بایدن خطاب به ترامپ: کی «انشالله» مدارک مالیاتی ات را نشان می‌دهی؟ +فیلم

در اولین مناظره انتخاباتی آمریکا بایدن خطاب به ترامپ گفت: کی «انشالله» مدارک مالیاتی ات را نشان می‌دهی؟

رویداد24 اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده روز سه‌شنبه با حضور جو بایدن، نامزد دموکرات و دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه و رئیس جمهوری کنونی این کشور برگزار شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مجری: گفته می‌شود در دو سال 2016 و 2017 تنها 750 دلار در سال مالیات بر درآمد فدرال پرداخت کردید؟ آیا این صحت دارد؟   ترامپ: من میلیون‌ها دلار مالیات بر درآمد پرداخت کردم.بایدن: مدارک پرداخت مالیاتت را نشان بدهترامپ: یک خبری در یک روزنامه بود که میگفت من 38 میلیون دلار پرداختم. یک خبر دیگر می‌گفت 27 میلیون دلاربایدن: مدرک نشان بدهترامپ: بگذار حرفم را تمام کنم نشان می‌دهم. به هیات انتخاباتی بروید آنجا یک پرونده 118 صفحه مربوط به مدارک دارایی من هستکریس والاس: آیا به ما میگویید دقیقا چه مقداری مالیات بر درآمد فدرال در 2016 و 2017 پرداختید؟ترامپ: میلیون‌ها دلار و شما خواهی دید. بایدن: کی «انشالله»؟ 

دونالد ترامپ ترامپ دموکرات   اخبار برگزیده
  

دولت بعدی آمریکا باید تهران و ریاض را مجبور به سازش کندآمریکا نمی‌تواند ایران و عربستان سعودی را مجبور به سازش کند، اما این دو کشور در گذشته به صورت مسالمت آمیز با یکدیگر همزیستی داشته و حتی همکاری کرده‌اند و هر دو علاقه زیادی به یافتن راهی برای انجام مجدد آن دارند. با توجه به گزینه‌های دیگر، دولت بعدی آمریکا باید تلاش کند تا آنها را دوباره در این مسیر قرار دهد.
اعتماد دولت تهران دونالد ترامپ 

  

پیروزی بایدن با ارزش دلار چه می کند؟عضو شورای مشاورین اقتصادی دوره ریاست جمهوری رونالد ریگان از ناکامی تحریم ها در دستیابی به اهداف خود خبر داد.
گسترش انتخابات ریاست جمهوری 13 آبان دلار 

  

گزارش رویترز از جنبه‌های متفاوت تحریم‌های آمریکا علیه ایران برای بایدنرویترز در تحلیلی به تحریم‌های جدید آمریکا و شرایط آن‌ها در دولت بعد آمریکا پرداخت.
ایلنا ایران وزارت خارجه دولت 

  

تحریم‌های جدید آمریکا، بار دیگر صنعت نفت ایران را هدف گرفت، اما مگر تحریم‌های نفتی وجود نداشت؟ پاسخ مثبت است، اما این بار دولت آمریکا از زاویه جدید صنعت نفت ایران و مدیرانش را مورد تحریم قرار داد.
اقتصادنیوز دلار آمریکا صنعت نفت 

  

وزیر خارجه عربستان: عادی سازی روابط با اسرائیل انجام خواهد شدوزیر خارجه عربستان تأکید کرد، عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی در نهایت اتفاق خواهد افتاد.
۵۵ آنلاین عربستان دونالد ترامپ ترامپ 

  

آمریکا نمی‌تواند ایران و عربستان سعودی را مجبور به سازش کند، اما این دو کشور در گذشته به صورت مسالمت آمیز با یکدیگر همزیستی داشته و حتی همکاری کرده‌اند و هر دو علاقه زیادی به یافتن راهی برای انجام مجدد آن دارند. با توجه به گزینه‌های دیگر، دولت بعدی آمریکا باید تلاش کند تا آنها را دوباره در این مسیر قرار دهد.
نامه نیوز دولت بهاره رهنما ایران 

  

هراس آمریکا از تاثیر ایران در انتخابات هفته بعدیک روزنامه آمریکایی نوشت: ایران در پی ضربه زدن به انتخابات و دموکراسی در آمریکاست.
مثلث بازی ایران روزنامه 

  

خودرو چینی جدید حوالی بازار ایران + مشخصاتوقت آن رسیده که صنعت خودرو ایران برگ های جدیدش را برای بازار خودرو رو کند. خودروهایی که هم تنوع بازار خودرو را بیشتر کند و هم افزایش تیراژ خودرو را به دنبال داشته باشد. جک X7 یکی از خودروهایی است که زمزمه ورودش به بازار ایران شنیده می شود.
خودروتک خودرو بازار خودرو ایران 

  

جزئیاتی از طرح آزادسازی قیمت خودروبه نظر می رسد شکست قیمت گذاری دستوری خودرو که نه نظر خودروسازان را تامین می کند و از عهده تامین هزینه های آنها بر می آید و نه موجب افزایش تولید و رضایت متقاضیان خودرو می شود، سیاست گذاران صنعت خودرو را به سمت تصمیم درست آزادسازی قیمت خودرو سوق می دهد. البته این آزادسازی قرار نیست به صورت کامل انجام شود.
خودروتک خودروسازان بازار خودرو بازی 

  

دورکاری در کدام استان ها اعمال خواهد شد؟غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران درباره آخرین تصمیمات مربوط به دورکاری شهرستان های استان تهران توضیح داد.
مستقل‌آنلاین دورکاری سازمان امور اداری و استخدامی تهران 

  

طرح مجلس برای واگذاری زمین به هر خانوار ایرانی چیست؟ + فیلمطرح جدید نمایندگان مجلس برای تامین مسکن مردم چگونه قرار است اجرا شود؟
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی زمین بهاره رهنما 

  

توییتر دست از سر انتخابات آمریکا بر نمی‌‌دارد!شرکت توئیتر اعلام کرد از این پس تمامی موارد جستجو شده کاربران درباره انتخابات آمریکا را بررسی خواهد کرد.
مملکت‌آنلاین فضای مجازی انتخابات ریاست جمهوری توئیتر 

  

مجوز افزایش قیمت خودرو صادر شدرییس شورای رقابت اعلام کرد: براساس مصوبه اردیبهشت ماه خودروسازان می‌توانند حداکثر تا سقف اعلامی نرخ تورم بخشی از سوی بانک مرکزی در سه ماهه سوم امسال افزایش قیمت‌ها را اعمال کنند.
خودروتک افزایش قیمت قیمت خودرو 

  

طرح تأمین کالاهای اساسی در آستانه تصویب مجلس/ چه کسانی مشمول دریافت می شوند؟رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلاف با دولت بر سر تأمین منابع طرح کالاهای اساسی گفت: طرح تأمین کالاهای اساسی 4شنبه همین هفته در دستور کار مجلس برای تصویب نهایی قرار دارد.
اقتصادنیوز کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی قیمت 

  

آژیر جنگ داخلی در آمریکا | نیویورک‌تایمز درباره پیامدهای انتخابات هشدار دادانتخابات آمریکا، قلب این کشور را مورد آزمون قرار خواهد داد. این بخشی از سخنان چارلز بلو، ستون‌نویس نیویورک تایمز است. او در یادداشت 25 اکتبر می‌نویسد: اینکه ما چه کسی هستیم؟ چگونه به این نقطه رسیدیم؟ چگونه این کشور دونالد ترامپ را انتخاب کرد و آیا قانون اساسی ما ظرفیت پذیرش خطا و معکوس کردن آن را دارد، سوالاتی است که مطرح شده است.
۵۵ آنلاین جنگ نیویورک نیویورک تایمز 

  اخبار داغ
  

مشهورترین کرونایی دنیای فوتبال خوب شدستاره یوونتوس که مدتی قبل به کرونا مبتلا شده بود این بیماری را شکست داد.
خودروتک فوتبال ستاره باشگاه یوونتوس 

  

قیمت دلار و سکه بعد از انتخابات امریکا چه می‌شود؟بازارها هفته گذشته، دو روند متفاوت را طی کردند؛ روزهای ابتدایی هفته، وقت ریزش قیمت‌ها بود و روزهای انتهایی، بیشتر صحنه آرامش و کاهش نوسان؛ در واقع هر چقدر به انتخابات امریکا نزدیک‌تر می‌شویم، آرامشی بر فضای بازار ارز و سکه حاکم شده که نشان‌دهنده تردید معامله‌گران در مورد برنده این انتخابات است.
گسترش قیمت دلار دموکرات 

  

پیش بینی بورس در هفته جاری/ بازار سرمایه در روزهای سرنوشت ساز و تاریخیکارشناسان معتقند که روند این هفته بازار سرمایه مثبت خواهد بود و بورس درآستانه انتخابات امریکا روزهای سرنوشت‌سازی را پشت سر خواهد گذاشت.
گسترش خودروسازان سرمایه فولاد 

  

پیشواز بایدنی بورس! ‍شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات هفته گذشته به محدوده یک میلیون و 288 هزار واحد نزول کرد تا تمام رشد تابستانی سهام بازپس داده شود.
گسترش بورس تهران شاخص تهران 

  

این 2 گروه بورسی رشد قیمت داشتندبورس تهران در حالی به استقبال دومین هفته کاری آبان می‌رود که در هفته گذشته با افت 8/ 8 درصدی، نماگر اصلی سهام به کمترین مقدار از اواخر بهار نزول کرد.
گسترش قیمت افزایش قیمت بورس تهران 

  

عبدالرزاق حمدالله مهاجم تیم النصر عربستان به ویروس کرونا مبتلا شده است.
ورزش۳ عربستان ویروس ورزش 

  

چگونه در روزهای بحرانی کرونا ورزش کنیم؟بانوی قهرمان کاراته ایران ضمن بیان اینکه همه گیری کرونا در جامعه باعث تعطیلی برخی باشگاه ها و اماکن ورزشی و در خانه ماندن شده است، گفت: خانم ها می توانند از ظرفیت های فضای مجازی در جهت انجام تمرینات مفید و ساده ورزشی استفاده کنند.
پندارآنلاین ورزش کاراته ایران 

  

اعمال محدویت‌ها، مهم‌ترین عامل کنترل کرونا | بیمارانی که باید به بیمارستان مراجعه کنندرییس بیمارستان شهدای یافت‌آباد با اشاره به نقش عوامل مختلف در شیوع و بروز کرونا در کشور در عین حال اعمال محدودیت‌ها در کاهش آمار این بیماری را بسیار مهم دانست و گفت: بروز بیماری به فاکتورهای متفاوتی وابسته است که مهم‌ترین آن اعمال محدودیت‌های جدی است.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت بیمارستان درمان 

  

خبری ویژه برای بورس بازان / احتمال لغو یک ممنوعیتدر حالی که شاخص بورس در هفته گذشته با کاهش 124 هزار واحدی طی یک هفته تا کانال یک میلیون و 200 هزار واحد هم کاهش یافته، به نظر می‌رسد در هفته جدید، روزهای متفاوتی از هفته گذشته در پیش داشته باشد.
گسترش شاخص سهام تجارت 

  

گردشگران در لرستان نمی‌مانند/ شیوع کرونا و سردی هوا مسافران لرستان را 90 درصد کاهش دادمدیرکل میراث و گردشگری استان لرستان با اشاره به کاهش 92 درصدی گردشگران این استان گفت: از یک‌سو شیوع ویروس کرونا و از دیگر سو سرد شدن هوا سبب شده است تا شاهد کاهش تعداد گردشگران استان باشیم.
ایلنا استان لرستان حوزه ویروس 

  

این ماسک ویروس کرونا را غیر فعال می کنداقتصادنیوز : گروهی از محققان آمریکایی طرح اولیه از ماسک طبی را ارائه کرده اند که با تزریق مواد شیمیایی ضد ویروسی به لایه ای از آن، می توان ویروس کرونا را غیر فعال و از انتشار آن جلوگیری کرد.
اقتصادنیوز ماسک ویروس شبیه سازی 

  

این علایم نشان دهنده احتمال ابتلا به کرونای بلند مدت استدانشمندان انگلیسی اعلام کردند 5 علامت مختلف ابتلا به کووید 19 می‌تواند احتمال ابتلای افراد به کرونای بلند مدت را پیش‌بینی کند.
برنا 

  

سه پیش بینی از بورس تهراناقتصاد نیوز: پیش بینی ها از آینده بورس چه می گوید؟ برآیند نظرات نشان می دهد: بورس تهران در مسیر آینده با دو چالش روبرو است عدم قطعیت های سیاسی و مداخلات اقتصادی. از دید تحلیل گران در پرتو این دو چالش سه آینده برای بورس قابل تصور است.
اقتصادنیوز سهام بورس تهران تهران