سرمربی ملوان بندرانزلی: مالک باشگاه گفت به هر کسی بخواهم پول می‌دهم

لطیفی گفت: میرابی به بازیکنان تیم گفته بود این تجارت من است و به هر کسی بخواهم پول می‌دهم و به هر کسی نخواهم پول نمی‌دهم.

سرمربی ملوان بندرانزلی: مالک باشگاه گفت به هر کسی بخواهم پول می‌دهم

علی لطیفی، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: زمانی به ملوان آمدم که از تیم دیگری پیشنهاد 500 میلیونی داشتم، اما ملوان را انتخاب کردم و اگر باز هم به گذشته برگردم دوباره ملوان را انتخاب می‌کنم. ملوان سکوی پیشرفت است به شرط آن که کسی که به اینجا می‌آید کار بلد باشد. انتظار دارم که در حد یک تیم امکانات داشته باشیم. اگر شرایط آن طور که باید شود یعنی همان چیزی که روز اول به من قولش را داده بودند، من تضمین می‌دهم که با 5 تا 7 میلیارد به لیگ برتر صعود خواهیم کرد. اما اگر همین وضعیت ادامه داشته باشد، به جرات می‌گویم که مالک 100 میلیارد هزینه کند و مورینیو سرمربی تیم باشد باز هم به جایی نمی‌رسیم، زیرا هیچ چیز سر جای خودش نیست و نظم و ساختاری در باشگاه وجود ندارد.

سرمربی ملوان بندرانزلی در ادامه عنوان کرد: پیش از بازی هفته اول اتفاقاتی افتاد که می‌خواستم استعفا بدهم، اما اگر این کار را می‌کردم همه می‌گفتند در این شرایط تیم را رها کرد. ملوان پیش از این هم مشکلات زیادی داشته، اما نه در تاریخ ملوان و نه در تاریخ هیچ باشگاه دیگری نمی‌بینید که نخستین دیدار با بازی رسمی یک تیم مصادف شود. بدون بازی تدارکاتی و بدنسازی اولین بازی مان را برابر سرخپوشان پاکدشتی انجام دادیم که از پرسپولیس مساوی گرفت، پارس جنوبی جم را 1-3 شکست داد و طی 3 ماه 30 بازی تدارکاتی برگزار کرده بود. در این بازی خدا کمک کرد که 0-1 باختیم. بعد از بازی 2 جلسه سر تمرین نرفتم و زنگ زدند گفتند که همه چیز را فراهم می‌کنیم.لطیفی درباره مشکلات ملوان بیان کرد: شب قبل  از بازی مالک تیم به بازیکنان گفته بود به هر کسی بخواهم پول می‌دهم و به هر کسی نخواهم پول نمی‌دهم و این تجارت من است. وقتی به رختکن رفتم فهمیدم مالک به بازیکنان چه گفته بود و  بازیکنان از حرف‌های میرابی خیلی به هم ریختند. حتی چند نفر ار بازیکنان می‌خواستند به انزلی برگردند، اما با اصرار من ماندند. روز بازی وقتی بازیکنان در حال گرم کردن بودن هر کدام یک لباس پوشیده بودند و این برای تیمی مانند ملوان خیلی زشت بود. مربی هستم که اگر تیمم با برزیل هم بازی داشته باشد ناامید نمی‌شوم، اما آن روز وضع عجیبی بود. وقتی می‌خواستم ترکیب تیم را انتخاب کنم با خودم می‌گفتم در این پست از بهنام خیری، بهمن کامیار یا عظیم گوک استفاده می‌کنم، زیرا هنوز نمی‌دانستم از چه بازیکنانی می‌توانم استفاده کنم. روز بازی هواداران 90 دقیقه تیم را تشویق کردند. انزلیچی‌ها فوتبال را می‌فهمند. آن‌ها از من می‌پرسیدند ما  می‌دانیم چه مشکلاتی وجود دارد، چرا حرفی نمی‌زنی.وی در خصوص همکاری میرابی با یک دلال معروف که نامش در لیست متخلفان فوتبال قرار داشته و برای مدتی از فعالیت‌های فوتبالی هم محروم شده، تصریح کرد: این شخص به هیچ عنوان در بستن قرارداد‌ها نقشی نداشت. برخی مربیان با بازیکن 100 میلیونی قرارداد 300 میلیونی می‌بندند، اما من کارنامه ام روشن است و در زندگی ام حلال و حرام را رعایت می‌کنم.

لطیفی در خصوص انتقاداتی که بابت تحقیق نکردن او درباره همکاری با مالک جدید مطرح می‌شود، گفت: کجای دنیا مربی یک تیم درباره مالک باشگاه و منبع درآمد‌های او تحقیق می‌کند. با این وجود من به خداداد عزیزی زنگ زدم و او گفت زمانی که میرابی در سیاه جامگان بود به او گفتم برو اینجا کسی به تو تیم نمی‌دهد، اما میرابی نزدیک به 200 میلیون تومان خرج تیم کرد و رفت. فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و نهاد‌های نظارتی باید در این باره تحقیق کنند من هر چقدر هم تحقیق کنم سطحی است. تا جایی که می‌دانم چند سرمایه دار برای خرید ملوان پیش قدم شده بودند، اما به جز میرابی بقیه همه تو خالی بودند و توان مالی نداشتند، پس از مالکیت او بر ملوان من و سایر مربیان برنامه هایمان را ارائه دادیم که به من گفتند برنامه شما بهتر و جلوتر است و در نهایت من به عنوان سرمربی انتخاب شدم.

 

مالکیت پرسپولیس پول   اخبار برگزیده
  

جدید ترین قیمت گوشی موبایل در ایراناقتصاد نیوز: بازار موبایل کشور در پی کاهش قیمت ارزهای مهم، با کاهش قیمت ها مواجه شده است. این درحالی است که برخی فعالان معتقد هستند قیمت گوشی های موبایل می تواند در روزهای آینده باز هم کاهشی شود.
اقتصادنیوز قیمت کاهش قیمت ها موبایل 

  

عیار برانکو در عربستان مشخص شدپیشکسوت فوتبال ایران گفت: برانکو مربی خوبی است اما یک مربی درجه یک جهانی نیست و عیار واقعی او را فوتبال عربستان مشخص کرد.
شما‌نیوز برانکو دربی عربستان 

  

آصفی: ملاقات با ترامپ جز تحقیر رهاورد دیگری ندارد​رهبر معظم انقلاب اخیرا در حاشیه جلسه درس خارج فقه خودشان مسئله مذاکره با آمریکا را منتفی دانستند و گفتند که «مسئولان کشور از رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه و دیگران، یک‌صدا اعلام کردند که با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد نه مذاکره دوجانبه نه چند جانبه.»
مثلث حمیدرضا آصفی ترامپ رهبر انقلاب 

  

ترامپ فرمان جنگ را صادر نمی‌کند/ جایگزین بولتون شباهت‌هایی به او دارد/ شرایط تحریمی موقعیت عادلانه‌ای برای مذاکره نیست/ آمریکا تاکنون به تلاش‌های ماکرون پاسخ درستی نداده استاستاد علوم سیاسی دانشگاه کلمبیا، تاکید کرد که ترامپ خواهان جنگ با ایران نیست و گفت: ترامپ برای انتخابات به افکار عمومی نیاز دارد پس فرمان جنگ را صادر نمی‌کند.
ایلنا ترامپ جنگ ایران 

  

توییت ظریف: ایران هیچ تمایلی به جنگ نداردظریف وزیر خارجه کشورمان در حساب توئیتری خود نوشته است: ایران هیچ تمایلی به جنگ ندارد ولی مثل همیشه از مردم و کشور خود دفاع خواهیم کرد.
مستقل‌آنلاین محمدجواد ظریف ایران جنگ 

  

فرمانده کل ارتش گفت:برای ما فرقی نمی‌کند که متجاوز چه کسی باشد. هر هواپیمایی که با نیت تخاصم یا با شکلی که از او احساس هجوم و تخاصم و ضرر کنیم، بخواهد از مرزهای ما عبور کند، قطعاً با آن برخورد خواهیم کرد.
نامه نیوز ارتش جمهوری اسلامی ایران حسن روحانی جمهوری اسلامی ایران 

  

شبکه 13 تلویزیونی رژیم صهیونیستی جمعه شب فاش کرد: "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر اسرائیل در صدد است به شرط تبرئه شدن از اتهامات، از صحنه سیاسی کناره گیری کند.
نامه نیوز بنیامین نتانیاهو روزنامه ماه 

  

تشکیل جلسه امنیت ملی آمریکا در راستای ادعای دست داشتن ایران در حمله به آرامکوبه نقل از روزنامه نیویورک تایمز، برخی مقامات گفته‌اند که روز گذشته مقامات ارشد امنیت ملی دولت آمریکا نشستی داشتنه‌اند تا درباره فهرستی از هدف‌های بالقوه در صورت دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای «مقابله‌به‌مثل نظامی» علیه ایران با تکیه بر ادعای دست داشتن ایران در حمله رخ داده به آرامکوی عربستان، توضیح بدهند.
مستقل‌آنلاین ایران روزنامه نیویورک 

  

دربی فردا از همیشه جذاب‌تر استبازیکن پیشین پرسپولیس و استقلال تهران ضمن اشاره به تغییرات بوجود آمده در کادر فنی دو تیم در این فصل، گفت: شک نکنید که جذاب‌ترین دربی را خواهیم داشت.
شما‌نیوز دربی بازی لیگ برتر 

  

نامه ضد ایرانی عربستان به شورای امنیت درباره حادثه آرامکوعربستان سعودی در نامه‌ای به شورای امنیت، مدعی شده است که در حمله (ارتش یمن) به تأسیسات نفتی آرامکو، از سلاح‌های ایرانی استفاده شد است.
مثلث عربستان ایران پالایشگاه 

  اخبار داغ
  

سوارز: شکست نگران کننده‌ای بودمهاجم بارسلونا شکست برابر گرانادا را نگران کننده خواند.
خبرفوری بارسلونا لالیگا فوتبال 

  

گلزنی دنیس اکرت به بایرن مونیخ/ابراهیمی ،ارزانی غایبان بازی‌های امشبمهاجم ایرانی،آلمانی تیم انگولشتات تک گل تیمش برابر بایرن مونیخ را به ثمر رساند.
ایلنا بایرن مونیخ تیم بایرن مونیخ بایرن 

  

قیمت پراید باز هم ارزانتر شد (عکس)در حالی که صبح امروز قیمت پراید 131 SE در بازار 41 میلیون تومان بود بعد از ظهر قیمت 500 هزار تومان دیگر پایین آمد.
خودروتک قیمت عکس خودرو 

  

تولید ،‌شاه بیت تسیهلات ارزان قیمت بانک پاسارگادکمبود نقدینگی یکی از مسائلی است که همواره بنگاه های تولیدی در چرخه فعالیت خود با آن مواجه هستند، از این رو بناچار بایستی بخشی از نیازهای خود را از طریق تسهیلات بانکی تامین کنند اما در این فرایند آنچه که مشکلات بنگاه ها را دو چندان می کند سود بالای تسهیلات بازپرداختی است به نحوی که در ادامه کار نه تنها این منابع به کمک آنها می آید بلکه "استخوانی است در گلو " ، ازطرفی وضعیت اقتصاد...
شما‌نیوز قیمت تسهیلات بانکی بانک 

  

اوتلت­ها و مراکز خرید ارزان استانبولآیا علاقه دارید بهترین برندها را با قیمتی پایین تر از قیمت بازار تهیه کنید؟ آیا همیشه در جستجوی بهترین معاملات هستید؟ در این صورت مراکز اوتلت استانبول مکانی برای شماست.
ایلنا کودکان فرودگاه مواد غذایی