برنا   |  ورزشی  |  

کمرانی: برای حضور بانوان در المپیک 2020 برنامه داریم

سرمربی تیم‌ملی تکواندو زنان گفت: تکواندوکاران در مسابقات هنرهای رزمی جهان مبارزات سنگینی را پشت سر گذاشتند و خدا را شکر با غیرت سهمیه مسابقات تیمی المپیک را کسب کردند.

کمرانی: برای حضور بانوان در المپیک 2020 برنامه داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهرو کمرانی، سرمربی  تیم‌ملی تکواندو در خصوص رقابت‌های تیمی مشترک گرنداِسلم 2019 - چین گفت: این رقابت‌ها برای تیم دختران بسیار جدید بود و با توجه به جو حاکم بر آن تجربه خوبی برای ما به همراه داشت؛ از استاد خلیفه که خالصانه برای این تیم زحمت کشیدند و هیچ تفاوتی میان دختران و پسران قائل نشدند و همچنین استاد ایمان‌زاده و دانشگاه آزاد اسلامی که حامی مالی تیم بودند تشکر می کنم . متاسفانه برخی مسائل باعث شد تا در چین نتیجه نگیریم اما خدا را شکر توانستیم در مسابقات هنرهای رزمی جبران نماییم.

وی افزود: تجربیاتی که در این رقابت‌ها کسب کردیم به ما در مسابقات هنرهای رزمی کمک قابل توجهی کرد؛ با وجود اینکه اعضای تیم خسته بودند و برخی آسیب داشتند اما با تمام توان مبارزه کردند و توانستند بر سکوی قهرمانی بایستند.

کمرانی اینطور ادامه داد: کیمیا همتی واقعا عالی مبارزه کرد و اینکه دختر 18 ساله در این حد محکم ظاهر شود واقعا جای تقدیر دارد؛ کیمیا علیزاده با اینکه یک‌ سال و نیم از شیاپ‌چانگ دور بود اما با استفاده از تجارب گذشته به خوبی ظاهر شد و توانمندی خود را ثابت کرد. عرفان ناظمی و امیرمحمد بخشی هم بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشتند. تکواندوکاران درمسابقات هنرهای رزمی جهان مبارزات سنگینی را پشت سر گذاشتند و خدا را شکر با غیرت سهمیه مسابقات تیمی المپیک را کسب کردند.

سرمربی تیم‌ملی تکواندو زنان خاطرنشان کرد: از بچه‌ها که توانستند این نتایج را رقم بزنند و سهمیه مسابقات تیمی بازی‌های المپیک 2020 را برای کشورمان به ارمغان بیاورند تشکر می‌کنم؛ تیم‌های حاضر با تمام توان در این رویداد شرکت کرده بودند اما هوگوپوشان ایران موفق شدند نتیجه خوبی را بدست آورند. کیمیا همتی و کیمیا علیزاده بهترین نفراتی بودند که برای حضور در این مسابقات انتخاب کردم و خوشحالم که توانستند اعتماد من را به خوبی پاسخ دهند.  

وی در ادامه اظهار داشت: تضمینی وجود ندارد نفراتی که در این رقابت ها کسب سهمیه کردند حتما به مسابقات تیمی بازی‌های المپیک اعزام شوند؛ در این مقطع زمانی تصمیم گرفتم آنها را اعزام کنم چراکه به آنها ایمان داشتم و مطمئن بودم موفق عمل می‌کنند اما ممکن است برای المپیک تغییر کنند و نفرات دیگری اعزام شوند.

کمرانی در ادامه با اشاره به برنامه‌های پیش‌روی تیم‌ملی تکواندو زنان گفت: هدف ما حضور در المپیک 2020 است و برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ایم؛ برای رسیدن به این مهم باید پله پله جلو رفته و با اطمینان بیشتری‌ گام برداریم که نخستین پله آن کسب سهمیه است. برهمین اساس بچه‌ها را در اردو و تورنمنت‌های بین‌المللی محک می‌زنیم تا در خصوص اینکه در کدام اوزان هوگوپوشان را اعزام نماییم به جمع بندی لازم برسیم.

کمرانی در پایان گفت: مسابقات ورود به اردوی مقدماتی تیم‌ملی تکواندو زنان در اوزان المپیکی روز یکم مهرماه برگزار می شود و بلافاصله پس از آن اردونشینی نفرات راه یافته آغاز خواهد شد.

ما هنوز در خصوص نفرات هیچ تصمیم قطعی نگرفته ایم؛ در اردو تمام موارد را زیر نظر گرفته و رصد می‌کنیم و پس از شرکت در تورنمنت‌های بین‌المللی و بررسی‌ها لازم تکواندوکاران واجد شرایط را انتخاب خواهیم کرد.

 

المپیک تکواندو زنان   اخبار برگزیده
  

حواشی پیرامون خانواده نعمت‌زاده که از شرکت‌داری آنان آغاز شده بود، زمانی اوج گرفت که رسانه‌های مختلف خبری منتشر کردند که داماد نعمت‌زاده به عنوان نماینده کمیسر ژنرال دولت ایران در اکسپو میلان 2015 معرفی شده بود.
نامه نیوز حسن روحانی جمهوری اسلامی ایران خاورمیانه 

  

جزئیات فوت کودک 8 ساله در ورزشگاه آزادی (عکس)با وجود گذشت چند ساعت از فوت کودت 8 ساله در ورزشگاه آزادی هنوز اطلاعیه رسمی در این خصوص صادر نشده است.
ایلنا فوتبال ورزشگاه آزادی ورزشگاه 

  

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (سه‌شنبه) با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند.
نامه نیوز رهبر انقلاب موفقیت جمهوری اسلامی ایران 

  

واکنش انصاری‌فرد به بازگشت برانکومدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با کالدرون لیگ را ادامه خواهیم داد و حضور برانکو در پرسپولیس به پایان رسیده است.
شما‌نیوز انصاری فرد برانکو باشگاه پرسپولیس 

  

بازداشت پیمانکار ورزشگاه آزادی پس از مرگ کودک 8 سالهرییس پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت پیمانکار نصاب داربست در ورزشگاه آزادی که به دلیل این خطا در عملکرد، مرگ پسر 8 ساله در این ورزشگاه را به دنبال داشت، خبر داد.
شما‌نیوز بازداشت ورزشگاه آزادی ورزشگاه 

  

شرمن خبر داد :بررسی یک طرح در سنا که تایید می‌کند ترامپ مجوز جنگ با ایران را نداردنماینده ارشد دولت اوباما در زمان مذاکرات هسته‌ای گفت که سنای آمریکا در حال بررسی طرحی است که تایید می‌کند ترامپ مجوز جنگ با ایران را ندارد.
مثلث کنگره آمریکا صادرات نفت سنا 

  

ترامپ: دنبال جنگ با ایران نیستم> اما برای جنگ آماده‌ام چون مظنون حمله به عربستان استاقتصادنیوز: ترامپ گفت که آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگرچه برای آن آماده است.
اقتصادنیوز ترامپ جنگ ایران 

  

حضور بانوان در ورزشگاه مشکل شرعی داردسید مصطفی هاشمی‌طبا: از بعد از انقلاب مخالفت‌ها با ورود زنان به ورزشگاه‌ها شروع شد و دلیلی اصلی هم مخالفت علما با این موضوع بود. آنها می‌گویند بانوان از نظر شرعی نمی‌توانند نگاه نامحرم به ورزشگاه‌ها داشته باشند. در حقیقت در درجه اول موضوع مذهبی است و در درجه بعد بحث مناسب نبودن محیط مطرح می‌شود. دیدگاه‌های فقهی به مسئله وجود دارد...
مستقل‌آنلاین ورود زنان به ورزشگاه ورزشگاه مصطفی هاشمی طبا 

  

مراوده بانکی تهران و مسکو با پیام رسان روسی برقرار شدرئیس کل بانک مرکزی خبر داد، ارتباط بانکی ایران و روسیه از طریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی بدون نیاز به سویفت برقرار شده است.
مثلث تهران مسکو پول 

  

بنزین گران شدحملات پهپادی علیه تاسیسات نفتی عربستان سعودی معادل پنج درصد از عرضه جهانی را مختل کرد و در معاملات روز دوشنبه، قیمت‌های نفت را حداکثر 20 درصد بالا برد. آمریکایی‌ها به خصوص مردم کالیفرنیا پس از حملاتی که علیه تاسیسات نفتی عربستان سعودی صورت گرفت احتمالا با قیمت‌های بالاتر بنزین روبرو می‌شوند.
مستقل‌آنلاین بنزین عربستان قیمت 

  اخبار داغ
  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز؛ بازگشت دلار و سکه به مدار نزولی کم‌شیباقتصادنیوز؛ امروز سه‌شنبه 26 شهریور 1398 بازار طلا و ارز تهران تغییر جهت داد و به مدار کاهشی کم‌شیب بازگشت. اما این مدار نزولی آنقدر ملایم بود که نهایتاً نرخ‌های پایانی نزدیک به نرخ‌های پایانی روز گذشته بوده است...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز بازار تهران سکه و طلا 

  

همایش مبارزه با قاچاق انسان در پاکستان پایان یافتهمایش دو روزه مبارزه با قاچاق انسان و مهاجرت غیرقانونی با حضور نمایندگانی از هفت کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در اسلام آباد پایتخت پاکستان به کار خود پایان داد.
برنا قاچاق قاچاق انسان مواد مخدر 

  

لوئیس سوارز 4 سال است که نتوانسته در بازی های خارج از خانه لیگ قهرمانان برای بارسا گلزنی کند.
ورزش۳ دورتموند بازی بارسا 

  

کم آبی دلیل اصلی سردردروزانه افراد از طریق عرق کردن و ادرار، آب زیادی را از بدن دفع می‌کنند، آن‌ها با نوشیدن مایعات می‌توانند آبی را که بدن ازدست‌ داده‌اند را جایگزین کنند؛ ولی گاهی ممکن است بدن نتواند آن مقدار آبی که ازدست ‌داده را دوباره دریافت کند و این باعث کم‌آبی بدن می‌شود.
مستقل‌آنلاین ورزش کودکان پوست 

  

قیمت خودروهای سایپا امروز 98/06/26|پراید باز هم ارزان شدگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند کاهشی قیمت تعدادی از محصولات شرکت خودروسازی سایپا در بازار دارد.
تسنیم قیمت سایپا خودرو 

  

گوشی سه دوربینه ارزان با باتری قدرتمندشرکت اینفینیکس که به خاطر عرضه گوشی‌های ارزان قیمت با امکانات مناسب شهرت دارد، گوشی جدیدی با دوربین
خبرفوری باتری قیمت دوربین 

  

سکه چقدر ارزان شد؟اقتصادنیوز؛ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه شنبه) در بازار آزاد تهران با افت حدود 15 هزار تومانی به نرخ چهار میلیون و 15 هزار تومان فروخته شد.
اقتصادنیوز تهران بهار دلار 

  

صعود آرام قیمت ارزقیمت ارز نسبت به روز گذشته اندکی با افزایش همراه بوده است.
خبرفوری قیمت ارز قیمت ارز 

  

گران‌ترین و ارزان‌ترین محصولات سبزی و صیفی امروز میادین میوه و تره‌بار/ میزان تغییر قیمت نسبت به نیمه ماه‌جاری+ جدولسازمان میادین میوه و تره‌بار آخرین قیمت مصوب پرمصرف‌ترین محصولات سبزی و صیفی را اعلام کرد. در بین این محصولات هر کیلوگرم سیر خشک ممتاز با قیمت 8 هزار و 800 تومان گران‌ترین و خیار سالادی و کلیم سفید هر یک با قیمت یک هزار و 500 تومان ارزان‌ترین این محصولات هستند.
ایلنا جدول قیمت ماه