بود

چراغپور در خصوص منظر پنجم دیدار ایران و کره جنوبی گفت: تمام تعویض‌ها باری به هر جهت بود. آیا قلی‌زاده و امیری بد بازی کردند؟ 2 دقیقه مانده به پایان بازی چه تعویضی بود؟ آنهایی که گل‌ها را خراب کردند یا به تیرک زدند می‌دانند موقعیت بازی چگونه است. در دقایقی که ممکن است هر لحظه مهاجم یا هافبک ما گل بزند یا نوراللهی شوت‌زنی کند. بازیکن 90 دقیقه بازی کرده در همان 2 دقیقه یادمان افتاده که نوراللهی یا طارمی یا جهانبخش خسته هستند؟ این چه سبک تعویض بود؟ اگر فکر می‌کنید بازیکنانی که بیرون زمین هستند وارد زمین شوند روند تیم را بهتر می‌کنند باید حداقل 5 تا 10 دقیقه به آنها فرصت بدهید و بعد 8 تا 10 دقیقه هم به آنها بازی برسد. من در دنیا تیم ملی ایتالیا را می‌بینم که آن هم با دو گروه مهاجم بازی می‌کند اما به آنهایی که وارد زمین می‌شوند وقت می‌دهد تا قدرت، خلاقیت و فوتبال‌شان را دیکته کنند.

حمله بدون برنامه مقابل دفاع بی برنامه جواب نمی‌دهد

کارشناس فوتبال با  اشاره به منظر ششم اظهار داشت: آخرین منظر یک تذکر فنی است. از این لحظه به بعد تمام مسائل تیم ملی آنالیز شده است. کره‌ایی‌ها میلی‌متر به میلی‌متر تیم ملی را آنالیز کردند و بردند. با تمام بازی و نقاط ضعف ما آشنا شدند. اگر امارات روی نورافکن در سمت چپ ما فشار آورد کره‌ایی‌ها هم فشار آوردند و از سمت چپ ما بازی می‌کردند یعنی دیده شده که ما اشکال داریم. فوتبال کره جنوبی بوی آنالیز بازی با امارات را می‌داد.

چراغپور تصریح کرد: در بازی‌های باقیمانده کار ما لحظه به لحظه سخت‌تر می‌شود و این را از اولین بازی که داریم خواهید دید. باید فکری کنند و انعطاف تاکتیکی و نوع بازی درون تیم به وجود بیاورند. مقابل کره دیدند که بدون برنامه حمله کردن مقابل تیم‌هایی که برنامه دفاعی دارند جواب نمی‌دهد. دیدند که آزاد گذاشتن بازیکنان مقابل تیم‌هایی که برنامه دفاعی دارند جواب نمی‌دهد. اگر تیم‌های دیگر رفتند و برنامه دفاعی خودشان را درست کردند بعد از آن مساوی، مساوی، مساوی و به این ترتیب تعداد مساوی‌های ما بالا می‌رود.

ویژه :

فوری:حذف یارانه جدی شد!1401بدون یارانه کره جنوبی ضعف تیم ملی فوتبال ایران در فنی تیم ملی فوتبال ایرا کارشناس فوتبال لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

تیم ملی فوتبال ایران فوتبال فوتبال آسیا   اخبار برگزیده
  

واکنش طالبان به بیانات اخیر رهبری درباره افغانستانتسنیم/ سخنگوی وزارت خارجه طالبان با اشاره به اظهارات روز یکشنبه مقام معظم رهبری درباره وحدت مسلمانان از این سخنان استقبال کرد.
نامه نیوز طالبان افغانستان وزارت خارجه 

  

دولت رئیسی در باره FATF بر سر دوراهی تصمیم و بلاتکلیفی استدولت سیدابراهیم رئیسی باید موضع خود را در قبال موضوع FATF روشن کند؛ اینکه تمایل دارد بررسی مجدد آن را از مجمع درخواست کند یا خیر؟
۵۵ آنلاین دولت سیدابراهیم رئیسی مواد مخدر 

  

دوئل سخت یحیی گل محمدی و الهامی ؛ فرداسرمربیان دو تیم پرسپولیس و نساجی در تقابل این هفته برای چهارمین بار روبروی هم قرار می گیرند.که سهم گل محمدی 2 برد و الهامی 1 برد می باشد.
خانه فوتبال پرسپولیس خودرو فوتبال 

  

پاسخ وزیر اقتصاد به ادعای عبدالناصر همتیوزیر امور اقتصادی و دارایی شائبه فروش گسترده اوراق بدهی دولتی در مهرماه و اعمال فشار به بانک‌ها و صندوق‌های بانکها جهت تامین بودجه را تکذیب کرد.
فردا اقتصاد بودجه دولت 

  

واکنش همتی به طرح مسأله «عدم استقراض از بانک مرکزی» توسط دولترئیس کل پیشین بانک مرکزی به انتشار یک توئیت به مسأله عدم استقراض دولت از بانک مرکزی واکنش نشان داد.
مثلث بهاره رهنما بازی بانک مرکزی 

  

میانجیگری عاقلانه سردار آزمون میان مهدی طارمی و اسکوچیچسردار آزمون در ماجرای طارمی و اسکوچیچ نشان داد رشد خوبی داشته است.
خانه فوتبال سردار آزمون مهدی طارمی پرسپولیس 

  

انتشار برخی خبرها درباره «کودتای نظامی» در سودان | نخست‌وزیر تحت بازداشت خانگی قرار گرفتخبرگزاری ها از حمله گروهی از نظامیان به اقامتگاه عبدالله حمدوک، نخست وزیر سودان و بازداشت او خبر داده اند. گزارش هایی هم از بازداشت چهار نفر از وزیران دولت و مشاور مطبوعاتی نخست وزیر سودان منتشر شده است. منابع مطلع نظامیان ناشناس را به کودتا علیه دولت انتقالی متهم کرده اند.
۵۵ آنلاین سودان بازداشت تلویزیون 

  

رئیسی: برای اصلاح الگوی مصرف برنامه‌ پیشنهاد شودرئیس جمهور با تأکید بر ضرورت تأمین انرژی پایدار برای رشد اقتصاد ایران و توجه به عدالت اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، گفت: دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های پیشنهادی خود را در زمینه اصلاح الگوی مصرف و رعایت عدالت اجتماعی هر چه زودتر ارایه دهند.
فردا اصلاح الگوی مصرف رئیس جمهور ریاست جمهوری 

  

ارتقا رکورد عرضه هفتگی دلار/تقاضای یورو زیاد شدهفته گذشته سومین هفته پرتزریق سال برای یورو بود، اما قیمت این ارز در بازار آزاد به طور محدود رشد کرد، به نظر می‌رسد تقاضا برای یورو به دلایلی افزایش یافته و روند صعودی قیمت را موجب شده است.
اقتصادنیوز دلار یورو قیمت 

  

در دیدار رئیس جمهور با نمایندگان مجلس چه گذشت؟نائب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: دیدار رئیس جمهور با نمایندگان در قالب مجامع استانی عامل ارتقای روابط دولت و مجلس است.
فردا رئیس جمهور استان آذربایجان شرقی مجلس شورای اسلامی 

  

کری خوانی عجیب ستاره نساجی برای هواداران پرسپولیسحسین زامهران هافبک نساجی در آستانه دیدار با پرسپولیس در هفته دوم گفت : قطعا بازی با پرسپولیس یک بازی سخت خواهد بود ولی فکر می‌کنم می‌توانیم از این بازی امتیاز بگیریم
خانه فوتبال ستاره نساجی پرسپولیس 

  

قیمت جدید وانت نیسان دیزل ویژه آبان 1400 اعلام شدسایپا قیمت جدید وانت نیسان دیزل را ویژه آبان ماه 1400 اعلام کرد.
اقتصادنیوز قیمت نیسان سایپا 

  

اسراییل: ازسرگیری تمرین حمله هوایی به ایران پس از 2 سال توقفهفته گذشته نیز کانال 12 تلویزیون اسراییل گزارش داد که اسراییل برای حمله احتمالی به ایران 1.5 میلیارد دلار به بودجه نظامی خود افزوده است
۵۵ آنلاین نیروی هوایی ایران سازمان ملل متحد 

  

رستم قاسمی، وزیر راه: تجربیات تلخ مسکن مهر را تکرار نمی‌کنیموزیر راه و شهرسازی گفت: به هیچ عنوان دولت سیزدهم احداث مسکن در کشور را سیاسی نمی‌کند که به همین منظور تجربیات تلخ مسکن مهر را در طرح اقدام ملی مسکن جبران و اصلاح می‌کنیم
۵۵ آنلاین رستم قاسمی مسکن مهر مسکن 

  

جزئیاتی از استخدام در وزارت بهداشتوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستور داد که حداکثر تا 10 آبان ماه سال جاری تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید در مراکز پذیرفته شده فعالیت خود را آغاز کنند.
گسترش درمان وزارت بهداشت مجلس شورای اسلامی 

  اخبار داغ
  

خبری که قیمت دلار را ارزان کرددر چهارمین روز هفته، دلار نتوانست حرکت در جهت صعودی را ادامه دهد.
گسترش قیمت دلار صرافی 

  

خبری جدید که قیمت دلار را ارزان کرداسکناس آمریکایی که از انتهای هفته گذشته در مسیر صعودی قرار گرفته بود و حتی در روز دوشنبه توانست به محدوده 27 هزار و 600 تومانی سرک بکشد، در روز سه‌شنبه با فشار فروش معامله‌گران مواجه شد. نتیجه این اتفاق تا ساعت 3 بعدازظهر افت 110 تومانی اسکناس آمریکایی و قرار گرفتن در محدوده 27 هزار و 500 تومانی بود. در مقاطعی از روز حتی دلار تا محدوده 27 هزار و 400 تومان پایین رفت.
فردا قیمت دلار صرافی 

  

پیش بینی بورس امروز / سقوط به وقتِ رکودروز گذشته رکود معاملات عمیق‌تر شد و 70 درصد نمادهای بازار قرمزپوش شدند. آیا این روند ادامه می‌یابد؟
اقتصادنیوز 

  

یک توصیه مهم درباره دز سوم واکسن کرونااقتصادنیوز : گروه مشاوره استراتژیک متخصصان ایمن سازی تحت سازمان جهانی بهداشت توصیه می‌کند برای دریافت دز تقویت‌کننده افراد از واکسن‌هایی با فناوری مشابه آنچه که قبلاً دریافت کرده‌اند، استفاده کنند.
اقتصادنیوز فناوری 

  

بروز سردرد بعد از تزریق واکسن کرونا را حتما جدی بگیرید!یک فوق تخصص مغز و اعصاب گفت: بروز سردردهایی که سه روز بعد از تزریق واکسن کرونا آغاز می‌شوند حطرناک است، این سردردها ممکن است با دردهای شکمی و تهوع همراه باشد که بسیار مهم هستند.
گسترش سکته مغزی مغز دارو 

  

علت صفر نشدن آمار فوتی‌های کرونا اعلام شدعضو کمیته علمی کشوری کرونا گفت: افرادی که هنوز دو دوز واکسن خود را تزریق نکرده یا اینکه تاکنون هیچ واکسنی دریافت نکرده‌اند و پس از این هم دریافت نمی‌کنند، به کرونا مبتلا و متاسفانه به نوع شدید آن هم گرفتار می‌شوند.
گسترش پژوهش ویروس واکسیناسیون 

  

پیش بینی بورس فردا 5 آبان 1400/سناریوی بازگشت شاخص بورساقتصادنیوز: شاخص بورس در روز پایانی هفته امیدوار است با تحرکات خریداران در سمت تقاضا سبزرنگ بماند اما تا حدودی هم میل به بازگشت به سمت کانال 1.4 میلیون واحد دارد. البته سناریوی محتمل برای روز چهارشنبه قابل پیش بینی نیست.
اقتصادنیوز شاخص 

  

متهم تازه پیدایش کرونااقتصادنیوز:‌رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: طبیعتاً اولین متهم کسانی هستند که ظرفیت و قابلیت فنی ساخت آنها را دارند، چراکه کارهای تحقیقاتی ویروس‌ها نیازمند آزمایشگاه‌های سطح سه و چهار است که آمریکایی‌ها در دنیا 50 آزمایشگاه در این سطوح را توسعه دادند.
اقتصادنیوز پدافند غیرعامل ویروس 

  

طغیان هولناک کرونا در روسیه+ نموداراقتصادنیوز: بررسی آمارهای کرونایی در برخی نقاط جهان نشان از رشد در ابتلا و مرگ ومیر کرونا دارد. در این میان کشور روسیه رکورد مرگ ومیر روزانه را شکسته و اکنون در بالاترین سطح آمارهای جهانی ایستاده است.
اقتصادنیوز روسیه مرگ 

  

این 10 خبر بورس فردا را تکان می دهد!امروز 4 آبان 1400 اخبار اقتصادی، بورسی و سیاسی زیادی منتشر شد که از بین آن‌ها این ده خبر می‌تواند بر روی بورس فردا تاثیرگذار باشد. توصیه می‌شود این ده خبر را قبل از معاملات فردا بخوانید.
گسترش ایران گرانی کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

معاملات 4 نماد بورسی تایید نشد/ لیست تعلیقی ها و توقیفی هااقتصادنیوز: بخشی از معاملات سه نماد بورسی به تایید ناظر بازار نرسید.
اقتصادنیوز 

  

واکنش سکه به کاهش قیمت دلارامروز 4 آبان 1400 قیمت دلار تحت تاثیر افزایش عرضه افت کرد. قیمت یورو آزاد کاهش یافت و به کانال 31 هزار تومان وارد شد، اما قیمت یورو سنا و متشکل بالا رفت.
گسترش قیمت دلار دلار آمریکا 

  

آخرین تغییرات قیمت سکه، طلا و ارز (4 آبان)در پی تقویت دلار امریکا و افت اندک اونس در بازارهای جهانی قیمت طلا و سکه اعلام شد و بر این اساس سکه تمام بهار آزادی با 25 هزار تومان کاهش 11 میلیون و 500 تومان قیمت خورد.
گسترش قیمت یورو تورم 

  

زهر عقرب در درمان کرونا موثر است؟محققان در تازه‌ترین مطالعات خود پیرامون ویروس کرونا، به نتایج جالبی درباره تاثیر زهر عقرب بر درمان بیماری کرونا دست یافته‌اند.
گسترش درمان ویروس کار 

  

قیمت خودرو افزایش یافت+ جدول قیمتبررسی قیمت‌ها در بازار خودرو حکایت از افزایش قیمت‌ها در این بازار از اواخر مهر ماه تاکنون دارد به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید 111 از 154 میلیون تومان در اواخر مهر ماه امروز به 155 میلیون تومان رسیده است.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت خودرو