برنا   |  سیاسی  |  

از ابتدای انقلاب اسلامی در حالت تحریم هستیم / از جنگ نرم غافل نیستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز هیچ نیاز و چشمداشتی به منابع بیرونی برای تامین قطعات و بهینه سازی تجهیزات خود نداریم.

از ابتدای انقلاب اسلامی در حالت تحریم هستیم / از جنگ نرم غافل نیستیم

 به گزارش خبرگزاری برنا ؛ امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده روز شنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی  گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی در حالت تحریم هستیم و این تحریم ها به دلیل اینکه امکان بروز توانمندی ها را فراهم کرده، برای ما نعمت است.

وی بیان کرد: توانمندی خوبی را از ابتدای انقلاب در صنعت ساخت هواپیما به دست آوردیم و چند روز قبل هواپیمای کوثر ساخته شد و به پرواز درآمد و به ناوگان نیروی هوایی پیوست.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: در زمینه ارتقا و بهینه سازی تجهیزات و هوشمندسازی مهمات این توانمندی را داریم و هیچ نیازی به منابع بیرونی نداریم.

وی گفت: جنجال های اخیر هم تاثیری در توانمندی ما ندارد و آماده مقابله با هر نوع تهدیدی هستیم و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.

سرتیپ نصیرزاده ادامه داد: در شرق کشور با توجه به برآوردی که از تهدیدها داریم باید فعالیت خود را بیشتر کنیم و نیروی هوایی به دلیل تحرک بالایی که دارد در یک منطقه در پایگاهی باید مستقر شود و منطقه وسیعی را پوشش دهد.

وی گفت: استقرار ما در بیرجند موجب می شود از این منطقه تا نوار مرزی شرقی تا استان سیستان و بلوچستان را پوشش دهیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: با توجه به زیرساخت هایی که در بیرجند وجود دارد در این منطقه مستقر می شویم و وظایف خود را در تامین امنیت ملی و مردم منطقه انجام می دهیم.

وی گفت: تجربه نشان داده که استقرار ما ضرری برای منطقه ندارد و نیروی هوایی از نیروهای پیشتازی است که با امام خمینی (ره) پیمان بست و در دوران جنگ تحمیلی آن حماسه ها را آفرید.

امیر نصیرزاده افزود: هم اکنون نیروی هوایی حسب وظیفه در بخش های مختلف حضور دارد و وظیفه اصلی ما خدمتگزاری به ملت است و حضور ما به لحاظ فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و نظامی مفید برای آن منطقه است.

وی بیان کرد: ما سربازان جبهه جنگ سخت هستیم اما از جنگ نرم غافل نیستیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اصحاب رسانه را در خط مقدم جنگ نرم دانست و گفت: دشمن از رسانه نهایت بهره برداری را علیه ما انجام می دهد و خبرنگاران و قلم آنها نیروی ما هستند.

وی تصریح کرد: وظیفه ما تامین امنیت همه ملت است و انتظار ما وحدت آحاد جامعه است تا آب به آسیاب دشمن نریزیم و همه اندیشه و توان ذهنی خود را برای از بین بردن نقشه های دشمن بگذاریم.

سرتیپ نصیرزاده گفت: دشمن همه باورها و اعتقادهای ما را هدف قرار داده که باید با جنگ روانی دشمن مقابله کنیم.

وی افزود: جنگ روانی در رسانه ها شکل می گیرد و از طریق رسانه منعکس می شود لذا رسانه های کشور هوشیار باشند و مسائل مادی و زودگذر ما را سمتی نبرد که ناخواسته در مسیر دشمن گام برداریم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با ابراز گلایه از تیتر یکی از روزنامه های استان که چندی پیش درباره انتقال یک پایگاه هوایی منتشر شد گفت: این اقدام را به حساب همه رسانه ها نمی گذاریم و شاید یک مورد اینگونه بود اما انتظار از اصحاب رسانه استان این است که با آن روزنامه هم صحبت کنند، چون وظیفه ما تامین امنیت کشور و مقابله با دشمن است.

 

ارتش جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی درآمد   اخبار برگزیده
  

واکنش خاص ظریف در آمریکاوزیر امور خارجه کشورمان به اعدام 37 تن از مخالفان حکومت سعودی واکنش نشان داد.
مثلث اعدام خبرآنلاین نیویورک 

  

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر روزی از حضور در برجام ضرر کنیم، از آن خارج خواهیم شد، گفت: افزایش قدرت چین، جهان را از خطر تک قطبی شدن می‌رهاند.
نامه نیوز ایران ایران و چین چین 

  

قیمت خودرو / قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 4 اردیبهشت 1397) / قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودرو های تولید داخل را بشناسید (اینوگرافی)وزارت صنعت، معدن و تجارت در تازه‌ترین گزارش خود به رتبه‌بندی خودروهای داخلی بر اساس کیفیت پرداخته است. در این گزارش خودروهای پراید و پژو پارس در گروه بی‌کیفیت‌ترین‌ها جای گرفته‌اند.
خودروتک خودرو تولید صنعت 

  

بعد از آن که صدف خادم، بوکسور زن ایرانی که برای اولین بار در مبارزه رسمی بین‌المللی، مقابل رقیب خود به پیروزی رسید، ادعا شد حکم بازداشت او در ایران صادر شده و از این رو خانم خادم با لغو برنامه خود برای بازگشت به کشور، در همان فرانسه مانده است. با این حال پیگیری‌ها نشان می‌دهد شکایتی از او مطرح نشده است.
نامه نیوز بازداشت بازی زنان 

  

گمانه زنی ها درباره قیمت جدید بنزینبراساس ارزیابی های انجام شده، اجرای چنین طرحی می تواند به معنای تورم 4 درصدی برای چند دهک مرفه جامعه باشد اما دهک های پایین 1 و 2 و 3 هیچ افزایش تورم مستقیمی را که ناشی از این طرح باشند تجربه نخواهند کرد. ثابت ماندن نرخ گاز CNG و گازوییل یکی از محورهای مهم این طرح سهمینه بندی بنزین است که در راستای جلوگیری از تورم حمل و نقل کالا در نظر گرفته شده است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت سهمیه بندی بنزین 

  

استقلال در گروه مرگ به دنبال معجزهاستقلال با شکسن برابر الهلال برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به خلق یک معجزه دارد.
مثلث استقلال مرگ بازی 

  

اینستااگرام فیلتر می شود؟/ پیشنهاد عضو هیات رییسه مجلس را بخوانیدخانه ملت نوشت: عضو هیئت رییسه مجلس با تاکید بر اینکه حق ایران است که از اینستاگرام شکایت و اعلان جرم کند، گفت: اگر مدیران اینستاگرام رفتار خود را جبران نکردند، می‌توان برای استفاده از آن محدودیت قائل شد.
مثلث مجلس شورای اسلامی کمیسیون فرهنگی مجلس هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی 

  

بازار در شوک قیمت جدید پرایدقیمت پراید در حالی از مرز 50 میلیون تومان عبور کرده است که بازار خودرو در سکون و رکودی کامل به سر می‌برد.
خودروتک بازار خودرو خودرو قیمت 

  

رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در واکنش به عدم تمدید معافیت‌های نفتی گفت می خواهیم ایران یک کشور عادی شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران برنامه موشکی ایران 

  اخبار داغ
  

امام جمعه کرج: مسجد مرکز مبارزه با استکبار در تاریخ شیعه استکرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: در تاریخ شیعه مسجد به عنوان مرکز مبارزه با استکبار و ظلم به شمار می رود و اگر از این مهم فاصله بگیریم نشان از نفوذ در آن است.
ایرنا کرج مسجد مرکز رسیدگی به امور مساجد 

  

یک مقام میراث فرهنگی:طرح تورهای ارزان قیمت درکشور کلید خوردبوشهر- ایرنا- دبیرستاد هماهنگی خدمات سفرسازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت که طرح تورهای ارزان قیمت به عنوان مهمترین پروژه این سازمان در کشور کلید خورده است.
ایرنا میراث فرهنگی قیمت استان بوشهر 

  

طرح تورهای ارزان قیمت در کشور کلید خوردبوشهر- ایرنا- دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفرسازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پروژه تورهای ارزان قیمت به عنوان مهمترین پروژه این سازمان در کشور کلید خورده است.
ایرنا قیمت درآمد استان بوشهر 

  

وزیر دفاع: ارزشی برای ‌رفتارهای غیرقانونی ترامپ قائل نیستیمتهران - ایرنا - وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با محکوم کردن ‌اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: ذره‌ای برای ‌رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و قواعد بین‌المللی ترامپ ارزش و اعتبار قائل نیستیم.
ایرنا وزارت دفاع ترامپ تهران 

  

وزیر دفاع: برای ‌رفتارهای ترامپ ارزش قائل نیستیمامیر حاتمی، وزیر دفاع ایران با محکوم کردن ‌اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ذره‌ای برای ‌رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و قواعد بین‌المللی ترامپ ارزش و اعتبار قائل نیستیم...
انصاف‌نیوز امیر حاتمی وزیر دفاع وزارت دفاع ترامپ 

  

ارزانی برق دلیل نپرداختن مطالبات مالکان نیروگاه های تجدیدپذیر استتهران- ایرنا - معاون توسعه بخش غیردولتی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا)، ضمن تایید مشکلات موجود در نپرداختن مطالبات مالکان نیروگاههای تجدیدپذیر، اظهار داشت: پایین بودن قیمت برق دلیل اصلی ناتوانی وزارت نیرو در پرداخت بدهی های خود است.
ایرنا برق تهران ایرنا 

  

ارزش بازار فرابورس 8 درصد افزایش یافتمعاملات فرابورس ایران در نخستین هفته کاری این بورس در اردیبهشت‌ماه 98 با رشد متغیرهای شاخص کل و ارزش
خبرفوری ایران ماه شاخص