گسترش   |  اقتصادی  |  

پرداخت با پرفکت مانی

یکی از سیستم های پرداخت مالی آنلاین که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است سیستم پرفکت مانی می باشد که خدمات خود را در سطح بین المللی ارائه می دهد و امروزه هزاران کاربر مختلف از آن استفاده می کنند.

پرداخت با پرفکت مانی

سیستم پرداخت پرفکت مانی یکی از معروف ترین سیستم های پرداخت مالی می باشد که همکاری های مالی با سیستم های مالی و بانکی دارد. در واقع می توان گفت این سیستم جزء امن ترین و بهترین سیستم هایی می باشد که می توان در جهت بهره بری از خدمات مالی از آن استفاده نمائید و می توانید به وسیله ی چنین سیستم در هرجایی از دنیا که مدنظرتان است عملیات انتقال وجه خود را به راحتی انجام دهید.

دفتر مرکزی شرکت پرفکت مانی در شهر پاناما قرار دارد و با توجه به میزان استقبالی که از آن شده است بنابراین خدمات خود را در سراسر دنیا گسترش داده است.

سیستم پرداخت پرفکت مانی امروزه به ویژه در ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بسیاری از کاربران ایرانی از آن استفاده می کنند و این سرویس دهنده هم همچنین خدمات گوناگونی را به کاربران ایرانی خود ارائه می دهد.

پرفکت مانی نسل جدید و محبوب بانک اینترنتی

فعالیت رسمی این شرکت از سال 2004 شروع شده است و از آن زمان به بعد در زمینه ی ارائه ی خدمات مختلف به خصوص انتقال پول در سراسر دنیا توانسته است خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهد. همین عامل نیز موجب شده است تا درگاه پرفکت مانی به عنوان یکی از بهترین درگاه ها برای خدمات مالی در بستر بین المللی انتخاب شود و کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از خدمات این شرکت استفاده کنند در صورتی که نکات و دستورالعمل های این شرکت را رعایت نمایند.

کاربران می توانند با خرید پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی به راحتی به هر نوع خدماتی از این سیستم دسترسی داشته باشند و با ایجاد یک حساب کاربری می تواند هر نوع اکنتی را با هر ارزی اعم از دلار، یورو و طلا انتخاب نماید.

حجم بالای بسیاری از کاربران پرفکت مانی مربوط به آسیای شرقی و آمریکا می باشد، سیستم پرداخت پرفکت مانی از جهات گوناگنی شباهت های بسیاری به سیستم های پرداخت مالی وب مانی و پی پال را دارد.

حساب پرفکت مانی

سه مدل اکانت اصلی برای پرفکت مانی وجود دارد که در اینجا به معرفی آن خواهیم پرداخت.

اکانت U در پرفکت مانی که مربوط به اکانت دلاری می باشد.

اکانت E در پرفکت مانی که مربوط به اکانت یورو می باشد و G نوع دیگر آن می باشد که مربوط به واحد طلا می باشد.

شما هر نوع اکانتی که در پرفکت مانی برای خود بسازید می توانید پول خود را با نرخ لحظه ای بین المللی بازار تبدیل نمائید.

کاربران می توانند با خرید پرفکت مانی، پرداخت های غیر نقدی خود را به راحتی انجام دهند و در بستر اینترنتی از فروشگاه های آنلاین خرید خود را انجام دهند و یا انتقال وجه خود را به ساده ترین روش انجام دهند.

این سرویس، فرصت های بسیار خاصی را در اختیار کاربران و مخاطبین خود قرار خواهد داد و بسیاری از مشاغل و صاحبین کسب و کار در بستر اینترنت می توانند از خدمات پرفکت مانی بهره ی لازم ببرند.

قابلیت تبدیل نرخ های معقول به دیگر ارزهای الکتریکی از جمله بیت کوین توسط پرفکت مانی وجود دارد و این کار در کوتاه ترین زمان ممکن انجام پذیر خواهد بود.

سیستم امتیاز دهی پرفکت مانی

پرفکت مانی برای امتیاز دهی به کاربران خود از روشی استفاده کرده است و آن این است که کاربران خود را به سه بخش جداگانه تقسیم بندی نموده است و دلیل این کار هم ساده تر کردن روند تراکنش می باشد تا ساز و کار مشخص تری داشته باشد.

این سه بخش می تواند شامل:

Normal: این وضعیت برای کابران تازه ثبت نام کرده می باشد و محدودیتی در این سیستم وجود ندارد.

Premium: این وضعیت پس از یک سال مشخص خواهد شد و پس از آن که حجم معاملات به حد نساب رسید تعیین خواهد شد. در صورتی که حساب کاربری شما در چنین وضعیتی باشد آنگاه کارمزد کمتری را خواهید پرداخت.

Partner: این وضعیت زمانی می باشد که حساب کاربری مستقیما توسط مدیریت پرفکت ماتی تایید شده باشد.

جزئیات بیشتر درباره ی پرفکت مانی

کاربری که در پرفکت مانی ثبت نام نماید می تواند علاوه بر یک کیف پول، اکانت های دیگری برای خود داشته باشد و منابع پولی و سرمایه ی خود را در آنجا نگهداری نماید.

تنها کافی است با استفاده از حساب کاربری دیگر و داشتن نام کاربری و رمز عبور متفاوت از اکانت موجود خود، یک ریزاکانت دیگری داشته باشد. البته قابل ذکر است که یک ریز اکانت در مقایسه با اکانت اصلی محدودیت هایی را دارا می باشد و به وسیله ی آن نیز قادر خواهید بود ارز الکتریکی خود را انتقال دهید و یا آن را دریافت نمائید.

اما امکان شارژ ریزاکانت، توسط اکانت اصلی وجود دارد و انجام این کار حتی بدون پرداخت کارمزد صورت خواهد گرفت.

کاربران می توانند با خرید ووچر پرفکت مانی اقدام به انتقال مبالغ خود نمایند و پس از تهیه ی e-Voucher حتما باید آن را فعالسازی و شارژ نمایند تا بتوانند از آن استفاده نمایند.

خارج کردن پول از حساب پرفکت مانی

این که یک کاربر تصمیم داشته باشد موجود حساب خود را در پرفکت مانی خالی کند یا نه بستگی به شرایط موجود دارد اما دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد.

صرافی های گوناگونی وجود دارند که توسط آن قادر خواهید بود ارز پرفکت مانی خود را به ارزهای دیگری مانند دلار و یورو تبدیل نمائید و توسط آن ارز فیات خریداری نمائی و آنگاه قادر خواهید بود با استفاده از همان دلار یا ریال موجود، ارز دیجیتالی مورد نظر خود مانند بیت کوین را خریداری نمائید. برای خرید ارز دیجیتال شامل خرید تتر, خرید بیت کوین میتوانید از صرافی ارز دیجیتال بیت مهر اقدام به خرید نمایید .

نویسنده: رپورتاژ

بانک ایران صرافی   اخبار برگزیده
  

شاخص بورس، باز هم دو میلیونی می‌شود؟شاخص کل بازار سهام از حدود چند هفته قبل حدود 250 هزار واحد رشد کرده و به نظر می‌رسد رشد بازار سهام شروع شده است. اما بورس تا پایان سال چه می‌شود؟
گسترش شاخص سهام قیمت 

  

تذکر جدی به دولت داده شود تا وظایفشان را بدانندیک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با اعطای کارت معیشت به مردم مخالف بوده است و هر کاری هم که مجلس می‌کند با مخالفت دولت مواجه می‌شود، لذا به نظر می‌رسد تذکر جدی به دولت داده شود تا آنها وظایفشان را بدانند و نمی‌توانند هم در جایگاه دولت باشند و هم در جایگاه شورای نگهبان و قوه قضائیه.
ایلنا دولت مجلس شورای اسلامی شورای نگهبان 

  

واکنش نمایندگی ایران در سازمان ملل به تیتر شرم‌آور «وال استریت ژورنال»سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل با ارسال نامه‌ای به «وال استریت ژورنال» یکی از روزنامه‌های سیاسی - اقتصادی رژیم آمریکا گفت: مداخله رژیم اسرائیل در اقدام جنایتکارانۀ ترور شهید «محسن فخری‌زاده» به منظور برهم زدن بیشتر وضعیت آشفته در منطقه و از بین بردن مسیر دیپلماسی طراحی شده است.
اقتصادنیوز ایران سازمان ملل وال استریت 

  

تکلیف دولت به توقف اجرای پروتکل الحاقی در صورت عدم انجام تعهدات از سوی کشورهای عضو برجامنمایندگان مجلس دولت را مکلف کردند که در صورت عدم اجرای تعهدات از سوی کشورهای عضو برجام طی یک ماه آینده، اجرای پوتکل الحاقی را متوقف کند.
ایلنا دولت مجلس شورای اسلامی ایران 

  

ادامه بررسی جزییات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در جلسه عصر مجلسجلسه نوبت عصر مجلس شورای اسلامی برای ادامه بررسی جزییات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران آغاز شد.
مثلث خودرو بازار خودرو مجلس شورای اسلامی 

  

پس از تصویب کلیات طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» در مجلس شواری اسلامی، دولت و وزارت خارجه با این طرح مخالفت کردند. در همین رابطه سخنگوی دولت گفت: مسئولیت هر گونه تصمیم درباره برجام و برنامه‌های هسته‌ای براساس اصل 176 قانون اساسی فراقوه‌ای بوده است هیچ نهاد و قوه‌ای به تنهایی نمی‌تواند خارج از این چارچوب اقدام کند...
نامه نیوز دولت سخنگوی دولت مجلس شورای اسلامی 

  

واکنش عربستان به ترور دانشمند هسته‌ای ایراننماینده عربستان سعودی در سازمان ملل به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان واکنش نشان داد.
۵۵ آنلاین عربستان هسته ای ایران 

  

طرح مجلس برای خروج از پروتکل الحاقی برخلاف منافع ملی ایران استواقعیت این است که مجلس مواضع ضد دولتی را دنبال می‌کند. البته دولت بعد از خروج از برجام و وقتی متوجه شد که آن کلید حلال مشکلاتش، ناکارآمد است مواضع خودش را با اصولگرایان تطبیق داد ولی با این وجود برخی جریان‌های سیاسی داخلی که مجلس هم نماینده‌ای از همین جریانات است، تلاش می‌کند تا از هر فرصتی برای تخریب دولت استفاده کند.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی شورای عالی امنیت ملی ایران 

  

پیش بینی قیمت خودرو تا پایان سالنایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو اظهار کرد: بازار خودرو و نمایشگاه ها تعطیل است و هر قیمتی هم که در سایت ها اعلام می شود به صورت سلیقه ای است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

وعده جدید تولید خودرو به روز و ارزان قیمتمعاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری از برنامه‌ریزی برای طراحی خودروهای به‌روز و ارزان‌قیمت با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور خبر داد.
خودروتک تولید خودرو خودروسازان 

  

آخرین امید ترامپ بر باد رفت/بایدن پیروز آریزونافرماندار جمهوری‌خواه آریزونا با تایید نتایج انتخابات در این ایالت، پیروزی جو بایدن در آریزونا را رسما اعلام کرده است.
مستقل‌آنلاین دونالد ترامپ ترامپ جمهوری خواه 

  

شعر خوانده‌شده توسط زند وکیلی حاشیه‌ساز شدشعر «دلم برای تو و شعر تازه‌‏ات تنگ است...» که حدودا 11 سال پیش توسط علی زند وکیلی اجرا شده اخیرا حاشیه‌ساز شد.
مملکت‌آنلاین شعر خواننده خانواده 

  

خروج از پروتکل الحاقی و زدن بندر حیفا مجازات دشمن نیست/ رفتار برخی در روزهای اخیر، انتقام از دولت است نه عاملان ترور/ به گونه‌ای رفتار کنیم که برای دشمن هزینه درست شود نه این‌که خودمان هزینه بپردازیمیک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: امروز باید در نظر بگیریم هر تصمیم می‌تواند بر بازار کشور که در هفته‌های اخیر به یک ثبات رسیده است تاثیر بگذارد، بنابراین نباید با سر دادن شعار در داخل التهاب ایجاد کنیم.
ایلنا مجلس شورای اسلامی وزارت خارجه دولت 

  

رشد 28 هزار واحدی بورس در 20 دقیقه/ جهش قیمتی اغلب نمادهای معاملاتیبورس امروز همانند روز گذشته با افزایش تقاضا و جهش قیمت در اکثر نمادها آغاز به کار کرد.
اقتصادنیوز بورس تهران خودرو فولاد 

  

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا مصدوم شدرسانه‌های امریکا گزارش دادند که جو بایدن رئیس‌جمهوری منتخب این کشور از ناحیه پا دچار آسیب‌دیدگی شده و قرار است پزشک وی را معاینه کند.
گسترش ریاست جمهوری رسانه بازی 

  اخبار داغ
  

علاج کرونا، تعطیلی جشنواره‌ها نیستبازیگر فیلم سینمایی «ابلق» معتقد است سینمای مستند می‌تواند نمایشگر وجوه مختلف زندگی به ویژه مشکلات و چالش‌های زندگی معلولان باشد.
اعتماد فیلم مستند سینمای مستند نمایشگر 

  

یک کرونایی در اتاق چند نفر را آلوده می‌کند؟محققان از ساخت "دستگاهی تعاملی" خبر داده‌اند که به کاربر اجازه می‌دهد خطر ابتلا به کووید-19 را در صورت حضور در اتاقی که یک فرد دیگر مبتلا در ان حضور دارد محاسبه کند.
گسترش مدرسه جراحی دورهمی 

  

مینو محرز: زنجیره انتقال کرونا قطع شده استعضو ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از مشارکت خوب مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح محدودیت های کرونایی توسط دولت گفت: زنجیره انتقال ویروس کرونا اکنون قطع شده اما این به منزله پایان این بیماری نیست.
رویداد۲۴ سازمان بهداشت جهانی دولت ویروس 

  

تهران از شنبه در وضعیت نارنجی کرونا؛ کدام مشاغل باز و وضعیت تردد چگونه است؟تهران از روز شنبه نارنجی می‌شود و محدودیت‌ها در تهران و شهر‌هایی که از قرمز به وضعیت نارنجی تبدیل شد
خبرفوری تهران استان مازندران خودرو 

  

خبری خوش درباره کرونا/ محرز: زنجیره انتقال کووید 19 قطع شده استعضو ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از مشارکت خوب مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح محدودیت های کرونایی توسط دولت گفت: زنجیره انتقال ویروس کرونا اکنون قطع شده اما این به منزله پایان این بیماری نیست.
اقتصادنیوز سازمان بهداشت جهانی خودرو دولت 

  

بورس بازان نگران بخوانند / به آینده بازار خوشبین باشیم؟آینده روابط ایران و آمریکا و انتشار جزئیاتی از لایحه بودجه سال 1400 چه تاثیری بر آینده بازار سهام دارد؟ به جز این عوامل، با در نظر گرفتن مسائل دیگر، چه چشم‌اندازی برای بازار سهام پیش‌بینی می‌شود؟
گسترش ایران ایران و آمریکا رئیس جمهور 

  

3 عاملی که قیمت سکه را بالا برداخبار سیاسی به کام نوسان گیران شد و روی موج آن قیمت سکه امامی بالا رفت.
گسترش قیمت افزایش قیمت دولت 

  

ورودی بیمارستان رو به کاهش است/ احتمال مرگ بیمار کرونایی در بخش زیر 5 درصد و در آی‌سی‌یو بالای 50 درصد استرئیس بیمارستان سینا گفت: در حال حاضر تخت‌های خالی‌ بیشتر شده است و با کاهش مراجعه‌ بیمارستانی مواجه شده ایم.
ایلنا بیمارستان مرگ خبرنگار 

  

مرز حساس قیمت سکهاخبار سیاسی به کام نوسان گیران شد و روی موج آن قیمت سکه امامی بالا رفت.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت دولت