ایلنا   |  ورزشی  |  

سعادتمند: بعضی‌ها دست از سر استقلال بردارند/جز قهرمانی انتظار دیگری نداریم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: فکر می‌کنم با رعایت پروتکل‌ها و موارد بهداشتی می شود لیگ را ادامه داد.

سعادتمند: بعضی‌ها دست از سر استقلال بردارند/جز قهرمانی انتظار دیگری نداریم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: فکر می‌کنم با رعایت پروتکل‌ها و موارد بهداشتی می شود لیگ را ادامه داد.

به گزارش ایلنا،احمد سعادتمند در خصوص از سرگیری تمرینات تیم ها اظهار داشت: از دو منظر به پروتکل می‌شود نگاه کرد. اول اینکه جان انسانها مهم است و باید به موارد مد نظر توجه کرد. 

وی افزود: از طرفی همه ما دلمان برای فوتبال تنگ شده و همه می‌خواهند فوتبال را تماشا کنند. فکر می‌کنم با رعایت پروتکل‌ها و موارد بهداشتی می شود لیگ را ادامه داد. یک مقدار به بازیکنان فشار می آید چون هر 4 روز یک بار بازی می‌کنند. در کل امیدوارم بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص ارزیابی عملکردش  بعد از دو ماه از ورود به استقلال عنوان کرد: خدا را شکر در این یک ماه و بیست روز اخیر که در استقلال بودم، با حمایت عزیزان و هواداران، توانستیم بخش اعظمی از مطالبات حتی باقی مانده از دی را پرداخت کنیم. 

وی خاطرنشان کرد: این را چند بار گفته‌ام که این کارها جزو وظایف باشگاه است و باید به قراردادهایش عمل کند. من در این سال‌ها به یاد ندارم شب عید به بازیکنان چیزی داده نشده باشد.250 هزار دلار دیاباته طلب داشت و ما امروز که با هم حرف می‌زنیم این پول پرداخت شده است. 

سعادتمند تاکید کرد: یک میلیارد و هفتصد میلیارد تومان تفاوت پول دیاباته از بهمن ماه با الان است چون قیمت ارز عوض شده است. دیاباته یک بازیکن بسیار خوب است. 4 میلیارد و هفتصد میلیون مطالبات این بازیکن بود و این پول اگر زودتر پرداخت می‌شد، با 3 میلیارد تومان مسئله حل می‌شد. جدا از اینکه دیاباته بازیکن بسیار خوبی است و از بازیکنان اصلی ما به شمار می‌رود ولی با این پول می‌شد 3 هزار و صد نفر بازیکن جوان و مستعد را با کلیه امکانات در استان‌های مختلف می‌شود پرورش داد. 

مدیرعامل باشگاه استقلال که با شبکه خبر صحبت می کرد ادامه داد: ما با این رقم‌ها می‌توانیم دیاباته‌های زیادی را پرورش دهیم و  آنها را ترانسفر کنیم. این موضوع کشف استعدادها، در همه نقاط کشور در برنامه ما است و ان‌شاءالله این کار را می‌کنیم.

وی در خصوص نشستی که با پیشکسوتان برگزار کرد گفت: این باشگاه متعلق به پیشکسوتان است. این عزیزان به ما نقطه نظرات خود را گفتند و جلسات دوستانه و صمیمانه‌ای باهم داشتیم.

سعادتمند در خصوص شایعه تشکیل کمیه فنی یادآور شد: در جلسه با پیشکسوتان در این باره صحبتی نداشتیم.ما به دنبال برگزاری یک مراسم با حضور پیشکسوتان، بازیکنان تیم بزرگسالان و پایه به همراه خانواده‌هایشان هستیم. صحبت‌ها و جلسات ما با پیشکسوتان همیشه ادامه دارد.

مدیرعامل استقلال در خصوص حقوق معوقه دستیار مجیدی تاکید کرد: قرارداد این مربی تمام شده و آقای مجیدی هم به ما گفتند که دیگر نیازی به او ندارند، البته او هنوز دستمزدش را نگرفته است. شما حساب کنید که بویان از سه سال پیش استقلال، 320 هزار دلار با قیمت دلار در آن زمان، هنوز از ما طلبکار است. مشکلات زیاد است و باید هواداران بدانند که چقدر مشکلات داریم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تا امروز انتخاب معاونین وی انجام نشده تاکید کرد: ما تا امروز درگیر پرداخت‌ها بوده‌ایم. همه تلاش خود را کردیم تا مشکلات مالی را حل کنیم. مشکل دیاباته مشکل بزرگی بود که حل شد. خاطرتان هست برای طلب 160 هزار دلاری استراماچونی یک مملکت بسیج شده بود و با درایت وزیر ورزش و کمک رییس بانک مرکزی این پول انتقال پیدا کرد. حالا ما 250 هزار دلار دیابته را سعی کردیم به شکلی بدهیم که مشکلی ایجاد نشود. 

وی تصریح کرد: یک بخشی از حقوق بازیکنان، طلب تیم امید و مطالبات پیشکسوتان را دادیم. دو زمین اختصاصی گرفتیم. ما مشکلات را دسته بندی کردیم، از هفته بعد سازماندهی را آغاز می‌کنیم. این را هم بگویم هیچکس در عزل و نصب‌ها دخالتی ندارد و  من اختیار کامل در خصوص انتصابات در باشگاه  دارم.

سعادتمند در خصوص اینکه در صفحه شخصی خود عنوان کرده بود که عده ای در حال بر هم زدن نظم استقلال هستند عنوان کرد: این ارتباطی به عزل و نصب در باشگاه ندارد. قطعا کسانی که منافع آنها به خطر افتاده دوست ندارند استقلال موفق شود. شما فکر کنید ما نمی‌توانستیم پول دیاباته و بازیکنان را پرداخت کنیم، در آنصورت چه اتفاقی رخ می‌داد؟

وی ادامه داد: ما یکسری مشکلات ارزی داریم و یک سری هم مشکل داخلی و اینگونه مسائل. نمی‌دانم چرا برخی‌ها دست از سر باشگاه استقلال بر نمی‌دارند؟ باشگاه استقلال باشگاهی بزرگ است، قیمت برند باشگاه استقلال بیش از هزار میلیارد تومان است. این باشگاه باید سالی 20 درصد از این برند درآمدزایی کند.

سعادتمند تاکید کرد: این یعنی سالی 200 میلیارد در آمد برای استقلال اما چگونه می شود که باشگاه سالیان سال بدهکار است و هیچ درآمدی ندارد. اگر ما با عزیزی قرارداد می‌بندیم ولی خیری برای باشگاه ندارد حتما یک جای کار اشکال دارد و بک عده نمی‌خواهند باشگاه موفق شود. بنابراین من در صفحه شخصی خودم به این نفرات اشاره کردم. به هر حال ما یک تبم حرفه ای داریم و بهتر است این نفرات به ما کمک کنند و در کنار ما باشند.

سعادتمند با اشاره به پرداخت طلب میلیچ و دیاباته تصریح کرد: کل مطالبات دیاباته و میلیچ پرداخت شد. میلیچ بامداد چهارشنبه راهی تهران می‌شود. با پیگیری‌های صورت گرفته، منزل، ویزا، و مسائلی از این دست آماده هستند، مگر اینکه اتفاق خاصی در این میان رخ دهد وگرنه مشکلی وجود ندارد. من امروز از امور بین الملل‌مان خواستم که به این دو بازیکن اعلام کنند تا در اولین فرصت به تمرینات اضافه شوند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص زمین اختصاصی این تیم تاکید کرد: ما الان به دنبال احداث دو کمپ در مازندران و همدان هستیم. کمپ مازندران هم سطح با دریا و کمپ همدان در ارتفاع است. البته این برنامه بلند مدت ما است  و جلساتی در این رابطه داشته‌ایم. اما در خصوص کمپ حجازی در برنامه‌ای جداگانه مفصل صحبت می‌کنیم. در همین حد بگویم که به دنبال بازسازی کمپ با کمک هواداران هستیم و از دولت هم کمکی نمی‌خواهیم چون آنقدر هوادار عاشق داریم که نیازی به کمک دولت نداشته‌ باشیم. با توجه به نگاه ویژه دولت به خصوصی سازی، ما به دنبال اخذ سند کمپ حجازی و مرغوبکار هستیم.

وی در خصوص پیش بینی‌اش از جایگاه استقلال گفت: ما جز قهرمانی چیزی برای استقلال نمی‌بینیم. نگاه ما قهرمانی است. اگرچه 10 امتیاز با یک بازی عقب افتاده با صدر فاصله داریم ولی ما تیمی منسجم و با انگیزه هستیم. باشگاه با نفس گرم هواداران برای امسال و سال بعد تلاش می‌کند.

سعادتمند در خصوص اینکه آیا دیاباته و میلیچ بر می‌گردند؟ یادآور شد: ما وظایف مان اعم از پول، ویزا، پرواز و منزل را انجام داده‌ایم. در زمان مقرر کار خود را کردیم و هر کاری کردیم با آن‌ها و وکیلشان هماهنگ کردیم،هیچ بهانه‌ای از طرف آن‌ها نباید وجود داشته باشد.

مدیرعامل استقلال در خصوق شکایت استراماچونی عنوان کرد:  ما 320 هزار دلار به بویان، 100 هزار دلار به پادووانی، 550 هزار دلار به شفر، 230 هزار دلار به جپاروف و منشا و سه وکیل، 150 هزار دلار به پاختاکور و یک میلیون و هشتصد هزار یورو به استراماچونی با توجه به شکایتش بدهکاریم. این‌ها رقم کمی برای باشگاهی که به نقطه صفر نرسیده نیست. هوادار باید وضعیت را بداند. ما حتی از حق پخش هم محرومیم. 

سعادتمند تاکید کرد: دو نکته را باید بگویم. اول آغاز به کار فروشگاه‌های زنجیره‌ای استقلال از ماه بعد است و دوم اینکه دو عزیز در ایران و یک عزیز در خارج از کشور ادعا کردند به ما کمک کردند که این اظهارات صحت ندارد و از کسانی که به ما کمک کردند هم متشکرم.

فروشگاه های زنجیره ای بازی خصوصی سازی   اخبار برگزیده
  

مجلس یازدهم تا ساعتی دیگر رسما آغاز به کار می‌کنداقتصادنیوز :دوره یازدهم مجلس تا ساعتی دیگر رسما افتتاح می شود.
اقتصادنیوز کار رهبر انقلاب 

  

انتقال بنزین از ایران به ونزوئلا طبق قوانین بین‌المللی است/ آمریکا بیش از هر کشوری صبر ایران را امتحان کرده است/ اصل مقابله مثل را همیشه برای خود محفوظ می‌دانیمیک عضو کمیسیون امنیت مجلس دهم تاکید کرد: انتقال بنزین از ایران به ونزوئلا طبق قوانین بین‌المللی و منافع ملی‌مان صورت می‌گیرد.
ایلنا بنزین ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

خاموش کردن آتش سوزی گچساران با الاغ!تلاش برای رساندن کپسول‌های آتش‌نشانی برای خاموش کردن آتش در کوهستان دهرود در شهرستان دشتستان استان بوشهر با الاغ درخور توجه است! آتش‌سوزس مراتع این کوه امروز وارد هفتمین روز شده است. فرماندار گچساران گفت: آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع مناطق «خنگ بنار» و «کوه گوهر نارک» این شهرستان پس از هفت روز کوشش طاقت‌فرسا همچنان ادامه دارد...
مستقل‌آنلاین آتش سوزی بالگرد کوهستان 

  

هنوز میزان سود و میزان ارزش سهام مد نظر مشخص نیست و فعلا تنها ثبت آزاد سازی 30 درصد سهام عدالت انجام می شود.
نامه نیوز کارت ملی بانک رفاه کارگران کار 

  

داستان اعتراض مردم غیزانیه چیست؟غیزانیه نام دهستانی است در حدود 50 کیلومتری شهر اهواز مرکز استان خوزستان و چند روزی است که به‌واسطه مطالباتی که بر سر مسئله آب شرب در آن شکل‌گرفته نام این دهستان بیش از گذشته به گوش می‌رسد.
۵۵ آنلاین استان خوزستان اهواز وزارت نفت 

  

تفاوت فروش فوق العاده خودرو با پیش فروش از نظر قیمت چیست؟فروش فوق العاده خودرو از سوی طرف تقاضا با استقبال زیادی مواجه شده است. به نحوی که برندگان این ماراتن خرید خودرو قطعا باید ازتوسط قرعه کشی مشخص شوند. در همین حال یک مقام مسئول در وزارت صمت تداوم برنامه فروش فوق العاده خودرو را در سال 99 اعلام کرد. به این ترتیب کسانی که در این مرحله نامشان از قرعه بیرون نیاید، این شانس را دارند که در مراحل بعد بخت خود را بیازمایند.
خودروتک خودرو قیمت رادیو 

  

فروش فوق العاده اخیر قیمت خودرو را کاهش می دهد؟رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در خصوص شرط کاهش قیمت خودرو در بازار و آیا اینکه فروش فوق العاده اخیر روی بازار تاثیر می گذارد یا خیر توضیحاتی ارائه داد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

دو پیام از طرف آمریکا برای ایران/ پاسخ روحانی چه بود؟مقامات آمریکایی از طریق امیر قطر و سلطان عمان به ایران پیام هشدار دهنده ارسال کرده اند تا از حرکت نفتکش‌های ایرانی به سمت ونزوئلا جلوگیری کنند.
مثلث مهناز افشار ایران قطر 

  

جزئیات واریز 3 یارانه و 2 وام در خرداد 99 +مبلغقرار است دولت در خرداد ماه سه یارانه معیشتی، نقدی و کرونا را پرداخت کند، همچنین فرایند واریز وام مشاغل نیز از اوایل خرداد ماه آغاز می‌شود.
مستقل‌آنلاین یارانه رئیس جمهور وام 

  

آیا ونزوئلا 9 تن طلا می‌خواهد به ایران بدهد؟سفیر ایران در ونزوئلا گفت: خبر انتقال 9 تن طلا که ادعا شده ونزوئلا در برابر سوخت به ایران ارسال کرده، 100 درصد دروغ است.
اعتماد ونزوئلا ایران و ونزوئلا ایران 

  اخبار داغ
  

هفته نامه «چلچراغ» با طراحی یک صفحه انتقادی، به واگذاری اموال دولتی و... در بورس توسط دولت، انتقاد کرد. این هفته‌نامه، تلویحا حسن روحانی رئیس جمهوری را «حاجی ارزونی» خوانده است!
صراط حسن روحانی دولت 

  

اکثر مشمولان سهام عدالت، با این موضوع مواجه شده‌اند که ارزش سهام روی برگه مذکور یک میلیون تومان درج شده است، اما میزان سهام آن‌ها در سامانه کم‌تر از یک میلیون تومان است. در واقع روی برگه ارزش یک میلیون تومان قید شده، اما ارزش واقعی سهم یک میلیون تومان نیست. ریشه این موضوع مربوط به مبلغی است که مشمول باید در سال 1394، پرداخت می‌کرد.
صراط سهام عدالت سهام کمیته امداد 

  

گزارش اقتصادنیوز از بازار طلاوارز پایتخت| تغییر مسیر نرخ‌ها در آخرین سکانس هفته نزولیاقتصادنیوز؛ روز پنجشنبه 8 خرداد 99 نرخ‌ها بازار طلا و ارز تهران از مدار نزولی هفتگی تغییر مسیر داده و دلار و سکه وارد سیر صعودی شدند. با این حال رشد 200تومانی دلار و 90هزار تومانی سکه برای جبران کاهش روزهای پیش‌تر کافی نبود و به این ترتیب هم شاخص ارزی و هم فلز گرانبهای داخلی بازدهی هفتگی منفی را به ثبت رساندند.
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز پایتخت بهار 

  

ارزش ریالی سهام عدالت مشخص شد + جزییاتامکان مشاهده اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلا روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده‌اند، فراهم شده است.
برنا سهام عدالت سهام 

  

ایسنا نوشت: امکان مشاهده اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلا روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده‌اند، فراهم شده است...
انصاف‌نیوز سهام عدالت سهام ماه 

  

مردم را از شر تورم خلاص می‌کنیم/ ثبات بازار ارز را ادامه می‌دهیمرئیس‌کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی با نظارت شدید و دقیق بر ترازنامه بانک‌ها، ناترازی بانک‌ها را کاهش
خبرفوری تورم ارز بانک مرکزی 

  

چگونه ارزش برخی شرکت‌ها در 3 ماه 10 برابر شد و سهامداران زیان دیدندماجرای ورود اطلاعات اشتباه به کدال و زیان سهام‌داران
۵۵ آنلاین سهام درآمد ماه