برنا   |  ورزشی  |  

کمرانی: برای حضور بانوان در المپیک 2020 برنامه داریم

سرمربی تیم‌ملی تکواندو زنان گفت: تکواندوکاران در مسابقات هنرهای رزمی جهان مبارزات سنگینی را پشت سر گذاشتند و خدا را شکر با غیرت سهمیه مسابقات تیمی المپیک را کسب کردند.

کمرانی: برای حضور بانوان در المپیک 2020 برنامه داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهرو کمرانی، سرمربی  تیم‌ملی تکواندو در خصوص رقابت‌های تیمی مشترک گرنداِسلم 2019 - چین گفت: این رقابت‌ها برای تیم دختران بسیار جدید بود و با توجه به جو حاکم بر آن تجربه خوبی برای ما به همراه داشت؛ از استاد خلیفه که خالصانه برای این تیم زحمت کشیدند و هیچ تفاوتی میان دختران و پسران قائل نشدند و همچنین استاد ایمان‌زاده و دانشگاه آزاد اسلامی که حامی مالی تیم بودند تشکر می کنم . متاسفانه برخی مسائل باعث شد تا در چین نتیجه نگیریم اما خدا را شکر توانستیم در مسابقات هنرهای رزمی جبران نماییم.

وی افزود: تجربیاتی که در این رقابت‌ها کسب کردیم به ما در مسابقات هنرهای رزمی کمک قابل توجهی کرد؛ با وجود اینکه اعضای تیم خسته بودند و برخی آسیب داشتند اما با تمام توان مبارزه کردند و توانستند بر سکوی قهرمانی بایستند.

کمرانی اینطور ادامه داد: کیمیا همتی واقعا عالی مبارزه کرد و اینکه دختر 18 ساله در این حد محکم ظاهر شود واقعا جای تقدیر دارد؛ کیمیا علیزاده با اینکه یک‌ سال و نیم از شیاپ‌چانگ دور بود اما با استفاده از تجارب گذشته به خوبی ظاهر شد و توانمندی خود را ثابت کرد. عرفان ناظمی و امیرمحمد بخشی هم بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشتند. تکواندوکاران درمسابقات هنرهای رزمی جهان مبارزات سنگینی را پشت سر گذاشتند و خدا را شکر با غیرت سهمیه مسابقات تیمی المپیک را کسب کردند.

سرمربی تیم‌ملی تکواندو زنان خاطرنشان کرد: از بچه‌ها که توانستند این نتایج را رقم بزنند و سهمیه مسابقات تیمی بازی‌های المپیک 2020 را برای کشورمان به ارمغان بیاورند تشکر می‌کنم؛ تیم‌های حاضر با تمام توان در این رویداد شرکت کرده بودند اما هوگوپوشان ایران موفق شدند نتیجه خوبی را بدست آورند. کیمیا همتی و کیمیا علیزاده بهترین نفراتی بودند که برای حضور در این مسابقات انتخاب کردم و خوشحالم که توانستند اعتماد من را به خوبی پاسخ دهند.  

وی در ادامه اظهار داشت: تضمینی وجود ندارد نفراتی که در این رقابت ها کسب سهمیه کردند حتما به مسابقات تیمی بازی‌های المپیک اعزام شوند؛ در این مقطع زمانی تصمیم گرفتم آنها را اعزام کنم چراکه به آنها ایمان داشتم و مطمئن بودم موفق عمل می‌کنند اما ممکن است برای المپیک تغییر کنند و نفرات دیگری اعزام شوند.

کمرانی در ادامه با اشاره به برنامه‌های پیش‌روی تیم‌ملی تکواندو زنان گفت: هدف ما حضور در المپیک 2020 است و برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ایم؛ برای رسیدن به این مهم باید پله پله جلو رفته و با اطمینان بیشتری‌ گام برداریم که نخستین پله آن کسب سهمیه است. برهمین اساس بچه‌ها را در اردو و تورنمنت‌های بین‌المللی محک می‌زنیم تا در خصوص اینکه در کدام اوزان هوگوپوشان را اعزام نماییم به جمع بندی لازم برسیم.

کمرانی در پایان گفت: مسابقات ورود به اردوی مقدماتی تیم‌ملی تکواندو زنان در اوزان المپیکی روز یکم مهرماه برگزار می شود و بلافاصله پس از آن اردونشینی نفرات راه یافته آغاز خواهد شد.

ما هنوز در خصوص نفرات هیچ تصمیم قطعی نگرفته ایم؛ در اردو تمام موارد را زیر نظر گرفته و رصد می‌کنیم و پس از شرکت در تورنمنت‌های بین‌المللی و بررسی‌ها لازم تکواندوکاران واجد شرایط را انتخاب خواهیم کرد.

 

المپیک تکواندو زنان   اخبار برگزیده
  

معاینه مسافران پروازهای چین به ایرانسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با استقرار مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در فرودگاه امام خمینی (ره) همه مسافرانی که از مبدأ چین به ایران وارد می‌شوند تحت معاینات پزشکی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا قرار می‌گیرند.
مملکت‌آنلاین چین وزارت بهداشت ایران 

  

تاثیر کرونای جدید بر بازار نفتاقتصاد نیوز: بهای معاملات آتی نفت روز جمعه تحت تاثیر نگرانی‌ها از انتشار ویروس کرونا در چین و آسیب دیدن تقاضا برای نفت، به شدت کاهش پیدا کرد.
اقتصادنیوز کاهش تولید نفت نفت قیمت نفت 

  

دامنه‌های غیرایرانیِ خبرگزاری «فارس» به دلیل تحرم‌های آمریکا، مسدود شده و تنها دامنه «ir.» این خبرگزاری در دسترس است.
نامه نیوز دستورالعمل ایالات متحده آمریکا ترافیک 

  

نماینده پیشین ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: شخصا معتقدم تصمیم به خروج از NPT در صورت بازگشت تحریم‌های بین‌المللی از سوی شورای امنیت تصمیم خوبی است و حتی در موارد دیگری هم که کشور با خطراتی مواجه شده است که این تصمیم می‌توانست اجرا شود.
نامه نیوز سازمان ملل متحد سازمان ملل آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

در آستانه انتخابات؛ نمایندگان مجلس به یاد کارگران افتادند/ از پرداخت یارانه 75 هزار تومانی تا رسمی شدن همه‌ قراردادی‌ها!در شرایطی که کارگر، دستمزدش یک‌چهارم خط فقر است و نمی‌داند که آیا همین فردا شاغل خواهد ماند یا خیر، نمی‌تواند به هیچ کدام از پروپاگانداهای بی‌پشتوانه و بعضاً غیرکارشناسانه در رابطه با یارانه و مزد و همسان‌سازی اعتماد کند؛ با این حال، سوال اساسی یعنی مطالبه‌ی اساسی همچنان پابرجاست: چرا در طول چندین دوره از ادوار پیاپی مجلس، هیچ زمان هیچ تلاشی برای اجرای قانون کار و احقاق حقوق کار...
ایلنا درآمد انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مجلس 

  

پیش فروش 5 محصول ایران خودرو از امروز با موعد تحویل یک سالهطرح جدید فروش فوری و اقساطی محصولات ایران خودرو از5 تا 6 بهمن ماه آغاز خواهد شد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

خودروسازان باز هم دپو می کنند؟آن طور که از خطوط تولید خودروسازان خبر می‌رسد در دی‌ماه سال جاری به نسبت سال گذشته تولید افزایش مناسبی را تجربه کرده با این حال تغییری در میزان عرضه به بازار توسط خودروسازان ایجاد نشده است.
خودروتک خودروسازان بازار خودرو تولید 

  

آمریکا رسماً فرمانده نیروی قدس را تهدید به ترور کرد!هوک در مصاحبه با روزنامه «الشرق الاوسط» با تکرار ادعا‌های بی‌اساس علیه سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس، تهدید کرد اگر سردار قاآنی هم مانند وی به نظامیان آمریکایی آسیب بزند، او را نیز ترور می‌کنند.
مستقل‌آنلاین قدس دونالد ترامپ ایران 

  

خواننده لس‌آنجلسی وسط اجرا در تهران دستگیر شدرئیس پلیس اماکن تهران بزرگ از دستگیری سامان خواننده معروف لس‌آنجلسی در حین اجرای کنسرت در شمال تهران خبر داد.
مستقل‌آنلاین خواننده تهران پلیس 

  

نماینده مجلس: برای افزایش حقوق کارکنان، در صحن علنی مجلس تلاش می‌کنیمیک عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: افزایش 15 درصدی حقوق کارکنان دولت که در لایحه بودجه 99 دیده شده، به هیچ وجه جوابگوی کمبودهای سبد هزینه خانوار نیست.
مثلث کمیسیون اجتماعی مجلس درآمد دولت 

  اخبار داغ
  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلاوارز پایتخت؛ ایست دلار،پیشروی سکهاقتصادنیوز؛ امروز شنبه 5 بهمن‌ماه 1398 نرخ‌ها در بازار طلا و ارز تهران با رشد قیمت آغاز به کار کردند و از سطوح مقاومتی عبور کردند. د ر ادامه اما دلار از رشد اولیه خود عقب‌نشینی کرد اما سکه بالای سطح مقاومتی باقی ماند. امروز دلار آمریکا در محدوده 13510 تا 13610 تومان جابه‌جا شد...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز بازار تهران پایتخت 

  

اراده و شایستگی شما از سد همه ناملایمات و کارشکنی‌ها و تبعیض‌ها گذشت/ نمایشی ارزشمند و مقتدر، آمیخته با غرور و احقاق حق مردم بزرگ ایرانوزارت ورزش و جوانان در پیامی برد ارزشمند دو تیم استقلال تهران و شهرخودرو مشهد در مرحله نخست حذفی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفت.
برنا ورزش جوانان وزارت ورزش و جوانان 

  

قیمت‌های امروز طلا، سکه و ارز در بازارایسنا نوشت: بازار سکه و ارز نخستین شنبه بهمن‌ماه را در شرایطی آغاز کرد که قیمت سکه طرح جدید اندکی کاهش داشت و فاصله قیمت خرید و فروش ارز نیز زیاد شد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به چهار میلیون و 930 هزار تومان رسیده و هر گرم طلای … نوشته قیمت‌های امروز طلا، سکه و ارز در بازار اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز قیمت افزایش قیمت یورو 

  

دهقانی: برنامه تامین مالی صندوق از بازار سرمایه، بدون در نظر گرفتن محدودیت های بانکی/ 59 فقره پرونده به ارزش 4380 میلیارد ریال آماده صدور بیمه نامهمدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اعلام کرد: صندوق بیمه در نظر دارد از محل بازار سرمایه برای پروژه های خرد که سهامی عام نیستند، به واسطه صندوق بیمه فعالیت های معدنی، تامین مالی کند.
برنا سرمایه ریال بیمه 

  

خودروهایی که امروز ارزان شدند (5 بهمن 98)در آخرین ساعات کاری امروز 5 بهمن 98 بازار خودرو قیمت برخی از خودروها نسبت به آخرین معامله با کاهش نسبی همراه شد.
خودروتک خودرو بازار خودرو قیمت 

  

مدیرعامل شرکت آتیه داده پرداز: پرسپولیس کار ارزشمندی کرد، خلاءها را به فرصت و درآمد تبدیل می‌کنیممدیرعامل شرکت آتیه داده پرداز گفت: ما اسپانسر نیستیم، کارگزار برند هستیم. این مساله اگر تشریح شود، متوجه می‌شویم که پرسپولیس چه کار ارزشمندی انجام داده است. هدف یک کارگزار برند تبدیل خلاء‌های اقتصادی و ظرفیت‌های تجاری به فرصت‌های اقتصادی است تا درآمد ناشی از آن از مشکلاتی که همواره در باشگاه‌ها شاهدش بوده‌ایم بکاهد.
برنا پرسپولیس کار درآمد 

  

ویراژ نساجی در شهرقدس/ شاگردان مهاجری سه امتیاز ارزشمند را دشت کردندتیم فوتبال نساجی مازندران موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد پیکان عبور کند.
برنا نساجی فوتبال 

  

اخلاص، عمل صالح و شجاعت از خصوصیت‌های بارز سردارسلیمانی بودسخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با تاکید بر این که اخلاص، عمل صالح و شجاعت از خصوصیت‌های بارز سردار سلیمانی است گفت: شاید سال‌ها به طول انجامد تا همگان دریابند که حاج قاسم با شجاعت و تدابیر خود چه بلایی سر آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها آورد و چه عظمتی را به امت اسلام بخشید.
ایلنا جوانان نوجوانان سوریه