بارندگی در نوار غربی، شرق و شمال‌شرق کشور

بارندگی در نوار غربی، شرق و شمال‌شرق کشور چهارشنبه 19 دی 1397 تمام نوار غربی، دامنه‌های البرز غربی، برخی مناطق مرکز، شرق و شمال‌شرق کشور بارش داریم و روز پنجشنبه با کاهش فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور؛ وزش باد شدید در نیمه شرقی و کاهش دما در نوار شمالی کشور رخ می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، در خصوص سامانه…

بارندگی در نوار غربی، شرق و شمال‌شرق کشور

چهارشنبه 19 دی 1397 تمام نوار غربی، دامنه‌های البرز غربی، برخی مناطق مرکز، شرق و شمال‌شرق کشور بارش داریم و روز پنجشنبه با کاهش فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور؛ وزش باد شدید در نیمه شرقی و کاهش دما در نوار شمالی کشور رخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، در خصوص سامانه بارشی که سه‌شنبه 1397/10/18 از جنوب‌غرب وارد کشور می‌شود، گفت: با ورود این سامانه در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و لرستان بارش آغاز می‌شود و در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش به شکل برف می‌باشد.

وی افزود: در غرب سواحل دریای خزر و استان اردبیل به سبب وزش باد جنوبی افزایش نسبی دما رخ می‌دهد.

به گفته مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، چهارشنبه 1397/10/19 این سامانه به تمام نوار غربی، دامنه‌های البرز غربی در استان‌‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران، برخی مناطق مرکز، شرق و شمال‌شرق کشور گسترش می‌یابد که در غرب کردستان، آذربایجان‌غربی، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات شرق خوزستان، شمال استان‌های اصفهان و یزد و جنوب خراسان رضوی بارش از شدت بیشتری برخوردار است.

وظیفه با توجه به بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه‌ها طی چهارشنبه در جنوب کهگیلویه‌و‌‌بویراحمد، شمال بوشهر، غرب فارس و شرق خوزستان، به هموطنان عزیز در این مناطق توصیه نمود از تردد و توقف در کنار رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری نمایند.

وی با بیان این‌که از اواخر وقت چهارشنبه و طی روز پنجشنبه 1397/10/20 فعالیت سامانه در نیمه غربی کشور کاهش می‌یابد، تصریح نمود: با شمالی شدن جریان‌ها روی دریای خزر، در استان‌های واقع در سواحل شرقی دریا، دامنه‌های البرز شرقی و شمال‌شرق کشور بارش و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وطیفه خاطرنشان کرد: طی این روز در دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های البرز، تهران، سمنان و برخی مناطق نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و در نوار شمالی کشور کاهش حدود 4 تا 7 درجه‌ای دما رخ می‌دهد.

شایان ذکر است این سامانه بعدازظهر پنجشنبه از کشور خارج می‌شود.

 

دریای خزر هواشناسی قزوین   اخبار برگزیده
  

افشای جاسوسی از مقامات بلندپایه در خاور میانه​اقتصاد نیوز:هکرها با نفوذ به دستکم 10 اپراتور در نقاط مختلف دنیا از جمله خاورمیانه، در 7 سال گذشته به جاسوسی از مقامات بلندپایه پرداخته اند.
اقتصادنیوز جاسوسی خاورمیانه اقتصاد 

  

حسین مرعشی: از اختلاف روحانی و جهانگیری نگران شده ایمحسین مرعشی در روزنامه کارگزاران نوشت:از زمانی که جایگاه معاون اول رئیس‌جمهور در قانون اساسی تغییر کرد و به جای نخست وزیر در قانون جمهوری اسلامی تعریف شد، همیشه در دولت‌هایی که به عنوان دولت‌های خردمند تعریف می‌شدند، از جایگاه قابل توجهی برخوردار بود.
مثلث حسین مرعشی دولت دوازدهم رئیس جمهور 

  

تست مخفیانه یک خودرو در تهران (تصاویر)به تازگی تصاویری از تست شاسی بلند معروف و هیبریدی BYD یعنی مدل تانگ در خیابان های تهران منتشر شده است که البته ظاهری پوشیده شده با برچسب های مخصوص بدنه دارد اما با توجه به قدمت حضور این خودرو در جهان با یک نگاه می توان حدس زد که با چه خودرویی طرف هستیم.
خودروتک واردات خودرو خودرو خودروسازان 

  

وی عصر سه شنبه در آئین گرامیداشت روز ملی اصناف در سالن اجتماعات مجتمع اداری اصناف قم اظهار داشت: رهبری حسابی در آمریکا ندارد، و این کار احمقانه‌ای است که ترامپ انجام می‌دهد.
نامه نیوز قم موشک ایران 

  

ترامپ دوباره عقب نشینی کرد : ایران با دولت من مذاکره کندتسنیم : رئیس‌جمهور آمریکا ساعاتی پس از خط و نشان کشیدن برای ایران در فضای مجازی، بار دیگر از ایران خواست که با دولت وی مذاکره کند.
مثلث دونالد ترامپ ترامپ ایران 

  

اصلاح طلبان دنبال استعفای روحانی هستندعضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با این دست فرمون فکر می کنم که استعفای آقای روحانی اتفاق بیفتد چون او ظرفیت روحی، انرژی، برنامه صحیح و تیم مناسب را در اختیار ندارد بنابراین ادامه این وضعیت تا یک جایی خواهد بود بعد از آن سیستم قفل می کند،
نامه نیوز اصلاح طلبان حسن روحانی سلامت 

  

قیمت خودرو چقدر کاهش پیدا کرد؟ (جدول)قیمت خودرو در چهارمین روز هفته کاهشی محسوس را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است.
خودروتک قیمت خودرو جدول 

  

فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، موظف به توقف برخورد با مأموران نیروی انتظامی در ماجرای برخورد با یک مجرم در منطقه تهرانپارس شد.
نامه نیوز بازداشت دیپلماسی نیروی انتظامی 

  

لغو حمله، فریب بزرگفایل صوتی یادداشت لغو حمله، فریب بزرگ را با صدای سید علی هاشمی بشنوید.
مستقل‌آنلاین 

  

دعوای جهانگیری و روحانیفایل صوتی یادداشت دعوای جهانگیری و روحانی را با صدای سید علی هاشمی بشنوید.
مستقل‌آنلاین 

  اخبار داغ
  

یک محصول سایپا 28 میلیون تومان ارزان شدقیمت جدید کارخانه‌ای خودروی چانگان CS35 اعلام شد.
خودروتک سایپا قیمت خودرو 

  

ارزان ترین خودروهای بازار (جدول)در جدولی ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار را معرفی می‌شود.
خودروتک جدول قیمت تهران 

  

خودرو باز هم ارزان می شود؟یک کارشناس حوزه خودرو در خصوص وضعیت قیمت‌ها گفت: احتمالا شرایط و روند کاهشی ادامه پیدا نخواهد کرد. کاهش قیمت‌ها در بازار متاثر از شرایط سیاسی حاکم بر کشور بوده است.
خودروتک واردات خودرو خودرو خودروسازان 

  

حذف قیمت‌ها از دیوار، موجب ارزانی خودرو شداقتصادنیوز: رئیس اتحادیه مشاورین املاک و خودروی زنجان گفت: بازار خودرو طی روزهای گذشته روند رکود را طی می‌کند.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

بازگشت وجوه ارزی راکد به حساب شرکت پتروپارسبا اقدام به‌موقع دستگاه‌های مسئول، وجوه ارزی راکد در یکی از صرافی‌ها به حساب شرکت پتروپارس واریز شد.
ایلنا پتروپارس صرافی وزارت نفت