ایلنا   |  اقتصادی  |  

بلیط ارزان هواپیما را چگونه تهیه کنیم

فروش بلیط هواپیما را به صورت مطمئن و ایمن انام دهد؛ در خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت های غیرمطمئن ریسک زیادی وجود دارد، خریداران بلیط هواپیما باید یک سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما مطمئن را انتخاب نمایند که از درگاه پرداخت ایمن و پشتیبانی مناسب برخوردار است.

بلیط ارزان هواپیما را چگونه تهیه کنیم

فروش بلیط هواپیما را به صورت مطمئن و ایمن انام دهد؛ در خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت های غیرمطمئن ریسک زیادی وجود دارد، خریداران بلیط هواپیما باید یک سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما مطمئن را انتخاب نمایند که از درگاه پرداخت ایمن و پشتیبانی مناسب برخوردار است.

ایلنا؛ شاید بتوان گفت که رفته رفته و با گذشت زمان خرید بلیط هواپیما به یکی از محبوب ترین روش های سفر  تبدیل شده و امروزه به صورت آنلاین و از طریق وبسایت های مختلف به انجام می رسد. در این میان وبسایت های زیادی وجود دارند که با هدف فروش بلیط هواپیما وارد بازار شده و خدمات گردشگری را در اختیار مسافران قرار می دهند. اما چگونه می شود بدون دغدغه و با اطمینان اقدام به خرید بلیط هواپیما کرد؟ باید بگوییم که هر فردی قادر خواهد بود به راحتی برای خرید پرواز داخلی و یا بلیط هواپیما خارجی در تمامی خطوط هوایی به وبسایت سفرستان سر بزند. ذکر این نکته ضروری است که بلیط هواپیما به دو صورت سیستمی و چارتری در اختیار مسافران قرار می گیرد. این دونوع بلیط از نظر شرایط پرواز باهم تفاوت هایی دارند: پروازهای چارتری از سیستم چارترکننده که صندلی های پرواز را از شرکت هواپیمایی پیش خرید کرده است صادر می شوند و در صورت کنسلی وجه استرداد نخواهند داشت اما پروازهای سیستمی مستقیما از سیستم شرکت هواپیمایی صادر می شوند.

اگر از دوستداران عزیز سفر هستید باید این نکته را بدانید که به منظور رزرو بلیط هواپیما باید به سراغ سایت ها و منابعی بروید که چند ویژگی زیر را در دستور کار خود قرار دهند:

فروش بلیط هواپیما را به صورت مطمئن و ایمن انام دهد؛ در خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت های غیرمطمئن ریسک زیادی وجود دارد، خریداران بلیط هواپیما باید یک سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما مطمئن را انتخاب نمایند که از درگاه پرداخت ایمن و پشتیبانی مناسب برخوردار است.

بلیط هواپیما ارزان بفروشند: بلیط هواپیما ارزان خواسته هر مسافری است. بنابراین هر مسافری برای دریافت ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما باید به سایت و عرضه کننده‌ای مراجعه نماید که این مورد را رعایت می کند.

بلیط هواپیما را آسان و سریع در اختیار مشتریانش قرار دهد: پروسه خرید بلیط هواپیما اگر خود فرایندی طولانی و زمان بر باشد، مطمعنا لذت سفر سریع با هواپیما را پایین می آورد! پس دوستداران پرواز باید بلیط هواپیما با روشی سریع و آسان خریداری نمایند. پس خرید آنلاین بلیط هواپیما با استفاده از سایت های فروش بلیط هواپیما این شرایط را فراهم خواهد آورد.

مجموعه سفرستان شرایطی را فراهم آورده است که رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل را هم ارزان و آسان است و هم ایمن و مطمعن برای مشتری به ارمغان می آورد. سفرستان یک آژانس بسیار معتبر است که از سابقه‌ای 40 ساله برخوردار است و به مشتریان خود بلیط هواپیما ارزان را عرضه می نماید. سفرستان وبسایت فروش بلیط هواپیما با پشتیبانی قوی خود توانسته است، خرید آسان و با اطمینانی را برای مشتریان خود فراهم نماید. در این مجموعه استرداد آنلاین بلیط هواپیما یا کنسلی بلیط هواپیما به آسانی صورت می پذیرد.

بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان تهیه کنیم؟

خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان دارای مراحل بسیار آسانی است. ابتدا به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. سفرستان با جستجو در بین خطوط پروازی گوناگون و با لحاظ کردن ویژگی‌های مختلف سفر برای شما مثل کلاس پروازی، بلیط هواپیما را مطابق با خواسته هایتان به شما پیشنهاد می‌کند.

قصد سفر به هر نقطه از جهان را که داشته باشید با سفرستان می توانید بلیط هواپیما استانبول ، بلیط هواپیما مشهد ، بلیط هواپیما تهران و یا بلیط هواپیما دبی را به راحتی خریداری کنید. بلیط هواپیما سراسر ایران و جهان به آسانی در دسترس شماست.

چه موارد مهمی را در خرید بلیط هواپیما باید مورد توجه قرار دهیم؟

برخی عوامل در قیمت بلیط هواپیما تاثیرگذار هستند. از عوامل مهم می توان به نوع شرکت هواپیمایی که بلیط هواپیما را در اختیار شما قرار می دهد و نوع خدماتی که عرضه می‌کند، اشاره نمود. این موارد در قیمت بلیط هواپیما تاثیر می گذارد. از طرفی ساعت پرواز و تعداد توقف احتمالی (مخصوصا در سفرهای خارجی) از جمله مورادی هستند که قیمت بلیط هواپیما را تحت تاثیر قرار می دهند. اما عامل مهم دیگر این است که نوع بلیط هواپیما چیست؟ سیستمی یا چارتر. بلیط هواپیما چارتری در زمان های نزدیک به سفر ، دارای کاهش قیمت خواهد بود و می‌توان آن را به عنوان بلیط ارزان هواپیما تهیه کرد.

سفرستان جزو معتبرترین سایت های فروش بلیط هواپیما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرستان شهر فردا 40 سال پیش فعالیت خود را با نام آوانگارد - به معنای پیشرو و پیشتاز- آغاز کرد. هم اکنون سفرستان تجربه ای به قدمت دو نسل را در کنار جدیدترین نوآوری ها و فن آوری های حوزه ی سفر قرار داده تا خدماتی متمایز و متناسب با نیازهای امروزین شما شهروندان ایران زمین را ارائه کند و مرجعی کامل شود برای سفر و هر آنچه برای سفر به آن نیاز است .

سفرستان علاوه بر سایت  (https://www.safarestan.com)، به کمک اپلیکیشن‌های اندروید و ios خدمات خرید بلیط هواپیما را حتی آسان تر کرده و آن را روی گوشی های تلفن همراه شما آورده است.

سفرستان همکاری خود را با مجموعه‌ای از بهترین خطوط هواپیمایی و ایرلاین های ایرانی و خارجی در دست کار قرار داده است. خطوط هواپیمایی ایران ایر، ماهان، ایران ایر تور، آتا، آسمان، قشم ایر، کیش ایر، کاسپین، زاگرس، معراج، تابان، اترک، سپهران ایر در حوزه پروازهای داخلی و خطوط هواپیمایی لوفت هانزا، امارات، قطر، ترکیش ، عمان ایر، فلای دبی در بخش پروازهای خارجی از جمله مهترین ایرلاین هایی هستند که در سفرستان همکاری می کنند. اگر از دوستداران خرید بلیط هواپیما هستید می توانید از این طیف گسترده ایرلاین ها خریداری بلیط هواپیما خود را انجام دهید. امیدواریم تجربه دلنشینی با خرید بلیط هواپیما از سفرستان داشته باشید.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1398/08/21/2139259/بلیط-هواپیما-با-سفرستان

بلیط هواپیما ایران   اخبار برگزیده
  

"مجلس در راس امور است" یعنی جای خدا نشسته؟عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: مردم چرا باید افراد مسئولیت ناپذیر را انتخاب کنند؟
مستقل‌آنلاین عباس عبدی روزنامه 

  

سهمیه بنزین این خودروها اصلاح شدیک مقام مسئول در ستاد تنظیم بازار گفت: سهمیه بنزین وانت بار‌ها اصلاح و ابلاغ شده است و اکنون در حال کنترل آن هستیم.
خودروتک بنزین خودرو تنظیم بازار 

  

تبعاتِ «گرانی بنزین» در محاسبات سبد معاش منظور شود/ اصرار بر دستمزد منطقه‌ای در مذاکرات مزدی خطاستنادر مرادی با تاکید بر لزوم محاسبه‌ دقیق سبد معاش، خواستار توجه شرکای اجتماعی کارگران به معیشت رو به افول طبقه‌ کارگر شد.
ایلنا گرانی بنزین خبرنگار 

  

ایران نمی‌خواهد اعلام رسمی خروج از برجام را بر عهده بگیردیک استاد دانشگاه گفت: در صورت فعال شدن مکانیسم ماشه از سوی کشورهای اروپایی باقی‌مانده در برجام، هر نوع همکاری و تعهدی که در برجام مورد پذیرش بود می‌تواند کنار گذاشته شود.
مثلث ایران گاز فرانسه 

  

احتمال تک نرخی شدن قیمت بنزین چقدر است؟اگر چه به نظر می رسد پرونده اصلاح قیمت و الگوی مصرف بنزین بسته شده است، اما با این حال برخی نمایندگان مجلس به دنبال طرحی برای تغییر آن هستند. نماینده پیشین مجلس و استاندار استان گلستان درباره تهیه طرح دوفوریتی نمایندگان برای تک‌نرخی شدن بنزین گفت: اکنون تصمیم نمایندگان مجلس بعید است بتواند نظر مسوولان کشور را تغییر دهد و به این اعتبار ممکن است تلاشی بی حاصل باشد.
خودروتک قیمت بنزین استان گلستان 

  

ویلکرسون: ترامپ یا استعفا می‌دهد یا عزل می‌شوددونالد ترامپ را بدون تردید می‌توان یکی از جنجالی‌ترین روسای‌جمهور تاریخ آمریکا دانست که به‌زعم بسیاری از مفسران و اندیشمندان، اقداماتش قدرت رهبری آمریکا را در جهان به‌ویژه در منطقه حیاتی خاورمیانه به‌شدت کاهش داده است...
مثلث دونالد ترامپ ترامپ خاورمیانه 

  

در حالی که پرونده‌های متعدد فساد ناشی از دلار 4200 تومانی در مراجع قضائی مفتوح و در حال رسیدگی است، دولت در لایحه بودجه سال 99 تداوم توزیع این رانت گسترده را پیش‌بینی کرده است.
نامه نیوز خبرنگار کالاهای اساسی اتاق بازرگانی 

  

رئیس‌جمهور آمریکا با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در ایران مدعی عدم حمایت آمریکا از تمعات اخیر در ایران شد.
نامه نیوز دونالد ترامپ ترامپ ایران 

  

برای جلوگیری ازانتشار ویروس آنفلوآنزا حتما بخوانید​اقتصادنیوز: آنفلوانزا یک بیماری حاد و شایع است که شیوع آن در فصول سرد سال و بخصوص در پاییز است. این بیماری به علت درگیری دستگاه تنفسی، بسیار مسری است.
اقتصادنیوز ویروس آنفلوانزا آنتی بیوتیک 

  اخبار داغ
  

دستبرد به بزرگ‌ترین گنجینه‌ جواهرات/ یک میلیارد دلار، ارزش تقریبی جواهرات مسروقه است!دو سارق در اتفاقی حیرت‌آور موفق به سرقت از موزه‌ی گرین والت در شهر درسدن آلمان شدند که گفته می‌شود ارزش تقریبی جواهرات مسروقه بیش از یک میلیارد دلار باشد.
برنا دلار سارق سرقت 

  

ارزیابی عراقچی درباره نشست کمیسیون برجام و دیدار با مدیرکل جدید آژانسمعاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران: در این نشست همه اعضا صحه گذاشتند که آمریکا ریشه تنش‌ها در برجام است.
مثلث جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی معاون سیاسی 

  

رئیس کل بانک مرکزی به آثار شوک قیمت بنزین و انتظارات تورمی ناشی از آن در بازارهای مختلف از جمله بازار ارز اذعان کرد.
صراط قیمت بنزین ارز 

  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلاوارز پایتخت؛ دلار رکورد 5ماهه را زداقتصادنیوز: در آخرین روز هفته رکوردهای جدیدی در بازار طلا و ارز پایتخت به ثبت رسید و نرخ دلار و سکه روی شیب تند مدار صعودی سطوح مقاومتی را شکستند. دلار با عبور از سطوح 13000 و 13100 تومانی تا رقم 13120 تومانی پیشروی کرد و بالاترین قیمت از اواسط تیرماه سال جاری را به ثبت رساند. هر چند در معاملات غیررسمی روز جمعه بین 13060 تا 13090 تومان معامله شد...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز بازی پایتخت 

  

تحلیل رئیس کل بانک مرکزی درباره شوک بنزین بر بازار ارزاقتصادنیوز: عبدالناصر همتی، رئیس‌کل بانک مرکزی در یادداشتی درباره اوضاع بازار ارز پس از افزایش قیمت بنزین توضیحاتی ارائه داد.
اقتصادنیوز بانک مرکزی بانک بنزین 

  

همه تلاش خود را برای برگرداندن ثبات به بازار ارز به کار می‌گیرمرئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی در یکی از شبکه های اجتماعی خطاب به مردم نوشت: همچون گذشته بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای برگرداندن ثبات لازم به بازار ارز به کار خواهد گرفت.
برنا ارز کار بانک مرکزی 

  

همتی: مردم ریسک سرمایه‌گذاری در بازار ارز را مدنظر داشته باشندرئیس کل بانک مرکزی با بیان این که این بانک همچون گذشته تمام تلاش خود را برای برگرداندن ثبات لازم به بازار ارز به کار خواهد گرفت تاکید کرد، هموطنان عزیز ریسک سرمایه گذاری در بازار ارز را همواره مدنظر داشته باشند.
تسنیم سرمایه ارز نرخ ارز 

  

رئیس کل بانک مرکزی: ثبات به بازار ارز بازخواهد گشتهمتی وعده داده که افزایش روزهای اخیر نرخ ارز کنترل شود.
خبرفوری بانک مرکزی بانک ارز