ایلنا   |  اقتصادی  |  

بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت تهران و کرج

باید قبول کنید که در حال حاضر، اداره یک شهر با این همه ساختمان های بزرگ و چند طبقه کار ساده و راحتی نیست. شهر روز به روز در حال گسترش است و همین مسئله نیاز به اطلاعات ساختمان ها را بیشتر می کند. احتمالا شما هم در حال حاضر و هنگام پیاده روی در شهر، با ساختمان های در حال ساختی برخورد کرده اید که روی تابلویی کوچک، اطلاعات مربوط به آن را نوشته اند!

بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت تهران و کرج

باید قبول کنید که در حال حاضر، اداره یک شهر با این همه ساختمان های بزرگ و چند طبقه کار ساده و راحتی نیست. شهر روز به روز در حال گسترش است و همین مسئله نیاز به اطلاعات ساختمان ها را بیشتر می کند. احتمالا شما هم در حال حاضر و هنگام پیاده روی در شهر، با ساختمان های در حال ساختی برخورد کرده اید که روی تابلویی کوچک، اطلاعات مربوط به آن را نوشته اند!

تهران شهر بزرگی است و بدون یک بانک اطلاعاتی درست و مناسب، نمی توان آمار درستی از ساختمان های در حال ساخت آن داشت. اما این بانک اطلاعات ساختمان چیست؟ 

قبل از هر چیزی باید بگوییم که این بانک ها، فقط مختص شهر تهران نیست. اساسا هر شهری نیازمند چنین آمارها و اطلاعاتی هست.

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت به چه کاری می آیند؟

تصور کنید که بیزنس شما در زمینه فروش تجهیزات ساختمانی است و نیاز دارید که محصولات خود را به بهترین شکل ممکن به فروش برسانید. طبیعتاً مشتری های بالقوه ی شما، افرادی هستند که ساختمان های در حال ساخت دارند و نیازمند تجهیزات ساختمانی می باشند.

اما با جستجوی محله به محله و شهر به شهر، نمی توانید اطلاعات خوبی در زمینه ی مشتریان بالقوه ی خود به دست بیاورید. دقیقا این جاست که بانک مشاغل ساختمانی به کار شما خواهد آمد.

مزیت های بانک اطلاعاتی ساختمان های در حال ساخت

مهم ترین و بهترین مزیتی که بانک معرفی پروژه های ساختمانی دارند این است که اطلاعات ساختمان ها را به تفکیک منطقه و ناحیه برای شما دسته بندی می کنند. تصور کنید که شما می خواهید تجهیزات ساختمانی خود را به تمام پیمانکارانی که در منطقه 11 و 12 در حال ساخت ساختمان هستند، به فروش برسانید. با استفاده از این بانک می توانید به سادگی مناطق 11 و 12 را انتخاب کرده و اطلاعاتی کلی در مورد ساختمان های در حال ساخت به دست آورید. چه چیزی از این بهتر؟!

از دیگر مزیت های این گونه بانک های اطلاعاتی این است که مرتب و به صورت مداوم آپدیت می شوند. شما باید بدانید که هر روز چه ساختمان هایی در حال ساخت و ساز هستند. در این بازاری که رقابت بسیار سنگین و تنگاتنگ است، بدون آمار و اطلاعات نمی توانید به سود خوب دست پیدا کنید.

نکته ی طلایی ای که در مورد این دسته از بانک های اطلاعاتی وجود دارد این است که شما به اطلاعاتی بسیار گران بها در مورد پیمانکاران و ساختمان سازان دست پیدا می کنید. به عنوان مثال این بانک ها شماره تماس و راه های ارتباطی با ساختمان سازان را به شما ارائه می کند. از این جا به بعد، شما به سادگی می توانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و بازاریابی درستی نسبت به محصولات خود داشته باشید.

آدرس ساختمان، تصاویر آن، شماره موبایل کارفرمایان ساختمانی و البته مراحل پیشرفت کار نیز به مخاطب این گونه بانک های اطلاعاتی ارائه خواهد شد که می تواند بسیار راه گشا و مفید باشد.

نکته ی مهم بعدی، افزایش راندمان کاری گروه ها و شرکت های فعال در زمینه ی ساختمان سازی است. واقعیت این جاست که بدون این اطلاعات، کار شرکت های این چنینی عملا لنگ می ماند و ناچار هستند که زمان زیادی را صرف پیدا کردن مشتری های منحصر به فرد خود کنند.

در مورد مزایای بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت می توان تا ابد ادامه داد. اما اجازه بدهید اندکی در مورد جزئیات این بانک های اطلاعاتی صحبت کنیم و بگوییم چگونه می توانید در جهت منافع خودتان از آن ها استفاده کنید.

چند نکته مهم

زمانی که یک پروژه ساختمانی آغاز به کار می کند، ممکن است در میانه ی راه، با تغییرات زیادی رو به رو شود. به عنوان اشخاصی که صاحب شرکت های ساختمانی و فروش تجهیزات ساختمانی هستید، لازم است که از این تغییرات در اسرع وقت آگاه شوید. خیلی از بانک های اطلاعاتی معتبر، هر از چند گاهی، تغییرات این دسته از ساختمان ها را به اطلاع شما می رسانند. به این ترتیب اگر لازم باشد که در استراتژی خود تغییراتی ایجاد کنید، به سرعت با خبر خواهید شد و زمان کافی در اختیارتان خواهد بود. اما یکی دیگر از ملزومات شما به عنوان شرکت های ساختمانی، داشتن پنل های پیامکی است تا بتوانید به این ترتیب بازاریابی تجهیزات خود را به اطلاع ساختمان های در حال ساخت برسانید.  به عنوان مثال تصور کنید که شما صاحب یک شرکت فروش مصالح ساختمانی هستید و تصمیم دارید که برای مشتریان ویژه ی خود، تخفیف 20 درصدی فروش سیمان در نظر بگیرید. با استفاده از این بانک اطلاعاتی و پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید به سادگی بازاریابی خود را داشته باشید. پروژه های مسکونی در حال ساخت تهران

همان طور که احتمالا می دانید پروژه های ساختمانی در حال ساخت، معمولا به دو دسته مسکونی و تجاری تقسیم می شوند. بسته به این که هدف شما از فروش محصولات خود چه باشد، می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و تارگت قرار بدهید.

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که در مورد بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت وجود دارد، این است که می توانید نوع پروژه ها را تفکیک کنید. طبیعتا احتمال دارد که پروژه های مسکونی نیازمند نوع دیگری از تجهیزات و مصالح باشند و طبعا اطلاعات آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

پروژه های تجاری در حال ساخت تهران

پروژه های تجاری همواره برای صاحبان شرکت های ساختمانی جالب تر و هیجان انگیزتر بوده است. به عنوان مثال تصور نمی کنم که در شهر تهران، هیچ پروژه ی تجاری ای مانند ایران مال( واقع در منطقه 22 تهران) توانسته باشد، شرکت های ساختمانی را در رقابت با هم قرار دهد. این پروژه ی بزرگ و وسوسه برانگیز، بزرگ ترین مال خاورمیانه محسوب می شود و هنوز تنها بخش های کمی از آن افتتاح شده اند. 

در ادامه تصمیم داریم به برخی از پروژه های تجاری در حال ساخت تهران بپردازیم و آن ها را معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا بدانید که بانک های اطلاعاتی چه طور آمارهایی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. لطفا به اسکرول کردن متن ادامه دهید.

مجتمع تجاری آرتمیس

به نظر می آید که منطقه جدید 22 تهران، جولانگاه بسیاری از ساختمان ها و مال های فوق لوکس شده است. بعد از ایران مال، بزرگ ترین مالی که در حال ساخت می باشد، این سازه ی بزرگ و مدرن است که در سمت شمال دریاچه چیتگر واقع شده است و از طبقات بالایی آن می توان چشم انداز خوبی به دریاچه داشت. این مجتمع شامل دو بخش اداری و تجاری خواهد بود.

باید بدانید که در حال حاضر حدود 60 درصد مجموعه ساخته شده است و تحویل امتیاز واحدهای آن در سال 1398 نیز صورت گرفته است.

مجتمع تجاری و اداری لکسون

این برج زیبای فوق مدرن که باز هم در حوالی دریاچه چیتگر ساخته شده است، حدود 100 هزار متر زیربنا دارد که در 30 طبقه جای گرفته است. این پروژه که در کنار مجموعه ی بام لند قرار گرفته است، پرچم دار نوآوری و خلاقیت در زمینه ی ساخت برج های تجاری محسوب می شود.

در طراحی و ساخت برج تجاری لکسون، برای اولین بار در ایران از مفهوم Home Office استفاده شده است که مفهومی پیشرو و خلاقانه در ساخت برج های تجاری می باشد.

مجتمع تجاری اداری مال مون بلوار امیرکبیر

مجتمع تجاری اداری مال مون که باز هم در منطقه 22 در حال ساخت می باشد، شامل 11 طبقه است که چهار طبقه آن، طبقات منفی محسوب می شوند. یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد این مجتمع رعایت شده است، محیط آرام و بی صدای آن است که بهترین انتخاب برای آفیس های خلوت محسوب می شود.

از دیگر نکات مثبت این مجتمع می توان به وسایل تفریحی اطراف آن اشاره کرد. صرف نظر از دریاچه و محیط های سبز طبیعی فراوانی که در اطراف آن وجود دارد، می توان به رستوران های لوکس و متنوع آن اشاره کرد.

مسیر دسترسی این سازه نیز از طریق اتوبان های همت و آزادگان امکان پذیر می باشد.

سخن آخر

تمام آن چه که بیان کردیم، تنها بخشی از مزایای در اختیار داشتن یک بانک اطلاعاتی فوق العاده ساختمان های در حال ساخت بود. تمام جزئیاتی که برای چیدن استراتژی فروش خود نیاز دارید، در این بانک های اطلاعاتی موجود می باشند و می توانید به سادگی از آن ها بهره مند شوید.

در نهایت امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

بانک مصالح ساختمانی ساخت و ساز   اخبار برگزیده
  

افت 8 هزار واحدی شاخص بورس/ سه سهام سبز امروزشاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 8 هزار و 300 واحدی در سطح یک میلیون و 177 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص بورس تهران سهام 

  

فوری/خبری مهم از اولین جلسه حقوق کارگراندر نخستین جلسه دستمزد شورای عالی کار پیشنهاد کارفرمایان برای تعیین مزد منطقه ای پذیرفته نشد و مقرر شد که برای سال 1400 تعیین مزد ملی همچون روال سالهای قبل در دستور کار قرار گیرد.
گسترش سازمان تامین اجتماعی دستمزد حداقل دستمزد 

  

اولین واکنش بازار سکه وطلا به تعویق FATFبازار طلا و سکه به خبر تعویق FATF در فروردین سال 1400 واکنش نشان داد. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران درباره اولین واکنش بازار طلا به تعویق FATF می‌گوید: امروز طلای 18 عیار پنج هزار تومان و سکه طرح جدید 50 هزار تومان گران شد
فردا تهران تجارت ارز 

  

احتمال تشدید برخورد با تخلفات کرونایی خودروها/ ممکن است علاوه بر جریمه خودروها توقیف شوندرئیس پلیس راهور ناجا گفت: در صورت تشدید وضعیت بیماری علاوه بر اینکه خودروهای متخلف جریمه می‌شوند، ممکن است توقیف این خودروها نیز در دستور کار قرار بگیرد.
ایلنا خبرنگار پلیس راهور پلیس 

  

قرعه کشی خودرو از سیستم فروش خودروسازان حذف می شود؟10 ماه از آغاز قرعه‌کشی متقاضیان خرید خودروی صفر با هدف توزیع عادلانه خودرو می‌گذرد. اما شنیده‌ها حکایت از ناخشنودی دولت نسبت به این رویه دارد.
خودروتک خودرو خودروسازان ماه 

  

کیهان: مخالفت با FATF در «مجمع» بیشتر نشده باشد، کمتر نشدهدر حالی که هیچ تغییری در رویکرد ضدایرانی گردانندگان FATF رخ نداده، نشریات زنجیره‌ای، در یک عملیات روانی هماهنگ ادعا کردند نظر مخالفان FATF در «مجمع تشخیص مصلحت نظام» تغییر کرده و احتمال تصویب دو لایحه مربوط به آن افزایش یافته است!.
مثلث خودرو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران 

  

شرط جنجالی فرهاد مجیدی برای بازگشت به استقلال ؛ او نباشد !فرهاد مجیدی یک استوری را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت : آفرین بر حسد ! چقدر عدالت پیشه است ،نخست به سراغ صاحبش می رود و او را می کشد.
خانه فوتبال فرهاد مجیدی استقلال اینستاگرام 

  

تصویر عجیب از سفر احمدی نژاد به سی‌سخت| تیم حفاظتی احمدی نژاد فعال استتصویر عجیب از سفر احمدی نژاد به سی‌سخت در رسانه ها منتشر شد. تیم حفاظتی احمدی نژاد فعال است. اصلاحات نیز در این تصویر از احمدی نژاد مورد خاصی را فاش کرد.
۵۵ آنلاین سفر احمدی نژاد رسانه 

  

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت با بیان اینکه باید بدانیم وقتی لوایح FATF اجرا نمی‌شود یعنی برای نقل و انتقال پول باید پول بیشتری از جیب مردم بدهیم، گفت: الان مجمع تشخیص باید قدرت خود را برای حل معضلات مالی مردم نشان دهد.
نامه نیوز رئیس جمهور سازمان ملل حسن روحانی 

  

فوری و مهم / 9 خدمه کشتی سانچی زنده اند!؟ + فیلم و جزئیاتگواهی فوت 9 نفر از خدمه کشتی سانچی در حالی صادر شد که هنوز برخی خانواده ها فوت آنها را باور ندارند و با توجه به اینکه از صدور این گواهی هم مطلع شده اند هیچ اعتراضی در این زمینه نداشته اند.
مستقل‌آنلاین سازمان ثبت احوال رئیس جمهور وام 

  

آغاز فروش فوق العاده دنا پلاس توربو اتومات با قیمت دولتی از امروزچهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو در حالی از امروز آغاز می شود که قیمت مصوب دولتی احتمالا تقاضای زیادی را وارد چرخه ثبت نام این خودرو خواهد کرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو ایران 

  

پیش بینی جهانگیری از رفع تحریم ها در آینده نزدیکمعاول اول رئیس جمهور گفت: در این شرایط سخت که آمریکایی ها قصد زمین گیر کردن تولید و صنعت کشور را داشتند اما یک عده ایستادند و تولید کشور را سرپا نگه داشتند.
مستقل‌آنلاین اسحاق جهانگیری رئیس جمهور زمین 

  

هشدار قاطع ایران به اعضای شورای حکامشورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز گذشته در پی توقف اجرای پروتکل الحاقی از سوی ایران که در چارچوب اقدام تلافی‌جویانه به عدم تحقق منافع برجامی اش انجام شده بود، نشست ویژه ای برگزار کرد.
گسترش ایران جمهوری اسلامی ایران آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

بایدن می‌خواهد برای ایجاد ارتباط با ایران، رابطه با عربستان را تخریب کندوزیر امور خارجه پیشین آمریکا به بیان اظهارات بی‌اساس علیه ایران پرداخت.
ایلنا ایران عربستان مایک پمپئو 

  اخبار داغ
  

برای پیشگیری از کرونا دو ماسک بزنیم یا نزنیم؟/ ویدئویک پایگاه مدعی شده تصاویر شبیه سازی شده توسط ابررایانه ها نشان می دهد پوشیدن دو عدد ماسک فایده چندان
خبرفوری شبیه سازی ماسک ابررایانه 

  

کدام کشورها بحران اقتصادی کرونا را پشت سر گذاشتند؟اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به وضعیت اقتصادی کشورهای توسعه یافته جهان در فصل سوم و چها
خبرفوری رشد اقتصادی تهران فرانسه 

  

اعلام زمان انتشار گزارش تحقیق درباره منشأ کرونا در چینطبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، 14 یا 15 مارس (24/25 اسفند) گزارش تحقیق درباره منشأ کرونا در چین را منتشر خواهد شد.
اقتصادنیوز سازمان بهداشت جهانی چین 

  

تعداد مبتلایان به کرونا در مازندران دو رقمی شدروزهای کرونایی با افت و خیز کماکان سپری می‌شود، بعد از چند روز افزایش آمار طی 24 ساعت گذشته شاهد کاهش آمار مبتلایان در استان مازندران بودیم.
اقتصادنیوز استان مازندران 

  

حذف قیمت گذاری از بورس کالا/ چتر چهار میلیونی در بازار سهاماقتصادنیوز: در این دو روز بیشتر اخبار به تحولات جدید درباره برجام مربوط بود؛ ناظران از سیگنال‌های مثبت به بورس خبر می‌دهند. بورس کالا از حذف قیمت گذاری خبر داد و رئیس سازمان بورس از چتر چهار میلیونی برای سهامداران خرد سخن گفت
اقتصادنیوز قیمت بورس کالا سهام 

  

انتقاد مولوی عبدالحمید از کم‌کاری مسئولان در واردات واکسن کرونامولوی عبدالحمید امروز (15 اسفند 1399) در مراسم نماز جمعه اهل‌سنت زاهدان با بیان اینکه «سلامتی مردم بر هر چیزی اولویت دارد»، ضمن انتقاد از کم‌کاری دولت در زمینۀ وارد کردن واکسن کرونا به کشور، از مسئولین امر خواست سیاست‌ها را به نحوی تنظیم کنند که سرمایه‌های کشور به‌جای کمک به دیگر کشورها، برای سلامتی … نوشته انتقاد مولوی عبدالحمید از کم‌کاری مسئولان در واردات واکسن کرونا اولین با...
انصاف‌نیوز مولوی عبدالحمید اهواز نماز جمعه 

  

آخرین آمار ابتلا به کرونا در جهان + عکستعداد مبتلایان به کرونا در جهان به 116 میلیون و 449 هزار و 317 نفر رسید.
گسترش عکس 

  

این کشورها خواهان واکسن کرونای چینی‌اندچین 50 هزار دز از واکسن شرکت سینوفارم را به لبنان اهدا می‌کند؛ لبنان، در عمق بحران‌های مالی، ماه گذشته پس از دریافت نخستین محموله واکسن فایزر با کمک بانک جهانی، واکسیناسیون مردم را آغاز کرد.
اقتصادنیوز چین لبنان ماه 

  

اوج‌گیری مجدد کرونا در آمریکا/ هشدار فائوچییک مقام آمریکایی هشدار داد که جهش و تکامل ویروس کرونا سبب شده تا این ویروس روندی برای محافظت از خود در برابر پادتن‌هایی که توسط تزریق واکسن ایجاد می‌شود ایجاد کنند.
اقتصادنیوز ویروس 

  

پنهان کردن آمار کشته شدگان کرونا/ سفر تاریخی پاپ به عراقاقتصادنیوز؛ رسانه‌های بین‌المللی در روز جمعه 15 اسفند 1399 سفر تاریخی پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان به عراق را بطور گسترده پوشش دادند.
اقتصادنیوز سفر عراق رسانه 

  

بررسی وضعیت بورس در هفته دوم اسفندبورس در هفته دوم اسفند بازهم قرمزپوش بود و کاهش شاخص کل و شاخص کل هم‌وزن در این هفته بازهم تکرار شد. افزایش حجم معاملات در این هفته می‌تواند یک نشانه مثبت برای تغییر روند معاملات باشد.
گسترش درآمد رئیس جمهور پول 

  

فرار پول‌های بزرگ از بورس با سیاست‌های اشتباه/ توافق ایران با آمریکا به کجا رسید؟یک کارشناس اقتصادی در مورد بازار خودرو گفت: با فرض کاهش قیمت دلار در آینده، فکر می‌کنم قیمت آزاد خود
خبرفوری پول بازار خودرو بازی 

  

چه کسی به بورس ضربه زد؟درست در روزی که رئیس‌جمهور می‌گفت «به قول‌مان عمل کردیم؛ هم چرخ سانتریفیوژ می‌چرخد و هم چرخ اقتصاد»، اعلام شد 7 هزار میلیارد تومان نقدینگی به خاطر نابسامانی بازار بورس، از این بازار خارج شده است! همچنین بورس در این روز با افت 8 هزار واحدی شاخص مواجه شد.
فردا بورس تهران رئیس جمهور روزنامه