سرمربی ملوان بندرانزلی: مالک باشگاه گفت به هر کسی بخواهم پول می‌دهم

لطیفی گفت: میرابی به بازیکنان تیم گفته بود این تجارت من است و به هر کسی بخواهم پول می‌دهم و به هر کسی نخواهم پول نمی‌دهم.

سرمربی ملوان بندرانزلی: مالک باشگاه گفت به هر کسی بخواهم پول می‌دهم

علی لطیفی، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: زمانی به ملوان آمدم که از تیم دیگری پیشنهاد 500 میلیونی داشتم، اما ملوان را انتخاب کردم و اگر باز هم به گذشته برگردم دوباره ملوان را انتخاب می‌کنم. ملوان سکوی پیشرفت است به شرط آن که کسی که به اینجا می‌آید کار بلد باشد. انتظار دارم که در حد یک تیم امکانات داشته باشیم. اگر شرایط آن طور که باید شود یعنی همان چیزی که روز اول به من قولش را داده بودند، من تضمین می‌دهم که با 5 تا 7 میلیارد به لیگ برتر صعود خواهیم کرد. اما اگر همین وضعیت ادامه داشته باشد، به جرات می‌گویم که مالک 100 میلیارد هزینه کند و مورینیو سرمربی تیم باشد باز هم به جایی نمی‌رسیم، زیرا هیچ چیز سر جای خودش نیست و نظم و ساختاری در باشگاه وجود ندارد.

سرمربی ملوان بندرانزلی در ادامه عنوان کرد: پیش از بازی هفته اول اتفاقاتی افتاد که می‌خواستم استعفا بدهم، اما اگر این کار را می‌کردم همه می‌گفتند در این شرایط تیم را رها کرد. ملوان پیش از این هم مشکلات زیادی داشته، اما نه در تاریخ ملوان و نه در تاریخ هیچ باشگاه دیگری نمی‌بینید که نخستین دیدار با بازی رسمی یک تیم مصادف شود. بدون بازی تدارکاتی و بدنسازی اولین بازی مان را برابر سرخپوشان پاکدشتی انجام دادیم که از پرسپولیس مساوی گرفت، پارس جنوبی جم را 1-3 شکست داد و طی 3 ماه 30 بازی تدارکاتی برگزار کرده بود. در این بازی خدا کمک کرد که 0-1 باختیم. بعد از بازی 2 جلسه سر تمرین نرفتم و زنگ زدند گفتند که همه چیز را فراهم می‌کنیم.لطیفی درباره مشکلات ملوان بیان کرد: شب قبل  از بازی مالک تیم به بازیکنان گفته بود به هر کسی بخواهم پول می‌دهم و به هر کسی نخواهم پول نمی‌دهم و این تجارت من است. وقتی به رختکن رفتم فهمیدم مالک به بازیکنان چه گفته بود و  بازیکنان از حرف‌های میرابی خیلی به هم ریختند. حتی چند نفر ار بازیکنان می‌خواستند به انزلی برگردند، اما با اصرار من ماندند. روز بازی وقتی بازیکنان در حال گرم کردن بودن هر کدام یک لباس پوشیده بودند و این برای تیمی مانند ملوان خیلی زشت بود. مربی هستم که اگر تیمم با برزیل هم بازی داشته باشد ناامید نمی‌شوم، اما آن روز وضع عجیبی بود. وقتی می‌خواستم ترکیب تیم را انتخاب کنم با خودم می‌گفتم در این پست از بهنام خیری، بهمن کامیار یا عظیم گوک استفاده می‌کنم، زیرا هنوز نمی‌دانستم از چه بازیکنانی می‌توانم استفاده کنم. روز بازی هواداران 90 دقیقه تیم را تشویق کردند. انزلیچی‌ها فوتبال را می‌فهمند. آن‌ها از من می‌پرسیدند ما  می‌دانیم چه مشکلاتی وجود دارد، چرا حرفی نمی‌زنی.وی در خصوص همکاری میرابی با یک دلال معروف که نامش در لیست متخلفان فوتبال قرار داشته و برای مدتی از فعالیت‌های فوتبالی هم محروم شده، تصریح کرد: این شخص به هیچ عنوان در بستن قرارداد‌ها نقشی نداشت. برخی مربیان با بازیکن 100 میلیونی قرارداد 300 میلیونی می‌بندند، اما من کارنامه ام روشن است و در زندگی ام حلال و حرام را رعایت می‌کنم.

لطیفی در خصوص انتقاداتی که بابت تحقیق نکردن او درباره همکاری با مالک جدید مطرح می‌شود، گفت: کجای دنیا مربی یک تیم درباره مالک باشگاه و منبع درآمد‌های او تحقیق می‌کند. با این وجود من به خداداد عزیزی زنگ زدم و او گفت زمانی که میرابی در سیاه جامگان بود به او گفتم برو اینجا کسی به تو تیم نمی‌دهد، اما میرابی نزدیک به 200 میلیون تومان خرج تیم کرد و رفت. فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و نهاد‌های نظارتی باید در این باره تحقیق کنند من هر چقدر هم تحقیق کنم سطحی است. تا جایی که می‌دانم چند سرمایه دار برای خرید ملوان پیش قدم شده بودند، اما به جز میرابی بقیه همه تو خالی بودند و توان مالی نداشتند، پس از مالکیت او بر ملوان من و سایر مربیان برنامه هایمان را ارائه دادیم که به من گفتند برنامه شما بهتر و جلوتر است و در نهایت من به عنوان سرمربی انتخاب شدم.

 

مالکیت پرسپولیس پول   اخبار برگزیده
  

استرس و کروناهیچ‌کس نمی‌گوید که نسبت به پیرامون خود بی‌تفاوت باشید، توصیه ما این است که با حفظ سلامتی، روحیه و انرژی، در شرایط سخت به خودتان و دیگران یاری برسانید.
مستقل‌آنلاین استرس خواب وزن 

  

خبر خوش از قم / 21 بیمار کرونایی پس از بهبودی در حال مرخص شدن هستنداقتصاد نیوز: 21 نفر از مبتلایان ویروس کرونا در قم پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.
اقتصادنیوز فضای مجازی قم استان قم 

  

در شرایطی که تصور می کنیم استفاده از ماسک،محلول ضدعفونی کننده و عدم حضور در اماکن عمومی مهم ترین راهکارهای مبارزه با ابتلا به کرونا است، پزشکان طب سنتی توصیه هایی دارند که معتقدند با عمل به آنها می توان به جنگ کرونا رفت و پیروز میدان شد.
نامه نیوز طب سنتی پزشک ایران 

  

پول حاصر از پیش فروش خودروها کجا می رود؟اگر معوقات خودرویی تکمیل و تا زمان موعود دست مشتریان تحویل داده نشود، پولهایی که خودروسازان از این طریق به دست آورده‌اند کجا صرف می‌شود؟
خودروتک پول شورای پول و اعتبار خودروسازان 

  

ریزش قیمت خودرو در بازار آغاز شد (جزئیات)آنچه که رصد قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد، این است که همانطور که قیمت‌ها در روز شنبه این هفته به اوج خود رسیده بود و نسبت به هفته پیش از آن افزایش قیمت عجیبی داشت، مجدد تغییر مسیر داده و روند نزولی بر خود گرفته است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

درخواست نماینده قم برای تعطیلی حرم حضرت معصومه(س)/ رد کلیات بودجه سال 99/ تکذیب خبر فوت 50 نفر در قم بر اثر ابتلا به کروناانتقاد عضو کمیسیون امنیت ملی از ادامه روند جابجایی مسافران چینی، درخواست نماینده قم برای تعطیلی حرم حضرت معصومه(س)، رد کلیات بودجه سال 99، توزیع خانه به خانه مواد شوینده و ماسک در شهرهای آلوده به کرونا، تکذیب خبر فوت 50 نفر در قم بر اثر ابتلا به کرونا، بخشی از اخبار مهم سیاسی امروز بود.
ایلنا قم حضرت معصومه عربستان 

  

ویروس کرونا تا چند ساعت زنده می‌ماند؟ابهامات و سوالات زیادی درباره کروناویروس جدید مطرح می‌شود، مثل اینکه این ویروس چقدرمی‌تواند در محیط زنده بماند و برای پیشگیری از ابتلا به آن چه باید کرد؟.
۵۵ آنلاین ویروس والدین تولید 

  

شهرداری برای مهار کرونا چه میکند؟با افزایش قربانیان و مبتلایان کرونا در شهرهای ایران، زنگ های خطر به صدا در آمده است. با اینکه منشا ورود کرونا به ایران مشخص نیست اما برای کنترل و مهار آن باید چاره ای جدی اندیشیده شود.
مستقل‌آنلاین ایران 

  

سپاه پاسداران هم برای مقابله با کرونا اعلام آمادگی کردفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس تلفنی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از آمادگی سپاه برای ارائه هرگونه کمک و خدمات برای مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
مثلث سپاه پاسداران درمان آموزش 

  

قم قرنطینه نمی‌شوداستاندار قم با بیان اینکه این استان قرنطینه نمی شود، گفت: قرنطینه کردن قم راهکار موثری برای مقابله با بیماری کرونا نیست و ما باید دنبال راهکارهای کارآمدتری برویم.
مملکت‌آنلاین قم وزارت بهداشت آموزش 

  اخبار داغ
  

کلاسهای دانشگاه خوارزمی غیر حضوری و مجازی شددانشگاه خوارزمی اعلام کرد: کلاس های نظری این دانشگاه از فردا شنبه 10 اسفند به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار می‌شود.
ایلنا پدافند غیرعامل آموزش تقویم 

  

رنگرز: با مساعدت وزارت ورزش به دنبال تامین ارز و ایجاد شرایط اعزام تیم‌های ملی هستیمسخنگوی فدراسیون کشتی گفت: سخت در تلاش هستیم با با مساعدت وزارت ورزش ارز مورد نیاز و شرایط مناسب برای اعزام تیم‌های ملی کشتی به اردوی خارجی و مسابقات گزینشی اول را تامین کنیم.
تسنیم ورزش ارز فدراسیون کشتی 

  

طعنه دیپلمات روس به کارزار فشار حداکثری آمریکا علیه ایرانیک دیپلمات ارشد روسیه با انتقاد از کارزار فشار حداکثری آمریکا علیه ایران، اظهار داشت که این سیاست فقط به مردم ایران ضربه می‌زند.
مثلث روسیه بهنوش بختیاری ایران 

  

رشد 3.7 درصدی قیمت مسکن در بهمن 98/ ارزش 15900 میلیارد تومانی معاملاتبر اساس آمار رسمی وزارت راه در بهمن امسال متوسط قیمت مسکن 3.7 درصد در مقایسه با دی 98 افزایش یافته است. ارزش معاملات در ماه گذشته 15900 میلیارد تومان بود.
تسنیم قیمت قیمت مسکن مسکن 

  

پیشنهاد الحاق بند مالیاتی برای رمزارزها/ ظرفیت درآمد 1 میلیارد یورویی با استفاده از رمز‌ارزهابررسی‌های صورت گرفته توسط مرکز پژوهشهای مجلس نشان می‌دهد، با استفاده از ظرفیت تولید برق ایران می‌توان به درآمدی یک میلیارد یورویی در حوزه رمز ارزها رسید.
تسنیم درآمد تولید برق 

  

حضور نمایندگان مجلس در قرارگاه مبارزه با کرونا/ تلاش‌ها برای پیدا کردن راه حل ادامه داردیک نماینده مجلس شورای اسلامی از حضور برخی از نمایندگان در قرارگاه مبارزه با کرونا خبر داد.
ایلنا مجلس شورای اسلامی خبرنگار وزارت بهداشت 

  

چرا بازار ارز دوباره تب کرد؟ + نموداراز اوایل هفته و با اعلام تصمیم گروه ویژه اقدام مالی ( FATF) مبنی بر قرار گرفتن ایران در لیست سیاه این نهاد مالی و اعمال محدودیت‌های بانکی و پولی جدا از تحریم‌های آمریکا، فضای بازار ارز و جو روانی حاکم بر آن بگونه‌ای شد که دوباره دلار و یورو به عنوان دو ارز پر تقاضا، در مدار افزایشی قرار گرفتند، بطوریکه دلار تقریبا 1300 تومان نسبت به اوایل هفته گران‌تر شد.
ایلنا ارز نرخ ارز بازی