ایرنا   |  ورزشی  |  

بازی سرنوشت ساز شهرداری در ایستگاه پایانی نیم فصل لیگ 2

همدان- ایرنا- تیم شهرداری همدان در آخرین دیدار از نیم فصل اول رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی فردا یکشنبه میزبان مس نوین کرمان است که برای رهایی از قعرجدول چاره ای جز پیروزی ندارد.

بازی سرنوشت ساز شهرداری در ایستگاه پایانی نیم فصل لیگ 2

به گزارش ایرنا طبق شنیده ها شاگردان بابک صمدیان هم اکنون اوضاع و احوال خوبی ندارند و مشکلات عدیده مالی و خوابگاهی بازیکنان این تیم منجر به نارضایتی آنها شده است.تیمی که انتظار می رفت حداقل در نیمه نخست جدول رده بندی گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال کشور باشد حالا در انتهای جدول برای بقا می جنگد.شهرداری همدان از 11 بازی اخیر خود تنها 2 پیروزی کسب کرده و چهار تساوی و پنج شکست سبب شده تا در رتبه دهم جدول سیزده تیمی گروه خود قرار بگیرد.** یک برد تا میانه های جدولشهرداری در حالی فردا یکشنبه میزبان مس نوین کرمان است که برای رسیدن به میانه جدول باید به پیروزی برسد.هر چند شهرداری چی ها در این مسابقه چند بازیکن خود را در اختیار ندارند اما به ناچار با داشته های خود باید به جنگ مس نوین کرمان، دیگر تیم قعرنشین گروه خود بروند.در واقع مصاف قعرنشینان گروه یک لیگ 2 برای رهایی از اوضاع بحرانی است هر چند شهرداری به مراتب شرایط بهتری از مهمان کرمانی خود دارد.تساوی در این دیدار به سود هیچ یک از 2 تیم نیست و اگر مسی ها بتوانند به برتری برسند قطع به یقین در جدول رده بندی صعود خواهند کرد.** ضعیف ترین خط حمله لیگ 2آمار تهاجمی 2 تیم مایوس کننده است و نشان می دهد به لحاظ هجومی با ضعف مواجه هستند.شهرداری همدان از 11 بازی انجام داده تنها هفت گل به ثمر رسانده است و سهم مس نیز از همین تعداد بازی تنها 5 گل است.این آمار نشان می دهد که 2 تیم به لحاظ خط حمله با مشکل مواجه هستند و در نیم فصل اول نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند.اما تیم مس نوین در خط دفاعی نیز با مشکلاتی مواجه است و همین مساله امیدها برای پیروزی تیم شهرداری را قوت می بخشد.هر چند 2 تیم به لحاظ برد برابر هستند اما مس نوین هفت شکست را پذیرا شده است.شکست در این بازی برای هر 2 تیم گران تمام می شود و احتمال سقوط را در آنها افزایش می دهد.** محکوم به برد هستیمسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان نیز پیرامون بازی فردا گفت: محکوم به برد هستیم چرا که چیزی برای از دست دادن نداریم.بابک صمدیان افزود: شرایط سختی برای بازی فردا داریم اما هدف ما کسب سه امتیاز مسابقه و صعود چند پله ای است.وی بیان کرد: می خواهیم با پیروزی به تعطیلات نیم فصل برویم هر چند حریف نیز برای کسب پیروزی به میدان می آید و شرایط برای هر 2 تیم مهم است.صمدیان خاطرنشان کرد: نیاز مبرم 2 تیم به پیروزی در این مسابقه به جذابیت های بازی خواهد افزود و حق اشتباه نداریم.وی با اشاره به جدایی چند بازیکن از تیم شهرداری گفت: به هر حال صلاح بر ماندن آنها نبود و قصد داریم نیم فصل تیم را تقویت کنیم.سرمربی شهرداری همدان بیان کرد: با وجود اینکه چند بازیکن را در اختیار ندارم اما هیچ نگرانی بابت بازیکن جایگزین وجود ندارد و می خواهیم با برتری در این دیدار اوضاع تیم را بهبود ببخشیم.تیم شهرداری همدان فردا یکشنبه و از ساعت 14 در ورزشگاه شهدای قدس میزبان مس نوین کرمان است.7520/2087

بازی ایرنا فوتبال   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک